יום שלישי , מאי 11 2021

ספטמבר בערוץ לייפטיים

 

ספטמבר 2016 בערוץ Lifetime

נשים קטנות NY – 2 / Little woman NY S2  

החל מ-6.9, ימי שלישי ב-22:45 עונה חדשה!

 

הן חוזרות ובקטן!!! עונה שנייה ללהיט הריאליטי העוקב אחר  עלילותיהן של חבורת נשים קטנות ומדהימות וגם גבר קטן ומדהים לא פחות החיים בניו יורק.

 

הנשים הנמוכות והאהובות יוצאות למסע של אתגרים חדשים. הן מתעסקות בסוגיות של סקס, זוגיות והחיפוש אחריה, מימוש עצמי וקריירה, הרצון להביא ילדים לעולם ומערכות היחסים המורכבות ביניהן. על הדרך הן עושות המון כיף וצחוקים, ונעות דרך הקשיים עם המון חן. העונה מצטרפות לחבורה חברות חדשות, ג'סיקה וקייטי, שהיו מתאבקות מקצועיות וחיו יחד בדרכים.

 

ליילה מפסיקה לשתות אלכוהול אבל נשארת דרמה קווין. היא חברה טובה של דון – בחורה בעייתית בפני עצמה: סופר ביקורתית ומתערבת לכולם בחיים, בעיקר בחיים של ג'סמין (שנשואה לאח של דון). דון מתקשה לקבל את ג'סמין למשפחה, ובעקביות דואגת להקניט אותה ולבקר אותה על כל דבר שהיא עושה. לג'סמין יש חברה חדשה: ג'ז, שבעבר הייתה מתאגרפת – לדון יש המון ביקורת על זה, טוענת בנחרצות שעסקי הבידור מבזים את האנשים הקטנים שמשתתפים בהם. ג'ז גרה עם קייטי ההריונית. היא מתקבלת בסבר פנים יפות עד שמגלים שגם היא הייתה מתאגרפת. בהמשך העונה כשמגלים שהיא מעשנת תוך כדי ההיריון הנשים וג'ייסון מארגנות 'התערבות' ויוצאות עליה, אבל היא מצידה לא שמה עליהם קצוץ ומחרימה את ליילה, שהנהיגה את האירוע. בהמשך העונה תיוולד התינוקת עם בעיה באצבעות היד. האם זה קשור לעישון? מי יודע. ג'ייסון עזב את בית הוריו ועבר לגור עם ליילה וגם יש לו בויפרנד רציני לראשונה בחייו והוא לא נמוך קומה – העניינים הופכים לרציניים אצלם והם חושבים על לעבור לגור יחד.

 

פרק 1 >> שלישי, 6/9, 22:45 ג'ייסון מפתיע את כולן עם החבר החדש שלו, ולאחת הבנות הפתעה משלה- היא בהריון! הכרזה מאת בעלה של ג'סמין מוביל לריב, ולליילה מגיעה הפתעה מסתורית שעלולה לדרדר אותה לשתייה.

 

פרק 2 >> שלישי, 13/9, 22:45 לג'סמין אין מקום לגור, וקייטי מקבלת חדשות מפתיעות בקשר לתינוק החדש שלה. ערב של ריקודי בטן הופך לסוער כאשר ג'סמין מתעמתת עם דון על היותה גיסה מאכזבת.


 

שקרים שסיפרתי לאהובי 3 / I Love You But I lied – S3

החל מ-11.9, ימי ראשון ב-22:45 עונה חדשה!

 

איך היית מספר לאהובתך על הסוד שהסתרת ממנה? איך היית מגיבה אם היית מגלה שהאדם היקר לך מכל אינו מי שהוא מתיימר להיות? הדוקו-דרמה חוזרת עם שקרים חדשים, סיפורים שערורייתיים על בגידה ורמאות.

 

הסדרה מבוססת על סיפורים מוטרפים שקרו לאנשים בחיים האמיתיים, כשסודותיהם האפלים ביותר נחשפים בפני האנשים הכי חשובים בחיים שלהם ושני הצדדים נאלצים להתמודד עם ההשלכות. זו סדרה שלוקחת אתכם אל ליבן של הסיטואציות הטעונות ביותר במערכות יחסים. כל פרק מציג שני סיפורים בהם שקרן נתפס, מתעמת עם האדם לו הוא שיקר ונאלץ להתמודד עם התוצאות.

 

בכל פרק בסדרה נאלצים גבר או אישה לחשוף בפני האהוב/ה שלהם שקר או סוד אפל המסתתר בלב ליבה של הזוגיות שלהם. הסיפורים האמיתיים מוצגים בסדרה ע"י שחקנים המשחזרים אותם, כשחלקים רבים מהסיפור אינם ידועים או כתובים לשחקנים מראש על מנת לייצר תגובה רגשית/תדהמה אותנטית ככל האפשר.

 

בין הסיפורים ניתקל באחיות שהופרדו בלידתן ומגלות שיש להן יותר במשותף ממה שציפו, אישה שניהלה רומן עם גבר נשוי ואחרי הפרידה מתחילה לצאת עם הבן שלו שצעיר ממנה ביותר מעשור, נער מסיבות עשיר שמסתבך עם סחטנית ומסכן את המוניטין המשפחתי שלו ובסוף מתברר לו שאימא שלו היא שמשכה את החוטים ועוד רבים ומפתיעים.

 

פרק 1 >> יום ראשון, 11/9, 22:45  אנטוניו, אתלט מקצועי, נשבע להפסיק לשחק משחקים מחוץ למגרש כשהוא מתאהב בסופיה, ואישה בפרנויה מסכנת את כל שיש לה.

 

פרק 2 >> יום ראשון, 11/9, 22:45 הגירושים של אדוארד וברידג'ט חושפים סודות קבורים, והנישואים הטריים של אמילי ונייט עומדים בסכנה עקב הצעות מגונות

 

האקס המשוגע שלי 3 / My Crazy Ex – S3

החל מ- 11.9, ימי ראשון ב-22:00 עונה חדשה!

 

חוויתם פעם פרידה קשה? לא כזאת… עונה חדשה לסדרה המערערת "האקס המשוגע שלי" החושפת את הדייטים הכי מוזרים והסטיות הכי משונות המסתתרות מאחורי החיוך המקסים. והכל כמובן מבוסס על דברים שקרו באמת.

 

חשבתם שבעונה הקודמת כבר מיצו את כל הפסיכים שיש? טעיתם ובגדול. בכל פרק אנחנו פוגשים אנשים אמיתיים שמתוודים על חוויות שחוו, שתחילה נשמעות כמו סיפור אהבה קלאסי: בחור פוגש בחורה, יוצאים לכמה פגישות, מתאהבים ומתלהבים. רק שבסיפור הזה יש גם נורות אזהרה לאורך הדרך, והמרואיינים שלנו מתחרטים על כל רגע שבו הם התעלמו מהן. סיפורי האהבה האלה מתגלים לא אחת כתרמיות, או פשוט חושפים צדדים משוגעים ברמות שאף אחד, אבל אף אחד –  לא רוצה לפגוש.  


 

פרק 1: יום ראשון, 11/9, 22:00  אישה תחרותית ביותר מגלה את הצד המכוער של באולינג אך בן זוגה החדש הוא שמקבל את המכה. אישה בריבאונד חושבת שהיא מצאה גבר פשוט אך האמת יותר מורכבת. גבר שחברתו נפרדה ממנו בהפתעה, מתאהב בחברה-ריבאונד שלו עד שהיא מתחילה לקנא באופן מוזר בחברתו לשעבר.

 

פרק 2: יום ראשון, 18/9, 22:00  חזאי מקומי חושב שהוא יוצא עם המעריצה מספר אחת שלו עד שהוא מגלה את מניעיה האמיתיים. סופרת מתאהבת בכבאי ונדמה שזהו סיפור מהאגדות עד שהסוד שלו מתגלה.

 

סרטים בבכורה בערוץ Lifetime

 

"עולם המבוגרים"  יום שבת, 3.9 ב-22:00 בכורה בערוץ!

קומדיה. איימי היא בוגרת מכללה נאיבית שחלומה הוא להיות משוררת מצליחה. איימי צריכה ללמוד להתמודד לבד לראשונה עם עולם המבוגרים המאיים ונאלצת להתחיל לעבוד בחנות סקס בזמן שהיא מנסה לשכנע משורר גלמוד שהיא מעריצה שיהפוך למנטור שלה. בימוי: סקוט קופי. עם: אמה רוברטס, ג'ון קיוזאק. ארה"ב, 2013.

 

"אהבה על הקצה" יום שבת, 10.9 ב-22:00 בכורה בערוץ!

דרמה רומנטית. אהבותיו של המשורר הוולשי הגדול, דילן תומס, סביב התקופה בה שהה בלונדון במהלך מלחמת העולם ה-2. דילן פוגש את אהובת נעוריו, ורה פיליפס (קירה נייטלי), כשהיא עובדת כזמרת קברט והוא מחלק כרוזים כחלק מהמאמץ המלחמתי. אלא שדילן נשוי לקייטלין (סיינה מילר) וורה מנהלת רומן עם גבר אחר, וויליאם. באופן מפתיע, שתי הנשים הופכות לחברות טובות, אך כשוויליאם יוצא לחזית, הטריו שנותר הופך למשולש אהבה. בימוי: ג'ון מייברי. עם: קיליאן מרפי. ארה"ב, 2008.

 

"חיות הדרום הפראי" יום שבת, 17.9 ב-22:00 בכורה בערוץ!

דרמה. הָשְׁפָּאפִּי בת השש (קווזנה ווליס, שהייתה מועמדת לאוסקר על תפקידה) חיה עם אביה וינק הרחק מהציוויליזציה בקהילה שכוחת אל ב"אמבטיה", חור נידח בדלתא שבדרום לואיזיאנה שנמצא כל הזמן תחת סכנת הצפה. החיים פה לא פשוטים, אפילו מסוכנים, בטח כשמדובר בילדים. וינק יכול להיות קשוח, אבל ברור כי בראש מעייניו עומדת הילדה ובטחונה האישי. כשמתערערת בריאותו הולך גם כל הביטחון. היה מועמד ל-4 אוסקרים (תסריט מעובד, שחקנית ראשית, במאי וסרט). בימוי: בן צייטלין, ארה"ב, 2012.

 

"קאטפיש" יום שבת, 24.9 ב-22:00 בכורה בערוץ!

דוקומנטרי. בשנת 2007 החליטו אריאל שולמן והנרי ג'וסט לצלם סרט תיעודי על אחיו הצלם של אריאל, ניב שולמן. בזמן הצילומים קיבל ניב ציור מילדה בת שמונה ממישיגן, שהתבסס על אחד מתצלומיו. המקרה הוביל אותו לקשר וירטואלי מיוחד עם המשפחה האנונימית של הילדה, לה הוא קורא "משפחת פייסבוק". ניב אפילו מתאהב באחותה הבכורה של הילדה. אט אט הוא מתחיל לחשוד שמשהו יוצא דופן מתרחש במשפחה הזאת. יחד עם אריאל והנרי, יוצא ניב למסע בדרכים בחיפוש אחר המשפחה, ומגיע לתגלית מסעירה. בימוי: אריאל שולמן והנרי ג'וסט. ארה"ב, 2010.

יש לבדוק גם

וידאו SNL : הלילה – אילון מאסק ומיילי סיירוס

כן, כן, מייסד טסלה ו-SPACEX הוא המגיש האורח של “סאטרדיי נייט לייב” הלילה. ואם זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.