יום רביעי , ספטמבר 22 2021

אדולט סווים ב-סלקום tv

 

סלקום מביאה לישראל את עולם התוכן של אדולט סווים Adult Swim

מותג התוכן הפרוע והנועז של השנים האחרונות

שסחף את ארה”ב, הפך למעצמה

וכבש את הפריים טיים ואת שידורי הלילה

עם מעל 96 מיליון צופים אמריקאים שנחשפים לשידוריו מדי יום (83% ממשקי הבית עם טלוויזיה בארה”ב),

משאיר Adult Swim אבק לתוכניות הלייט נייט המובילות

של רשתות כבלים מתחרות

ערוץ ADULT SWIM – ערוץ הלייט נייט המוביל בארה”ב לגילאי 18-34 כבר 7 שנים ברציפות. משדר מ- 20:00 ועד 06:00 לפנות בוקר תוכניות אנימציה סאטיריות, סיטקומים, קומדיות פרועות ושעשועונים מוטרפים, ועם מכירות של מעל 8 מיליון DVD של תוכניות הערוץ ומעריצים שמקעקעים על גופם קעקועי AS.

מותג האנימציה ADULT SWIM מבית תאגיד הענק TURNER הושק בשנת 2001 ומאז הפך לתופעה תרבותית ולשם דבר בכל הנוגע לתכני הנפשה לקהל בוגר צעיר בגילאי 18-35. עולם התוכן של ADULT SWIM כבש את רצועת הלילה של ערוץ Cartoon Network, בין השעות 20:00 בערב ל- 06:00 בבוקר, כאשר במהלך שעות היום משודר בערוץ תוכן

אנימציה לילדים.

ערוץ ההנפשה ADULT SWIM שגשג כערוץ אנימציה שערורייתי בוטה, גרפי ומעל לכל שנון ומתוחכם – וצבר לו קהל מושבע של אוהדים. מותג התוכן הפרוע, הלא שגרתי, השנון והבועט שהפך לתוכן פולחני, עשה מהפכה בדרך שבה בוגרים צעירים צורכים אנימציה, הוא נחשב למקום הפופולרי ביותר לצפיית צעירים, ואף עקף בחדשנות שלו את ערוץ “קומדי סנטרל”. מותג ADULT SWIM שיצר הרגלי צפייה חדשים, מהווה את אחד מערוצי התוכן המובילים בארה”ב בקרב צעירים ומשכילים בגילאי 18-35, לא פחות מ-96 מיליון צופים אמריקאים נחשפים לשידוריו על בסיס יומי והוא נחשב אהוב על המבקרים המריעים לנועזות התכנים שבו.

בעשר השנים האחרונות מותג ADULT SWIM חווה צמיחה והצלחה אדירה בקרב קהל הצופים בשעות לילה מאוחרות.

העדות להצלחתו מדהימה:

למרות שערוץ ADULT SWIM משדר ברצועת לילה בשעות מאוחרות, הוא זכה ברבעון הראשון של שנת 2015 לערוץ המוביל בקרב צופים מתחת לגיל 34 (ליום שידור מלא), כאשר רק בחודש מאי זכה הערוץ במקום הראשון בקרב צופים מתחת לגיל 50.

בשנת 2014 ADULT SWIM זכתה לצפיה בקרב כ- 575 אלף צופים מתחת לגיל 35 ברצועת הלילה שבין השעות 24:30-01:30 – יותר מכל מתחרותיה בחברות הכבלים האחרות.

בשבוע של ה- 15-19 ליוני 2015, ברצועת הלילה שבין השעות 23:30-24:30, צפו בתכני ADULT SWIM בממוצע 1.7 מיליון צופים – הרבה יותר מהתכנים המקבילים ברשתות המתחרות.

עולם התוכן של ADULT SWIM צומח ומשגשג בשנים האחרונות משום שצופיו סומכים על תוכן המותג ובטוחים כי יקבלו תוכן מבדר, שונה ומעניין, יתרון שבא לידי ביטוי בחופש יצירה של היוצרים.

סדרות ADULT SWIM כה פופולאריות ומצליחות עד כי סטיוארט סניידר, נשיא יחידת האנימציה לצעירים בוגרים בתאגיד טרנר, הצהיר על כוונה לחדור עם תכני הערוץ גם לשעות הפריים טיים ולהרחיב את קהל היעד האוהד שכבר צופה בהם, ולראיה, לפני כשנה שידור הערוץ החל כבר בשעה 20:00 מדי ערב, דבר שמושך את הצופים ו”שומר” עליהם לאורך כל הלילה.

ADULT SWIM הוא למעשה הדור הבא של הסיטקומים, כזה שמתכתב עם סדרות אינטרנט, מסתפק במחצית הזמן של סיטקום רגיל ומציג תוצרת פרועה בפרקים בני 15 דקות, כדוגמת”Children’s Hospital”  זוכת האמי, ו- “NTSF:SD:SUV” פארודיה על שלל “זירות הפשע” למיניהן.

לאחר ש”גנבה” בהצלחה את רצועת הלילה מתוכניות אירוח וטוק שואו מאוחרות מקבילות, ADULT SWIM מתכננת למשוך אליה צופים צעירים גם מתוכניות ריאליטי, דרמות טלוויזיוניות וסיטקומים למיניהם ששולטים בפריים טיים, כפי שאמרה כריסטינה מילר, המנהלת הכללית של ערוץ ADULT SWIM, “אנחנו רוצים ליצור להיטים מקוריים שיפנו לקהל הרחב וזאת מבלי לאבד את הייחודיות והרגישות של ADULT SWIM”.

עם לא פחות מ-96 מיליון צופים אמריקאים נחשפים לשידוריו על בסיס יומי, ADULT SWIM משאיר אבק לתוכניות הלייט נייט המובילות של רשתות כבלים מתחרות, כדוגמת: תוכנית האירוח הלילית “קונאן” שמגיש קונאן או’בריאן ושמשודרת בטלוויזיה האמריקאית בערוץ הכבלים TBS, התוכנית “The Minority Report” שמגיש לארי ווילמור ושמשודרת בערוץ הקומדי סנטרל, ותוכנית הסאטירה הפוליטית “הדיילי שואו” שמגיש ג’ון סיוארט בערוץ הקומדי סנטרל (ובקרוב טרבור נואה יהיה יורשו של סטיוארט).

ADULT SWIM – עולם האנימציה המצוירת מגיע לישראל עם סדרות אנימציה לצעירים, מבית הערוץ החם והמוביל בארה”ב

רובוט צ’יקן Robot Chicken (2005- ועד עתה)

ריק ומורטי Rick and Morty (2014- ועד עתה)

בלק דינמיט Black Dynamite (2013-12014)

האחים ונצ’ור The Venture Brothers (2003 ועד עתה)

הצדקן הקטן Moral Orel (2008 – 2012)

מר פיקלס Mr. Pickles (2014 ועד עתה)

סלקום tv מציגה – הסדרות של ADULT SWIM

סלקום tv אשר חרטה על דגלה את המוטו “רואים דברים אחרת” – גאה להביא לצופיה את תכני הערוץ. תכני ADULT SWIM יהיו זמינים לצופיtv ללא הגבלה בספריית התוכן החל מ-9.7.2015.

רובוט צ’יקן Robot Chicken (2005- ועד עתה)

סאטירה מופרעת זוכת 3 פרסי אמי של היוצר סת’ גרין. דמויות של גיבורי על וצעצועים מתעוררות לחיים ויורדות על כל מה שקורה בתרבות הפופ בה אנו חיים. בדיבובם של כוכבי הוליווד כמו אשטון קוצ’ר, שרה סילברמן, סקרלט ג’והנסון ועוד. מאז עלתה לפני שבע עונות, הפכה “רובוט צ’יקן” לאחת ההצלחות הגדולות של ADULT SWIM. סדרת המערכונים בטכנולגיית אנימציית ה-Stop motion , לועגת לתרבות הפופ האמריקאית בשלל סיטואציות קומיות מופרעות המשמשות כפרודיה על פוליטיקאים, סרטים שוברי קופות ואייקונים מעולם המוסיקה.

ריק ומורטי Rick and Morty (2014- ועד עתה)

סדרת אנימציה חדשה מבית היוצר של דן הרמון – הכותב הקומי המבריק שיצר את הסדרה המצליחה “קומיוניטי” (המשודרת גם היא בסלקום tv). ריק ומורטי מביאה את סיפורם של סבא מדען ואלכוהוליסט מאד לא שגרתי ונכדו הסהרורי המבלים את ימיהם בשתייה מופרזת של אלכוהול ועשיית צרות מכל סוג, יוצאים להרפתקאות הזויות בחלל וביקומים מקבילים.

“אחת הסדרות המקוריות של השנה החולפת” (ניו יורק טיימס)

“סדרה המשלבת בין החן של “פיוצ’רמה” לאפלה של “ביטלג’וס” (סן פרנסיסקו כרוניקל)

בלק דינמיט Black Dynamite (2013-12014)

סדרת אנימציה המשמשת כפרודיה על גל סרטי לוחמי החוק השחורים אשר היה נפוץ בשנות השבעים. סיפורו של סוכן CIA המבקש לנקום את מותו של אחיו באמצעות איתור רוצחיו האחראים להפצתו של סם חדש ומסוכן ברחובות. “בלק דינמיט” היא סדרה שנונה ולה עיצוב אנימציה מרשים ברוח שנות השבעים הצבעוניות.

האחים ונצ’ור The Venture Brothers (2003 ועד עתה)

הכירו את האנק ודין – האחים לבית ונצ’ור: סוכני על מתחילים הנשלטים בידי אב דומיננטי הדוחף אותם להצטיין במקצוע למרות חוסר הביטחון הכרוני ממנו הם סובלים וכישוריהם הפיזיים המוגבלים. “האחים ונצ’ור משודרת ב-ADULT SWIM בהצלחה מאז 2003 ומשלבת באופן מתוחכם בין רגעים של פרודיה על עולם גיבורי וסוכני העל ובין דרמה משפחתית עדינה, ולמרבה ההפתעה לעיתים אף מרגשת.

הצדקן הקטן Moral Orel (2008 – 2012)

הכירו את אורל – נוצרי שוחר טוב המתגורר במרתון – העיירה הנמצאת באמצעה של ארצות הברית (אבל בדיוק באמצע) ונוהג ללכת בדחיפות אובססיבית לכנסיה הנמצאת באמצע (אבל בדיוק באמצע) העיר. מורל – איש מאמין ושוחר טוב הוא צדקן קטן הדורש מכל סובביו לנהוג באדיקות שכולה חסד נוצרי מייגע. למרבה זוועתו, מעמיד אותו אלוהים בכל פרק בשלל פיתויים וסיטואציות בלתי אפשריות המוציאות אותו מדעתו.

מר פיקלס Mr. Pickles (2014 ועד עתה)

מר פיקלס – כלב חביב למראה מזן קולי אינו אלא בן דמותו של השטן. הוא מתגורר בביתם של בני הזוג גודמן שאינם מודעים לאופיו השטני ואינם מבחינים כיצד הוא מתמרן למעשי זוועה את טומי – בנם בן השש. “מר פיקלס” עלתה לשידור ב-ADULT SWIM לפני מספר חודשים ונחשבת לאחת מסדרות האנימציה המדוברות של השנה.

יש לבדוק גם

וידאו חדשות טלוויזיה: תמונות מחיי נישואין- הפרמיירה בוונציה

ביום שבת, ה-4/9, בשעה 20:00 (שעון ישראל) יצעד על השטיח האדום בפסטיבל ונציה היוצר חגי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.