יום רביעי , יולי 15 2020
לוגו !E

אוקטובר בערוץ !E

אוקטובר 2016 בערוץ !E

 

לתפוס את קלסי / Catching Kelce

החל מ- 15.10, ימי שבת ב- 16:00 סדרה חדשה בבכורה!

כוכב ליגת ה-NFL, טרוויס קלסי, הולך על תכנית פעולה שונה לחלוטין, כשזה מגיע לספורט הרומנטי! 50 רווקות מבוקשות, ביניהן בנות אצולת ספורט, כוכבות מדיה חברתית, דוגמניות, יזמיות, ואקסיות של ספורטאים מפורסמים, הגיעו מ- 50 מדינות בארצות הברית כדי להתחרות על ליבו של ספורטאי הצמרת החתיך, המצחיק והשרמנטי. כדי לעזור לו בבחירה הקשה, טרוויס גייס לקבוצתו את אחיו, ג'ייסון קלסי, גם הוא שחקן פוטבול מקצועי, ואת מנהלו הוותיק, אהרון אאנס. בפרק הבכורה החגיגי, לכל אחת מ-50 המתמודדות מ-50 המדינות בארה"ב, ינתנו 60 שניות בלבד, על מנת להציג את עצמן ולהצליח להרשים את אחד הרווקים המבוקשים ביותר בליגת ה-NFL. קלסי יאלץ לצמצם את מאגר הרווקות שלו בצורה דראסטית, מ-50 ל-20 בלבד, עוד לפני שכולם ייכנסו לגור יחד באחוזה מפוארת בלוס אנג'לס. בכל פרק תיבחר ברת מזל אחת, שתצא עם קלסי לדייט קבוצתי. רק שהמלכוד הוא שעליה יהיה לבחור אסטרטגית, מיהן המתמודדות הנוספות שיצטרפו ל"קבוצה". בסופו של כל דייט כזה, טרוויס יבחר אחת מהן לדייט VIP. הדילמה תמיד תהיה האם לבחור בחברותייך, או שאולי עדיף לבחור במתמודדות היותר "חלשות", שלא יסכנו את מעמדה בדייט. גבולות ייחצו וחברויות חדשות יעמדו למבחן, כשהבנות יאלצו לקבוע מי תקבל עוד זמן איכות עם כוכב הפוטבול המשעשע. בסוף כל פרק, טרוויס וקבוצת הבנים יאלצו להדיח חלק מהבנות ולשלוח אותן חזרה למדינות מהן הגיעו.

 

*בשבת, 1.10, נשדר ספיישל הצצה לסדרה "לתפוס את קלסי": בתכנית נוכל להכיר את כוכב הNFL- טרוויס קלסי וגם את חלק מ-50 הרווקות שיתחרו על ליבו, וינסו "לתפוס את קלסי".

 

15.10 פרק 1. "50 בנות, רווק 1": בפרק הבכורה, כוכב הNFL- טרוויס קלסי מחפש אהבה, ו-50 נשים מ-50 מדינות בארה"ב מתחרות על ליבו. עם שתי הדחות אכזריות ביותר וזמן מוגבל להרשים את טרוויס, התחרות בין הבנות מתלהטת במהירות שיא.

22.10 פרק 2. "והתחרות מתחילה": 15 בנות נשארו, וטרוויס מגלה כי יצא בכל שבוע לדייט קבוצתי עם אחת מהן, והיא זו שתקבע מי תצטרף אליהם. התחנפויות, בריתות ואסטרטגיות חיש נרקמות, בזמן שטרוויס מתחיל להכיר את הבנות

29.10 פרק 3. "רומן בהמשכים"" אחרי משחק פוטבול קשוח ומלוכלך, 4 בנות מזל מתגנדרות ומתלוות לטרוויס לשטיח האדום באירוע חגיגי. העבר הרומנטי של אחת הבנות רודף אותה, והיריבות בין הבנות מגיעה לרתיחה בטקס ההדחה.


 

נשות הספורטאים מיאמי / WAGS Miami

החל מ- 7.10, ימי שישי ב-16:45 סדרה חדשה בבכורה!

סדרת בת חדשה של המותג המנצח "נשות הספורטאים".

הפעם אנו עוקבים אחר האירועים הנוצצים והדרמות הגדולות בחייהן של בנות הזוג של הספורטאים המובילים במיאמי. הנשים מתמודדות בענף הספורט התחרותי ביותר: להשיג ולהחזיק בבן זוג שהוא ספורטאי מצליח. גם בתוך הקבוצה, על הנשים לדבוק בחוקים הנוקשים, לתמוך תמיד בבן זוגן, ולהכיר בהיררכיה הפנים קבוצתית, כשלנשואות המעמד הגבוה ביותר, המאורסות אחריהן, ואילו החברות משתרכות מאחור. נשות הספורטאים מיאמי הן:

מטישה שייפר היא דוגמנית דוברת חמש שפות שונות. לאחר שיצאה תקופה ארוכה עם כוכבי פוטבול ובייסבול, היא גם בקיאה בשפת נשות הספורטאים. החברה החדשה של האקס שלה היא ניקול וויליאמס. היחסים ביניהן מאוד מתוחים עקב השמועות שבגד בה עם ניקול, כשעדיין היו יחד. מטישה מחכה שהבחור הנכון יעלה למגרש.

הנצ'ה וייט היתה בשורה ארוכה של מערכות יחסים עם ספורטאי צמרת, כוכבי NBA ופוטבול. בימים אלו היא רווקה ומנצלת כל רגע לחגוג וליהנות. כדוגמנית ומאמנת כושר, היא הופיעה באין ספור וידאו קליפים, סדרות, סרטים ופרסומות. הנצ'ה ומטישה מתכננות להשיק יחד ליין ביגוד.

קלאודיה סמפדרו ובן זוגה כוכב הפוטבול לא נפרדו מרגע שנפגשו. הם איחדו את התאים המשפחתיים שלהם והם מגדלים יחד את בנם המשותף בן ה-8 חודשים ושני ילדים ממערכות יחסים קודמות. קלאודיה היא דוגמנית מפורסמת שתמונותיה הופיעו במגזינים יוקרתיים, ויש לה כמעט מיליון עוקבים באינסטגרם.

וונסה קול היא סוכנת נדלן ואשת עסקים, ובן זוגה בשבע השנים האחרונות הוא כוכב פוטבול. היא יודעת שהיא חייבת לשמור על מעמדה בקהילת נשות הספורטאים, במקביל להקמת עסק ולתמרונים בין קריירה, חיי משפחה, טיפול בשני ילדים וזוגיות עם אחד השחקנים המצליחים ב- NFL.

אשלי ניקול רוברט ובן זוגה שחקן הפוטבול מכירים כבר שבע שנים. היא דוגמנית מקצועית, חיילת מילואים פעילה ואמא לילד בן שנתיים. אשלי יודעת להתמודד היטב עם ביקורת, לאחר שתמונת אינסטגרם שלה מניקה את בנה יצרה סערה תקשורתית.

דרנל ניקול ובן זוגה מכירים כבר חמש שנים ומגדלים יחד את בתם בת השנתיים. היא חיכתה זמן רב לטבעת המיוחלת, והרגישה שהיא זכאית לה כבר מזמן, מכיוון שהיתה לצדו הרבה לפני ההצלחה הגדולה. כעת היא מתכננת את החתונה ומקווה שהוא לא יחזור בו עד האירוע.

אסטריד בווארסקו היא מעצבת בגדי ים, שעומדת להציג לראשונה את הקולקציה שלה, מה שיקבע את עתידה בעולם האופנה הרותח במיאמי. כשזה מגיע למערכות יחסים, אמון הוא המשוכה הגדולה מבחינתה.

דאבל בלה / Total Bellas

החל מ- 14.10, ימי שישי ב 17:30 סדרה חדשה בבכורה!


C:\Users\neshemm\Desktop\Total Bella.jpg

האחיות התאומות היפהפיות ברי וניקול בלה, כוכבות ההיאבקות בליגת ה- WWE, מגיעות לריאליטי חדש ומשעשע בערוץ !E. הן יספקו הצצה בלעדית ובלתי אמצעית לחייהן וחיי בני זוגן המתאבקים: ג'ון סינה (השרירן הרגיש ב"אסון מהלך") ובריאן דניאלסון (המתאבק הידוע בשם הבמה דניאל בריאן).

 

ארבעת כוכבי ה-WWE עוברים לגור יחד, ובמקביל מתחילים פרק חדש בחייהם, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית. אחרי שניקול נאלצה לעבור ניתוח מורכב בצוואר ובעמוד השדרה, אחותה וגיסה מתגייסים לעזרתה ועוברים לגור בבית שלה ושל ג'ון, על מנת לטפל בה ולארח לה חברה בתקופת ההחלמה הארוכה. למרות שהתאומות חולקות אותם גנים, הן שונות לחלוטין זו מזו, וכעת הן מגלות שהיה להן יותר קל לחלוק רחם מאשר קורת גג. סגנון החיים הניו אייג'י, טבעוני וחופשי של ברי ובריאן, מתנגש עם הראוותנות של ניקול והקפדנות והנוקשות של ג'ון, וההבדלים האלו גורמים לארבעת כוכבי ה-WWE להיראות גם בבית, כאילו הם בזירת היאבקות.

 

14.10 פרק 1. "חוקי הבית לפי סנה"  פרק הבכורה בריאליטי על חייהן של האחיות המתאבקות ברי וניקול בלה. ניקול בלה ודניאל בריאן עוברים לגור בביתו של ג'ון סינה כדי לטפל בניקול לאחר פציעתה הקשה. חוקי הבית הנוקשים של בן זוגה ג'ון, גורמים ללא מעט חיכוכים, ומכניסים את כולם למתח.

 

21.10 פרק 2. "תיקון חפוז" השגרה השוחקת בחדר השינה שלהם, גורמת לברי ובריאן להוציא את התסכול זה על זו. ניקול, האחות המסורה והמשועממת, מוצאת דרך לעזור להם לסיים את תקופת היובש.

 

28.10 פרק 3. "מי הבוס?" ניקול נחושה לעזור לבריאן להחליט על צעדיו הראשונים לאחר הפרישה מקריירת ההיאבקות, וג'ייג'יי כפוי הטובה, רוצה לעזוב את עבודתו כדי לפתוח בקריירת היאבקות.

 

משפחת קרדשיאן: עונה 12 חלק ב'

החל מ-28.10, ימי שישי ב-16:00 בכורה!

\\filesrv.telad.co.il\DataShare\Channels\Social\E!\KUWTK 12\Kardashians_S12_FB_cover_850x313-Hebrew.jpg

אחרי הדרמה הגדולה של "רוב וצ'יינה", משפחת קרדשיאן המורחבת חוזרת לפרקים האחרונים בעונה!

למרות שחייהם מתפתחים לכיוונים שונים, הקשר העמוק בין בני המשפחה, והתמיכה ללא תנאי שהם מעניקות זה לזו, לא נפגמים. וכמו תמיד, המשפחה היא מעל לכל!  

 

*למי שפספס וגם למי שמתגעגע, נשדר שוב את כל פרקי החלק הראשון של העונה, במרתון חגיגי בראש השנה בחיק המשפחה: משפחת קרדשיאן. ימים א' עד ג' 2-4.10 החל מהשעה 18:15

 

פרקים חדשים בסדרות ממשיכות:

רוב וצ'יינה: ימי שישי ב-16:00, פרק סיום העונה ב- 21.10 בכורה!

אסונות טבע: ימי שבת ב 16:00, פרק סיום העונה ב- 8.10 בכורה!

אסונות: היום שאחרי – ימי שבת ב 16:45, פרק סיום העונה ב- 8.10 בכורה!

 

הוליווד מדיום: ימי שישי ב-17:30, פרק סיום העונה ב-7.10 בכורה!

בפרק סיום העונה, כוכבות ה-WWE (והסדרה החדשה דאבל בלה), התאומות ניקול וברי בלה, מתקשרות עם חבר שמת בזמן התיכון. ד"ר פול נאסיף (אסונות מפלסטיק) ואחותו האבלה מתרגשים עד דמעות מהמסר המנחם שטיילר מעביר להם מאמם שהלכה לעולמה. כוכב הלוס אנג'לס לייקרס, מטה וורלד פיס, נרעש מטרגדיה משפחתית ישנה, כשטיילר מקשר אותה לעברו, וטיילר מאפשר לטורי ספלינג ליצור קשר עם אדם קרוב שאיבדה.


 

ערוץ !E

HOT 31  I  YES 37

Check Also

שידורים ישירים בערוצי צ’רלטון

שלישי 14.7 ספורט1 18:55 ווסט ברומיץ' – פולהאם (צ'מפיונשיפ) 22:05 צ'לסי – נוריץ' ספורט2 03:05 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.