יום שישי , אוקטובר 30 2020

בואו נדבר על זה: המתים המהלכים עונה 6 פרק 8

בואו נדבר על זה: המתים המהלכים עונה 6 פרק 8

רגע.

רגע.

לפני שאתם מתחילים לקרוא, שימו לב שלא פספסתם כלום. אחרי כתוביות הסיום הופיעה סצינה בכיכובם של אייברהם, סשה ודריל. מעין הצצה לחלק הבא של העונה.

פופ טארטס מצרף את הסצינה בסיום הפוסט הזה, אבל רק שתדעו.

וכמובן- קלקולונים לרוב בהמשך הפוסט.

מוכנים?

סבבה.

הפרק השמיני בעונה השישית, כמו בעונות הקודמות, הוא פרק אמצע העונה, שלאחריו הסדרה יוצאת לפגרה קצרה בת חודשיים וחצי.

לכן כצפוי הוא היה מאוד דרמטי.

המגדל התמוטט, ואלכסנדריה נפרצה.

לכאורה זה אמור להיות הסוף של היישוב המוגן והסגור.

אבל כפי שכבר למדנו, יש באלכסנדריה אנשים שלא מוותרים בקלות על הרעיון שהקהילה הזאת מייצגת, גם מבחינת האנשים וגם מבחינת המבנה והשטח.

קודם כל דיאנה- שלמרבה הצער ננשכה בבטן התחתונה במהלך ניסיונה לסייע לריק, ולכן תפקידה בכוח הסתיים.

אבל דיאנה מצאה את הכוח לדבר אל מישון כאל ממשיכת דרכה, ולשכנע את ריק שאנשי אלכסנדריה הם גם “האנשים שלו”.

היא ביקשה ממנו הבטחה להגן על בנה ספנסר- שנמצא במקום אחר בעיר כנראה- ודיברה אל ליבו.

לא רק מישון רואה באלכסנדריה מקום שלא בהכרח צריך לנטוש בעקבות פלישת המהלכים, גם טארה מסתבר רואה במקום הזה בית קבוע, ומשתמשת בכושר השכנוע שלה כדי להוציא את רוזיטה מהבעסה שלה.

אם חשבנו לרגע שרון, הבן המתבגר המעצבן של ג’סי, ויתר על הרעיון לפגוע בקרל, הגיע הדו קרב הקצר ביניהם והבהיר לנו שיש לרון בעיות קשות.

לפחות קרל ניצל, בינתיים, גם אם “בזכות” רון נכנסו מהלכים רבים לבית של ג’סי.

אבל מה תגידו על הילד המבוהל השני של ג’סי, סאם? הוא אחראי לרגע המלחיץ מאוד בסיום הפרק- כשהחבורה, מרוחה במעיים של שני מהלכים, מנסה להתהלך בין המהלכים ולחמוק לכיוון הנשקייה. נדמה היה שסאם מצליח לשמור על קור רוח, עד שהחל לומר “אמא” בקול הולך וגובר. ילד ילד אבל רבאק, תתחיל להתאפס על עצמך!

המוקד השני של ההתרחשות הדרמטית בפרק הזה היה בביתו של מורגן. למרבה הצער, הוא מצא עצמו תקוע עם קרול, שהבינה שמורגן מחזיק מישהו מסוכן במרתף. היא הצליחה להערים עליו, ולהיכנס למרתף, שם מצאה את הזאב עם דניס המסכנה.

במאבק שהתפתח הצליח מורגן להמם את קרול, אלא שזה היה ניצחון קצר מועד- כי מיד הוא חטף מכה בראש מהזאב שהצליח להשתחרר מכבליו. ולחטוף את דניס.

למרבה המזל רוזיטה, טארה ויוג’ין היו בבית סמוך, והם מודעים כעת לעובדה שזאב מסתובב חופשי בעיר עם דניס. מה סיכויי ההישרדות של דניס בתרחיש הזה? גרועים ביותר. אלא אם איכשהו ריק וחבורתו ייתקלו בזאב ובדניס. אבל לא הייתי בונה על זה.

לפחות גלן הצליח להשקיף מרחוק על מגי אהובתו, וראה שהיא יחסית יחסית מוגנת , בראש מבנה שמוקף מהלכים, אבל בינתיים מחזיק מעמד. הסצינה שבה מגי נמלטת מהמהלכים מרטה את עצבי פופ טארטס, שחשש לרגע שהיוצרים הצילו את גלן רק כדי שיראה את אהובתו מתה. למרבה המזל, זה עוד לא קרה.

מה דעתכם על ההכרזה של האב גבריאל באוזני ריק רגע לפני שהחבורה יצאה מהמחבוא? הוא הכריז שלא יברח ויישאר לסייע. עכשיו יש כמה אפשרויות, פופ טארטס מהמר על אחת מהשתיים- או שהוא כן יברח בסימן הראשון לצרות, או שהוא אכן לא יברח ויקריב את חייו לסייע לאחרים.

אה, ומסתבר שה”help ” ששמע דריל בקשר היה של יוג’ין. שעדיין לא מסוגל להרוג מהלך שמתקרב אליו באיטיות, גם אם בידו מצ’טה. מזלו שרוזיטה תמיד בסביבה.

למי שפספס בסיום הפרק, אחרי כתוביות הסיום- הנה ההצצה המיוחדת לחצי השני של העונה השישית של “המתים המהלכים”. אחרי ההצצה נדון במה שראינו.

כפי שפופ טארטס הזכיר כמה פעמים בעבר, הנבל הגדול ביותר ביקום הקומיקסי של “המתים המהלכים” הוא אדם בשם ניגן, שמנהיג חבורת שורדים אכזריים, ומוצא עצמו במאבק עם ריק וחבורתו בזמן שהם באלכסנדריה.

ליד ניגן, המושל- לדוגמה- הוא ארנבון קטן וחמוד.

ניגן מגיע, כפי שלמדנו מהסצינה – דריל אייברהם וסשה הם הראשונים מבין החבורה ללמוד על קיומו.

השחקן שלוהק לגלם אותו הוא ג’פרי דין מורגן המצוין, שנראה באחרונה בתפקיד הראשי ב”מג’יק סיטי” ובעונה השנייה של EXTANT לצד האלי ברי.

להתראות בעוד חודשיים וחצי!

Check Also

לייט נייט: סופ”ש אחרון לפני בחירות

סוף השבוע האחרון לפני הבחירות לנשיאות. סטיבן קולבר סת’ מאיירס ג’ימי קימל ג’ימי פאלון טרבור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.