יום רביעי , אוקטובר 28 2020
יולי 2016 בערוצי הסדרות של YES

יולי בערוצי הסדרות של יס

 

דרמת מתח ואימה מדוברת חדשה מהיוצר של "המתים המהלכים" רוברט קירקמן ומבית Cinemax (באנשי, The Knick) המבוססת על סדרת קומיקס באותו השם, וכבר חודשה לעונה שניה, עוד לפני עלייתה.

הסדרה עוקבת אחר קייל ברנס (פיליפ פוג'יט, "נעלמת") בחור צעיר שהמחפש תשובה לשאלה מדוע הוא נרדף על ידי שדים מאז ילדותו, וחושף מידע שיכול לכלות את כל החיים על כדור הארץ, כפי שהם מוכרים כעת.

קייל פוגש את הכומר אנדרסון (פיליפ גלניסטר, "החיים על מאדים") שתיין ומהמר כבד, שמאמין שהוא חייל בצבא הקודש של אלוהים נגד הרוע, והם יוצרים קשר עם ג'ושוע (גבריאל ביטרמן) בן ה-8, ילד מהקצה האחר של העיר, שנרדף גם הוא על ידי שד ויש לו קשר מסתורי לקייל.

קירקמן פיתח את הקומיקס ואת הסדרה במקביל (הקומיקס יצא לראשונה ב-2014) והוא טוען שמטרתו להעניק לצופים – בניגוד ל"המתים המהלכים" שעוסקת בפן ההישרדותי והפסיכולוגי של הקיום – חווית אימה ופחד אמיתית.

שחקנים נוספים: גרייס זבריצקי ("טווין פיקס"), מלינדה מק'גרו,  לי טרגסן (ביצ'ר ב"אוז"), קת'רין דנט, ברנט ספיינר (דאטה ב"מסע בין כוכבים : הדור הבא")

 

 

 

הדרמה המדוברת של רשת Showtime, עם שחקן הקולנוע לייב שרייבר כשלצידו ג'ון ווייט הותיק כאביו, תפקיד עליו זכה בפרס גלובוס הזהב, חוזרת לעונה רביעית.

הסדרה מתרחשת בלוס אנג'לס הנוצצת, בה ריי דונובן (שרייבר) הוא "פיקסר" למפורסמים והעשירים – האיש שאחראי להשיג כל דבר, לתקן כל בעיה ולהוציא אותם מהבורות שחפרו לעצמם.

השואו-ראנר של הסדרה, דיויד הולנדר רמז בראיון לקראת העונה הקרבה שנוצר מצב חדש, דינמיקה משפחתית חדשה שתשפיע במהלך העונה על כל אחד מחבריה, ובדרך מוזרה תחבר אותם שוב אל מיקי. העונה צפויה להיות מאוד אמוציונלית, גדולה, רועשת וחצופה.

אל העונה מצטרפות מספר דמויות חדשות ושחקנים חדשים, ביניהן, ליסה בונה ("משפחת קוסבי") שתגלם את מריסול, אישה לא יציבה שסוד בעברה צפוי לגרום לנזק רב, דומיניק קולומבוס (9" Rides") יגלם את דמון, נער רחוב חסר בית, שהופך מעורב בחיי משפחת דונובן, טד לוין ("הגשר") שיגלם את ליטל ביל פרים, בעליו של קזינו מצליח וישמעאל קרוז קורדובה ("האישה הטובה") יגלם את הקטור, מתאגרף במשקל בינוני שמתחבר לריי.
 

טריילר: https://www.youtube.com/watch?v=Pkt2fouOU0c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמי שייסדה מוסד חדש של סדרות קיץ גדולות (מסורת שהחלה עם "בתוך הבועה" לפני 4 שנים) רשת CBS משגרת הקיץ שתי סדרות חדשות : "סודות משפחתיים" ו"חסרי מוח".

סודות משפחתיים היא דרמת מתח ומסתורין חדשה בכיכובו של אנתוני סטאר (כוכב "באנשי"), המספרת את סיפורה של משפחה בוסטונית טיפוסית אשר מגלה לתדהמתה, מיד לאחר מות האב, שהוא היה קשור לסדרת רציחות שנמשכה עשרות שנים. כשסודות מן העבר ומן ההווה נחשפים, חשדם וחששם שאולי אחד מהם שיתף פעולה עם האב, גואה, הפרנויה מתפרצת, ומאיימת לפרק את המשפחה. וירג'ינה מדסן מגלמת את אם המשפחה מדלין.

מאחורי הסדרה עומדים כמה מהשמות המוכרים בטלוויזיה כמו קורין ברינקרהוף ("האישה הטובה", "ג'יין הבתולה") ודריל ופרנק ("האמריקנים", "בתוך הבועה")  יחד עם הסופר הידוע ג'יימס פריי (מחבר "מיליון רסיסים קטנים" וה"אוייב" של אופרה ווינפרי, שעשתה לו זובור ציבורי בזמנו אחרי שהסתבר שהביוגרפיה שלו מזוייפת).

 

 

 

 

מותחן קומי חדש מבית CBS ומהיוצרים של "האישה הטובה" רוברט ומישל קינג, המתרחש בעולם הפוליטי של וושינגטון הבירה, בכיכובם של מרי  אליזבת ווינסטד, דני פינו ("פשע מן העבר", "חוק וסדר"), וכוכב "מונק" זוכה האמי החוזר לטלוויזיה – טוני שלהוב.

זהו מבט אלגורי על הנטייה לקיצוניות בעולם הפוליטי של ימינו, כשנראה שיותר ויותר פוליטיקאים מקצינים את דעותיהם ומאבדים את התודעה הקולקטיבית.

הסדרה עוקבת אחרי לורל (ווינסטד), יוצרת סרטים דוקומנטרים וביתו של פוליטיקאי מכובד שמתחילה לעבוד במשרדו של אחיה, מצליף הרוב בסנאט, שמגלה להפתעתה שני דברים: הממשל הפסיק לעבוד, וחייזרים אוכלים את מוחם של מספר הולך וגדל של אנשי קונגרס.

לורל חוברת לגארט, פוליטיקאי רפובליקני פרגמטי וחרוץ, לרושל, רופאה שאביה מת מוות מסתורי, וגוסטב, גאון מוזר והראשון שמבין שהעיר הותקפה על ידי חייזרים, ויחד הם מנסים להבין מה באמת קורה.

מומלצת בחום.

דרמה פסיכולוגית בחמישה חלקים העוקבת אחר סיפורה של אייבי מוקסאם (ג'ודי קומר, בתפקיד שונה לחלוטין מתפקידה הקודם כמאהבת ב"ד"ר' פוסטר") בת ה- 26 הלומדת לחיות את חייה מחדש לאחר שנחטפה בעודה בת 13 והייתה 13 שנה כלואה במרתף.
כאשר אייבי מצליחה להימלט מהמרתף שהיה הכלא שלה ב-13 שנים היא מתחילה לאסוף את פיסות החיים שחיה, אבל הכל רעוע ויכול להתפרק מחדש…  

הסדרה תעלה במלואה ל-yes London.

לטריילר: https://www.youtube.com/watch?v=1oYf2n-acIA

 

 

 

 

 

 

 

yes תעלה את דרמת האקשן המדוברת בת ששת הפרקים, "אדמת הפקר" (into the BADLANDS) בערוץ AMC  (אפיק 19),  החל מה-4 ליולי בימי שני בשעה 21:00 ובחינם ב-yesVOD

"אדמת הפקר", שחודשה כבר לעונה שנייה, זכתה לביקורות מצוינות מהגארדיאן שהגדיר אותה "כסדרה מטורפת לחלוטין שלא דומה לשום דבר אחר בטלוויזיה", ובניו-יורק אובזרבר שציין שהסדרה היא "תערובת קשוחה בין מד-מן לבין להרוג את ביל, שתיתן לכם בעיטת קראטה לפנים".

הסדרה, בכיכובו של דניאל וו ("האיש בעל אגרופי הברזל", וורקראפט: ההתחלה), מציגה עולם עתידני שנחרב עקב רצף של אסונות טבע ואסונות מעשה יד אדם. בחברה האנושית החדשה מתפתחת חברה פיאודלית בה מי שחזק ואכזר, הוא גם בעל הממון והכוח, והחלש הופך לעבד. באחד מהאזורים, שכונה בעבר המערב התיכון של ארה"ב, מתקיים מאבק מר בין 7 ברונים יריבים על המשאבים הבסיסיים ביותר לאדם והוא מוגדר כיום כ"אדמת הפקר".

כל ברון  מנהיג יד קשה בחלק שבשליטתו, מחזיק בצבאות מקומיים, וברוצחים מאומנים המכונים "מחסלים", המוכשרים לתפקיד כבר בילדותם.  אחד מהם הוא סאני )דניאל וו(, מחסל שהוכיח כבר בצעירותו שליטה יוצאת דופן באמניות לחימה, בנה במשך השנים מוניטין של רוצח חסר רחמים והפך ליועצו הקרוב ביותר של הברון קווין.

הדרמה הקומית המצליחה מבית HBO, בכיכובו של דווין ("דה רוק") ג'ונסון, חוזרת בעונה חדשה.
סטיב לוינסון ("הפמליה", "אימפריית הפשע") הוא היוצר של הדרמה הקומית, הבוחנת את העולם שטוף השמש של שחקני, ושחקני העבר בקבוצת פוטבול מקצועני באזור מיאמי. למרות שעל המגרש הם מקצוענים, מחוצה לו, הם מתקשים להתמודד עם החיים. בעונה החדשה, הכל תחרותי יותר ומסובך יותר, כשהקווים בין מקצועי לאישי מטשטשים במרדף אחר הצלחה ותהילה ארוכות טווח.

ספנסר (ג'ונסון) כוכב פוטבול שפרש והפך למנהל פיננסי של כוכבי פוטבול, נאלץ להתמודד עם שדים מעברו כשהוא יוצא למאבק ראש בראש מול הכריש הכי גדול בעסק, אנדרה אלאן (אנדי גרסייה). בינתיים, חבריו ולקוחותיו הקרובים ביותר, נאבקים למצוא דריסת רגל. ריקי בוחן את האפשרויות העומדות בפניו בתור סוכן עצמאי בעודו לומד להכיר את האב שנטש אותו לפני זמן רב. צ'ארלס מנסה לאזן בין הולדת תינוקו ועתידו במשחק ו-ורנון מתמודד עם חייו מחוץ לגרש.

יחד איתם יחזרו לעונה השניה גם שותפו הגדול מהחיים של ספנסר ג'ו, שעוזר לו לטפל בעסקאות הפוטבול הריווחיות ובשחקנים הגדולים, יחד עם ג'ייסון הסוכן, וטרייסי בת זוגו וכתבת הספורט.

בעסק שבו זה "לך על גדול או לך הביתה" ספנסר וצוותו עומדים ללמוד שזה שיש לך הכל, משמעותו שאתה צריך להיות מוכן בכל רגע להילחם על עוד כסף, עוד עסקאות ועוד כבוד.

 

 

קומדיה היסטרית חדשה מבית HBO, שיצרו דני מקברייד וג'ודי היל (יוצרי "על הפנים").

הסדרה מספרת את סיפורו של בית ספר תיכון ושני האנשים שכמעט מנהלים אותו – סגני המנהל. ניל גמבי (דני מקברייד) אב גרוש וסגן המנהל האחראי על המשמעת בבית הספר, ולי ראסל (וולטון גוגינס, "המגן", "שמונת השנואים") סגן המנהל האחראי על תוכנית הלימודים מנהלים קרב כוחות אדיר על התפקיד הנכסף: מנהל בית הספר. כאשר לתפקיד ממונה מנהלת חדשה (קימברלי הברט גרגורי, "עוזרות בית נחושות") במקומם, הם יוצרים חזית משותפת ובלתי אפשרית נגדה.

שחקנים נוספים בקאסט: ביזי פיליפס (קוגר טאון), ג'ורגיה קינג (הנורמלים החדשים) ובתפקידי אורח יופיעו וויל פארל וביל מוריי.

 

 

 

 

 

 

 

קיץ של גילטי פלז'ר בערוצי הסדרות

מי שירצה לברוח מהחום ומשדרי הספורט האינסופיים או סתם לצפות בכיף הכי ממכר של הקיץ, ערוצי הסדרות מתגברים את קיץ בשעות חדשות וסדרות חדשות בשידור יומי ושבועי.
ל-yes Drama חוזרת חלוצת הריאליטי הרומנטי "הרווק" בשידור יומי כל לילה אחרי הפריים טיים, יחד עם סדרה יומית חדשה לחובבי תנועה "לרקוד כמו ביונסה".
ומדי חמישי הניסוי החברתי המדובר ביותר בארה"ב "חתונה ממבט ראשון"!
ב-yes Action לשידור היומי של העונות החדשות של NCIS, מצטרפת תופעת הריאליטי-אדרנלין שסוחפת את העולם "אתגר הנינג'ה" המרגשת.
ב-yes Comedy בואו לצחוק כל ערב עם 5 עונות הקומדיה החדשה "בייבי דאדי", מעין שלושה גברים ותינוקת לדור  המילניאלז.

 

העונה ה- 20! של תוכנית הריאליטי הממכרת והסוחפת. בן היגינס, איש המכירות המקסים שהשתתף באחת מעונות "הרווקה" וחווה שברון לב כשנשלח הביתה ממש לקראת סופה, ינסה למצוא את האחת והיחידה שלו, אהבתו האמיתית, מבין 28 רווקות יפות , מוצלחות ודעתניות, בעודו עומד במרכזה של תוכנית הריאליטי- הרומנטית הראשונה והאהובה מכולן. 
בין הרווקות העונה: זוג תאומות, קוסמטיקאית, חוקרת הזדקנות, לוחמת לשעבר, שדרנית חדשות, שתי מתמטיקאיות (חמש יחידות משתלם!) וטיארה, רווקה המתוארת כ"חובבת תרנגולות" שאחרי הפרק הראשון הפכה כמובן לסנסציית אינטרנט.

מי תזכה בורד האחרון? האם בן ימצא אהבת אמת? והאם לאור כל מה שאנחנו יודעים מעונה וחצי של UnREAL נוכל להבחין במניפולציות הקטנות?

הניסוי החברתי שחסף את אמריקה. סדרת דוקו-דרמה המנהלת ניסוי סוציולוגי מסקרן, ועוקבת אחר שלושה זוגות בכל עונה, שהוצמדו על ידי ארבע מומחים בתחומם (פסיכולוג קליני, סקסולוג, סוציולוגית ומומחה רוחניות) על פי פרמטרים שונים הנבחנים מראש ונמצאים מתאימים, ומוכנים להתחתן בפגישתם הראשונה. אף אחד מבני הזוג לא פוגש את השני עד לאותו רגע בו הם נפגשים בחופה. הזוג מבלה את ליל הכלולות בבית מלון ולאחר מכן יוצא לירח דבש. כשהם שבים הביתה, עליהם לחיות יחד כזוג נשוי במשך שישה שבועות ולאחר מכן הם יכולים להחליט אם להישאר ביחד או להתגרש.  [טריילר] בעתיד נשדר את סדרת ההמשך "שנה לחתונה" העוקבת אחרי הזוגות בשנתם הראשונה.

הזוגות:
קורטני וג'ייסון – ג'ייסון הוא פראמדיק/כבאי בן 27 (וגם מתאבק חובב) מברוקלין, שגדל כילד במשפחה חד הורית. הוא בעל לו"ז צפוף ומטורף שכמעט לא מותיר לו זמן לדייטים. הוא מסור לטיפול באמו החולה במחלה סופנית. קורטני היא צעירה דרומית שעברה למנהטן להגשים את חלומה להיות מאפרת והפכה לרקדנית בורלסק. המזג המרדני שלה גורם לחיבור מיידי עם ג'ייסון.
דאג וג'יימי – דאג הוא איש מכירות מחשבים בן 31 בניו ג'רזי שעדיין גר עם הוריו. הוא מאד משפחתי ובעבר היתה לו הצלחה קטנה בליגת הבייסבול. הוא עדיין אקטיבי (עובד כמציל מתנדב בסופ"ש) ומחפש "בחורה טובה". ג'יימי היא חתולה פראית, אחות מיילדת מוסמכת שבנתה את עצמה בעשר אצבעות, אחרי ילדות בפארק קראוונים טראשי וחיים עם אב מתעלל ואמא מכורה לסמים היא לקחה חסות על אחיה ואחיותיה בגיל 19. החייים הקשים שלה הפכו אותה לחשדנית.
וון ומונה – וון השתחרר מהצבא אחרי 11 שנות שירות ונאבק למצוא את עצמו בחיים האזרחיים ולהשתחרר מהמנטליות הצבאית הקשיחה. מונה היא אשת פיתוח בתחום האופנה שהיתה רווקה בחמש השנים האחרונות ומתקשה להיפתח בפני גברים, במיוחד לאחר מות אביה.

"זו לא תחרות זו מלחמה"
סדרת ריאליטי ריקוד חדשה, אחות ל"רקדניות קטנות", שחודשה כבר ל3 עונות, ומתרחשת בעיר ג'קסון במיסיסיפי.  [טריילר] הסדרה עוקבת אחרי בית הספר למקצועות ריקוד ההיפ-הופ של המאמנת דיאנה "מיס די" ויליאמס, ולהקת "הבובות הרוקדות" שלה, הכולל שתי קבוצות מגילאי 10 ועד 17. הלהקה מתחרה בתחרויות היפ-הופ ארציות, כשבכל מקצה שתי להקות מתחרות אחת בשניה.  מי ס די קשוחה אבל הוגנת – אין לה סבלנות לאמהות מתערבות או למי שלא נותנת מאה אחוז מעצמה – ואין לה בעיה להגיד את זה בפנים…

5 עונותיה של הקומדיה מבית ABC Family, ישודרו בשידור יומי ב-yes Comedy

הסדרה עוקבת אחר בן (ז'אן לוק בילודו), בארמן בשנות ה- 20 לחייו המגלה להפתעתו שלסטוץ חד פעמי שהיה לו, יש השלכות מרחיקות לכת על חייו, כשהוא מוצא על סף דלתו תינוקת קטנה. בן מחליט לגדל את ביתו אמה, יחד עם אחיו דני (השחקן הלוהט ונטול החולצות דרק ת'לר), ענק חתיך וטוב לב וכוכב הוקי קרח , שותפו לדירה טקר (טאג' מורי, אחיהם הקטן של כוכבות הילדים התאומות טיה וטמרה) וחברתו הטובה ביותר ריילי (צ'לסי קיין, כוכבת דיסני לשעבר בתפקידה הבוגר הראשון), עורכת דין צעירה ו"שמנה לשעבר". כשאימו בוני (מליסה פיטרמן גונבת ההצגה) מחליטה לבוא לעזור, היא מכניסה את כולם לסחרור.
בלב הקומדיה המבגרת עומד משולש האהבים בין בן, ריילי שהיתה מאוהבת בו כל השנים והוא מעולם לא שם לב אליה ואחיו הגדול דרק, שהיה מאוהב כל השנים בריילי…

הסדרה הכי כיפית וגדושת אקשן שתפגשו בקיץ הקרוב!

תוכנית הבידור התחרותית והספורטיבית בה מאות מתחרים מנסים להשלים סדרת מכשולים ברמת קושי עולה ומתגברת, ולעלות לגמר הארצי, בתקווה להפוך ל"לוחם נינג'ה אמריקאי". השלבים השונים שחלקם מוגבלים בזמן, בוחנים את יכולותיהם, כוחם ומהירותם של המתחרים ורק מי שמשלים את השלבים הראשונים, עולה לשלבים המאוחרים והקשים, בהם יתמודדו על מליון דולר. בשתי העונות שנשדר ברצף בשידור יומי נראה מתחרים מכל תחומי החיים – לצד רופא שרירי, צעיר חובב פארקור, פעלולנית ורקדן, יש גם מדאליסטים אולימפיי, לוחם MMA  ואפילו שחקן מהארלם גלובטרוטר.
הסדרה מלאה ברגעים עוצרי נשימה ומעוררי השראה, בינהם גם הקטע הבא בו קייסי קטנזרו עושה היסטוריה והופכת לאשה הראשונה שמשלימה את המסלול (ופותחת את הדלת לרבות וטובות אחריה בהמשך): https://www.youtube.com/watch?v=KIjivnSyldY

הקומיקאית הבריטית האהובה טרייסי אולמן, אחת מיוצרי "משפחת סימפסון", חוזרת למסך הטלויזיה ומביאה איתה מבט יחודי על דמויות שונות ומוזרות החיות או מבקרות במרכז הגלובלי העסוק של בריטניה. מגלמת בהצלחה את קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל, את דיים ג'ודי דאנץ' (בזמן שהיא גונבת מחנויות), מסאג'יסטית מכורה למין, זוג תיירים אמריקאים שחווים דעתם על לונדון, הדוכסית מקרונוול שומרת על הנסיך הקטן ג'ורג' למשך יום אחד ודמויות מושחזות נוספות. 

הסדרה חודשה לעונה שניה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עונה חדשה לדרמה המשפטית האהובה, המתחילה למעשה העונה הזאת "מאפס", אחרי שהסוד הגדול לגבי מייק יצא אל האור. בסיום העונה החמישית, מייק חתם על עסקת טיעון וקיבל גזר דין של שנתיים בכלא, על קשירת קשר לביצוע הונאה. כשהדרמה תשוב בפרקים חדשים, יפשוט נער הפלא את החליפות המחוייטות וילבש מדי כלא ותספורת קצוצה.
לאחר שחסך מחבריו גורל דומה ולקח על עצמו את מלוא האחריות, יצטרך מייק לשרוד את חיי הכלא הקשוחים, בעוד עמיתיו הארווי, ג'סיקה, דונה, לואיס ורייצ'ל, יתמודדו עם העובדה שהמשרד שלהם, שתמיד היה הומה, הפך שומם וריק מעובדים ומעבודה. היוצרים מבטיחים עונה שתכלול מספר תפניות מפתיעות וקווי עלילה חדשים.

 

 

 

 

 

 

 

עונה חדשה לסדרת הגילטי פלז'ר הכי ממכרת. לאחר עזיבתה של ג'ניפר אספוזיטו את הסדרה, יחד עם דמותה המסתורית קליסטה, נשארו שלוש מאהבות אהובות. העונה החדשה נפתחת שנה לאחר הלילה הקשה בו ג'וס נתקלה בוילסון המסוכן בביתה של קליסטה, וכעת נאלצת לחוות מחדש את כל הזכרונות הכואבים מאותו אירוע בעודה מעידה במשפט הרצח שלו. היא והארי מעוניינים להתקדם במערכת היחסים שלהם, אך חווים קשיים כשנראה שג'וס עדיין לא החלימה לחלוטין. למרות שעברו לגור יחד, מארק עדיין לא מצא עבודה קבועה, ואפריל מודאגת מכך שלוסי מתבגרת מהר מדי. קרן מסתגלת לאימהות החדשה, בזמן שהמטפל של הילד שלה (ג'רי אוקונל בתפקיד אורח) מנסה להתחיל איתה.

 

 

 

 

 

 

 

הקומדיה מרשת FXX המבוססת על הסיפורים הקצרים פרי עטו של סיימון ריץ', שהוא גם יוצר הסדרה, יחד עם לורן מייקלס (SNL, והטונייט שואו) חוזרת בעונה חדשה וכבר חודשה כבר לעונה שלישית. הסדרה עוקבת אחר ג'וש גרינברג (ג'יי בארושל, "מיליון דולר בייבי", "רעם טרופי"), רווק טרי שנפרד לאחרונה מחברתו בשנים האחרונות, מגי, ומחפש אהבה חדשה. הוא נאבק לשמור על מערכות היחסים שלו, והקונפליקטים שלו מגיעים למצבים אבסורדיים ונלקחים לקיצוניות מוגזמת.

אחותו הגדולה והבוגרת, ליז, מנסה לעזור לו להיכנס למערכת יחסים רצינית, בעוד חברו חובב המין, מייק, מנסה לעזור לו למצוא סטוצים ללילה אחד, אך במרבית המקרים, ההצלחות שלו מובילות למצבים סוריאליסטים והזויים במיוחד.

 

 

 

 

 

 

 

סדרות מתחילות ומסתיימות בחודש יולי:

yes London ב- yes VOD:

תאריך

סדרה

21/07/2016

שלוש עשרה

 

 

סדרות מתחילות בחודש יולי בערוצי הסדרות:

תאריך

סדרה

יום

שעה

 ערוץ

04/07/2016

ריי דונובן 4

שני

22:00

yes Oh HD/yesBinge

04/07/2016

אדמת הפקר

שני

21:00

AMC

03/07/2016

בייבי דאדי 1-5

ראשון-חמישי

22:00

yes Comedy HD

11/07/2016

לרקוד כמו ביונסה

ראשון-חמישי

20:30

yes Drama HD

13/07/2016

 כשגבר פוגש אישה 2

רביעי

22:00

yes Oh HD

13/07/2016

המופע של טרייסי אולמן

רביעי

22:30

yes Oh HD/yesLondon

17/07/2016

הרווק 20

ראשון-חמישי

22:45

yes Drama HD

17/07/2016

סודות משפחתיים

ראשון

21:15

yes Drama HD

17/07/2016

אתגר הנינג'ה 1-2

ראשון-חמישי

21:15

yes Action HD

20/07/2016

Suits 6

רביעי

21:15

yes Drama HD

20/07/2016

חסרי מוח

רביעי

22:00

yes Drama HD

21/07/2016

מגורש

חמישי

22:45

yes Oh HD

23/07/2016

בולרז 2

שבת

22:00

yes Oh HD/yesBinge

23/07/2016

סגני המנהל

שבת

22:45

yes Oh HD

25/07/2016

מאהבות 4

שני

22:00

yes Drama HD/yesBinge

28/07/2016

חתונה ממבט ראשון

חמישי

22:00

yes Drama HD

 

סדרות מסתיימות בחודש יולי:

תאריך

סדרה

יום

שעה

 ערוץ

06/07/2016

עמק הסיליקון 3

רביעי

22:00

yes Oh HD

06/07/2016

Veep 5

רביעי

22:30

yes Oh HD

13/07/2016

דוקטור רוזווד

רביעי

21:15

yes Drama HD

13/07/2016

זרה 2

רביעי

22:00

yes Drama HD

18/07/2016

כמעט מלכותיים 2

שני

22:00

yes Drama HD

21/07/2016

הגבר האחרון בעולם 2

חמישי

22:00

yes Drama HD

 

Check Also

לזיכרו של יהודה בארקן ז”ל – בהוט וב-yes

הוט8 הערב:   בלי בושה תקציר: סיפורם של סרטי המתיחות מהווה פרק בתולדות הקומדיה והקולנוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.