יום שני , אוגוסט 3 2020

חדשות טלוויזיה: שובה של "סי אס איי ניו יורק"

העונה החדשה של הדרמה המשטרתית “CSI ניו יורק”-

החל מה-23.4 ב-HOT Zone

העונה השמינית של הדרמה השייכת לשורת הסדרות המצליחה בעולם, בכיכובו של גארי סיניז, מציינת עשור לאסון התאומים

דרמת הפשע “CSI ניו יורק” (“CSI: NY”) של רשת “CBS”, מבית היוצר של אנתוני צוקר (“שליחות קטלנית: התעוררות”), ובכיכובו של זוכה פרסי “גלובוס הזהב” וה”אמי” גארי סיניז (“פורסט גאמפ”, “אפולו 13”), חוזרת בעונה חדשה, שעלתה בסתיו בארצות-הברית.

מי שמכהנת לצד “CSI מיאמי” כסדרת-הבת של “CSI לאס וגאס” הותיקה, הפכה יחד עמן לשורת הסדרות המצליחה ביותר בעולם, שמובילות את נתוני הצפייה בקרוב ל-200 טריטוריות. “CSI” היא אחת מההצלחות האדירות בתולדות הטלוויזיה, עם מיליוני צופים ברחבי העולם, פופולאריות והשפעה חסרות תקדים, משחקי מחשב, ספרים וחוברות קומיקס. השנה הייתה מועמדת “CSI ניו יורק” לפרס ה”אמי”.

בתחילת העונה החדשה, ארבעה חודשים חלפו מאירועי סיום העונה הקודמת, והמחלקה לזיהוי פלילי סופגת מהפך דרמטי. אחרי שסיים את התיק הלא פתור האחרון, מאק (סיניז) מחליט לעזוב זמנית את המחלקה, מתחיל לעבוד במעבדה החוקרת די.אן.איי שנותר בהריסות פיגועי ה-11 בספטמבר, ועומד בראש אירועי הנצחת האסון. עם תאריך ציון העשור הקרב, לא רק מאק, אלא כל הצוות, כעת בהנהגתה של ג’ו (זוכת “גלובוס הזהב” וה”אמי” סילה וורד, “הנמלט”, “היום שאחרי מחר”), עוסק באירוע הטראגי, ונאבק באתגרים אישיים ומקצועיים. העונה יגלו הצופים את נסיבות מותה המסתורי של אשתו של מאק, שנהרגה במתקפת הטרור, אך שרידיה מההריסות מעולם לא נחקרו.

“CSI ניו יורק” עוקבת אחר צוות חוקרים במחלקה לזיהוי פלילי, שמשתמשים במדעים ובטכנולוגיה מתקדמת בכדי לחשוף את הנסיבות מאחורי הפשעים הגדולים ביותר שיש לעיר הגדולה להציע. במעקב אחר הראיות, הם אוספים את החלקים והרמזים, ונפתרים מהספקות, בכדי לפצח את התיקים המסתוריים שעומדים בפניהם. את הצוות מוביל החוקר המסור והאמביציוזי מאק טיילור (סיניז), יוצא חיל המארינס, שעבודתו היא חייו, כשלצדו ג’וזפין “ג’ו” דנוויל (וורד), חוקרת מנוסה מה”אף.בי.איי”.

לצדם של סיניז ווורד, מככבים בסדרה קרמיין ג’יובינאזו, אנה בלקנאפ, רוברט ג’וי (“ארץ המתים”), איי. ג’יי בוקלאי, היל הרפר ואדי קאהיל (“חברים”). לי מייג’ורס (“סטיב אוסטין, האיש ששווה מיליונים”) מגיע להופעת אורח באחד מפרקי העונה.

החל מה-23.4, ימים שני-שלישי, בשעה 22:45, ב-HOT Zone וב-HOT VOD

Check Also

מהיום בקוויבי: “הנמלט”

הגלגול המחודש של “הנמלט” עולה היום ב”קוויבי”, בסדרה של פרקים קצרים בכיכובם של בויד הולברוק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.