יום שני , אוקטובר 25 2021

המותג הפרטי של פלאפון

להלן הודעת פלאפון:

 

Gini N6 Black GINI N6 W S4_2_Black

 

 

פלאפון משיקה בישראל את  "GINI" – מותג הסמארטפונים הפרטי הראשון בסלולר

ומציעה עמו מעטפת שלמה של שירותים החל מ-999 שקל למכשיר

  • לראשונה בסלולר – אחריות לכל החיים, זיכרון ללא הגבלה בענן וערכת אביזרים מורחבת ללא עלות.

  • רן גוראון, מנכ"ל פלאפון – "לפלאפון יכולה להיות רק אסטרטגיה אחת – להיות חברת הסלולר הטובה בישראל שמספקת ללקוחות את התמורה הטובה ביותר עבורם".

 

חברת פלאפון חשפה הבוקר (ב') לראשונה בסלולר בישראל מותג פרטי של סמארטפונים, תחת השם –  ."GINI" המותג הפרטי, המיוצר במיוחד עבור פלאפון, באחד המפעלים המובילים בעולם למותגי סמארטפונים פרטיים, מביא עמו מהפכה בתחום העיצוב והמחיר. בנוסף, לראשונה בישראל פלאפון מצרפת למכשירים ללא תוספת תשלום חבילה שלא נראתה כדוגמתה בסלולר – אחריות לכל החיים, זיכרון ללא הגבלה בענן וכן ערכת אביזרים מורחבת בשווי            כ-300 שקל. מדובר במכשירי פרימיום מתקדמים בעלי מעבד חזק ברמת גימור גבוהה ובמחירים הנמוכים בכ-30-40% לעומת מותגי פרימיום מובילים.

 

קו המוצרים של GINI  יכלול בשלב ראשון 3 סמארטפונים מתקדמים, ובהמשך מוצרים נוספים כמו טבלטים, פבלטים ואביזרים. המכשירים ימכרו ברשת חנויות פלאפון ובאתר מהשבוע הקרוב, החל מ-999 שקל. פלאפון תפתח החל מהיום הרשמה מוקדמת באתר www.pelephone.co.il  לרכישת מכשיר 4GINI S שיושק בחודש הבא ב-599 שקל בלבד.

 

רן גוראון, מנכ"ל פלאפון, אמר היום "שוק הסלולר נמצא בנקודת מפנה, אחרי שהסלולר הפך בשנים האחרונות למוצר צריכה עם דגש על מחיר. המחיר ימשיך לשחק מרכיב מרכזי בקבלת ההחלטות של הלקוח, אבל הלקוח מצפה ליותר ואנחנו נמשיך וניתן יותר. לפלאפון יכולה להיות רק אסטרטגיה אחת – להיות חברת הסלולר הטובה בישראל שמספקת ללקוחות את התמורה הטובה ביותר עבורם".

 

"פלאפון היא חברה שנותנת ערך, בין אם במהירות, בין אם בחדשנות ובין אם בסל שירותים רלוונטי. בשנים האחרונות פלאפון שמה דגש על מהירות, מהלך שהוכיח את עצמו. כיום כולם מבינים שמהירות היא פרמטר קריטי בבחירת ספק הסלולר. היום אנו יוצאים במהלך ראשון מסוגו בסלולר, ומשיקים מותג סמארטפונים פרטי לראשונה בענף. היתרון שלנו שאנו מגיעים לראשונה לא רק עם מכשיר מנצח ומחיר מנצח אלא גם עם מעטפת שלמה, שרק אנחנו מסוגלים לתת. אנו גם היחידים שלוקחים אחריות בכל שרשרת הערך – משלב בחירת המוצר וגם אחרי ההשקה מלווים את הלקוח. מהפכות נבנות לאט בשורה של מהלכים, וזהו מהלך ראשון בסדרת מהלכים". אמר גוראון.

 

אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק בפלאפון, אמר היום "הלקוח הישראלי מחפש בידול בשוק הסמארפונים. האתגר שלנו כיצד מייצרים בידול אמיתי בעידן של תחרות מוגברת, ולא להיות רק שחקן של מחיר. החלטנו להיכנס למותג פרטי בתחום הסמארטפונים, לאחר שזיהינו פלח שוק שלא טופל עד כה, שנותן מענה מצוין ללקוחות שרוצים מכשיר פרימיום אבל לא במחיר פרימיום. שוק הסמארטפונים בעולם נמצא בצמיחה מתמדת, וגם בישראל לפי ההערכות נמכרו           ב-2015 כ-3.2 מיליון סמארטפונים".  

 

אילן סיגל: תוך 3 שנים 50% מכלל הסמארטפונים בישראל ימכרו תחת מותגים פרטיים ו-Challengers

"עד לפני שנתיים", אמר אילן סיגל, "שוק הסמארטפונים העולמי היה שוק של שתיים-שלוש שחקניות גדולות. בשנתיים האחרונות השוק השתנה ואנו רואים מגמה יחסית חדשה בעולם, בה כ-60% מכלל המכירות הן של מכשירים שאינם מותגי פרימיום. גם  בישראל כ-16% מכלל המכירות הן של מכשירים לא ממותגים, כך שאנו מעריכים שתוך 3 שנים 50% מכלל הסמארטפונים שימכרו בישראל יהיו תחת מותג פרטי ו-Challenger".

 

84% מהציבור מוכן לרכוש סמארטפון מוזל אם יש לו אחריות ואבא

"ממחקר שערכנו, "אמר סיגל, באמצעות חברת הסקרים הבינלאומית IPSOS, מצאנו שהציבור הישראלי מכיר מותגי סמארטפונים במחיר מוזל ומוכן לרכוש אותם. המחקר, שנערך בסוף חודש ינואר באופן אינטרנטי בקרב 506 נשאלים המייצגים את כלל האוכלוסיה מצא, כי 76% מהנשאלים מכירים את מותגי סמארטפונים המוזלים הנמצאים בארץ          ו-84% מכלל הנשאלים גם היו מוכנים לרכוש סמארטפון ממותג פחות מוכר, עבורם או לבני משפחתם, זאת בתנאי שיש לו אחריות ואבא.

 

"לזירה הזו החלטנו להיכנס. אם  עד היום הלקוח נאלץ לבחור בין מכשיר פרימיום לבין מכשיר מוזל, אבל לא ממותג, מהיום הוא יכול לקבל מכשיר פרימיום באיכות גבוהה ובמחיר מנצח. בשילוב מעטפת רחבה שכוללת כאמור –

  • אחריות יצרן לכל החיים – למשך 25 שנה

  • זיכרון ללא הגבלה  – 10 טרה בייט חינם בשירות הגיבוי בענן

  • מקסימום מהירות בדור הרביעי

פלאפון משיקה השבוע את שני מכשירי הפרימיום של  GINI בדור הרביעי–  ג'יני N6 וג'יני .W5 לשני המכשירים מצלמה אחורית של 13 מגה פיקסל, מסך מגע גדול, זיכרון פנימי גדול המגיע ל 32 ג'יגה (ב  W5 יש כרטיס זיכרון של 16 ג'יגה). ה-6N יעלה 1,499 שקל והוא מגיע עם מעבד של 1.7 ג'יגה מתומן ליבה וה-5 Wיעלה 999 שקל. הוא מגיע עם מעבד של 1.3 ג'יגה מתומן ליבה. בחודש הבא יושק מכשיר GINI מוזל בדור שלישי – ה4S במחיר של 599 שקל. בחודשים הקרובים יושקו תחת המותג GINI  מוצרים נוספים בהם סמארטפונים, טבלטים ופבלטים ואף יורחב מגוון האביזרים.      פלאפון תשיק בשלב ראשון שלושה דגמי GINI

שם הדגם

6GINI N

5GINI W

GINI S4

גודל מסך

המכשיר הדק בישראל – 5.5 מ"מ עובי

המסך וגב המכשיר מזכוכית  Gorilla Glass 3

המסגרת מתכתית בעיבוד CNC בתצורת U לאחיזה נוחה של המכשיר 5.2 אינטש, Full HD

סוללה מובנית   mAh – 2700

תומך אנדרואיד 5 ישודרג למרשמלו בFOTA

5.5 אינטש, HD

סוללה פריקה – 3150 mAh

תומך אנדרואיד 5.1

h שודרג למרשמלו בFOTA

5 אינטש

סוללה פריקה –  2000 mAh  

תומך אנדרואיד 5

ישודרג למרשמלו בFOTA

מצלמה

אחורית – 13 מגה פיקסל

קדמית – 8 מגה פיקסל

אחורית – 13 מגה פיקסל

קדמית – 5  מגה פיקסל

אחורית – 5 מגה פיקסל

קדמית – 2  מגה פיקסל

מעבד  

MTK 1.7GHz 8 ליבות

MTK, 1.3GHz 8 ליבות

MTK, 1.3GHz 4 ליבות

זיכרון פנימי

GB RAM 2

GB ROM32

GB RAM 2

GB ROM16

בתוספת כרטיס זיכרון GB16 מתנה, כך שהלקוח מקבל זיכרון של GB 32 סה"כ

GB RAM 1

GB ROM16

בתוספת כרטיס זיכרון GB16 מתנה, כך שהלקוח מקבל זיכרון של GB 32 סה"כ

ערכת אביזרים בשווי 300 שקל

מטען נייד, מגן מסך, כיסוי סיליקון אחורי, כיסוי פליפ חכם, אוזניה, כבל OTG המאפשר חיבור דיסק און קי ישירות, כבל נתונים.

מטען נייד, מגן מסך, כיסוי פליפ חכם, אוזניה, כבל OTG המאפשר חיבור דיסק און קי ישירות, כבל נתונים.

מטען נייד, מגן מסך, כיסוי סיליקון, אוזניה, כבל נתונים.

חבילת שירותים ייחודים כלולה במחיר

– אחריות מכשיר חינם ל-25 שנה

– זיכרון ללא הגבלה  – 10 טרה בייט חינם בשירות הגיבוי בענן

– דור 4

– אחריות מכשיר ל-25 שנה

– זיכרון ללא הגבלה  – 10 טרה בייט חינם בשירות הגיבוי בענן

– דור 4

– אחריות מכשיר ל-25 שנה

– זיכרון ללא הגבלה  – 10 טרה בייט חינם בשירות הגיבוי בענן

– דור 3

מחיר השקה במזומן עד 12 תשלומים

1,499 שקל

999 שקל

599 שקל

 


יש לבדוק גם

יח”צ: בזק בינלאומי, יס ופלאפון למען הקשישים

  פלאפון,yes  ובזק בינלאומי מתגייסות לטובת האוכלוסייה המבוגרת בישראל החברות הצטרפו לפרוייקט "ושמרת", שמטרתו למנוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.