יום שישי , מרץ 5 2021

אוגוסט בערוצי הסדרות של יס

מיני סדרה חדשה מבית HBO, המבוססת על  הדרמה הבריטית "צדק פלילי" שנוצרה על ידי פיטר מופט. את הגרסא האמריקאית כתב ריצ'ארד פרייס ומביים סטיבן זייליאן (נערה עם קעקוע דרקון), שגם מפיק אותה.

נאז (ריז אחמד) הוא סטודנט ממוצא פקיסטני שיוצא ערב אחד למסיבה, שם הוא פוגש בחורה מהאפר ווסט סייד של ניו יורק והם מבלים יחד. כשהוא מתעורר לצידה כמה שעות מאוחר יותר, הוא מוצא אותה מתבוססת בדמה, כשהכל מצביע על כך שהוא רצח אותה. הוא נכשל בנסיונו לברוח מזירת הפשע, ולאחר מעצרו פוגש בג'ק סטון (ג'ון טרטורו) עורך דין המייצג אותו. הסדרה עוקבת אחר חקירת המשטרה וההליך המשפטי ובוחנת את התהליך הפלילי ואת כור המצרף של בית המעצר רייקרז בו מחכים העצורים למשפטם.

הסדרה קיבלה ביקורות מצויינות:

וראייטי:  לא ניתן להפסיק את הצפייה ב"ליל האירוע" וזו צפייה מתגמלת באופן יוצא מן הכלל. מסתורין גאוני וממכר שמעורר בצופה צורך לחזור ולצפות באותה סצינה שוב ושוב ולחפש רמזים. בדרכה השקטה "ליל האירוע" מצליחה לחדור מתחת לעור – לוכדת את הצופה ברשת של בלבול, חצאי אמיתות, ובערפל המתעתע של הזיכרון.

USA TODAY: דרמת מסתורין ורצח חזקה ואותנטית.

The Atlantic: "ליל האירוע" משלבת בתוכה את הקולנועיות, המשחק והבימוי הכי מסוגננים שהכסף והניסיון של HBO  יכולים לאפשר ומרגישה כנקודת הסיום, השיא והפסגה  של כל מסורת סדרות הרצח -שוטרים-עורכי דין.

Vanity Fair: "ליל האירוע" היא סדרת טלויזיה טובה, חדה, פיקחית ומרתקת מאוד. הפסגה הטלויזיונית של הקיץ וככל הנראה של השנה.

שתי עונותיה של "צדק פלילי" הבריטית מבית ה-BBC  יעלו ל- yes London החל מה- 28/7.


מיני סדרה חדשה בשמונה פרקים, שהיא חידוש לסדרה האייקונית בעלת אותו שם משנת 1977, ועיבוד לרומן מאת אלכס האליי ובכיכוכם של מאלכי קירבי הבריטי הצעיר, זוכה האוסקר פורסט וויטקר, אנה פקווין (דם אמיתי), ג'ונת'ן ריס מאיירס (שושלת טיודור), אניקה נוני רוס (האישה הטובה), לורנס פישבורן המגלם את האליי ועוד.

זוהי סאגה אפית רחבת יריעה, על חוויית העבדות של האפריקאים באמריקה של סוף המאה ה-18, המובאת מנקודת מבטם ומתוך נסיונם המר של בני משפחה אחת, משפחתו של לוחם ה"מנדינקה" קונטה קינטה ממערב אפריקה, לאחר שנחטפו על ידי משפחה יריבה, נמכרו לעבדות והועברו לאמריקה, אל חזקתו של בעל מטעים אכזר.

הסדרה מחולקת לארבע חלקים שכל אחד מהם מביא את סיפורו של בן משפחה אחר, מחטיפתו של קונטה, דרך נישואיו לבלה וסיפוריהם של קיזי ביתם, ג'ורג' נכדם וטום הנין שלהם, במהלך כמה עשרות שנים בהן חוו את אכזריות השעבוד, המאבק לעצמאות, ומלחמת האזרחים האמריקאית.

הסדרה תעלה בשלומותה ל-yes Binge ב4.8

 

 

 

 

אימת המתים המהלכים, עונה 2, חלק 2

החל מה-22.8 , יום שני בשעה 4:10 לפנות בוקר- במקביל לשידור החי בארצות הברית באפיק 19 (ערוץ AMC)

בחלקה השני של העונה השנייה אנחנו פוגשים את הדמויות האהובות כשהן מחפשות את דרכן לשרוד. אליסיה מתמודדת עם סירובה של מדיסון לשחרר את ניק, טראוויס מנסה להגן על ניק מחשיכת האפוקליפסה המאיימת לכלות אותו , סטרנד נותר אבוד באבלו הקודר והכוח מעברו האפל של דניאל גורם לאופליה להתפקח מאשליותיה בנוגע להישרדותם וליכולתם לבנות חיים חדשים. 

 

 

 

 


דרמת מסתורין איסלנדית משובחת מהבמאי בלטזאר קורמקור ( "אוורסט"), בעלת מראה קולנועי ואיכויות הפקה מרשימות. זהו סיפור מורכב על רצח, סחר אנושי, שחיתות פוליטית ואלימות, המתרחשות בעיירה איסלנדית מבודדת. הנוף הלבן-אפור עוצר הנשימה הוא אחד השחקנים החשובים  בסדרה והמרחב הקפוא מקבל מקום של כבוד ומוסיף לה נופך אימתי, מעבר לחקירת הרצח המסתורי.

סופת שלגים משתוללת בעיירת נמל נידחת. סירת דייגים מוצאת במים גופה חסרת ראש וגפיים- שככל הנראה נזרקה למים מהמעבורת הענקית שהגיע  לנמל מדנמרק.

אנדרי, קצין המשטרה של העיירה המתמודד עם פרידה מאשתו המתגוררת ברייקיאוויק הבירה הרחוקה וגידול שתי בנותיו, נאלץ לגייס את השוטרים המקומיים ואת תושבי העיירה כדי למצוא את הרוצח, שייתכן שנמצא בין נוסעי המעבורת מדנמרק, אשר מנותקים מהעולם החיצון בשל הסופה, תוך התמודדות עם איתני הטבע.

 

הטלגרף: "דרמה נפלאה, כובשת וגדושת מתח"

הוליווד רפורטר: "וואם, באם. תודה לך איסלנד"

הגרדיאן: "מתוחכמת, קלסטרופובית, עוצמתית, מבריקה ועוצרת נשימה"

 

בחירה רשמית של פסטיבל הקולנוע בירושלים

 

מיני סדרה מושקעת ועתירת כוכבים, מותחן מסתורין בשלושה חלקים, בהמבוסס על ספרה של אגתה כריסטי, בעל השם הזהה.

ביום חם באוגוסט, בסוף שנות ה-30 של המאה הקודמת, מוזמנים שמונה אנשים, כולם זרים אחד לשני, לאי קטן ומבודד לחופי דבון, אנגליה, על ידי "מר וגברת אוון". האורחים מתמקמים באחוזה בעזרתם של שני משרתים שנשכרו לאחרונה, תומס ואת'ל רוג'רס, אך המארחים נעדרים מן המקום. 
כשהאורחים יושבים לסעוד, הם מבחינים במרכז השולחן בעשר דמויות של חיילים, מסודרות במעגל, ממש כמו בשיר הילדים על עשרה חיילים המתים בצורות שונות ומחרידות עד ש"לא נותר אף אחד".
 זמן קצר לאחר מכן, אחד האורחים מת מהרעלה ומאוחר יותר נרצחים עוד ועוד מבאי הבית, בדיוק כמו בשיר, ובכל פעם, הרוצח מסיר חייל אחד משולחן האוכל. האורחים הנותרים מחליטים לעבוד יחד, לפתור את התעלומה ולמצוא את הרוצח לפני שלא ישאר אף אחד..
בין כוכבי הסדרה: צ'ארלס דאנס ("משחקי הכס"), סאם ניל, אנה מקסוול מרטין, טובי סטיבנס, איידן טרנר, מירנדה רי'צארדסון,

האדפטציה, בידי הכותבת שרה פלפס ("כסא ריק", "תקוות גדולות") משנה דברים מסויימים מהרומן שעליו היא מעידה ש"נדהמה מרמת האופל שבו", במיוחד בהשוואה לספרי מארפל או פוארו של כריסטי. היא זכתה לביקורות משבחות מקיר לקיר ולאחוזי צפיה עצומים בבריטניה, שם שודרה לכבוד יום הולדתה ה-125 של כריסטי.

 

 

הדרמה המזרח תיכונית בכיכובה של מורן אטיאס, חוזרת בעונה חדשה.

בסיום העונה הקודמת, בסאם נקרא להחליף את ג'מאל, שפשעיו נחשפו. אך כשג'מאל סירב לפנות את מקומו, נוסיראת אשת בנו, ירתה בו וגורלו נותר לא ידוע. כעת על בסאם להחליט האם יקדם דמוקרטיה בארצו, כפי שעמו חפץ או ישמור בכוח על מורשת משפחתו ועל שלטונה רב השנים.

כשחייו של ג'מאל בסכנה, ואבודין על סף מהומות, בסאם מתמנה לנשיא זמני ומכין את הבמה לבחירות דמוקרטיות. לדליה יש תפקיד מרכזי בהנהגת עמה, דבר שמקרב אותה אל בסאם גם מבחינה אישית. מנהיגי הצבא נסחפים בגלי הנקמה וחורגים מתפקידם לשמור על השקט וגנרל אמריקאי שיש לו עבר משותף עם לילה (כריס נות', "האישה הטובה"), מגיע לאבודין.

 

 

 

 

דרמה משפחתית המספרת את סיפורה של משפחת פוסטר שבראשה זוג לסביות המגדלות משפחה רב גזעית הכוללת ילדים ביולוגים, מאומצים וילדי אומנה. הסדרה נוצרה על ידי פיטר פייג' ("הכי גאים שיש") וברדלי ברדווג' המשמשים מפיקים יחד עם ג'ניפר לופז וחברת ההפקה שלה.

הסדרה עוקבת אחר השוטרת סטף פוסטר (טרי פולו, "פגוש את ההורים") ובת זוגה לנה אדמס (שרי סאום "הקרב על הרייטינג", "בטיפול") ומשפחתן המיוחדת שחיה בסאן דייגו.

סטף ולנה הן אימהות לחמישה נערים ונערות: ברנדון, בנה הביולוגי של סטף, התאומים ג'סוס ומריאנה שאומצו בתור ילדים קטנים ושני ילדי אומנה –  קאלי וג'וד שהוצאו לאחרונה מבית אומנה בו עברו התעללות. מייק, אביו של ברנדון, בעלה לשעבר של סטף והשותף שלה בעבודה, לוקח חלק פעיל בחיי בנו ובחיי המשפחה, למורת רוחה של לנה.

הסדרה, אחת הסדרות הנצפות והאהובות ביותר בערוץ FreeForm (לשעבר ABC Family), זוכה לשבחים על ההצגה הכמעט אגבית של זוג לסביות רב גזעי, בסיטאוציה של אימהות ועוד ההימצאות שלה בליבו של ערוץ מבית ABC/דיסני (שאף מפיקה את הסדרה).

 

 

סדרת אימה קומית המבוססת על סדרת הסרטים "מוות רצחני" בכיכובו של ברוס קמפבל שגם מפיק את הסדרה יחד עם יוצריה האחים סאם ואוון ראימי, עבור רשת Starz. יחק עם קמפבל מככבים גם לוסי לולס (זינה: הנסיכה הלוחמת, ספרטקוס), ג'יל מארי ג'ונס (סליפי הולו), ריי סנטיאגו (דקסטר) ועוד.

30 שנה לאחר  סרטי "מוות רצחני" אשלי "אש" ויליאמס  עובד כזבן בחנות, חיי בקרוון, שותה לשוכרה בלילות ומנהל סטוצים עם נשים מזדמנות להן הוא מספר בדיות על איך איבד את ידו. כשהוא משחרר בטעות את השד הקנדרי מספר המוות, סדרה חדשה של ארועים גורמת לו לשוב אל אישיותו הלוחמת ולהתמודד עם המטרד הדמוני במטרה להציל את האנושות.

במאבקו חוברים אליו פבלו סימון בוליוור שהופך לשותפו הנאמן וקלי מקסוול, אישה שמנסה לברוח מעברה אבל נגררת בניגוד לרצונה למלחמה ברשע ומוצאת באש ופבלו משפחה חדשה.

אבל המלחמה ברשע אינה הדבר היחיד שמטריד את החבורה: אמנדה פישר, שוטרת לשעבר שסרחה, בטוחה שאש אחראי לרצח השותף שלה, ונחושה למצוא אותו, ורובי קנובי (לולס), דמות מסתורית מעולם הרשע, מאשימה את אש במותם של אביה, הפרופסור ריימונד קנובי ואחותה אנני, ומנסה לאתר אותו כבר שנים במטרה להרוג אותו בכל מחיר.
שמה העברי של הסדרה טרם נקבע – הוא יקבע על ידי גולשי עמודי הפייסבוק של yes המוזמנים לצפות אונליין בפרק הראשון ולהציע שם.

מיני סדרת דרמה חדשה ומצמררת מבית ITV, בכיכובו של ג'יימס נסביט ("הנעדר") המבוססת על סיפור אמיתי. רופא השיניים קולין האוול (נסביט), חבר בכיר בקהילה הבפטיסטית המקומית, כמו גם בעל ואב אוהב, שחייו משתנים לחלוטין כאשר הוא פוגש את הייזל ביוקנן (ג'נביב אוריילי), עמיתה בכנסייה. השניים מתחילים  לנהל רומן לוהט אשר מוביל לתוצאות הרות אסון. קולין, בתור המטביל של הקהילה, רוצה להישאר בכנסייה ולכן מסרב לשקול גירושין אבל הוא ולוז נחושים להיות ביחד. כשאבא של אשתו של קולין מת ואשתו השבורה שוקלת התאבדות, הוא מתחיל להאמין שהוא מצא פתרון, אשר מוביל את קולין והייזל לחבור לברית קטלנית.

הסדרה עוררה בבריטניה סערה כשביתו של הרוצח, לורן ברדפורד יצאה נגדה בטענה שהיא פוגענית כלפי משפחות הקורבנות, שאינה מתארת נכונה את דמויותיהם, וגורמת לצער נוסף על הכאב והטראומה אותם המשפחות חוות גם כך וברדפורד עצמו טען שהוא "הרבה יותר חתיך" מנסביט במציאות…

קריאתה הגיעה עד לאזניו של ראש ממשלת לשעבר דיויד קמרון שביקש משר התרבות לחקור את המקרה של ברדפורד ולבדוק האם יש מקום בעתיד להגן טוב יותר על משפחות הקורבנות.

 

 

 

 

מותחן האימה חוצה הארצות מבית CBS, המבוסס על הרומן רב המכר מאת ג'יימס פטרסון, חוזר בעונה חדשה.

לפני שנים רבות, בעלי החיים שלטו בכדור הארץ. מה יקרה אם יחליטו להשתלט עליו בחזרה?

גל תקיפות מסתורי של חיות טרף על בני אדם מתרחש במקביל ברחבי העולם. כאשר האיום מתגבר, והמוטציה עוברת לשלב השני שלה. ג'קסון אוז (ג'יימס וולק, "המטורפים") הזאולוג האמריקאי שזיהה לראשונה את השינוי בהתנהגות בעלי החיים, יחד עם חבריו לצוות מדריך הספארי אברהם קנייתה, קלואי, סוכנת המודיעין הזר והוטרינר ד"ר מיטש מורגן, ממשיכים במאמציהם למצוא את ג'יימי ואת גור הנמרים שייתכן שהוא המפתח לתרופת הנגד למוטציה שהחיות עוברות. כשמסתבר שהדם של הנמר אינו מגיב בצורה לה ציפו, עליהם לנסות למצוא מרפאה אחר.

 

 

 


קומדיה חדשה מבית Showtime שנוצרה על ידי סקוט ארמסטרונג ("רוד טריפ") בכיכובו של קומיקאי העבר אנדרו דייס קליי, שמספר סיפור חצי אוטוביוגרפי על חייו.

25 שנים אחרי שכבש בסערה את עולם הבידור, אנדרו דייס קליי נחוש לזכות שנית בכתר, אך קל יותר לדבר מאשר להצליח. הוא עדיין מתקבל בכל מקום בדמות הילד הרע שלו, כפי שהיה בעבר, מלא ביהירות והתרברבות. אבל חייו מחוץ למסך מספרים סיפור שונה לחלוטין: הוא מתמודד עם חברה בעלת דרישות, שני ילדים, חובות הימורים הולכים וגדלים ושאר מכשולים שהחיים מציבים בפניו ומונעים ממנו להיות הקומיקאי המצליח שהוא שואף להיות.

הסדרה מתווספת לז'אנר סדרוצת ה"כמעט-אמיתי" כמו "אפיזודס" ו"דול ואם", ודייס מפגין כשרון רב ויכולת מופלאה לצחוק על עצמו, ולייצר אמירה הרבה יותר מורכבת מכפי שדמותו המתעתעת נראית שיכולה להפגין בתחילה.
 

שחקנים אורחים: לוריין בראקו, אדריאן ברודי, מייקל רפפורט, ויין ניוטון, כריס אנג'ל וריטה רודנר.

 

 

קומדיה חדשה  שיצרו יחד לואי סי.קיי, זאק גלאפיאניקיס וג'ונתן קריסל עבור רשת FX ואשר חודשה כבר לעונה שנייה.

גלאפיאניקיס מככב בתפקיד כפול כצ'יפ באסקטס, צעיר אמריקאי שחולם להפוך לליצן מקצועי. הוא נוסע ללמוד בבית הספר לליצנות בפריז, אך נכשל בלימודיו, כמו גם בחייו האישיים והמשפחתיים.
כשהוא חוזר לעיר הולדתו בייקרספילד בקליפורניה, הוא מתקבל לעבודה כליצן ברודיאו. חברתו היחידה היא מרתה, פקידת ביטוח שמסכימה לסבול את התנהגותו הגסה והבוטה כלפיה. במקביל גלאפיאניקיס מגלם גם את דייל, אחיו התאום והמעצבן של צ'יפ.

את תפקידה של כריסטין, אימם של צ'יפ ודייל, מגלם הקומיקאי הותיק זוכה האמי לואי אנדרסון (Life with Louie), שמועמד לאמי על תפקידו בסדרה

 

 

 


עונתה האחרונה של הסדרה המצליחה מרשת USA, יוצאת לדרך, בכיכובו של האנק לוסון (מרק פוירסטין) הרופא החמוד והחכם שמשכיר את שרותיו המקצועיים לעשירי ההמפטונס.

כישרונו המיוחד והסטנדרטים הגבוהים שהוא מציב, קנו לו מוניטין מכובד באזור, יחד עם אוון אחיו הצעיר (פאולו קוסטנזו) שמתפקד כסמנכ"ל הכספים בחברה המשותפת שלהם "האנקמד".  לעזרתו של האנק עומדת דיוויה (רשמה שטי) אשר מסייעת לו מבחינה רפואית והרופא הנויירוטי החביב, ג'רמיה.
הפרק האחרון והמרגש של הסדרה זכה לשבחים רבים, ועם סיומה גם נסגר פרק ה-Blue Skies אותה תקופת סדרות שמשיות ומחויכות שאפיינו את הרשת ("מונק", "Psych", "סוכן מחוק" וכו') ופינו את דרכן לסדרות אפלות יותר כמו "Suits".

 

 

 

 

 

 

 

סדרות מתחילות ומסתיימות בחודש אוגוסט:

yes London ב- yes VOD:

תאריך

סדרה

18/08/2016

ולא נותר אף אחד

 

 

סדרות מתחילות בחודש אוגוסט:

תאריך

סדרה

יום

שעה

 ערוץ

04/08/2016

שורשים

א

22:00

yes Drama HD/yesBinge

08/08/2016

ליל האירוע

ב

23:00

yes Oh HD

09/08/2016

הסוד

ג

23:00

yes Oh HD/yesLondon

11/08/2016

Ash Vs. Evil Dead

 

 

yesBinge

11/08/2016

הרודן 3

ה

22:45

yes Action HD

16/08/2016

zoo 2

ג

22:45

yes Action HD

16/08/2016

משפחת פוסטר

ג

21:15

yes Drama HD

17/08/2016

דייס

ד

23:00

yes Oh HD

18/08/2016

לכודים

ג

22:00

yes Oh HD

23/08/2016

רופא להשכיר 8

ג

22:00

yes Drama HD

24/08/2016

הליצן העצוב

ד

22:30

yes Oh HD

 

 

 

 

 

סדרות מסתיימות בחודש אוגוסט:

תאריך

סדרה

יום

שעה

 ערוץ

01/08/2016

החמישייה

שני

23:00

yes Oh HD

03/08/2016

הליגה 7

רביעי

23:30

yes Oh HD

04/08/2016

חוצה את הקווים 3 חלק 2

חמישי

22:45

yes Drama HD

09/08/2016

UnREAL 2

שלישי

21:15

yes Drama HD

09/08/2016

עיירה ללא מוצא 2

שלישי

22:45

yes Action HD

10/08/2016

פילדלפיה זורחת 11

רביעי

23:00

yes Action HD

15/08/2016

עוזרות בית נחושות 4

שני

21:15

yes Drama HD

16/08/2016

מאהבת בתשלום מראש

שלישי

22:00

yes Drama HD

16/08/2016

עיניים כחולות

שלישי

22:00

yes Oh HD

17/08/2016

המופע של טרייסי אולמן

רביעי

22:00

yes Oh HD

21/08/2016

מלאך של אמא

ראשון

22:00

yes Drama HD

28/08/2016

קשר דם 2

ראשון

22:00

yes Oh HD

28/08/2016

מבוקש 5

שני

22:45

yes Action HD

30/08/2016

הסוד

שלישי

23:00

yes Oh HD

 

 

 

 

 

 

Check Also

גרזן קטן: מנגרוב

סדרת סרטי "גרזן קטן" | החל משני, 1.3 חינם ב-yes VOD > ספריית yes סינמטק ובערוץ yes  MOVIES  DRAMA, ימי שני, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.