יום רביעי , אוקטובר 28 2020

יולי בערוץ הבריאות

New Image

ערוץ הבריאות: אפיק 29 ב-yes וערוץ 39 ב-HOT

 

רצועת "שישי סרט" ממשיכה עם סרטי דוקו חדשים בנושאי בריאות

חיסון גורלי  Jabbed סרט דוקו חדש!

יום שישי ה-1 ביולי בשעה 21:30

מחלות שהוכחדו לפני 40 שנים זוכות כעת לשגשוג מחודש. ילדים ברחבי העולם נופלים למשכב וגוססים משום שהוריהם החרדים נמנעים מלחסן אותם. לצד זאת מתועדות גם תגובות מבהילות לחיסונים, עם מקרים נדירים של נזק בלתי הפיך ומוות. כיצד להחליט אם לחסן או לא, ומהם הסיכונים האמיתיים? הדוקומנטריסטית זוכת האמי סוניה פמברטון יוצאת למסע גולבלי בחיפוש אחר תשובות.

 

אימפריית הוירוסים  The Virus Empire  סרט דוקו חדש בשני חלקים!

ימי שישי, ה-8 וה-15 ביולי בשעה 21:30

במהלך המאה ה-20 מתו יותר אנשים מוירוסים מאשר בכל שדות הקרב של העולם. עם זאת, מומחים טוענים כי הפלישה האמיתית טרם החלה. מאות ואלפי וירוסים בלתי ידועים עשויים עוד להגיח מפינותיהם הנידחות ביותר של יערות הגשם. הסרט יעקוב אחר מנגוני הלוחמה האנטי ויראלית ויתלווה אל סוכניה במשימות מסכנות חיים.

 

עשירים חיים יותר  How The Rich Live Longer סרט דוקו חדש!

יום שישי, ה-22 ביולי בשעה 21:30

רבים מאיתנו מנהלים חיים ארוכים ובריאים הרבה יותר מאבותינו, אך העשירים בינינו יזכו אולי לגעת בנצח. ד"ר כריסטיאן ג'נסן יוצא לחקור את השיטות להארכת חיים הנגישות רק לאלו בעלי כיסים עמוקים במיוחד.

 

חיים לפני המוותBefore I Kick The Bucket   סרט דוקו חדש!

יום שישי, ה-29 ביולי בשעה 21:30

מה הייתם עושים אילו גיליתם שנותרו לכם חודשים ספורים לחיות? רואנה קינקייד, צעירה בריטית נמרצת, מתבשרת כי היא חולה בסרטן שד המצוי בשלביו המתקדמים ביותר. בן רגע חייה מתהפכים והיא מוצאת את עצמה על סף תהום עם שאלה אחת: מה לעשות עם הזמן שנותר? כדי להשיב על השאלה היא יוצאת למסע מרגש במהלכו היא נפגשת עם חולים סופניים אחרים. כל אחד מהם יספר לה על תקוותיו וחלומותיו לפרק הזמן הקצר שחוצץ בינינו ובין המוות.

Check Also

דהרמה אמריקאית

  דהרמה אמריקאית AMERICAN DHARMA       ריאיון עם סטיב בנון, לשעבר מנהל מטה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.