יום ראשון , יולי 12 2020

אוגוסט בערוץ לייפטיים

אוגוסט 2016 בערוץ Lifetime

 

טיפול בסטייל / Girlfriend Intervention

ימי שבת, החל מ-6/8 בשעה 17:30. סדרה חדשה!

תכנית ריאליטי חדשה מבית Lifetime – ארבע כוהנות סטייל מעצבות לנו את המוח מחדש ובעקבותיו את כל הלוק. זה הזמן ליהנות ולשחק עם איך שאת נראית! יא יפה אחת.

טאהישה, טרייסי, טיפאני וניקי הן ארבע נשים אפרו-אמריקאיות תוססות, חזקות ומלאות סטייל. כל אחת מהן היא סטייליסטית בתחום אחר: לבוש, אהבה עצמית (כי איך תשדרי יופי אם את מרגישה נורא?), איפור/שיער ועיצוב הבית. בכל פרק הן מתפרצות לחיים של אישה לבנה אחרת שמכל מיני סיבות מזניחה את החיצוניות שלה. הן טוענות שחיצוניות מוזנחת היא רק סימפטום של בעיה גדולה יותר שנובעת מבפנים. הן עושות לבחורה תהליך של 'התערבות': מגיעות אליה הביתה בהפתעה, אחרי שמישהו מהקרובים לה הלשין, לדוגמא, שהיא יוצאת לדייט במסעדה בטריינינג. הן בוחנות את חומרת המצב בארון של הבחורה המבוהלת ואומרות את כל האמת בפנים. אח"כ הן מנסות להבין את המניעים להידרדרות, וצעד אחרי צעד הן תוקפות, כל אחת בתחומה, את הבעיה.

הן צבעוניות, לא מפחדות מקימורים ולבוש צועק ויש בהן אנרגיה מפוצצת וגרוב שסוחפים גם נשים שנראות כמו מקרה אבוד לגמרי, למצב שהן עפות על עצמן בכל הכוח, משדרות עוצמה פנימית ומתלבשות בהתאם. השראה מובטחת!


 

פרק 1: "ג'ואוני, איפה הלך לך הגרוב?" 6/8, שבת, 17:30 ג'ואוני, בת 35, נשואה ואם לשלושה ילדים. כשהיא ובעלה נפגשו לראשונה היא הייתה רקדנית מתוקה וסקסית, אבל לאורך השנים היא הפכה למה שנקרא בלשון הסיסטרהוד "אישה בסיסית", בלי טעם או ריח. היא מספרת שבשנים האלה היא הפכה להיות עסוקה מאוד ומדי, עלתה קצת במשקל ובגדול איבדה את הביטחון העצמי שלה ואת העניין בלהיראות זוהרת. אך ארבע הנשים יעשו לה טיפול בסטייל, יהפכו את עולמה ויחזירו את התשוקה לחייה.

 

פרק 2: "אמילי, אפס במודעות עצמית" 13/8, שבת, 17:30 אמילי, בת 24, הפכה לאמא ל-2 ילדים קטנים כשהייתה רק בת 20, רגע אחרי שסיימה את התיכון ולפני שהספיקה להפוך לאדם בוגר, ככה שעוד לא הזדמן לה להכיר ולעצב את עצמה. במהרה היא הפכה להיות אישה אחראית שרודפת אחרי 2 ילדים, הזמן והשינה. היא ממשיכה ללבוש בגדים מהתיכון, דובקת בקוקו מגולגל ונועלת סנדלים שאללה איסטור. לאחרונה היא עברה את המבחנים כדי להיות מתווכת, והיא מתלבשת לראיונות עבודה כמו ילדה קטנה – לכן היא זקוקה לעזרה מקצועית והינדוס מחודש של הסטייל שלה. הבנות יעזרו לה להבין מי היא ומה היא רוצה לשדר לעולם.

 

7 ימים בגן עדן / Love Prison  

ימי שבת, החל מ-20/8, בשעה 16:00 סדרה חדשה!

כשאתה מתחזק קשר זוגי וירטואלי באינטרנט אינך יכול שלא לתהות האם האדם שנמצא מעברו השני של המסך הוא באמת מי שהוא טוען שהוא? כמה ממה שהוא חושף בפניך זו המציאות וכמה הוא מסתיר או ממציא? ונגיד והוא מי שהוא מספר שהוא – האם האהבה שלכם יכולה לעבוד גם במציאות?

 

בסדרה החדשה של ערוץ Lifetime, נפגוש בכל פרק זוג שהכיר באונליין ומאז מנהל זוגיות של לפחות כמה חודשים, אבל מעולם לא נפגש מעבר למסך. הם מחליטים לבחון את ההתאמה שלהם במציאות ומגיעים לשבוע אינטנסיבי בתנאי כלא, בו הם יבדקו האם הם יכולים להתאהב: המבחן קורה בבית מרושת מצלמות (סטייל האח הגדול) על אי בודד. כל הסחות הדעת החיצוניות מנוטרלות– אסור להם לצאת מהבית או לשמוע מוזיקה, בטח ובטח שאין להם את הטלפון שלהם או חיבור לאינטרנט. הם לבד על האי, לצד הפרטנר שהם חושבים שהם מכירים ואוהבים. כך שכל שנותר להם לעשות זה לתקשר אחד עם השנייה ולגלות האם זה האדם שאני רוצה להיות איתו? סוף סוף ללא תיווכים ומסכות אינטרנטיות מדומות.

 

שניהם מגיעים לניסוי בתחושת קירבה אמיתית לבן/בת הזוג וציפייה שהמציאות תעלה על הדמיונות הוירטואליים שהם חווים כבר תקופה. הם מלאי תקווה שבסוף הניסוי הם יוכלו לחיות באושר ועושר עד עצם סוף הימים. בפועל, השהות בבית כזה הייתה יכולה לחרפן ולהביא כל זוג לכדי פרידה, אז בטח כאלה שנחשפים לראשונה האחד לשנייה באמת ולא דרך איזה דימוי מחושב שכל אחד מייצר לעצמו. בסוף השבוע הם צריכים להגיע להחלטה של להיות או לחדול. בדרך נחשפות אמיתות כואבות על בני הזוג, וכל מיני התנהגויות קטנוניות וניואנסים אנושיים מעצבנים צפים ועולים לפני השטח ומעמידים את הזוגיות במבחן.

 

פרק 1: "רוזי וכריס"- 20/8, שבת, 16:00 רוזי היא נערת מסיבות מלוס אנג'לס, כריס הוא חנון מחשבים חסון והם בקשר אונליין כבר שנתיים! מאז שהם הכירו הם מדברים כל יום, אבל עדיין לא נפגשו בחיים האמיתיים, בגלל ששניהם עסוקים מאוד וגרים רחוק אחת מהשני. כריס לא יוצא עם אף אחת אחרת ושניהם חושבים שתהיה ביניהם משיכה לפי התמונות. ההתרגשות רבה מאוד לקראת המפגש וגם ביום-יומיים הראשונים. אח"כ הם מתחילים להתרגל לקונספט של הבית, וההתנהגות של רוזי הופכת להיות הפכפכה, קטנונית וקיצונית. האם הם יעזבו את האי ביחד או לחוד?

 

פרק 2: "בילי וג'ין"- 27/8, שבת, 16:00 בילי וג'ין בקשר אונליין כבר חצי שנה. הוא בן 42, רודף שמלות במהות ואבא לנער בן 16. היא גרושה ואמא לשני ילדים, בחיפוש אחר הגבר של חייה. לשניהם ציפיות גבוהות מהמפגש, על אף שבילי סובל מפחד ממשי להתחייב. הם חווים עליות ומורדות לאורך השבוע: זה נע בין חיבה קסומה וחום ובין פיצוצים קשוחים. מה יקרה בסוף השבוע?

 

נשים קטנות: LA – עונה 4/ Little Women: LA

ימי שלישי, החל מ- 2/8 בשעה 22:00. עונה חדשה!

ששת הנשים הקטנות מלוס אנג'לס ממשיכות לחיות בגדול: בראש ובראשונה רובן מתנסות באתגר האימהות, ומי מהן שלא – כבר לא יכולה לחכות כדי להיכנס להיריון. הן מארגנות המון מפגשים ואירועים ומשתדלות לחגוג את השמחות יחד, כמו גם את הקשיים והנפילות. חוץ מזה הן לא מפחדות לצאת לחוויות חדשות ואתגרים כמו רכיבה על אופנועי שטח, קטיף תפוחים מעצים גבוהים, ריקודי שורות לצלילי מוזיקת קאנטרי או בטן-גב בבגדי ים קטנטנים בקאנקון.

 

בריאנה ממשיכה לצאת עם מאט וגם רוצה להתחתן איתו, על אף ההתנגדות הכוללת מכל הכיוונים: המשפחה שלה לא מכבדת אותו וחושבת שהוא לא נכון בשבילה, וגם חברתה כריסטי טוענת שהוא לא נאמן ואפילו ניסה להתחיל איתה! ג'סמין ואלינה מתחרות ביניהן בתחרות סמויה שהמהות שלה היא "מי הבלונדינית השווה יותר?": שתיהן רוצות לפתוח ליין של איפור וכל אחת מהן רוצה לעשות ניתוחים פלסטיים כאילו בלי קשר אחת לשניה אבל בעצם המלחמה הזאת מאוד על פני השטח. מערכת היחסים של טוניה עם הבחור שלה, איתו היא בקשר און/אוף כבר 20 שנה, נחשפת כשהוא מגיע ללוס אנג'לס לביקור והמתח עולה. טרה מוצאת על מה לריב עם טוניה אבל כשטוניה מתבשרת שהיא צריכה לעבור ניתוח, נשאלת השאלה האם טרה תהיה שם בשבילה.

 

פרק 1: "אופנועי השטח" –  2/8, שלישי, 22:00 ג'סמין מארחת את האימהות שבחבורה למסיבת קוקטיילים לאור שקיעה בחצר שלה, כדי להחליף טיפים לגידול ילדים. אלינה מגלה שהיא לא הוזמנה לאירוע, וחושדת שזה לא רק בגלל שהיא לא אמא. בינתיים, הזוגיות של בריאנה ומאט מתחילה להיסדק ולטוניה יש רעיון "מצוין" להפגת המתח בפעילות אתגרית מגבשת בשביל כל החבורה, רק שבסוף הפעילות הזאת הופכת להיות בלאגן שלם ומסוכן.  

 

פרק 2: "מי הכי יפה בעיר?" – 9/8, שלישי, 22:00 אחרי חודשים שהיא השקיעה בליין האיפור שלה, אלינה סוף סוף יכולה להזמין את כל החברות הקרובות שלה לעשות טסטים עם מוצרי הטיפוח שהיא הפיקה, וכולן מוזמנות… חוץ מג'סמין, מה שלוקח את הקרב בין הבלונדיניות לצעד הבא והמוחשי יותר. בריאנה ומאט מתחילים לארגן את החתונה שלהם, אבל אורחים בלתי צפויים מהמשפחה של בריאנה פונים לטרה וכריסטי ומתחננים שיעזרו להם להחזיר אותה לחיק המשפחה. כשכריסטי וטרה פונות לבריאנה, מאט מתחיל להתערב ולהתעצבן.


 

סרטים בבכורה בערוץ Lifetime

לגנוב את שאנל /STEALING CHANEL

18/8, יום חמישי, בשעה 22:00. סרט בלעדי לערוץ Lifetime בבכורה בישראל!

קומדיה רומנטית חדשה מבית Lifetime! אמו המהמרת של ג'ורג'יו מגדלת אותו בשכונת קווינס הקשה בניו יורק. הוא גדל בעוני אבל מפתח חיבה עמוקה לבגדי יוקרה ומעצבים כי הוא מאמין שאם אתה לבוש טוב – אין משהו שיכול לנצח אותך. הדרך היחידה שבה הוא מצליח להשיג את הבגדים האלה היא דרך גניבה סדרתית ומחושבת לפרטי פרטים – הוא הופך להיות מקצוען ומצליח לגנוב מהמעצבים הכי שווים, לא משנה איזו מין אבטחה הם ארגנו לחנות שלהם. הוא גונב יותר בגדים ממה שהוא צריך, ובאקט רובין-הודי מוכר אותם בזול לאלו שלא שפר עליהם מזלם. יום אחד תופסים אותו והוא נשלח לתכנית לשיקום אסירים. הוא מקבל פסיכולוגית צמודה ושחצנית העונה לשם שאנל. היא בת לשושלת של עשירים, נואשת לקבל כבר את התואר שלה וגם אחת מהמתלבשות הגרועות שידע העולם. השניים מתקשים להסתגל האחד לשניה, אבל לצערם (ואז לשמחתם) מתפתח ביניהם משהו עמוק יותר שגובר על הפערים המשמעותיים במעמדות, בחוש הטעם האופנתי ובתפקידים החברתיים. עם: אדם לאבורגנה, לידיה הירסט, קרול אלט ('לרומא באהבה'). בימוי: רוברטו מירוטי. ארה"ב, 2015\\10.9.5.12\Media PR\PR\תמונות\תמונות להיילייטס\2016\אוגוסט\Lifetime\Stealing Chanel.JPG

 

ג'ובס /Jobs   13/8, שבת, 22:00. בכורה בערוץ!

דרמה אוטוביוגרפית על אחת מהדמויות המסקרנות, החשובות והשנויות במחלוקת של זמננו: סטיב ג'ובס. אשטון קוצ'ר מגלם את ג'ובס, האיש שבשנת 2001 הציג לעולם את אחת ההמצאות המהפכניות שהעולם ידע: הטלפון החכם מכולם, הלא הוא האייפון. בסרט הזה מגוללים חייו של האיש המיוחד והמבריק הזה, החל מהנשירה שלו מהלימודים כאיש צעיר בגלל שלא היה לו מספיק כסף, דרך מפגשים עם האנשים שהפכו להיות החברים שלו ובהמשך השותפים העסקיים שלו, וכלה בסוגיות האישיות והמשפחתיות שלו. עם: אשטון קוצ'ר, דרמות מולרוני ('אודות שמידט'), ג'וש גד ('שושבין להשכרה'). בימוי: ג'ושוע מייקל שטרן . ארה"ב, 2013

 

התייר /The Tourist    20/8, שבת, 22:00. בכורה בערוץ!

מותחן קומי רומנטי. אליס (אנג'לינה ג'ולי) המהממת מתיישבת ברכבת מול פרנק (ג'וני דפ) ההמום ומציגה את עצמה. הוא לא מתבלבל ומשתף איתה פעולה. הם מתקרבים עוד ועוד, הוא לא מבין למה מגיע לו כל הטוב הזה – רק שמרוב שהיא מקסימה אותו הוא לא שם לב שהוא נקלע בעל כורחו להרפתקה מפוקפקת ופלילית משהו. מהר מאוד מסתבר שאליס היא דמות מפתח בעולם אפל ומסתורי, ולא בכדי המשטרה רודפת אחריה מכל כיוון. פרנק האומלל נפל ברשת וכעת גם הוא רדוף. בימוי: פלוריאן הנקל וון דונרסמארק. ארה"ב, צרפת, איטליה. 2010

 

בגידה בין חברים /  The Setup 6/8, שבת, 22:00. בכורה בערוץ!

50 סנט, ראיין פליפה וברט גרנטסאף מככבים בסרט פשע קלאסי מותח ודרמתי על שלושה חברים שמתכננים לפרטי פרטים שוד יהלומים ענק ומוצלח, אבל לא מביאים בחשבון שיכול להיות שאי אפשר לסמוך על חברים בכל תחום.  מזל שאז הם פוגשים את ברוס וויליס שבא להציל את הכבוד האבוד, כמו גם את הכסף. בימוי: מייק גאנטר. ארה"ב, 2011.

 

סטריטדאנס: נבחרת הכוכבים /Streetdance All Stars 27/8, שבת, 22:00 בכורה בערוץ!

סרט מקסים וצבעוני על קבוצת ילדים שמחליטים להרים הופעת ריקוד כדי להציל את מרכז הנוער שלהם, שעומד בפני סכנת סגירה. הם עורכים המון אודישנים סטייל אקס-פקטור לכל ילדי ומבוגרי השכונה, וכשהם מגבשים את נבחרת הכישרונות המנצחת הם יוצאים למסע אל עבר הצלת המרכז. עם: אשלי ג'נסן ('הלובסטר', 'בטי המכוערת'). בימוי: בן גרגור. ארה"ב, 2013.


 

Check Also

עלייתו של ג’ורדן פיטרסון

  עלייתו של ג'ורדן פיטרסון THE RISE OF JORDAN PETERSON       הצצה נדירה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.