יום שני , ינואר 27 2020
Home / כללי / ברייקינג ניוז חדשות טלוויזיה: LUCK בוטלה בשל מות שלושה סוסים

ברייקינג ניוז חדשות טלוויזיה: LUCK בוטלה בשל מות שלושה סוסים

צריך לקרוא ופשוט להתפעל.


אחרי שרשת HBO  מיהרה להודיע על חידוש LUCK  לעונה שנייה, החלו כבר העבודות לצילום הפרקים החדשים כדי להספיק ולדחוס את הצילומים במהלך עונת המירוצים הנוכחית.


ב-HBO  לקחו לתשומת ליבם את הטענות הקשות של ארגוני זכויות בעלי חיים בנוגע לתנאים שבהם מטופלים הסוסים המשתתפים בצילומים. זאת לאחר שדווח כי שני סוסים קיפחו את חייהם בצילומי העונה הראשונה.

מספר הווטרינרים הנוכחים על הסט הוגדל והמפיקים סברו שהם מצאו את הפתרון.


אלא שבתחילת השבוע נודע כי סוס נוסף, שלישי במספר, מת במהלך הצילומים. הסוס חטף התקף כלשהוא לאחר שסיים מירוץ והוחזר לאורווה. בהחלטה משותפת של כמה וטרינרים הוחלט להמיתו המתת חסד כדי למנוע ממנו ייסורים נוספים.


אמש יצאה ההודעה המסעירה: HBO  יחד עם המפיקים ויוצרי הסדרה דייויד מילץ’ ומייקל מאן החליטו להפסיק מיידית ולבטל את המשך צילומי העונה השנייה.


LUCK  דרמה יקרה מאוד, בכיכובם של דסטין הופמן וניק נולטי,  מסיימת את חייה מוקדם מהצפוי כדי לא לגרום התעללות נוספת בבעלי חיים.


עדיין לא ברור,  אם החומר שצולם עד עתה עבור העונה השנייה ישודר אי פעם, בדרך זו או אחרת.


אבל אי אפשר שלא להביע הערכה למפיקים ולרשת HBO  שהחליטו במודע לגרום לעצמם נזקים כספיים כבדים בהתחשב בזכויות בעלי החיים, גם אם בסופו של דבר הכול נולד בלחץ של ארגונים כגון PETA  .


עוד פרטים כאן .

Check Also

וידאו: סרט מדע בידיוני קצר

קבלו סרט מדע בידיוני קצר. שיהיה בהצלחה ! הסרט נקרא Sky Fighter שתפו עם חבריםFacebookTwitterLinkedin

No comments

  1. רענן

    כל הכבוד להחלטה אם כי אחרי צפייה בפרקים ששודרו עד עכשיו מהעונה הראשונה נראה לי שמראש לא היה סיכוי לסדרה המבולבלת הזו שמספרת כמה סיפורים לא מעניינים וחסרי כל התפתחות במקביל והעניין עם הסוסים הוא לדעתי רק תירוץ להוריד אותה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.