שבת , יולי 11 2020
לוגו הוט נכון

אוקטובר בערוץ 8 של הוט

 

ספיישל בחירות

 לקראת הבחירות לנשיאות ארצות הברית: ספיישל בחירות עם הסדרות הכי חמות על המועמדים הילרי קלינטון ודונלד טראמפ, על כהונתו של ברק אובמה והמרוצים הכי מרתקים בהיסטוריה של ארה"ב.

 

הנבחרים

The Choice

יום א', 30.10, בשעה 22:00 בערוץ 8 וחינם ב-HOTVOD

שידור נוסף במוצאי שבת, 05.11, בשעה 22:00

 

הילרי קלינטון ודונלד טראמפ הם שני המועמדים לנשיאות ארה"ב המקוטבים ביותר בהיסטוריה המודרנית. הסדרה החדשה בת שני החלקים הולכת אל מאחורי הכותרות וחוקרת מי באמת הם אותם שני המועמדים הללו.
הבמאי הוותיק מייקל קירק יוצא לחקור את הרגעים המכוננים בחיי קלינטון וטראמפ באמצעות ראיונות עם אלה שמכירים אותם הכי טוב.

ארה"ב 2016

לצפייה בטריילר

 

 

בתוך הבית הלבן של אובמה

INSIDE OBAMA'S WHITE HOUSE

החל מיום ב', 31.10, בשעה 22:00 בערוץ 8 וחינם ב-HOTVOD

שידור נוסף בשבת, 05.11, החל משעה 15:00, כל הפרקים ברצף

 

עבור מיליוני אנשים ברחבי העולם, בחירתו של ברק אובמה לנשיאות סימנה עידן חדש של תקווה. בארבעת פרקי הסדרה מתארים מקורביו של אובמה, והנשיא עצמו, כיצד ניסה לעצב עתיד חדש לאמריקה.

כל פרק מתמקד באספקט אחר של תקופת כהונתו. החל מהבעיות איתן נאלץ להתמודד עם כניסתו לתפקיד, דרך החתחתים שהוא ויועציו עברו  בתהליך גיבוש הצעת החוק לקראת רפורמת הבריאות, המהלכים של אובמה במזרח התיכון ועד לאתגרים שעמדו בפניו לקראת התמודדותו על חידוש כהונתו כנשיא: הפיקוח על הנשק האישי, סבסוד אמצעי מניעה, זכויות הומוסקסואלים, מהומות גזע, וזכויות מהגרים.

BBC 2016

סדרה בת 4 פרקים בשידור יומי

 

 

ספיישל בחירות

המרוץ לבית הלבן – קווין ספייסי

RACE FOR THE WHITE HOUSE

החל מיום ב', 31.10, בשעה 23:00 בערוץ 8 וחינם ב-HOTVOD

שידור חוזר  מוצ"ש 05.11 החל מ-19:00, כל הפרקים ברצף

 

הסדרה, בהפקתו ובקריינות השחקן זוכה האוסקר קווין ספייסי, עוקבת אחרי הבחירות לנשיאות בארה"ב, לאורך ההיסטוריה, ומתמקדמת בדמויות בולטות ובמסעי הבחירות שלהם.

ששת פרקי הסדרה כוללים קטעי ארכיון שטרם נראו וראיונות ושחזורים דרמטיים המספרים את מסעם של המועמדים האייקוניים לנשיאות. החל מנאומים סוחפים וכלה בטריקים מלוכלכים, הסדרה חושפת את הדרמה מאחורי הקלעים וכיצד ההיסטוריה משפיעה על הפוליטיקה של היום. פרק 1- 1988: בוש נגד דוקאקיס. פרק 2- 1828: אנדרו ג'קסון נגד ג'ון קווינסי אדמס. פרק 3- 1960: ג'ון פ' קנדי נגד ריצ'רד ניקסון. פרק 4- 1860: אברהם לינקולן נגד סטיבן דגלאס. פרק 5- 1948: הארי טרומן נגד תומאס דיואי. פרק 6- 1992: ביל קלינטון נגד ג'ורג' בוש.

ארה"ב 2016

לצפייה בטריילר

סדרה בת 6 פרקים בשידור יומי

 

 

 

 

רכש

כיסאו של האב

Thy Father's Chair

יום ד', 05.10, בשעה 22:00 בערוץ 8 וחינם ב-HOTVOD

שידור נוסף ביום שבת, 08.10, בשעה 22:00

פרס הסרט הבינלאומי הטוב ביותר ב- Human Rights Film Festival 2016; IDFA 2015; 2016 Thessaloniki Documentary Film Festival; דוקאביב 2016

תחת האיום לאבד את ביתם, שני אחים תאומים אורתודוקסיים, חייבים לקבל עזרה חיצונית שתדחוף אותם לנבור בזכרונותיהם ולעשות סדר בבלגאן.

כשהוריהם של התאומים הזהים אברהם ושרגא הלכו לעולמם, השניים, שהמשיכו להתגורר בבית המשפחה בברוקלין, הזניחו את המקום עד שערימות של חפצים ואשפה כמעט אטמו את החלונות. אל תוך הקן האפלולי, הרוחש פשפשים ותיקנים, פולש צוות ניקוי נמרץ וטיפולי המכריח את צמד הגברים החרדים המבוגרים להתעמת עם המצוקות שהביאו אותם לחיות כך. למרות הגיל, ההשכלה התורנית, חוש ההומור והחזות הנכבדת (הכוללת את הזקן והכרס המתחייבים) נדמה שהשניים כמעט חוזרים להיות ילדים, המחפשים דרך לברוח מהשינוי הדרמטי שנועד להפוך את דירתם שוב לבית מזמין ונעים.

ארה"ב 2016

טריילר

 

האם כדאי לשחק במשחקי וידאו?

SHOULD YOU REALLY PLAY VIDEO GAMES?

יום ה', 06.10, בשעה 22:00 בערוץ 8 וחינם ב-HOTVOD

שידור נוסף במוצאי שבת, 08.10, בשעה 23:15

 

האם המוניטין השלילי שיש להשפעתם של משחקי וידאו על בני האדם מוצדק? האם משחקי וידאו באמת מעלים תוקפנות או שהם עוזרים לפתח כישורים קוגנטיביים?

תעשיית משחקי הווידאו היא תופעה כלל עולמית עם למעלה מ-1.2 מליארד גיימרים ברחבי העולם. התעשיה המשגשגת מואשמת לא אחת בהשחתת הנוער, בגרימת אלימות והתמכרות, אבל האם זה נכון? הקהילה המדעית מפוצלת. בעוד חלקם משוכנעים כי משחקי הווידאו מעודדים תוקפנות, אחרים גורסים כי אין להם כל השפעה על אלימות בעולם האמיתי. בעוד המחלוקת קיימת, ישנן ראיות הולכות ומצטברות המרמזות על כך כי משחקי הווידאו עשויים לסייע בשמירה על המוח ותפקודו. עדויות אלה יכולות לחולל מהפכה של ממש במאבק נגד ההידרדרות המנטלית בזיקנה.

BBC 2015

 

 

רכש

דיוויד בקהאם – בשם אהבת המשחק

DAVID BECKHAM – FOR THE LOVE OF THE GAME

יום א', 09.10, בשעה 22:00 בערוץ 8 וחינם ב-HOTVOD

שידור נוסף ביום שבת, 15.10, בשעה 22:00

 

אגדת הכדורגל, דיוויד בקהאם, מציב לעצמו את האתגר של חייו: לשחק שבעה משחקי כדורגל על פני שבע יבשות, והכל במטרה לשנות את חייהם של מליוני ילדים הנמצאים בסכנה ברחבי העולם.

בקהאם, המשמש כבר למעלה מעשור כשגריר ארגון יוניצ"ף, מחליט לצאת למסע של חייו ולהראות כיצד כדורגל יכול לחבר בין אנשים שונים מכל רחבי העולם.  במסעו מגיע בקהאם למקומות הנידחים והמאתגרים ביותר על פני כדור הארץ, מהג'ונגלים הסבוכים של פפואה גינאה החדשה אל השממה הקפואה באנטרטיקה. בקהאם מבקר בתוכניות יוניצ"ף בכל אחת מהיבשות השונות וניפגש עם חלק ממליוני הילדים הנתמכים ע"י '7'- קרן היוניצ"פ שהקים בקאהם עצמו.  

BBC 2016

 

אהבה בין הסדינים

LOVE BETWEEN THE COVERS

יום ה', 13.10, בשעה 22:00 בערוץ 8 וחינם ב-HOTVOD

שידור נוסף במוצאי שבת, 15.10, בשעה 23:30

 

הבחירה הרשמית הוטדוקס 2015; הבחירה הרשמית של פסטיבל הסרטים לוס אנג'לס 2015; הבחירה הרשמית של פסטיבל הסרטים DOC NYC 2015;

פרס בחירת העורכים ALA BOOKLIST 2015; פרס הסרט  NEWBURYPORT 2015

 

מכורות לספרי הרומן הרומנטי? אתן לא לבד. הצצה לתעשיית הספרים המצליחה ביותר בעולם שמגלגל סכומי עתק מדי שנה.

הסרט חושף את מאחורי הקלעים של תעשיית "הרומן הרומנטי", תעשיה שלא הייתה כמותה בעולם הספרים. זוהי הצצה אל הכותבות, הקוראות, המפגשים, וכל מה שקורה סביב התעשייה שסחפה מיליוני נשים ברחבי העולם. ספרי "הרומן הרומנטי" מתורגמים ל-34 שפות והז'אנר גורף יותר ממיליארד דולר בשנה.

ארה"ב 2016

אתר אינטרנט

פייסבוק

 

רכש

כמעט מפורסמים

JUST ABOUT FAMOUS

יום ג', 25.10, בשעה 22:00 בערוץ 8 וחינם ב-HOTVOD

שידור נוסף במוצ"ש, 29.10, בשעה 19:00

 

איך זה מרגיש להיראות בדיוק כמו רוברט דה נירו, מדונה, ג'ורג' בוש או יו הפנר? אלו סיפוריהם של כפילי ידוענים. איך הסביבה מגיבה אליהם, מה היתרונות והחסרונות בלהיות כפיל של סלבריטי והאם אפשר לעשות מכך קריירה?

המגמה שהתחילה בשנות ה-80' הולכת וצוברת תאוצה. כולם רוצים לפגוש כוכבי תרבות, כולם רוצים להצטלם עם מפורסמים, להרגיש לרגע את אבק הכוכבים. חלקנו מוכנים להסתפק במשהו קרוב מספיק: הכפילים. מה קורה כשהכפיל של יו הפנר הולך לתדלק את מכוניתו? האם הכפיל של רוברט דה נירו יצליח לאכול ארוחת בוקר שקטה במסעדה? כל זאת ועוד ב"כמעט מפורסמים".

ארה"ב 2015

 

האיטי: קריאה לעזרה

CALL FOR HELP

יום ד', 26.10, בשעה 22:00 בערוץ 8 וחינם ב-HOTVOD

שידור נוסף בשבת, 29.10, בשעה 17:30

 

מה גורם לאנשים לקום בוקר אחד, לעזוב את עבודתם ומשפחתם, ולהגיע לאזור מוכה אסון במטרה לסייע לאנשים זרים? צמד ישראלים מביא את סיפורו של צוות קטן ועצמאי (GLOBAL D.I.R.T) שהוקם במטרה לעזור לתושבי האיטי לאחר רעידת האדמה הקטלנית שהתרחשה בשנת 2010.
צמד ישראלים החליט לנסוע ולצלם את מה שהתרחש לאחר רעידת האדמה. הם פגשו מספר אנשים מרתקים שהחליטו לעזוב את הכל ולהגיע לסייע, בלי חסות של ארגון ממוסד, ללא תקציב לפעול בעזרתו. זה לא סיפור על האיטי או על העבודה שנעשית בהאיטי, זה סיפור על האנשים, הסיבות, החלומות והקונפליקטים שלהם שהביאו אותם לשם.

ארה"ב 2015
אתר אינטרנט

 

 

 

סדרות

סוכות בערוץ 8

 

אטלנטיק

ATLANTIC

ג'-ה', החל מה-18.10 חוה"מ סוכות, בשעה 22:00 בערוץ 8 וחינם ב-HOTVOD

שידור נוסף ביום שבת, 22.10, החל משעה 14:10, כל הפרקים ברצף

 

סדרה חדשה מבית ה-BBC בוחנת את האוקיינוס האטלנטי לכל אורכו ורוחבו – החל מהחלקים בהם הוא סוער ושופע בעלי חיים הנעזרים בזרמים חמים ועד לאזורים הקרים ביותר בים הארקטי ליד נורבגיה.
רב הנסתר על הגלוי באוקיינוס האטלנטי שהוא השני בגודלו על פני כדור הארץ ומכסה כחמישית משטחו. הסדרה סוקרת את האוקיינוס ומעמקיו מהצפון עד לדרום כולל השפעות זרם הגולף, הרי הגעש האימתניים והשפעת כל הכוחות הגדולים על החיים מתחת לפני הים: לווייתני ענק, צבי ים עתיקים ועד לחיות הקטנות ביותר. זהו מסע תת ימי החושף כמה מהסודות המדהימים ביותר של האוקיינוס האטלנטי.

BBC 2015

3 פרקים, 50 דק' כל אחד בשידור יומי

Check Also

עונה 21

העונה ה-21 והחדשה של "חוק וסדר: מדור מיוחד" מגיעה ל-HOT Zone  הדרמה המשטרתית המצליחה הפכה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.