יום שישי , אוגוסט 14 2020

חדשות טלוויזיה: דצמבר בערוצי הסדרות של YES

תא גורדין

ימי רביעי ב- 22:00 החל מה-28/12

בערוץ yes Drama HD

פרקי הסדרה משודרים גם ב- VOD

דרמת מתח וריגול חדשה בכיכובם של רן דנקר ומוני מושונוב.

דיאנה ומיקי גורדין עלו לארץ מברה”מ בשנות התשעים והכו כאן שורשים לתפארת מדינת ישראל. דווקא עכשיו אמא רוסיה דופקת בדלת והיא תובעת את בנם.

עברם כמרגלים בשירות המודיעין הרוסי, חוזר לרדוף אותם והבגידה שסללה עבורם דרך בארץ חדשה, מחלחלת כעת אל התא המשפחתי הנסדק.

איל גורדין, בנם הצבר, עומד מולם במדי חיל אוויר מעוטרים דרגות קצונה וצל”ש גבורה. המחיר שיידרש לשלם על בגידתם של הוריו, יעמיד אותו במבחן הקשה של חייו. מלח הארץ יחזור להיות זר בתוכנו, לפני שיהיה שוב שייך.

יוצרי הסדרה טווים רשת ריגול בינלאומית ובליבה, משפחה תלושה. לכודה בקשיי הגירה וקליטה.

בבוקר יום שישי רגוע מופיע בפתח ביתם של מיקי ודיאנה גורדין, מפעיל הסוכנים הרוסי האגדי יעקב לונדין אשר נהג למרר את חייהם ולהפעיל אותם במשימות ריגול שנים רבות לאחר עלייתם לארץ בשנות ה-90. כעת הוא חוזר אל חייהם במפתיע, עם דרישה בלתי מתפשרת: עליהם להקריב את בנם הצעיר אייל (רן דנקר), קצין מצטיין ביחידה 669 בעבר וכיום קצין בלשכת מפקד חיל האויר ולמסור אותו לידי המודיעין הרוסי המבקש להפעילו. הזוג גורדין ניצב בפני המשימה הקשה והמאתגרת שעמדה בפניו אי פעם: כל העת, הולכים וסוגרים על המשפחה סוכני השב”כ. דרך הפחדים והשקרים, אנו נחשפים לקשיי הקליטה, שלא נעלמים גם אחרי עשרים שנה בישראל. זוהי דרמה משפחתית בלב רשת ריגול בינלאומית.

הבן אייל, קצין מעוטר ומצולק, נקלע למבחן הבלתי אפשרי: האם לבגוד בהוריו, או במדינה אליה הוא לא חדל מלשאוף להתקבל. האם לבגוד שוב בחברו הטוב ביותר, או לבגוד באהובת לבו. על מצוקתו של אייל ועל מצב רוחו משפיעים גם השיקום מהפציעה שחווה בצבא, שקר וסוד גדול, אותם הוא נושא מאז. וגם אהבתו לחברתו של יונתן, הסמל והחבר הטוב שלצדו אושפז והשתקם במשך חצי שנה.

הסדרה חושפת את השיטות החשאיות של עולם הריגול האנושי והריגול הטכנולוגי העדכני ביותר.

יוצרים: רון לשם, עמית כהן, דני סירקין וגיורא יהלום. בית הפקה: טדי הפקות.

שחקנים: רן דנקר, מוני מושונוב, מארק איווניר, אביב אלוש, ילנה ירלובה, סלבה ביברגל, נטע ריסקין ועוד.

דמויות:

דיאנה גורדין (50) – (הלנה ירלובה): אם המשפחה, עשרים שנה בארץ, פסיכיאטרית, ליידי מקבת זקופה ואלגנטית שמאוהבת בבן שלה ומגוננת עליו אבל באותה עת דוחפת אותו אל המפלצת. ריגלה עבור המודיעין הרוסי עם עלייתה, ואף נאלצה להפעיל את בתה נטליה-נתי כסוכנת, כשזו התגייסה לצבא לפני עשר שנים. דיאנה היתה מרגלת מבריקה וחדה, אך שנאה זאת תמיד, מפוכחת.

מיכאל (מיקי) גורדין (50) – (סלבה ביברגל): אב המשפחה, פנסיונר של התעשיה האוירית. אוהב את ישראל אבל גאה בשורשיו, בעיני עצמו הוא ציוני. הוא ביצע עבור המודיעין הרוסי ריגול וגם משימות טכניות, אבל היה תמיד נאיבי יותר וחד פחות מאשתו החזקה. הוא מעריץ את בנו אייל.

נטליה גורדין (28) – (נטע ריסקין), ערמומית סוערת ומפתה, אשת עסקים מצליחה. ההורים העלו אותה לארץ כשהיתה בת שמונה והשליכו אותה להתמודדות קשה ומצלקת. כשהתגייסה לצבא ולראשונה חשה שייכת ותורמת, מסרו אותה למפעיל הסוכנים הרוסי, בלית ברירה. המפעיל לונדין היה בעבר דמות אב בשבילה.

סבתא נינה (77), רופאה פנסיונרית – (סבטלנה נרבאייבה): אמא של דיאנה, גרה עם מיקי, דיאנה, ואייל. דמות די קומית שרואה את המציאות חד יותר ממיקי ודיאנה, צינית ועוקצנית, סובייטית, למודת ריגול וניסיון, לא מתרגשת מכלום, חוץ מבריאותו של פיקסי החתול.

תמר אמסל (23) – (דנה מיינרט): דתל”שית, מושבניקית, אהובתו של אייל, שהיתה עד לא מכבר אהובת חברו הטוב ביותר יונתן.

יונתן (23)– (תום חגי): חברו הטוב ביותר של אייל, שירת איתו בסיירת (669), דתל”ש שכעת בעקבות הפציעה והטראומה חוזר ומתחזק, בורח אל חווה בשומרון, אל חברים בנוער הגבעות. קר אנרכיסט ושונא מדינה.

דמויות בשב”כ:

פטר סירקין (55) – (מוני מושונוב): דסקאי שב”כ ותיק מסור ואפרורי, פקיד, אבל מקצוען על. גרוש שלוש פעמים, מעליית ראשית שנות השבעים.

אופיר רידר (28), (אביב אלוש): שב”כניק שגר עם ההורים, איבד את אחותו מסרטן לא מכבר, בן לאמא תימניה חמה ביותר, בוגר דובדבן שחלם לטפל בטרור ונשלח בסוף קורס הצוערים דווקא אל האגף הלא ערבי, אל המחלקה הרוסית, להיות נחפף של דימה.

במודיעין הרוסי:

יעקב לונדין (57), (מארק איווניר): , ימיו הגדולים מאחוריו, והוא בכל זאת מסרב להרפות. הוא היה אגדה בימי הזוהר של הריגול הסובייטי. אבל נשכח כאן. דור המפקדים החדש שלו בארגון הביון הSVR (שהחליף את הKGB) כבר לא ידע את גדולתו ולא מעריך אותו. הוא רוצה לעזוב כמנצח, עם מבצע גדול אחרון ברזומה. ובעצם הוא לא רוצה לעזוב בכלל, הוא התאהב בישראל ובישראליות. רק אשתו אסתר לוחצת עליו.

אסתר לונדין (57): אישה ענקית עם נשמה של ציפור שיר עדינה. הקריבה את חייה למען הקריירה של בעלה יעקב אותו היא אוהבת אהבת נפש. היא תקועה כאן במדבר הברברי הזה, מסתגרת בדירתם שמרגישה כמו רוסיה. אין לה ילדים, כי תמיד חיכתה שיסיימו את השירות כאן. כמו אשת מאפיונר, יודעת היטב על תפקידי בעלה (הכוללים גם רציחות ומה לא) אבל לא שואלת שאלות. אנחנו פוגשים אותה כשנמאס לה, הספיק, היא דורשת מיעקב לחזור הביתה.


עקרות בית נואשות 8 : העונה האחרונה
Desperate Housewives

ימי ראשון ב- 21:15 מה- 4/12

בערוץ yes Drama HD

עונה אחרונה לסדרה האהובה!

העונה מתחילה בדיוק מהמקום בו הסתיימה העונה הקודמת: לינט וטום החליטו להיפרד, ברי התקדמה צעד נוסף במערכת היחסים שלה עם הבלש צ’אק ואנס, פול יאנג נאסר לאחר שהודה ברצח, סוזן ומייק חזרו לגור בויסטריה ליין ובעת שהשכנים חגגו להם מסיבת שיבה הביתה, הרג קרלוס את אביה החורג של גבי, שניסה לאנוס אותה.
כעת, סוזן, גבי, ברי, לינט, קרלוס וגבי מחליטים לקבור את גופתו של אלחנדרו המרושע, ולשמור ביניהם את הסוד לעד. רק שרגשות האשמה מתחילים להציף את כולם, בדרכים שונות:

סוזן מאבדת את עשתונותיה, מתרחקת מחבריה וממשפחתה ומתחילה לבצע פשעים קטנים כדי להעניש את עצמה על העבירה הגדולה, עליה אסור לה להתוודות – היא מעשנת במקומות ללא עישון, מחנה את רכבה במקומות אסורים, זורקת פסולת לסל המחזור ולבסוף גורמת לעצמה להיעצר.

גם קרלוס לא מצליח להשתחרר מתחושת האשמה, ומגלה שהדבר פוגע בגבריותו. גבי מנסה להקל עליו, אך חוששת שללא היכולת לקיים יחסי מין – הדבר שעזר להם תמיד להתמודד עם קשיים ובעיות – יחסיהם לא ישרדו.
מערכת היחסים החדשה שנרקמת בין סוזן לקרלוס – בעבר שניים שלא סבלו האחד את השניה – מעוררת את חשדם של הסובבים אותם, אך בעוד עקרות הבית האחרות מקפידות על הדחקה הם מוצאים אוזן קשבת.

ברי נוהגת כמנהיגת החבורה, מרגיעה את כולם, ודואגת להיזהר במיוחד בסביבתו של צ’אק, אך נבהלת מאוד כשהיא מקבלת פתק זהה לזה שקיבלה מארי-אליס ממש לפני מותה, המזהיר אותה שמעשיה ידועים ויפורסמו. ברי מבקרת את פול בכלא, ומגלה שפרט לחברות ולפול, האדם היחיד שידע על הפתק הוא השוטר שחקר את מותה של מארי-אליס, בלש בשם צ’אק ואנס…

טום ולינט נפרדים. טום עובר לגור בבית מלון ומיד מתחיל “לקנות” את אהבתם של ילדיו. הוא מסרב להגיד להם “לא” והופך את לינט להורה הרע. לינט רוצה שילכו לטיפול זוגי כדי לטפל בבעיותיהם אך מגלה שטום החל לדאוג למראהו וחוששת שהוא יוצא עם אישה אחרת.

בינתיים, עובר לשכונה בן פולקנר, שכן חדש וסקסי, שרנה מנסה להפיל ברשתה…

זוהי העונה האחרונה בהחלט של הסדרה האהובה ופורצת הדרך, שלפני 8 שנים הפכה אתABC  לרשת הנצפית ביותר בארה”ב באותה השנה.

האנטומיה של גריי 8 Grey’s Anatomy

ימי רביעי ב- 21:15 מה- 28/12

בערוץ yes Drama HD

פרקי העונה משודרים גם ב- VOD

האנטומיה של גריי חוזרת לעונה שמינית ודרמטית במיוחד.

בסוף העונה הקודמת, כריסטינה גילתה שהיא בהריון והחליטה לעשות הפלה, למורת רוחו של אוון שמאוד רוצה ילד. בסוף ויכוח סוער ביניהם, אוון זרק את כריסטינה מהבית.

אלכס השיכור סיפר לאוון שמרדית שינתה את תוצאות המחקר של דרק וכשהעניין התפוצץ, דרק החליט לעזוב את מרדית, בדיוק כשקיבלה לידיה את זולה, התינוקת אותה הם רוצים לאמץ.

בעונה החדשה, זוהי שנת ההתמחות האחרונה של מרדית, כריסטינה, אלכס, אוורי ואפריל – המתמחה הראשית החדשה.

כריסטינה גרה אצל מרדית והן מגדלות ביחד את זולה. כריסטינה עדיין לא עשתה הפלה: היא קובעת תור, ובכל פעם חוזרת בה ברגע האחרון, כיוון שהיא לא יכולה לעשות את זה לאוון. למרות הנסיונות, ליישב ביניהם את הויכוח, כריסטינה אומללה ומרגישה שאף אחד לא מבין אותה, גם לא מרדית.

מרדית רוצה לדבר עם דרק, אך הוא עדיין כועס מידי. כעת, היא נאצלת להתמודד עם מעשיה, כשהדירקטוריון של בית החולים מחליט לפטר אותה.

אלכס עזב את הבית של מרדית וגר כעת בבית החולים. כל חבריו לא מדברים איתו כיוון שחשף את מרדית וגרם לפיטוריה.

כשהידיעה על התערערות היחסים בין דרק למרדית מגיעה לעובדת הסוציאלית, היא מגיעה לביקור בבית החולים, ומסתבר שהמשך תהליך האימוץ של זולה נמצא בסיכון, מה שגורם למרדית לפעול בדרך לא הגיונית ולסכן הכל…

צ’יף וובר עושה הכל כדי לעזור למרדית לחזור לעבודתה ובכך מסכן את עתידו המקצועי, וביילי צריכה לבחור בין שני הגברים שמחזרים אחריה, ולקבל החלטה: האם היא מעדיפה את בן הרופא המרדים, או את איליי, האח.

מרפאה פרטית Private Practice 5

ימי חמישי מה- 7/11 ב- 21:15

בערוץ yes Drama HD

הרופאים של “מרפאה פרטית” חוזרים בעונה חדשה

בסיום העונה הרביעית, המרפאה נמצאה תחת חקירת מועצת הרופאים, בעקבות פרסום ספרה של ויולט, והרופאים היו צריכים להחליט האם לחשוף מידע רגיש שיכול להביא לפיטורי חלק מהם, או לפרק לחלוטין את המרפאה. איש המסתורין של אדיסון הציע לה לנסוע איתו לפיג’י, אך היא חזרה למרפאה ולסאם, והחליטה בכל זאת לנסות ללדת ילד, נעמי קיבלה הצעה נישואין מפייף והם עוברים לניו יורק, שארלוט לקחה לאמיליה את הרישיון לנתח בבית החולים ואמיליה התדרדרה חזרה לשתיית אלכוהול, וכשויולט החליטה לעזוב את המרפאה ואת פיט, פיט קיבל התקף לב, בביתו, לעיני לוקאס ההמום.

בעונה החדשה, קופר שומע בבית החולים שויולט עזבה את פיט ומגיע לביתו כדי לעודד אותו, ומוצא  את פיט שרוע על הרצפה לאחר התקף הלב. סאם, קופר, שרלוט ואמיליה נלחמים על חייו של פיט, אך חבריו לא מצליחים לאתר את ויולט שתקועה בהמתנה לטיסה שלא יוצאת.

כמיהתה של אדיסון לילד מובילה אותה לקבוע תור אצל מומחה פוריות ידוע, שמתגלה כאיש המסתורין שלה: דר’ ג’ק ריילי (בנג’מין בראט “חוק וסדר”, “משפחה מודרנית”).

שלדון מנסה לעזור לאמיליה להיגמל מאלכוהול ולקבל בחזרה את רשיונה לנתח, אך נתקל בקשיים רבים.

נעמי עזבה את המרפאה לטובת פייף וניו יורק וכעת הרופאים מראיינים מומחי פוריות כדי להחליף אותה, ומי צפוי שיגיע? כמובן, ד”ר ג’ק ריילי, שנראה כבחירה המושלמת, אך משום מה לא מקבל את ברכתה של אדיסון.

אל העונה הזו יצטרף בנג’מין בראט לתפקיד קבוע, בעוד אנדריאה מקדונלד (נעמי בנט) תעזוב את הסדרה, אך תחזור לתפקיד אורח מידי פעם בפעם.

הורים במשרה מלאה 3 Parenthood

ימי שני ב- 22:00 מה- 26/12

בערוץ yes Drama HD

הדרמה המשפחתית האהובה חוזרת בעונה חדשה.

בסוף העונה הקודמת, אדם פוטר, והוא וכריסטינה גילו שהם בהריון, ג’וליה וג’ואל העלו מחשבות על אימוץ תינוק, לאחר שהבינו שלא יוכלו להיכנס להריון בעצמם,  קרוסבי וג’זמין חזרו לדבר אחרי תקופה ארוכה בה ניסה קרוסבי לגרום לג’זמין לקבל את התנצלותו ולחזור אליו, ושרה ואמבר החלו לתקן את יחסיהן.

בעונה החדשה, שרה אומללה כשיום הולדתה ה-40 מגיע, וכשהיא נתקלת שוב במארק סיר (ג’ייסון ריטר “האירוע”) הוא תומך בה ומערכת היחסים ביניהם מתחממת, אך הוא מרגיש חוסר נוחות עם התערבותו של סת’ (ג’ון קורבט, “טרה”) בחייה של שרה, בעיקר כשהוא מנסה להפריד ביניהם.

אמבר פורשת כנפיים ומחליטה לעזוב את הבית ולעבור לגור לבד ולחגוג את עצמאותה, ושרה נאבקת להישאר חלק מחייה של ביתה.  אדם המובטל חש בלחץ פרנסת משפחתו ואשתו ההרה, ושוקל להקים עסק חדש עם קרוסבי. כריסטינה מודאגת מהיוזמה החדשה ומהשותפות בין האחים. כמו כן, היא טרודה בדאגות לשלומו של מקס, שהולך כעת ללמוד לבית ספר רגיל.

ג’וליה מתוסכלת מתהליך האימוץ והלחץ גורם לה לנהוג באופן לא הגיוני, וקרוסבי וג’זמין, בינתיים לא ביחד –  ג’זמין לא בטוחה אם היא מתאימה להיות חלק ממשפחת ברוורמן, וביחד, הם ממשיכים לגדל את ג’אבר במשפחה פרודה.
האדי ואלכס שוקלים להיפרד, אלכס מסתבך עם החוק, דרו מתחיל במערכת יחסים עם נערה, כריסטינה ואדם מתברכים בתינוקת חדשה, ובפרק 6, הופעת אורח של הזמר (והמנטור מ-The Voice) סי-לו גרין.

על טבעי 7 Supernatural

ימי ראשון ב- 22:00 מה- 18/12

בערוץ yes Action HD

סדרת הלהיט של רשת CW , חוזרת לעונה שביעית, לאחר שיוצרי הסדרה, החליטו להמשיך את הסדרה לעונה נוספת בעקבות הרייטינג הגבוה של העונות הקודמות. העונה השביעית תתמקד ביחסים בין האחים לבית ווינצ’סטר, כשהיא תמשיך באותו הפורמט של העונות הקודמות עם עלילה ארוכה שתימשך עד הסוף.

לקראת סוף העונה הקודמת, קסטיאל ספג לתוכו את נשמות המפלצות מהפרגטורי (כור המצרף בו מיטהרות הנשמות לקראת עלייתן לשמיים) במטרה להשתמש בכוחן לנצח את מלחמת האזרחים בגן העדן. קסטיאל הצליח בתוכניתו ובסוף העונה הכריז על עצמו אלוהים.

כעת, הוא יוצא להעניש את כל מי שהוא חושב שזה מגיע לו, ולסאם ולדין אין מושג איך לעצור אותו. אך כשקסטיאל מבין שספג לתוכו נשמות שאינו יכול לשלוט בכוחן, – וביניהן נשמות של “לויתנים”, מפלצות מהגהינום, שהיו כלואות בפרגטורי – הוא מנסה להיפטר מהן. אך נשמות הלויתנים הורגות אותו ונמלטות. כעת, כשהן משוחררות, ונראה שלא ניתן להיפטר מהן, הן יוצרות כאוס, ועל סאם ודין למצוא אותן ולהרוג אותן. זיכרונותיו האלימים של סאם מהגהינום, וחזיונות של לוציפר מציפים אותו וגורמים לו לחשוב שהדברים שהוא רואה, אינם המציאות. הוא מנסה להקים מחדש את החומה בראשו שאמורה לחסום את החזיונות, אך הם מאיימים להכריע אותו, עד כדי כך שחייו נמצאים בסכנה, וגם חייו של דין. דין נאבק בסודות שיכולים להפריד בין האחים, ובזמן שהם חוצים את הדרכים האחוריות של אמריקה, וצדים דברים בחצות הליל, משהו ממשיך לרדוף אחריהם. הם עומדים להתמודד עם האוייב הערמומי והסתגלתן ביותר שנלחמו בו אי פעם. ככל שסביבתם הופכת יותר ויותר בוגדנית, הכלים עליהם למדו לסמוך, הולכים ונעלמים. שני הגיבורים ימצאו עצמם שוב ושוב מפסידים במאבקים, כשאין להם אף אחד עליו יוכלו לסמוך, חוץ מאשר אחד על השני..

המפץ הגדול 5 The Big Bang Theory

ימי שבת ב- 17:50 מה- 31/12

בערוץ yes Comedy HD

לאונרד (ג’וני גלאקי) ושלדון (ג’ים פרסונס, זוכה פרס האמי לתפקיד הקומי הטוב ביותר, שנתיים ברציפות), שני הפיזיקאים הגאוניים, ושאר חבריהם החנונים, ממשיכים במערכת היחסים ההזויה עם פני – הפצצה הבלונדינית שגרה מולם, שמחבבת אותם כמו שהם.

בפרק סיום העונה הרביעית, לאונרד גילה במפתיע שפרייה עומדת לחזור להודו,  האוורד חש מאויים ממעמדה החדש של ברנדט שקיבלה תואר דוקטור ותפקיד חדש ושווה, ראג’ עבר לגור עם שלדון, ופני וראג’ בעודם שיכורים, מצאו עצמם במיטתו של לאונרד, בבוקר למחרת..

בעונה החדשה, בזמן ששלדון מנסה להבין מה בעצם קרה בין פני לראג’, הבנים מתקוטטים ביניהם: לאונרד כועס על ראג’ על כך שהיה עם פני, אך מתוודה שבעבר היה מאוהב בברנדט, מה שמכעיס את הווארד, ופני מחליטה לחזור לנברסקה כיוון שקריירת המשחק שלה דועכת והיא הרסה הכל בינה לבין חבריה. פרייה חוזרת להודו ויחד עם לאונרד הם מחליטים לשמור על מערכת יחסים ממרחק, בעזרת סקס וירטואלי, אך נתקלים בבעיה.

האוורד רוצה שברנדט תעבור לגור איתו ועם אמא שלו, דבר שמרתיח בתחילה את ברנדט, אך כשהיא מוכנה לתת לעניין סיכוי, האוורד לומד שהאישה שהוא עומד לשאת, דומה לאימו, ולא במקצת.. כשהוא מקבל הזדמנות ממקום עבודתו לצאת לחלל כדי להרכיב חלק שעליו עבד, ברנדט ואימא שלו עושות יד אחת כדי לוודא שזה לא יקרה.

בהמשך העונה: איימי נעלבת מפני וברנדט כשהן יוצאות לחפש שמלות כלה בלעדיה, ומנסה לחמם את היחסים בינה לבין שלדון.  פני משדכת בין חברתה החרשת אמילי (קייטי לקלארק, “Swiched At Birth”) לראג’, לאונרד מתחיל עם אליס (קורטני פורד, “דם אמיתי”), בחורה יפה, ומתקשה להחליט האם לבגוד בפרייה, אימו של לאונרד (קתרין ברנסקי, “האישה הטובה”) תשוב לבקר, וגם אימו של שלדון (לורי מטקליף) תפציע.

בפרק החמישי לעונה, יחזור ויל ויטון מ”מסע בין כוכבים הדור הבא” בתפקיד עצמו, ובמסיבה שיארח בביתו, בראנט ספינר (קומנדר דאטה ב”דור הבא”), יהפוך לאוייב המושבע החדש של שלדון…

בעקבות הצלחתה הרבה, הסדרה חודשה לשלוש עונות נוספות.

קאסל 4 Castle

ימי רביעי ב- 22:45  מה- 28/12

בערוץ yes Action HD

בשלוש העונות הקודמות של הסדרה האהובה, יחסיהם של קאסל ובקט הלכו והתחזקו, בזמן שהתחמקו מכדורים, תפסו רוצחים ופתרו אינסוף תיקים, בעזרת שיתוף הפעולה הלא רגיל ביניהם. בפרק סיום העונה השלישית, נורה ונהרג קפטן רוי מונטגומרי, מפקד היחידה, שהסתבר שהיה לו קשר לא ברור לרצח אימה של בקט, על ידי אדם שהיה קשור בעצמו לפשע הישן.

בהלווייתו, בעת שספדה למפקדה מעל קברו, נורתה גם הבלשית בקט על ידי צלף נסתר, ובפעם האחרונה שראינו אותה, קייט גססה בידיו של קאסל, שהתוודה בפניה על אהבתו.

בפתיחת העונה החדשה, נלחמים הרופאים על חייה של בקט, בעוד קאסל מאשים את עצמו באירוע ובטוח שהיה צריך למנוע אותו. בינתיים, ראיין ואספוזיטו יוצאים למצוא את הצלף, אך הוא כבר נעלם.

***ספויילר***

שלושה חודשים קדימה, ובקט חוזרת למחלקה, עדיין מחלימה, מעט מהססת, אבל אותה בקט. במהרה היא לומדת שבתקופת החלמתה, בה לא היתה בקשר עם קאסל, הוא הורחק מהמחלקה על ידי הקפטנית החדשה, ויקטוריה “איירון” גטס (פני ג’ונסון, “24”). גטס גם סגרה בינתיים את תיק חקירת נסיון הרצח של בקט, ולא מאפשרת לה לחקור אותו בעצמה, או לחזור ולחקור את רצח אימה.

כמובן שבקט מסרבת לקבל את הגזירה, ולאחר שיחת טלפון קצרה לראש העיר, קאסל חוזר לעניינים, וביחד הם שבים לחקור, והעניינים כמובן מסתבכים..

דמותה החדשה של “איירון” גטס מהווה מכשול בפני בקט וצוותה לפתור חקירות בדרך בה הורגלו: עד כה היתה בקט חביבת המפקד, שהכל נסלח לה, וכעת מגיעה “אשת הברזל”, פוליטיקאית שמטרתה להתקדם בסולם הדרגות, בעברה חוקרת מח”ש, שאינה מעגלת קצוות בשום מקרה.

ובאשר לוידויו של קאסל בפני בקט, שהוא אוהב אותה, האם קייט זוכרת את מה שקרה לאחר הירי? האם זה ישפיע על מערכת היחסים בין הבלשית המוכשרת לסופר המסתורין הצמוד אליה? כל אלו, בעונה החדשה.

סיינפלד Seinfeld – כל העונות

החל מה- 18/12 ימים א-ה ב- 21:50

כל העונות מההתחלה, שני פרקים ברצף

yes Comedy HD

כבר נאמר הכל על קומדיית המצבים, זוכת האמי, האהובה והמצליחה, שנוצרה על ידי לארי דיויד וג’רי סיינפלד. בהיותה אחת מהתוכניות הפופולריות ורבות ההשפעה של שנות ה-90, היא ממצה בתוכה את התרבות האירונית והאנוכית של העשור ההוא, שכל כך כיף להיזכר בו..

הסדרה נודעה היטב בתואר “התוכנית על כלום” (ביטוי אשר הוטבע בסדרה עצמה, בפרק בו מתוארים ניסיונותיהם של ג’רי וג’ורג’ ליצור את קומדיית המצבים “ג’רי”), מכיוון שעיקר הקומדיה היה מבוסס סביב הפרטים הזניחים של חיי היום-יום, ולרוב עסק בהתנצחויות קטנוניות ומזימות מפורטות על-מנת להשיג יתרון, ולו הקטן ביותר, על פני אנשים אחרים.

אז ברור שהתגעגענו אל ג’ורג’ (ג’ייסון אלכסנדר) הנוירוטי והשקרן, שאינו מסתדר עם נשים, וחושב אך ורק על טובתו שלו, אל איליין (ג’וליה לואי-דרייפוס) השיטחית וחמת המזג, קורבן הנסיבות, ולקריימר (מייקל ריצ’ארדס) הגבוה, הפרוע והמוזר, שכניסתו לדירה של ג’רי הפכה במהרה לסימן ההכר שלו. ואיך מתחשק שוב להיזכר ב”סופ-נאצי”, ב”באבל-בוי”, בהתערבות, בביולוג הימי, ב”ידה ידה, ידה”, ובפופיק שאמר “לה,לה,לה הלו!”, שהרי כל אחד מאיתנו יכול למצוא בעצמו מעט מהציניות, האנוכיות והנוירוטיות המאפיינות את הדמויות האהובות.

Yes Comedy HD מזמין אתכם להיזכר ולהתרפק על רגעי הקאלט הבלתי נשכחים של הסיטקום הכי מצחיק שהיה כאן, בכל ערב, שני פרקים ברצף!

איך פגשתי את אמא – קייטי הולמס מתארחת

יום שבת ה- 3/12 ב- 18:40

בערוץ yes Comedy HD

קייטי הולמס היא “הדלעת הזנותית”!!!

מאז העונה הראשונה, בכל “ליל כל הקדושים” טד עולה למסיבה בגג ומחפש את

ה-Slutty Pumpkin, הנערה בתחפושת הדלעת שפגש לפני שנים רבות, קיבל ממנה מספר טלפון שאותו איבד. הוא מעולם לא גילה את שמה ולא ראה אותה מאז, אך היא נשארה בדמיונו, והוא ממשיך לחפש אותה..

כעת, שנים לאחר אותה פגישה, טד מוצא את “הדלעת הזנותית” ומסתבר שהיא לא אחרת מאשר.. קייטי הולמס, אך מהר מאוד מסתבר לו, שהוא מחבב אותה, אך לא מחבב שום דבר שהיא אומרת או עושה. האם היא תהיה אם ילדיו?

עונות וסדרות חדשות בדצמבר:

תאריך

סדרה

יום

שעה

ערוץ

4/12

עקרות בית נואשות 8

א’

21:15

yes Drama HD

18/12

על טבעי 7

א’

22:00

yes Action HD

18/2

סיינפלד- כל העונות

א’

21:50

yes Comedy HD

26/12

הורים במשרה מלאה 3

ב’

22:00

yes Drama HD

28/12

תא גורדין

ד’

22:00

yes Drama HD

28/12

האנטומיה של גריי 8

ד’

21:15

yes Drama HD

28/12

קאסל 4

ד’

22:45

yes Action HD

29/12

מרפאה פרטית 5

ה’

21:15

yes Drama HD

31/12

המפץ הגדול 5

שבת

17:50

yes Comedy HD

מסתיימות בדצמבר:

תאריך

סדרה

יום

שעה

ערוץ

11/12

מקלט באפלה 3

א’

22:00

yes Action HD

14/12

שובר שורות 4

ד’

22:00

yes Drama HD

18/12

העשב של השכן 7

ב’

22:00

yes Drama HD

19/12

מטבחי הגיהנום 8

ג’

21:30

yes Real HD

20/12

טרה נובה

ג’

21:15

yes Action HD

21/12

טרמיי 2

ד’

21:15

yes Drama HD

21/12

ספרטקוס: דם וחול

ד’

22:45

yes Comedy HD

22/12

דקסטר 6

ה’

22:45

yes Action HD

22/12

The Voice

ה’

22:00

yes Drama HD

22/12

אין כמו אסקס 2

ד’, ה’

21:50

yes Real HD

24/12

פיוצ’רמה 8

שבת

17:50

yes Comedy HD

27/12

סוכן מחוק 4

ג’

22:00

yes Action HD

27/12

אקסטרים מייקאובר 8

ג’

22:15

yes Real HD

Check Also

לייט נייט: סת’ וג’ימי, ג’ימי וסת’

הקטעים בסדר אקראי. סת’ מאיירס סטיבן קולבר ג’ימי פאלון טרבור נואה רוב לואו שוב הגיש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.