שבת , פברואר 22 2020
Home / כללי / חדשות טלוויזיה : אוקטובר בערוצי הסדרות של YES

חדשות טלוויזיה : אוקטובר בערוצי הסדרות של YES

דקסטר 7 Dexter

ימי חמישי ב- 22:50 החל מה-4/10

בערוץ yes Oh HD

בצמוד לשידור בארה”ב!

עונה שביעית לסדרה הנצפית ביותר של Showtime, שכבר חודשה גם לעונה שמינית ואחרונה.

הסדרה שמופקת ומתרחשת במיאמי מתמקדת בדמותו של דקסטר מורגן (מייקל סי הול, המועמד לאמי השנה), חוקר תבניות דם במשטרת מיאמי, המנהל חיים כפולים כרוצח סדרתי שהורג רוצחים שחמקו מעונש.

בסיום העונה הקודמת, דב סוף סוף אוזרת את האומץ לספר לאחיה על רגשותיה כלפיו, אבל שנייה לפני שהמילים יוצאות לה מהפה היא מקבלת הצצה מטלטלת אל חייו הסודיים. לדברי היוצרים, הגילוי ישפיע רבות על דקסטר ועל כל סיפור העלילה, ויהיה ציר מרכזי בשתי העונות האחרונות של הסדרה.
בעונה הזו, דקסטר נאלץ סוף סוף להתמודד עם הפחד הגדול ביותר שלו, כשדברה עדה למנהג הרצח הריטואלי, האכזרי שלו, שאינו יודע שובע. כעת דב יודעת על הנוסע הסמוי שלו, על הצמא הבלתי פוסק שלו לדם ועל הקוד שהארי תבע בו עוד בילדותו.

אבל בעוד דב מנסה לעכל את הרעיון הלא יתואר, שאחיה האהוב, נעים ההליכות והצנוע, הוא הרוצח הסדרתי הכי ידוע לשמצה במיאמי, דקסטר נמשך על ידי האינסטינקטים הטבעיים שלו, לחפש את האשמים ולמצות את הדין עם מי שפשע ולא נענש על פשעו, ומגיע למשפטו של מאפיונר אוקראיני אכזרי (רי סטיבנסון, “ת’ור”).

בדרך, הוא פוגש את האנה מקיי (איבון סטרהובסקי, “צ’אק”), אישה עצמאית וחזקה, בעלת עבר שהיא נאבקת להחביא ולהשאיר מאחור. אך כשמשטרת מיאמי מבקשת את עזרתה בפיענוח תיק חקירה ישן, דקסטר עובד איתה ומתחיל לחשוד שיש באישה הזו יותר ממה שהיא מגלה…

הומלנד 2 Homeland

ימי שבת ב- 21:30 החל מה-6/10

בערוץ yes Oh HD

הפרקים ישודרו גם ב- VOD

עונה חדשה למנצחת הגדולה של גלובוס הזהב 2012, בצמוד לשידור בארה”ב!

מותחן פסיכולוגי המבוסס על הסדרה הישראלית “חטופים”, מבית היוצר של האוורד גורדון, אלכס גנזה (24) ומייקל קווסטה (דקסטר, עמוק באדמה) שביים את הפיילוט.

הסדרה מתמקדת בדמותה של קארי מתיסון (קלייר דיינס, זוכת גלובוס הזהב על תפקידה בסדרה), סוכנת CIA שמאמינה ששבוי מלחמה בשם ניקולס ברודי (דמיאן לואיס, אחים לנשק) שחזר לארה”ב כגיבור מלחמה, הוא בעצם סוכן של אל- קעידה, המהווה איום לביטחון המדינה.

בסיום העונה הקודמת, קארי עמדה לאבד את זיכרונה וכך גם את אחיזתה על החקירה של ברודי, שבינתיים הלך וסלל את דרכו הפוליטית. האם קארי, היחידה שבידיה הכוח לחשוף את תכניתו של אבו נזיר, תתעשת?

העונה השניה תחל שישה חודשים לאחר סיום העונה הראשונה. קארי מתמודדת עם תוצאות הטיפול בהלם חשמלי שעברה, מטופלת על ידי אחותה ואביה ועובדת כמורה, עד שסול (מנדי פטנקין) פונה אליה ומנסה לשכנעה לחזור לשורות ה-CIA, כשמתקבלת התרעה חמורה לפיגוע על אדמת ארה”ב, ומקור במזרח התיכון מוכן לחשוף פרטים רק בפניה של קארי.

למרות אזהרות משפחתה הקרובה, קארי יוצאת למשימה כסוכנת סמויה, צובעת שערה לחום, ופועלת כהרגלה, כנגד כל הכללים של הסוכנות. שני הפרקים הראשונים יתרחשו ברובם בביירות, והם הפרקים שצולמו בישראל.

הקריירה של ברודי נסקה בששת החודשים האחרונים, והוא משמש יועץ לסגן הנשיא ואיש קונגרס, שמטרתו, כפי שהכריז בפני אבו נאזיר, לפגוע מבפנים במערכת, כאיש פוליטי ולא כטרוריסט. מערכת היחסים ההפכפכה בינו לבין קארי, תמשיך להוות את מרכז הסדרה.

מלבד היותה הזוכה הגדולה בפרס גלובוס הזהב, “הומלנד” מועמדת השנה ל-9 פרסי אמי:

הסדרה הטובה ביותר

השחקנית הראשית הטובה ביותר  – קלייר דיינס

השחקן הראשי הטוב ביותר – דמיאן לואיס

התסריט הטוב ביותר

הבימוי הטוב ביותר (מייקל קווסטה)

הליהוק הטוב ביותר

העריכה הטובה ביותר

הפתיח הטוב ביותר

ועריכת הסאונד הטובה ביותר.

הומלנד זכתה השנה בפרס הסדרה החדשה הטובה ביותר בטקס פרסי המבקרים בארה”ב, בפרס גילדת הכותבים של אמריקה ופרס פיבודי.


רופא להשכיר 4 Royal Pains

ימי שני ב- 22:00 החל מה-8/10

בערוץ yes Drama HD


הסדרה המצליחה של רשת USA, שהפכה לסדרה הנצפית ביותר בערוצי הכבלים והלווין בזמן שידורה, חוזרת לעונה הרביעית בכיכובו של האנק לוסון (מרק פוירסטין) הרופא החמוד והחכם שמשכיר את שרותיו המקצועיים לעשירי ההמפטונס.

כישרונו המיוחד והסטנדרטים הגבוהים שהוא מציב, קנו לו מוניטין מכובד באזור. יחד עם אוון אחיו הצעיר (פאולו קוסטנזו) שמתפקד כסמנכ”ל הכספים בחברה המשותפת שלהם “האנקמד”.  לעזרתו של האנק עומדת דיוויה (רשמה שטי) אשר מסייעת לו מבחינה רפואית.

בסוף העונה הקודמת, דיוויה נאלצה לשלם למשפחתו של ארוסה על שביטלה את חתונתם ועקב כך מכרה לאוון את מניותיה בחברה. המתיחות בין האחים התדרדרה לפיצול דרמטי כאשר אוון הבין שהשליטה בחברה נמצאת ברשותו והוא בעצם יכול להפעיל את “האנקמד” ללא האנק.

בעונה החדשה דיוויה שמוצאת את עצמה באמצע הקרב של האחים מחליטה לא לנקוט צד ולעבוד עבור שניהם בלו”ז שיחולק בין השניים, אוון מצידו מגייס את דוקטור ואן דייק למשרה זמנית ואת דוקטור סאקוני (בן שנקמן) כרופא קבוע. דיוויה מחליטה שהדרך היחידה לגרום להם להתאחד הוא לחבל בסתר בעסקאות של שניהם כדי שיבינו שהדרך היחידה שלהם להצליח הוא לעבוד יחד, וכשזה לא מצליח היא מגייסת את  אביהם (הנרי ווינקר) של האנק ואוון  – שניסה בעבר לפתוח איתם דף חדש – לבוא ולהשלים בין האחים.

עלילה חשובה אחרת נוגעת לבוריס (קמפבל סקוט, שהפך לשחקן קבוע העונה) המיליונר המסתורי והספונסר של האנק, הופך אותו לאיש סודו ומחזק את קשריו איתו. הוא אף מכיר לו את המיליונר המסתורי דימה (מארק איווניר בתפקיד אורח מתמשך), האנק נכנס לטריטוריה שלא הכיר בעבר…

לואי Louie 3

ימי ראשון ב- 23:15 החל מה-14/10

בערוץ yes Oh HD

הפרקים ישודרו גם ב- VOD

לואי היא קומדיה מקורית ועטורת שבחים של ערוץ הפרימיום האמריקאי FX, החוגגת את ההומור האבחנתי של הקומיקאי זוכה האמי לואי סי קיי.

הסדרה שמה במרכזה את חיי היום יום והרפתקאותיו של  לואי, ואת חיפושו העיקש אחר אהבה והומור. סי קיי, המגלם בסדרה גרסה בדיונית של עצמו, כקומיקאי שהתגרש לאחרונה ומגדל את שתי בנותיו, מכהן גם בתפקיד המפיק, התסריטאי, הבמאי והעורך של הסדרה.

כל פרק מורכב מסיפור עלילתי וממופע סטנד אפ שמורכב מחומר מקורי של הקומיקאי שנכתב במיוחד בשביל הסדרה, ומצולם מול קהל ניו יורקי אמיתי. הקומדיה המאופיינת בלוק קולנועי מוקפד, היוצא דופן בנוף הקומדיות הטלוויזיוניות, מצולמת כולה בעיר ניו יורק.

ההכרה מצד המבקרים הפכה לנחלת הכלל כאשר העונה הראשונה קבלה שתי מועמדויות לפרס האמי של 2011, ללואי סי.קיי כשחקן הקומי הטוב ביותר ולתסריט הטוב ביותר. העונה השנייה זכתה בפרס הקומדיה הטובה ביותר של מבקרי הטלוויזיה שגם העניקו לסי. קיי את פרס השחקן הטוב ביותר בקומדיה. כמו כן הסדרה מועמדת לפרס השחקן הראשי, הבימוי והכתיבה באמי 2012.

בין האורחים העונה: פרקר פוסי, שרה סילברמן, קלואי סביני ומליסה ליאו.

נתוני הצפייה של הפרק הראשון בעונה היו מרשימים במיוחד כאשר היו גבוהים פי 2 ממוצע הרייטינג של בכורת העונה הראשונה וגבוהים ב- 50% מבכורת עונה השנייה. רשת  FX מיהרו וחידשו את הסדרה לעונה רביעית.

המירוץ למליון 20 Amazing Race

ימי שני ב- 22:00 החל מה-1/10

בערוץ yes Action HD

סדרת הריאליטי הטובה ביותר בעולם, זוכת 8 פרסי אמי בקטגוריית סדרת הריאליטי הטובה ביותר, חוזרת בעונה חדשה.

בעונה הזו עברו המתמודדים 60 אלף קילומטרים, 22 ערים ו-5 יבשות.
לראשונה בהיסטוריה של התוכנית הם ביקרו פרגוואי ובאזרבייג’אן.
בין המדינות האחרות שביקרו בהם: ארצות הברית, ארגנטינה, איטליה, אוסטריה, גרמניה, טנזניה, הודו ויפן.

בין השיאים שנקבעו העונה – המספר הרב ביותר של ניצחונות על ידי זוג אחד (8) והפעם השנייה בלבד במשחק בו זוג שזוכה ב”מקדם” עף באותו הפרק.

11 צוותים יצאו למירוץ סביב העולם ולקרב על המיליון. בין המתמודדים:

זוג משתתפי “האח הגדול” האמריקאי ברנדון וילגאס ורייצ’ל ריילי, השניים הם ותיקים בעולם הריאליטי, הם הכירו בעונה ה-12 של האח הגדול וחזרו בטוויסט מפתיע בעונה ה-13, בה רייצ’ל זכתה. מאז וילגאס הספיק להציע להם נישואין והיא עצמה קיבלה תפקיד קטנטן ב”היפים והאמיצים”.

שחקן הכדורגל המקצועי אנדרו וובר, המתחרה עם אחיו התאום אליוט, שחקנית הגולף המקצועית מאיה טנקה המתחרה יחד עם אחותה, טייס קרב ואשתו, סוכנים פדרליים, זוג ליצנים נשואים, זוג סוכני משמר הגבול האמריקאי, וזוג גרושים שיוצאים יחד.

קוראים לי פיץ 2 Call Me Fitz

ימי שלישי ב- 22:00 החל מה-2/10

בערוץ yes Drama HD

הפרקים ישודרו גם ב- VOD

עונה חדשה לדרמה קומית בכיכובו של ג’ייסון פריסטלי (ברנדון “בוורלי הילס”), כפי שמעולם לא ראיתם אותו.
פריסטלי מגלם את ריצ’אד “פיץ” פיצפטריק, העוסק במקצוע הנאלח ביותר בעולם – סוכן מכוניות משומשות. פיץ הוא נהנתן ושתיין סדרתי, שלא בוחל בסמים, נשים ושאר הנאות החיים  – מזיין כל מה שזז ואיפה שרק אפשר: מתקן הרמה במוסך, בבי”ח שהוא מרותק לכיסא גלגלים וכו’…

אחרי שניצל ממות ועבר פשיטת רגל מוסרית נכנס לחייו לארי, בחור חיובי עם לב זהב, הנחוש לעזור לו – ולמשפחתו הלא פחות גרועה ממנו – לשנות את דרכיו, ויתכן שהוא בכלל מצפונו של פיץ.

בעונה השניה, פיץ נעצר בחשד שפרץ לדירתה של סוניה ולבש את לבניה, רק שהפעם, הוא באמת חף מפשע – הוא נחטף וסומם – רק שלאף אחד לא אכפת.

כשצ’סטר מגלה שהאליבי של פיץ לזמן החטיפה של סוניה היא אלי, הוא נחוש בדעתו לעשות הכל כדי לסגור על פיץ ולא לאפשר לו להשתחרר, ואף מפליל אותו ברצח של סוניה, על ידי שתילת סכין מכוסה דם, במכוניתו של פיץ.

פיץ מבין שצ’סטר עומד מאחורי התשלומים על המכונית, קונה את חוזה השכירות ומחזיר לחזקתו את המכונית של צ’סטר, ובדרך, חושף את מצבו הפיננסי של צ’סטר ואת השחיתויות בהן היה מעורב.

הסדרה, המשודרת בארה”ב בדיירקטיוי ובקנדה ב-HBO קנדה, זכתה להצלחה רבה והחזירה את פריסטלי למרכז הבמה, כשהוא זוכה לשבחים על משחקו בסדרה, אשר חודשה כבר לעונה שלישית.

טיסת הקונקורדים Flight Of The Conchords 2

ימי ראשון ב- 22:25 החל מה-14/10

בערוץ yes Oh HD

הפרקים ישודרו גם ב- VOD

טיסת הקונקורדים הם צמד מוזיקלי- קומי זוכה גראמי, מניו זילנד, המורכב מזוכה האוסקר ברט מקנזי והמועמד לאמי, ג’מיין קלמנט.

הקומדיה של הצמד, סובבת סביב השניים, כשהם מנסים לזכות בתהילה בעיר ניו יורק בעודם עובדים על בניית מאגר מעריצים מקומי, אבל בינתיים הצליחו להשיג רק סוכן שהעבודה השניה שלו היא בשגרירות ניו זילנד (ולכן בחדר שלו תמיד תלויים פוסטרים של פיטר ג’קסון), מעריצה אחת שהיא נשואה ואובססיבית (קריסטן שאל, רוק 30), וחבר אחד מוזר. הסדרה מורכבת מקומבינציה של הבחנות שנונות, דמויות צבעוניות וגיטרה אקוסטית, ושיריהם של הצמד, השזורים בעלילת כל פרק.

כמו כן, מתארחים בפרקים קומיקאים דוגמת דימיטרי מרטין, קריסטין וויג. ויל פורטה (SNL), ארט גרפונקל ולוסי לולס. בעונה השנייה ברט וג’מיין מתאהבים באותה הבחורה (קריסטין וויג, מסיבת רווקות) שהכלב שלה, הסובל מאפילפסיה, נעדר. המלחמה על הבחורה מסתיימת בדו קרב של השניים, אירוע צדקה לכלבים, וכמה שירים חדשים ביניהם:

http://www.youtube.com/watch?v=beQ9yChEcHw

בפרק שביים מישל גונדרי (שמש נצחית בראש צלול), ג’מיין מגלה לתדהמתו, ולתדהמת חבריו הניו זילנדים שזה עתה שכב עם אוסטרלית, אבל הוא לא מסוגל להפסיק לצאת איתה. את טביעת היד של גונדרי אפשר לראות בקליפ הבא שמתאר את כל החברות לשעבר של ג’מיין:

http://www.youtube.com/watch?v=1cGoDns8wTA
ובפרק אחר, בו הצמד זוכה להופיע במופע מיוחד לכבוד ראש ממשלת ניו זילנד, ג’מיין יוצא עם מעריצה מספר אחת של ארט גרפונקל, שאף מופיע בתפקיד עצמו!

דדווד Deadwood 3

ימי שני ושלישי ב- 22:00 החל מה-16/10

בערוץ yes Oh HD

דרמת מערבון מבית היוצר של דיוויד מילץ’ ו-HBO, המתארת את קורותיו של המחנה “דדווד” באזור הגבעות השחורות של טריטוריית דקוטה, מערב ארצות הברית, בסביבות שנת 1876. המחנה הוקם לאחר גילוי זהב באזור, והיה בית למחפשי הזהב הרבים. הסדרה מתארת את המעבר של “דדווד” ממחנה ספר ב”מערב הפרוע” לעיירה, כשהיא כוללת נושאים רבים, מהקמת הקהילה ועד הקפיטליזם המערבי, ומתמקדת בזונות, בבעלי הברים ובמהגרים.

הסדרה מתהדרת באנסמבל שחקנים גדול, ואישים היסטוריים רבים מופיעים כדמויות בסדרה כך שהעלילה שוזרת אירועים אמתיים יחד עם אירועים בדיוניים.

בעונה הראשונה בלט סיפורו של סת בולוק (טימותי אוליפנט) המגיע לעיירה במטרה להקים חנות כלבו, אולם במהרה ממונה לאיש החוק של דדווד ומאוחר יותר לשריף. הוא מנהל רומן עם אלמה גארט (מולי פרקר, “דקסטר”) אלמנתו של ברום גארט, איש עסקים עשיר מניו יורק, שהגיע לעיירה כדי לרכוש שטחי כרייה ונרצח על ידי איש העסקים המקומי אל סווירגן (זוכה גלובוס הזהב עבור תפקידו בסדרה, איאן מקשיין, “עמודי תבל”). אל דדווד מגיעים באותה תקופה, ובאותה שיירה, ביל היקוק הפראי (קית’ קרדין), קלמיטי ג’יין וצ’ארלי אטר, בדומה להתרחשויות ההיסטוריות.

העונה האחרונה מתמקדת במאבק של המחנה דדווד נגד השלטונות שמנסים להפוך אותה לעיר משלמת מסים. השנה היא 1877, והעונה מתחילה שישה שבועות לאחר סיום העונה השנייה. הממשלה והחוק, כמו גם המניעים של ישויות מסחריות וכוחניות, מתחילים להיכנס לעיירה, בזמן שדדווד מכינה את עצמה לכניסה אל טריטוריית דקוטה.

הסדרה זכתה ב-8 פרסי אמי מתוך 28 מועמדויות ובפרס גלובוס הזהב.

שידורים יומיים וחוזרים בולטים:

סקס והעיר הגדולה 5+6
ימים א-ה החל מה-15.10 בשעה 23:40
HD yes Oh

המשך השידור היומי של כל עונותיה של הדרמה
הקומית האייקונית של רשת
HBO.

המתים המהלכים עונות 2+1 – לקראת העונה החדשה
ימים א-ה החל מה-8.10 בשעה 21:15
HD yes Oh
לקראת העונה השלישית, כל פרקי הסדרה ששברה
את שיאי הצפיה והפכה לסדרה הנצפית ביותר אי פעם
בערוצי הכבלים והלווין בארה”ב.

דם אמיתי – כל העונות מההתחלה
ימים א-ה החל מה8.10 בשעה 00:15
HD yes Oh

לבקשת הקהל, כל עונות סדרת הערפדים הסקסית של
HBO, בשידור יומי!


אימה אמריקאית- מההתחלה
ימי שלישי החל מה- 2.10, ב-22:50 ב-
yes Oh

שיאנית המועמדויות לאמי השנה. הסדרה,  בכיכובו
של דילן מקדרמוט גרפה 17 מועמדויות!
כל פרקי העונה הראשונה, מההתחלה.

שידורים מרתוניים בחגים:

סוכות 1.10

yes Drama HD

12:00- עד עצם היום הזה – פרקים 5-8

yes Action HD

14:30- המרוץ למליון 19- פרקים 7-12 (כל העונה)

18:15- צווארון לבן 3- פרקים 5-9

7.10 ערב שמחת תורה

yes Drama HD

21:00- עד עצם היום הזה – פרקים 9-12

yes Action HD

22:00- פשעים חמורים- פרקים 1-3

00:15- מכת המחץ- פרקים 1-6

yes Oh

17:00- חדר החדשות- פרקים 6-10 (כל העונה)
22:00- מג’יק סיטי- פרקים 5-8 (כל העונה)

8.10 שמחת תורה

yes Drama HD

12:00- עד עצם היום הזה – פרקים 13-16

yes Action HD

16:00- רוקי בלו- פרקים 1-4

19:00- פשעים חמורים- פרקים 1-4

הופעות אורח ופרקים מיוחדים:

02.10 המנטליסט 4 פרק 14 – ג’יין מנסה להוכיח את חפותה של יורשת המואשמת ברצח תוך כדי המשפט שלה, בין המשתתפים – קת’רין ג’וסטן המנוחה (גב’ מקלאסקי ב”עקרות בית נואשות”, באחד התפקידים האחרונים לפני מותה), דיאן פאר (“מספרים”), בוני סאמרוויל (“חברים”) וג’יימס פריין (“שושלת טיודור”, פרנקלין מוט ב”דם אמיתי”).

06.10 רוק 30 עונה 6 פרק 19 – פרק בשידור חי
פרק בשידור חי, בו ליז, ג’ק והצוות נתקעים בחדרו של טרייסי ומעלים זכרונות מימי העבר הגדולים של הטלויזיה. בין השחקנים האורחים ג’ימי פאלון כגירסא צעירה יותר של ג’ק, פרד ארמיסן (“סטרדיי נייט לייב”) כפרנק, וויל פורטה (“סטרדיי נייט לייב”), ג’ון האם (“מד מן”), איימי פוהלר כליז הצעירה, ובתפקיד עצמו  פול מקרתני.

בארה”ב שודרו שתי ורסיות של הפרק – האחת שודרה לחוף המערבי והאחת למזרחי, אנחנו נשדר גירסא שנערכה על ידי טינה פיי ומורכבת משניהם.
09.10 המנטליסט 4 פרק 15 – מורנה באקרין (“הומלנד”) חוזרת בתפקיד הרוצחת אריקה פלין.

10.10  עד עצם היום הזה פרק 17 – סבסטיאן סטן (“חיות פוליטיות”) מתארח בתפקיד הכובען המטורף. רוג’ר דאלטרי מלהקת “המי” מספק את קולו של הזחל.

13.10 רוק 30 עונה 6 פרק 20 – מלכת ג’ורדן 2
שרי שפארד חוזרת בתפקיד אנג’י ג’ורדן, אשתו של טרייסי וכוכבת סדרת הריאליטי משלה (כל הפרק מצולם מנקודת הראות של הסדרה הפיקטיבית). מרי סטינברגן מתארחת כדיאנה, אמה של אייברי.

13.10 קליבלנד 3 פרק 19 – פרגי מ”הבלאק אייד פיז” ודארן כריס (בליין מ-glee) מדבבים.

14.10 טיסת הקונקורדים 2  פרק 1-  קירסטין וויג (“מסיבת רווקות” “סטרדיי נייט לייב”)

17.10 העשב של השכן 8 פרק 11-  פרק ה- 100 של הסדרה. מיטל דוהן מתארחת

17.10 עד עצם היום הזה פרק 18 – שחקנית הקולנוע ברברה הרשי מתארחת כאמה של רג’ינה, בפרק שמסביר את המקור לשנאתה לשלגיה.

20.10 רוק 30 עונה 6 פרק 10 – אליזבת’ בנקס חוזרת כאייברי ג’סופ.יחד עם מרגרט צ’ו כקים ג’ונג או.

20.10 קליבלנד 3 פרק 20 – בראיין קרנסטון (“שובר שורות”), וויל איי אם מ”הבלאק אייד פיז” ודיוויד לינץ’ מדבבים.

20.10 שוות בקליבלנד 3 פרק 5 – שון הייז (“וויל וגרייס”) מתארח.

21.10  לואי 3 פרק 2 – זוכת האוסקר מליסה ליאו מתארחת (ואונסת את לואי…)

22.10 פרוורי הגיהנום פרק 19 – אלישיה סילברסטון מגיעה לתפקיד אורח מתמשך כמושא אהבתו של ג’ורג’ ובכך היא מתאחדת עם ג’רמי סיסטו ששיחק את מושא אהבתה ב”קלולס”.

24.10 צווארון לבן 3 פרק 13 –

ג’ון מנגניאלו (אלסיד איש הזאב ב”דם אמיתי” ואחד מכוכבי “מג’יק מייק” לצידו של מאט בומר כוכב “צווארון לבן”) מתארח בתפקיד בן ראיין, פושע לשעבר המשתחרר מהכלא וטיפוס מפוקפק באופן כללי, שובר לגור ממול פיטר ואשתו. ריבועים בבטן מובטחים.

29.10 רופא להשכיר 4 פרק 4 – הנרי ווינקלר מתאחר בתפקיד אביהם של האנק ואוון.

4.11 ו- 11.11- לואי 3 פרקים 4+5- פרקר פוסי מתארחת בתפקיד משמעותי

11.11- טיסת הקונקורדים 2 פרק 5- הפרק שביים מישל גונדרי

18.11- לואי 3 פרק 6- רובין וויליאמס מתארח

25.11- לואי 3 פרק 7-  שרה סילברמן מתארחת

חיות פוליטיות Political Animals

ימי חמישי ב- 22:00 החל מה-1/11

בערוץ yes Oh HD

הפרקים ישודרו גם ב- VOD

מיני סדרה ב- 6 חלקים מבית היוצר של גרג ברלנטי (דוסון קריק) והמפיק הנודע לורנס מרק (“הכי טוב שיש”, “ג’רי מגוויר”).

סיגורני וויבר (“גורילות בערפל”, “הנוסע השמיני”) מגלמת את איליין בריש, פעם הגברת הראשונה וכיום שרת החוץ של ארה”ב, אם לשני ילדים. לאחר שהתגרשה לאחרונה מנשיא ארה”ב לשעבר (קיארן הינדז, “זה ייגמר בדם”), איליין נאבקת לשמור על שלמות משפחתה וחייבת למצוא דרך לאזן בין חייה הפרטיים בעודה מתמודדת עם משבר במשרד החוץ.

בצר לה, היא מוצאת בת ברית לא צפויה בסוזן ברג, (קרלה גוג’ינו, “הפמליה”, “ספיי קידס”) כתבת מפורסמת בבירה, שמקדישה את רוב זמנה בניסיונות לחתור תחת איליין, ולהשחיר את שמה.

זוכת האוסקר, האמי, גלובוס הזהב  והטוני אלן בורסטין (“מגרש השדים”) מגלמת את אימה של איליין, נערת שעשועים בפנסיה. השחקנית הפרובוקטיבית והשנויה במחלוקת ואנסה רדגרייב תשחק בסדרה שופטת בבית המשפט העליון, שהיא גם לסבית וגם המנטורית של איליין.

הדרמה הפוליטית נותנת הצצה אל הדינמיקה מאחורי הקלעים של הפוליטיקה, ברמות הגבוהות ביותר, שופכת אור על הצד האנושי, האמיתי והאפל, והמשמעויות ההרסניות שיכולות להיות לשאיפות פוליטיות. היא עוסקת בנושאים שיוצרים תהודה בנוף הפוליטי השל ימינו, ולוקחת את הצופים מעבר למודעות המבהיקות והנאומים המלוטשים כשהיא חושפת משפחה פגיעה שעומדת על סף פירוק.

חוק וסדר מדור מיוחד 10 Law & Order SVU

ימי חמישי ב- 22:45 החל מה-1/11

בערוץ yes Action HD

הפרקים ישודרו גם ב- VOD

“חוק וסדר: מדור מיוחד” הינה אחת מסדרות הפשע המוערכות והאהובות ביותר, היא מתארת את שגרת עבודתם של בלשי “המדור המיוחד” – יחידת עלית של משטרת ניו יורק החוקרת פשעים בעלי אופי מיני – חטיפות, רציחות, פדופילים, תקיפות מיניות.

בפרק הראשון של העונה בנסון וסטייבלר חוקרים מקרה של התעללות בקטין שנתפס נוהג בוואן. ההורים המתעללים המגולמים על ידי ג’ולי בואן (משפחה מודרנית) ולוק פרי (בברלי הילס 90210). המקרה גורם לבנסון להיזכר בקורבן אונס לא פתור, המגולמת על ידי שרה גילברט (רוזאן, המפץ הגדול). העניינים מסתבכים כאשר הבלשים פוגשים בעוזרת התובע המחוזי החדשה- קים גריילק (מיקיילה מקמאנוס, מגרש ביתי).

כשסטייבלר חושש שהבת שלו סובלת מהפרעה דו קוטבית הוא  מוכרח לפנות לאמו אותה לא פגש שנים המגולמת על ידי אלן בורסטין האגדית (“חיות פוליטיות”, “מגרש השדים”).
עוד מתארחים– ג’יימס ברולין (“טראפיק”), המגלם את המנטור הישן של סטייבלר שמגיע כדי לעזור לפתור רצח של אסטרונאוטית מפורסמת. מרשל אלמן (“נמלטים”, “דם אמיתי”) המגלם פדופיל, הראפר ביג בוי המגלם ראפר שעוזר לסטייבלר לחשוף רשת סודית של הברחת חיות. הילארי דאף (ליזי מגוויר) כאם החשודה בהריגת תינוקה. כוכבי הסמויה רוברט ויזדום ובנגה אקינבה, המגלמים עדים מרכזיים במקרה אונס אכזרי של ילדה אשר כתוצאה איבדה את היכולת לדבר. עזרא מילר (“מוכרחים לדבר על קווין”) מגלם חשוד מרכזי בהתעללות בתלמידה דחויה בתיכון. זוכת האמי סווזי קורץ (“אחיות”) מגלמת את השופטת של המקרה. עוד משתתפים- מת’יו לילרד (“צעקה”), דניאלה סי (“ישנן בנות”) המגלמת גבר טרנסג’נדר ודבי מזר (“הפמליה”).

רוק 30 עונה 7 Rock30

ימי שבת ב- 19:55 החל מה-3/11

בערוץ yes Comedy HD

העונה האחרונה בהחלט לקומדיה זוכת האמי ששברה את שיאי הטקס.

כרגע לא ידוע הרבה על העונה מלבד הדלפות שונות והשערות:

מאליק פנג’בי חוזר לסדרה בתור העוזר של ג’ק.

טינה פיי נצפתה מצטלמת לסדרה ברחובות ניו יורק כשהיא אוחזת בתינוק – האם ליז תהפוך סוף סוף לאמא?
אלק בולדווין נצפה בשיער בלונדיני – האם ג’ק, שהפך שוב לרווק, מנסה להרשים מישהי?
מה עשה הנשיא לשעבר קלינטון על הסט?

נותר לנו רק לחכות ולראות….

רוק 30 מועמדת העונה ל-13 פרסי אמי כולל הסדרה הקומית הטובה ביותר, מועמדות לשחקנית הקומית הטובה ביותר  לטינה פיי, מועמדות לשחקן הקומי הטוב ביותר לאלק בולדווין,  בקטגרויית השחקן האורח הטוב ביותר מועמדות גם לוויל ארנט וגם לג’ון האם ובשחקנית האורחת הטובה ביותר מועמדות גם אליזבת’ בנקס כאשתו של ג’ק וגם מרגרט צ’ו כקים ג’ונג איל.

פרשיות סמויות 3 Covert Affairs


ימי חמישי ב- 22:00 החל מה-8/11

בערוץ yes Action HD

סדרת האקשן המצליחה מבית רשת  USAחוזרת בעונה חדשה.

אנני ווקר (פייפר בראבו, ויולט ב”חופשיות על הבאר”) בת ה- 28, דוברת 7 שפות, מתלמדת להיות סוכנת  CIAכשבאופן מפתיע היא מקודמת להיות סוכנת סמויה בעבודות שטח- לחקור מקרי פשע תחת כיסוי. לאנני נאמר שההעברה נעשתה בגלל הצורך שלהם במישהו שדובר שפות רבות אך במהלך העונה הראשונה התברר שהסיבה האמתית נעוצה בקשריה מן העבר, עם בן, סוכן CIA  סורר, שעזב את הסוכנות וכעת נלחם לבדו בסוחרי נשק.

אנני עובדת עם  אוגי (כריסטופר גורהאם, הנרי מ”בטי המכוערת”), המדריך שלה ואיש הקשר שלה שעוזר לה להתמודד עם משימותיה. אוגי היה חייל במודיעין הצבאי, שהתעוור עקב משימה שנשלח אליה בעיראק.

ג’ואן קמפבל (קארי מאצ’ט, “פלישה”, “סטודיו 60”) היא המפקחת של אנני שחושדת שבעלה בוגד בה, וקשה לה לעשות הפרדה בין חייה האישיים לעבודה. ג’ואן נשואה לארתור קמפבל (פיטר גלאגר  “The O.C” ) מנהל מחלקה ב- CIA, איש שנוי במחלוקת שנהנה ממריבה טובה, בין אם מדובר במלחמה מול אויב מדינה ובין אם מדובר בסתם ריב מילולי עם אשתו.

בעונות הקודמות, אנני גילתה שעבודה ב- CIA לא פשוטה כלל: היא דורשת ממנה לחיות חיים כפולים ולשקר לכל מכריה כל הזמן, להתמודד עם טרוריסטים מסוכנים בכל העולם, עם אויבי מדינה אכזריים      אך במשך הזמן אנני הבינה שהדבר הקשה ביותר, שהעבודה דורשת ממנה, אינו להצליח במשימות ולהישאר בחיים, אלא דווקא להיות מנותקת רגשית ממה שקורה סביבה ומהאנשים שמקיפים אותה.

לקראת העונה החדשה מפיק הסדרה מסר: “תמיד חשבנו על העונה השלישית כעל “גיל ההתבגרות” של אנני, מה שאומר שבעונה החדשה נראה אותה נכנעת לכמה דחפים אימפולסיביים. בזמן שאנני בוחנת גבולות חדשים היא תתייצב אל מול אתגרים חדשים, ביניהם בוסית חדשה, ואובדן של מישהו קרוב. המוות שמתרחש בפיצוץ מכונית נכתב כדי להזכיר לצופים שיש כמה סיכונים אמיתיים בעבודה ב- CIA, והשאלה סביב מי אחראי עליו משפיעה על העונה כולה”.

לעונה החדשה מצטרפת דמות חדשה- לינה סמית’ (שרה קלארק- 24, דמדומים)- בלשית מוערכת  שמשמשת מנטורית עבור אנני לאחר שהיא (אנני) עוברת למחלקה חדשה. בזמן שג’ואן הייתה “האמא הקשוחה אך ההוגנת”, לינה מגיעה עם אנרגיות שמזכירות יותר אמא חורגת שהיא מגניבה וכייפית, אך לא בטוח שהגבולות הרופפים הם השפעה טובה על אנני. מה שבטוח שהמצע הזה יגרום לה לעשות מספר טעויות שיובילו לטוויסטים חדים בעלילה.

מהתסריטאים נמסר שהעונה החדשה תהיה המשכית יותר מקודמותיה ככה שחוטי העלילה תפורים על פני העונה כולה, ומובילים מפרק לפרק.

עוד מצטרף בעונה השלישית, השחקן הבריטי ריצ’רד קויל (שנה מופלאה, זיווגים), המגלם את סיימון, איש עסקים בריטי, חתיך וכריזמטי שייתכן והוא מרגל רוסי, בעקבותיו אנני מגיעה עד למרקש הרחוקה. בפרק הראשון של העונה סיימון תופס את אנני על חם בזמן שמתעסקת עם מכשיר האזנה בחדרו במלון, ובתגובה היא מציעה לו מקלחת משותפת. אנני אמנם מפלרטטת איתו כדי להרשיעו, אבל גם כאן הגבולות מיטשטשים, והמתח המיני בין השניים נוסק.

ומה קורה עם המתח המיני שבין אנני לאוגי? העניינים בין אוגי לחברה שלו פרקר הופכים רציניים מאוד, אך למרות זאת אוגי ואנני נוסעים יחד לברצלונה ומעמידים פני זוג נשוי, מה שמוביל לסיבוכים בעלילה וסיטואציות מצחיקות.

מי שיחזור כמובן להתארח גם הפעם הוא עודד פהר בתפקיד סוכן המוסד אייל לווין, עוד יתארחו העונה דניאלה אלונזו (“מגרש ביתי”) בתפקיד אורח מתמשך כפסיכולוגית של המחלקה, רינה סופר תחזור לפרק אחד כאשתו לשעבר של ארתור, דווין קלי תחזור כפרקר חברתו של אוגי וברנדן היינז יופיע כקולגה שלה.
בכל פרקי העונה נקראים על שם שירים של דיוויד בואי.

פיוצ’רמה 9 Futurama

ימי שבת ב- 17:50 החל מה-10/11

בערוץ yes Comedy HD

מבית היוצר של מאט גריינינג (משפחת סימפסון) מגיעה העונה החדשה של פיוצ’רמה.
במרכז הסדרה דמותו של פריי, שליח פיצה בניו-יורק בשנת 1999 אשר מגיע ב-31.12.1999 למעבדה שם הוא מוקפא בטעות לאלף שנה ומתעורר בשנת 3000 בעיר ניו-ניו-יורק. פריי מצטרף לחברת ההובלות “פלאנט אקספרס” שבעליה, פרופסור פרנסוורת’ הגאון אך סנילי-מה, הינו צאצא רחוק שלו. הוא מתאהב בלילה (קולה של קאתי סגל, “נשואים פלוס”), מוטאנטית בעלת עין אחת שאינה נותנת לאף אחד לכופף אותה, ומתיידד עם בנדר, רובוט המרבה לשתות ולעשן ובעיקר לעבור על החוק.

הוא מתאחד עם קרוב משפחתו, פרופסור פרנסוורת’, גאון בן 140, ההיפך הגמור מפריי הממוצע ומטה, ומצטרף לחברת השליחויות “פלאנט אקספרס” שבבעלותו בתור… שליח.
למרות מיקומה של הסדרה בשנת 3012 (קו הזמן של הסדרה מקביל לזמננו, בתוספת אלף שנה), היא מתארת עולם דומה לשלנו כולל נושאים אקטואליים המהווים אלגוריה לדילמות מזמננו (העונה הזאת בפארודיה על מערכת הבחירות בארה”ב, לילה מריצה מועמד לנשיאות נגד ריצ’ארד ניקסון והמועמדות שלו מוטלת בספק כשנטען שאין לו תעודת לידה.).
בתחילת העונה בנדר מתאהב במכונת משקאות ומסתבך כשהיא יולדת לו בן ונוטשות אותו.
בהמשך העונה בנדר יוצא לגלות את משמעות החיים כשהוא מגלה שאין לו רצון חופשי בתור רובוט, הוא גם מתמרד מול ציד שועלים רובוטים (בהנהגתו ובקולו של פטריק סטיוארט), הוריו של פרופסור פרנסוורת’ מתגלים בחיים, איימי ולילה מצטרפות לספורט פרפרי הדרבי, פריי הופך קורבן לתאונת נקניקיות והחבורה כולה יוצאת למבצע עוקץ במארס-וגאס.

המפץ הגדול 6 The Big Bang Theory

ימי שבת ב- 18:40 החל מה-10/11

בערוץ yes Comedy HD

מפיקי הסדרה מקפידים לשמור על אווירת מסתורין ולא לספר יותר מדי על העונה החדשה- יוצר הסדרה ביל פאראדי הסכים להגיד ש”לא כל הדמויות יהיו בקליפורניה כשהעונה תתחיל”.

עוד הסכימו מפיקי הסדרה להגיד זה שהנישואים של ברנדט והאוורד יהוו חלק נכבד מהעונה החדשה, כמו גם מערכת היחסים של פני ולנארד (הם גם הכחישו כוונה לחתן את פני ולנארד בעונה הזאת או בעונות הבאות) וראג’ הולך לקבל סוף סוף מושא אהבה.

על פי פאראדי הוא והכותבים מתכננים לאיימי פארה פאולר (המועמדת לאמי מים ביאליק)  קו עלילה בו היא מגבירה את מאמציה להעביר את מערכת היחסים שלה עם שלדון (זוכה האמי ג’ים פארסונס, אף הוא מועמד לאמי השנה) למישור הפיזי, קו עלילה שאחרי שהתחילו לכתוב אותו הם הופתעו מעוצמתו “העלילה פשוט קיבלה כיוון משלה”.

עוד מובטח לנו בעונה החדשה  – מפגש פסגה בין מרי (לורי מטקאלף) אמו הנוצרייה הדרומית של שלדון עם בוורלי (כריסטין ברנסקי, המועמדת לאמי השנה על “האשה הטובה”) אמו הקרירה והמסרסת של לנארד.
קווין סוסמן, שהתארח מדי פעם כסטיוארט, הבעלים של חנות הקומיקס, קודם לשחקן קבוע.

מסתיימות באוקטובר:

תאריך

סדרה

יום

שעה

ערוץ

11/10

שביתה: היום שאחרי

חמישי

21:15

Drama yes

15/10

דדווד 2

שני

22:00

yes Oh

25/10

המפענחת: פשעים חמורים

חמישי

22:45

yes Action

25/10

אסקס 3

חמישי

19:55

Drama yes

27/10

רוק 30  עונה 6

שבת

19:55

Yes Comedy

28/10

דאלאס

ראשון

21:15

Drama yes

30/10

הפירמה

שלישי

21:15

Drama yes

31/10

העשב של השכן 8

רביעי

22:55

yes Oh

עונות וסדרות חדשות באוקטובר:

תאריך

סדרה

יום

שעה

ערוץ

1/10

המרוץ למיליון 20

שני

22:00

yes Action

2/10

קוראים לי פיץ 2

שלישי

22:00

Drama yes

4/10

דקסטר 7

חמישי

22:50

yes Oh

6/10

הומלנד 2

שבת

21:30

yes Oh

8/10

רופא להשכיר 4

שני

22:00

Drama yes

14/10

טיסת הקונקורדים 2

ראשון

22:25

yes Oh

14/10

לואי 3

ראשון

23:15

yes Oh

15/10

סקס והעיר הגדולה 5

ראשון עד חמישי

23:40

yes Oh

16/10

דדווד 3

שלישי

22:00

yes Oh

25/10

סקס והעיר הגדולה 6

ראשון עד חמישי

23:40

yes Oh

Check Also

חדשות טלוויזיה: העתיד של דאנאיי גורירה

   דאנאיי גורירה היא כמובן "מישון" ב"המתים המהלכים" והגנרלית ב"הפנתר השחור" .   בשבועות הקרובים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.