יום שלישי , אפריל 7 2020
Home / טלויזיה / יס משווקת ממיר חדש

יס משווקת ממיר חדש

yes מציגה את קפיצת המדרגה הבאה בחווית הצפייה הטלויזיונית ומשיקה אתyesQuattro  – הממיר המתקדם ביותר בישראל המציע:

שירות Prime-Time המאפשר לחזור בזמן שבוע אחורה

ולצפות בכל התכנים בשעות צפיית השיא בשני ערוצים שונים לבחירה

***************************************************************************

יכולת הקלטה בו זמנית של שישה ערוצים בנוסף לערוץ צפייה שביעי

***************************************************************************

נפח דיסק עם קיבולת שיא של GB1,000

כ- 1,000 שעות הקלטה SD או כ- 400 שעות באיכות HD

***************************************************************************

חברתyes  חושפת היום את הממיר החדש yesQuattro, הממיר המהיר ביותר בשוק, המהווה את חוד החנית של חווית הצפייה בטלוויזיה ומציג תכונות ייחודיות ומתקדמות ביותר אשר מותחות “עד הקצה” את פתרונות “הצפייה הנדחית” וה-VOD הפופולריים כל כך בקרב הקהל הישראלי.

הממיר החדש כולל את שירותPrime-Time  yes המאפשר לצפות בכל התכנים ששודרו בשעות צפיית השיא בשבוע האחרון, בשני ערוצים שונים לבחירה. כך, יוכל הצופה לחזור אחורה בזמן לשבוע ימים ולצפות בכל תכני הפריים-טיים, גם ללא תכנון מקדים. הצופה אף יוכל לשנות את הגדרת שעות הפריים טיים לכל טווח אחר של שעות לבחירתו.

בנוסף לשני ערוצי ה-Prime Time, הממיר החדש מאפשר להקליט תכניות ב-4 ערוצים בו זמנית (לעומת 2 כיום), כך שלמעשה הממיר מאפשר הקלטה בו זמנית של 6 ערוצים שונים, וכן מאפשר גישה להקלטות משלושה חדרים נוספים בו-זמנית באמצעות שירות ה- Multiroom.

כיאה לממיר המרכזי בבית, נפח הדיסק הקשיח ב-yesQuattro  יהיה כעת לא פחות            מ-,000GB1 (1 טרה) שזהו נפח האחסון הגדול ביותר בהשוואה לכל הממירים הקיימים כיום בשוק.

הממיר החדש מגיע עם ממשק משתמש חוויתי ומרהיב, בצבעי שחור-כחול, והוא בעל ניווט מהיר במיוחד. הממשק החדש עוצב לאחר מחקרים רבים שערכה yes, והוא מאפשר גישה נוחה ומהירה לספריות התוכן העשירות של yes ב-VOD, כולל ספריית הסרטים 24/7 וספריית הסדרות yesBinge.

כמו כן, בחודשים הקרובים יוספו 3 פיצ’רים נוספים: מעבר מהיר בין הערוצים (fast zapping), יכולת להציץ לשידור בערוץ אחר מבלי לעבור אליו ויכולת לצפות בשני ערוצים במקביל במסך אחד.

בימים הקרובים תחל החברה בגיוס נסיינים לניסוי הממיר החדש, באמצעות הרשמה דרך מוקד השירות בטלפון 2080*. בתום הניסוי ובמהלך חודש ספטמבר יוצע הממיר החדש לכלל לקוחות החברה וללקוחות חדשים בתוספת של 10₪ על החבילות הקיימות כיום עם הממיר המקליט מסוג yes MaxTotal.

 

רון אילון, מנכ”ל yes: “מאז ומתמיד yes מובילה את חווית הצפייה בטלוויזיה ומספקת ללקוחותיה טלוויזיה רב ערוצית עם התוכן הטוב בעולם בטכנולוגיה  המתקדמת ביותר. השקת ממיר ה-Quattro ושירות ה-Prime-Time מציבים רף חדש בחוויית הצפייה ואת yes בחזית הטכנולוגיה העולמית של הטלוויזיה הרב ערוצית ומאפשרת לחברה להמשיך להיות מהראשונות בעולם לפתח שירותים ייחודיים ומתקדמים”.

אורי גל, סמנכ”ל השיווק של yes : “הממיר החדש פותח לאחר חשיבה רבה ומחקרי עומק במטרה לענות באופן מיטבי על צורכי הלקוח בעידן הנוכחי: צפייה נדחית, VOD וצפייה מרתונית ומתן אפשרות לריבוי הקלטות, והכל דרך ממשק משתמש חדש, חוויתי, מהיר ואינטואיטיבי”.

איציק אליקים, סמנכ”ל ההנדסה של yes: “אנו משיקים היום את הממיר המתקדם והמהיר ביותר הקיים בישראל בתום פיתוח מעמיק וממוקד, מהלך זה ממשיך להציב את yes בחוד החנית של תעשיית הטלוויזיה העולמית ואנו גאים כמו תמיד להוביל בצירי הקדמה הטכנולוגית והחדשנות בשוק. הממיר, מתוצרתADB  אשר פותח ביחד עם חברת סיסקו, מכיל את החומרה והתוכנה המתקדמת ביותר”.

Check Also

ARIA ב-VOD של יס והוט

אנחנו שמחים להציג את התכנים החדשים שיעלו החודש בספריית ARIA אופרה בVOD  של HOT ו YES. ספריית ARIA הנותנת מענה לביטול מופעים ברחבי העולם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.