יום ראשון , מרץ 29 2020
Home / טלויזיה / יולי בערוץ לייפטיים

יולי בערוץ לייפטיים

ערוץ לייפטיים – היילייטס יולי 2015

 

לידה בשטח /  BORN IN THE WILDסדרה חדשה בבכורה!

החל מ-27.7, ימי שני ב-22:00

סדרה נועזת עוקבת אחרי זוגות אמיצים הבוחרים בלידה טבעית בשטח ללא תרופות, רופאים או עזרה למרות הסכנות הכרוכות וכנגד כל המוסכמות החברתיות.

אם אי פעם הייתם סקרנים לגבי לידה בשטח או איך היו נשים יולדות בעבר ללא רפואה מודרנית זו ההזדמנות שלכם לצפות בסדרה שלא חוסכת בפרטים. אימהות שנמצאות רגע לפני לידה חוות מסע פרוע מעצם היותן מונעות על ידי מצבי רוח משתנים, אזעקות שווא, תאוות אוכל משוגעות ולכן הם מראש מצפות לבלתי ידוע. הן ובעליהן יכולים להתנחם במחשבה שבסופו של דבר את הלידה הם יעשו בבית חולים עם צוות מומחה ובמקום מוגן. הרי לא כזה ממזמן נשים היו  יולדות לבד בבית והיו לפעמים מתות כתוצאה מהסתבכויות של הלידה.  אז מה קורה שהורים לעתיד מחליטים ללדת בשטח, בלי עזרה? והאם זה חלק מטרנד עולמי או שיגעון חולף? ערוץ לייפטים מזמין אתכם לצפות בסדרה מרתקת המצולמת באזורים מרוחקים, ובהורים עם הרבה אומץ המנסים לצלוח תהליך שהוא קשה מההתחלה. מה הסיבות שגורמות להורים להחליט להתנתק מהסביבה וללדת את צאצאם בצורה כה קיצונית? האם הם מצליחים להתחבר לאווירה הטבעית, נטולת התרופות והרופאים או שהם מתחרטים על ההחלטה?

“פרק 1: אלסקה” >> יום שני ה-27.7 ב-22:00 (ש.ח: שלישי 18:00, רביעי 14:05)

משפחת בירד, עברה מסן דייגו לאלסקה לאחר שהבעל, שוטר במקצוע, רצה לגדל את ילדיו במקום בטוח. את ילדם השלישי הם החליטו ללדת בצורה טבעית, ביער. הם גרים באזור מבודד, בלי שכנים בסביבה, בתי חולים או חברים במרחק נסיעה. האישה היא אחות מיילדת במקצועה והיא מוכנה לצעד הזה. האם היא תתחרט בסוף?

חיילים על ארבע / DOGS OF WAR סדרה חדשה בבכורה!

החל מ-22.7, ימי רביעי ב- 22:00

סדרת מרגשת המצוותת חיילים הלומי קרב אל כלבים נטושים וביחד הם מסוגלים לחזור אל חיים ולהשתקם.

סדרה חדשה מפגישה אותנו עם גברים ונשים אמיצים ש”החבר הכי טוב” החדש שלהם הוא הסיכוי הכי טוב לצאת מהחשכה אליה נפלו בעת שירותם הצבאי. ג’ים ולינדזי, חייל לשעבר ואשתו גילו כי גידול כלבים עוזר לג’ים להתמודד עם הפוסט טראומה (PTSD) שנגמרה לו עקב שירותו הלא פשוט בצבא האמריקאי. הם החליטו לפתוח כלבייה שהיא גם עמותה ללא כוונות רווח. הם מאמצים כלבים בלתי רצויים שעומדים להיות מורדמים ע”י העירייה, משקמים אותם ומצוותים אותם ליוצאי צבא שסובלים גם הם מטראומות בעקבות שירותם ומתקשים להתרגל לחיים האזרחים. כך כולם מרוויחים, הכלבים מקבלים בית חם ואוהב, החיילים מקבלים אהבה ללא תנאים, ויחד עם טיפול פסיכולוגי מקיף, הם מקבלים את התמיכה לה הם זקוקים.

“פרק 1: דווין” >> יום רביעי ה-22.7 ב-22:00 (ש.ח: חמישי 18:00, ראשון 14:05)

דווין הוא מהחיילים המשוחררים הראשונים שג’ים ולינדזי עזרו לו אבל הכלב שלו לא יכול יותר לעזור לו ודווין נזרק לדיכאון, מה שמחזיר אות בשיא הכוח לפוסט-טראומה. האם דווין יסכים לקבל “חבר” חדש לחייו? בנוסף, רבל, יוצא צבא נוסף, נתקע במחסום פיזי כשמשפחתו מתקשה להתמודד עם גידול כלב.

 

תעשי אותי מלכה 2 /KIM OF QUEENS 2   עונה חדשה בבכורה!

החל מ-14.07, ימי שלישי 22:45

קים גראבל, מאמנת תחרויות היופי, עם הפה גדול והלב ענק שבה בעונה חדשה כדי לעשות מייקאובר פיזי ונפשי לילדות ולהפוך אותך “למלכות היופי הבאות”, אך קודם היא צריכה לעבור את האימהות שמשתוקקות ל-15 דקות התהילה של בנותיהן.

בעונה הראשונה של “תעשי אותי מלכה“, קים גארבל שבתה את ליבנו כשהיא ידעה טובה מאד מתי לתת חיבוק ועצה טובה ל”בנות” שלה ומתי לא לתת להן לשקוע ברחמים עצמים. גארבל, שהיא בעצמה הזוכה הכי צעירה בהיסטוריה של התחרות היופי בג’ורג’יה, מודעת לקשיים של התהליך ולכן יודעת לדבר בגובה העיניים, גם עם הבנות וגם עם האימהות שחושבות שהכול מגיע להן. האימהות לא תמיד אוהבות את השינוי שעובר על הילדות הקטנות שלהן, שגדלות להן מול העיניים ומהיחס הקשוח של גארבל, שלא מפחדת להגיד מה שעל לבה. בעונה החדשה גארבל מחפשת כישרונות חדשים להוסיף לקבוצה שלה. בנוסף, היא נתקלת במאמנת שפיטרה וכעת עובדת אצל המתחרים והעניינים מתחממים מהר. אחותה של גארבל שעובדת במקום לוקחת יותר אחריות והן לא תמיד מסכימות על אופן הניהול..

 

סרטים בשידור בכורה טלוויזיוני:

לרצוח עם חיוך / HAPPY FACE KILLER בכורה טלוויזיונית!

03.07, יום שישי, ב-22:00(ש.ח שבת, 16:55 ו 20:30)

דייוויד ארקט (“צעקה“) מככב במותחן פשע המבוסס על סיפור אמיתי המתרחש בארה”ב בשנות ה-90. נהג משאית שהיה בעברו שוטר הופך לרוצח סדרתי ומצליח להרוג 8 נשים כשהוא משאיר סמיילי כחותם אישי במכתבים שהוא שולח לתקשורת. הסרט מובא מנקודת המבט של צוות ה-FBI שרדף אחריו.

תיכון “אנקת גבהים” / WUTHERING HIGH SCHOOL בכורה טלוויזיונית!

10.07, יום שישי, ב-22:00(ש.ח שבת, 17:00 ו 20:15)

עיבוד מודרני לוקח את הקלאסיקה המוכרת של אמילי ברונטהאנקת גבהים” לימינו ולמקום הנורא ביותר עלי האדמות – תיכון עשיר במליבו. קאתי היא צעירה מנודה חברתית המנסה להתמודד עם מותה הטרגי של אימה בטרם עת. אביה מביא הביתה את הית’, נער בעייתי שאימו עבדה אצל אביה ומחלקת ההגירה החליטה לגרש אותה. קאתי והית’ נמשכים זה לזו מיד וממלאים את החלל בחייהם אחד של השני. חבריה של קאתי לועגים לה על חברותה עם הית’ והיא נכנעת ללחץ החברתי ומתחילה לצאת עם בחור פופולארי. הית’ רואה במעשה בגידה לכל דבר ומתחיל עמה מלחמה! עם: ג’ימס קאן (“הסנדק“) פרנצ’סקה איסטווד (הבת של קלינט).

פעמיים אבא / DOUBLE DADDY  בכורה טלוויזיונית!

17.07, יום שישי, ב-22:00(ש.ח שבת, 16:15 ו 20:15)

מבוסס על סיפור אמיתי. אמנדה בת ה-16 לומדת שבן זוגה בגד בה עם הבחורה החדשה בתיכון, הת’ר והכניס אותה להריון. היא נפרדת ממנו כדי שהוא “יעשה את הדבר הנכון” ויישאר עם הת’ר רק כדי לגלות שהיא נכנסה במקביל להריון ממנו. התוצאות של הריון הכפול מסתבכות לסיפור שאף אחד לא היה יכול לצפות לו.

הבייביסיטר / I KILLED MY BFF בכורה טלוויזיונית!

24.07, יום שישי, ב-22:00(ש.ח שבת, 17:00 ו 20:15)

מבוסס על סיפור אמיתי שתואר בסדרה המשודרת אצלנו בערוץ “חבר טוב זה חבר מת“.

אן, בת ה-18 הסובלת מתסמונת הפרעה דו קוטבית נלחמת על משמורת של בנה הפעוט. אחרי שהיא מאבדת את הזכויות לביקורו היא נואשת להחזיר את בנה אליו. הנחמה היחידה שלה היא ג’יימי, אישה צעירה ויפיפייה, ההופכת להיות החברה הכי טובה שלה. אן שומרת על הילדים של חברתה ובתמורה ג’יימי מעידה במשפט המשמורת לטובת אן. החברות האמיצה נתקלת במכשולים כשג’יימי עוברת על החוק ואז אן עושה הכול כדי לשמור על בנה אפילו במחיר חייה של חברתה.

סרטים בבכורה בערוץ:

אוהב אותך ניו יורק / New York I Love You בכורה בערוץ!

04.07, שבת, ב-22:00 (ש.ח: ראשון, ב-00:25, שישי, ה-10.07 ב-11:25)

למרות שניו יורק תועדה על המסך הגדול כבר אלפי פעמים, הסרט הזה הוא מקרה יוצא במינו. 11 סיפורים המתרחשים בניו יורק, כל אחד מהם מבוים ע”י במאי נחשב אחר מארץ שונה,  אך כולם עוסקים בנושא האהבה – אם היא נכזבת, נחשקת, קשוחה, בוגרת, צעירה, בין-רגעית או על-זמנית. לסרט גיוסו מיטב השחקנים של דורנו. עם: אורלנדו בלום, איתן הוק, אנדי גרסיה, שיה לה בוף, ג’ימס קאן, ריצ’יל בילסון, רובין רייט, מגי קיו, קריסטינה ריצ’י, בלייק לייבלי, היידן כריסטנסן ועוד. במאים: פאטי אקין (“עם הראש בקיר”), מירה נאיר (“חתונת מונסון”), איוון אטאל (“אשתי השחקנית”) נטלי פורטמן, אלן יוז (“הנבחר”) ברט ראטנר (“שעת שיא”), ג’ושוע מרסטון, שקהאר קאפור (“אליזבת”), ג’יאנג וו. 2009.

 

זכרי אותי לנצח / Remember Me בכורה בערוץ!

11.07, שבת, ב-22:00 (ש.ח: ראשון, ב-00:25, שישי, ה-17.07 ב-11:15)

רוברט פטינסון הבריטי (“דמדומים“) ואמילי דה רווין האוסטרלית (“אבודים“, “היה היה פעם“) מככבים בדרמה רומנטית ונוגעת ללב. טיילור הוא צעיר מרדן מניו יורק אשר גר בבית עם אביו המסוכסך עימו. פגישה מקרית עם אלי גורמת לו לחשוב אחרת והוא מוצא את עצמו נופל תחת קסמה. הוא מתחיל לראות דברים אחרת, מוצא משמעות בחיים ובאופן כללי הופך לבן אדם יותר נעים. עד שהעבר של שניהם חוזר לרדוף אותם, ואותם הדברים שאיחדו ביניהם כעת מאיימים על גורל הקשר שלהם. עם: פירס ברוסנן (“ג’ימס בונד: גולדן איי”) וכריס קופר. במאי: אלן קולטר (“הווליודלנד“). 2010. ארה”ב

 

שיעורי נהיגה / Driving Lessons בכורה בערוץ!

18.07, שבת, ב-22:00 (ש.ח: ראשון, ב-00:25, שישי, ה-24.07 ב-11:25)

רופרט גרינט (רון מסדרת “הארי פוטר“) ג’ולי וולטרס ולורה ליני (“המופע של טרומן“) מככבים בדרמה משפחתית. בן, נער מתבודד וביישן, “מבלה” את חופשת הקיץ שלו בסדרה של שיעורי נהיגה עם אימו השתלטנית. מתוסכל ומיואש, הוא מוצא עבודה דרך מודעה בעיתון כעוזר אישי של שחקנית מזדקנת. המעסיקה החדשה של בן תפתח את עיניו לחיים שמעולם לא ידע שקיימים. היא מצידה תמצא בבן הרבה יותר מעוזר אישי צעיר. במאי: ג’רמי ברוק. 2006

 

לולו לנצח / Forever Lulu  בכורה בערוץ!

25.07 שבת, ב-22:00 (ש.ח: ראשון, ב-00:25, שישי, ה-31.07 ב-12:05)

קומדיה רומנטית. לולו מקאפי (מלאני גריפית’ נערה עובדת“) חיה בבית חולים לחולי נפש בסן פרנסיסקו. יום אחד היא בורחת ללוס אנג’לס ונפגשת עם בן קליפטון (פטריק סוויזיריקוד מושחת” שנפטר ב-2009), אקס מיתולוגי שלה, שעובד בעבודה שהוא לא אוהב, ונשוי לקלייר, אישה שהוא לא אוהב. לולו מגלה לבן כי יש להם ילד משותף מחייהם הקודמים, והם נוסעים לוויסקונסין לפגוש אותו. בדרך לולו מנסה שוב לפתות את בן, ובינתיים קלייר עולה על מטוס לוויסקונסין בכדי לחזות בנישואיה המתפרקים ממקור ראשון. במאי: ג’ון קיי . 2000

Check Also

בואו נדבר על זה: תרגיע עונה 10 פרק 10 – סיום העונה!

   האמת?   הוא צדק.   הוא חזה הכל לפני כולם!     צפיתם בפרק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.