יום חמישי , אוקטובר 18 2018
Home / טכנולוגי / סוני טוענת: פיתחנו מכשיר ללכידת רוחות רפאים

סוני טוענת: פיתחנו מכשיר ללכידת רוחות רפאים

למי שנלחץ – מדובר במתיחת 1 באפריל שהקדימה את זמנה …

 

סוני פיתחה את המכשיר הראשון בעולם ללכידת שדים ורוחות – ה״פרוטון פק״ (Proton pack) יהיה המכשיר הראשון מסוגו, המסוגל ללכוד חומר אקטופלסמי.

 

טוקיו, יפן, 1 באפריל 2016 – תאגיד סוני הכריז היום על השלמתו בהצלחה של ה״פרוטון פק״, מכשיר המסוגל ללכוד חומרים ממימד מקביל.

ה״פרוטון פק״ מצויד בסינכרוטרון חדשני, ממוזער ומוליך-על, המסוגל להאיץ פרוטונים המוזרקים מתא פלסמה מימני. הטמפרטורה להולכת-על נשמרת באמצעות מאגר של הליום נוזלי, ומצנן קריוגני פעיל מבטיח זמן פעולה ממושך הרבה יותר בהשוואה למיכל ואקום קריוגני רגיל. טכנולוגיה לוויסות קרניים מכוונת את קרן הפרוטונים אל המוט הארגונומי, המשמש גם כחלל לכוונון קרן ההילה, להשגת דיוק מקסימלי בטיווח נמוך. המכשיר מעוצב כתרמיל, כדי לאפשר הארקה פסיכוקינטית מובנית אל עמוד השדרה של המשתמש, וכן למנוע הפרעות רעש ספקטרליות.

ה״פרוטון פק״, שפיתוחו נמשך למעלה מ-30 שנה, משתמש בטכנולוגיות חדשניות הלקוחות ממוצריו המפורסמים של תאגיד סוני. ה״פרוטון פק״, שמשקלו 6‪.66 קילוגרם, מכיל את טכנולוגיית STAMINA הקיימת בטלפונים החכמים מסדרת Xperia, המאפשרת שימוש בסוללה לאורך זמן ממושך. ה״פרוטון פק״ משלב בתוכו את יכולת הלכידה בהילוך איטי של המצלמות הקומפקטיות מסדרת Cyber‪-shot RX, המאפשרת ללכוד במהירות של 960 תמונות בשנייה, ולהתחקות בדיוק רב אחר תזוזת האובייקט. המקרן המובנה, מסוג 4K Ultra Short Throw, מאפשר למשתמש לצפות בחומר שנלכד בזמן אמת. טכנולוגיית תקשורת טווח אפס תאפשר לחבר את ה״פרוטון פק״ באופן אלחוטי למוצרים אחרים של סוני, כגון טלוויזיות Bravia וטלפונים חכמים מסדרת Xperia, לשם צפייה בישויות, העברתן ושיתופן, מה שיגדיר מחדש את המונחים ״לכידת דימויים״ ו״צילום מסך״. ה״פרוטון פק״ הנו עמיד בפני מים ורפש.

מהנדסי תאגיד סוני פיתחו את ה״פרוטון פק״ מודל 2016 בשיתוף פעולה עם מהנדסת הגרעין והמומחית לחימוש, ד״ר ג׳יליאן הולצמן. נשיא ומנכ״ל סוני, קזואו היראי, אמר: ״השלמת ה׳פרוטון פק׳, מושא חלומותיהם של המהנדסים הדגולים ביותר בעולם מאז מחקריו החלוציים של ד״ר אגון ספנגלר מאוניברסיטת קולומביה, היא דוגמה לחדשנות פורצת הדרך של סוני. המוצר מספק את חוויית ה׳וואו׳ שחשובה כל כך לערכינו כחברה.״

ה״פרוטון פק״ יושק בארה״ב ב-15 ביולי 2016, ובישראל ב-21 ביולי 2016.

 

 

עוד פרטים באתר הרשמי- לחצו כאן .

 

Sony Proton Pack Image 3 (Large) Sony Proton Pack Image 2 (Large) Sony Proton Pack Image 1 (Large)

בדוק גם

בואו נדבר על זה: ונום VENOM

   טום הארדי שחקן מצוין.   טום הארדי הוא שחקן, שעבורו הולכים לקולנוע.   החל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.