יום שני , מאי 25 2020
Home / כללי / חדשות טלוויזיה: בונז 5 מהערב בישראל

חדשות טלוויזיה: בונז 5 מהערב בישראל

עונתה החמישית של סדרת הלהיט “בונז”-

החל מה-30.12 ב-HOT Zone

העונה החמישית של דרמת הפשע שברה את שיאי הצפייה של הסדרה האהובה, שסוחפת אחריה מיליוני מעריצים אוהדים ברחבי העולם

הסדרה המצליחה “בונז” (“Bones”), מבית היוצר של הארט הנסון, ובכיכובם של דיוויד בוריאנז ואמילי דשאנל, מתפקדת כאחת מלהיטיה של רשת “Fox”.

העונה החמישית שברה את שיאי הצפייה של הסדרה האהובה, עם 10 מיליון צופים בממוצע. הצלחתה הבטיחה את חידושה לשתי עונות נוספות, עלייתה של סדרת-בת לפני שנה, ויציאתם של שני ספרים של הסדרה. זוהי העונה הראשונה שקאתי רייצ’ס, אנתרופולוגית משפטית, מחברת רבי-מכר ומפיקת “בונז”, שעל חוויותיה מבוססות העלילות, כתבה את אחד מתסריטי הסדרה.

“בונז” עוקבת אחר תיקים פדראליים של ה”אף.בי.איי”. כשהמתודות הרגילות של זיהוי גופה בלתי אפשריות, כוחות הביטחון יוצרות קשר עם האנתרופולוגית המשפטית המיומנת ד”ר טמפרנס “בונז” ברנן (דשאנל, “בוגימן”), מי שעומדת בראש צוות מיוחד במכון “ג’פרסון” שבוושינגטון, ולה יכולת מופלאה לזהות רמזים מממצאים שנשארו מאחור על גופת הקורבן. בעוד רוב האנשים לא מסוגלים להתמודד עם האינטליגנציה, רדיפת הצדק או התערבותה הטוטאלית בכל חקירה, הסוכן סילי בות’ (בוריאנז, “אנג’ל”) ממחלקת חקירות הרצח של ה”אף.בי.איי”, הוא היוצא מן הכלל. איש צבא בעברו, בות’ לא מאמין למדע או למדענים, אבל אפילו הוא לא יכול להתכחש לכך שהקומבינציה של החוכמה של אנשיו, והפיקחות המדעית של ברנן, הופכים את הברית של הצמד למנצחת. לצד החקירות האינטנסיביות, הסדרה עוקבת אחר הדינאמיקה מלאת ההומור השחור והשנינויות, וחוסר ההסכמה של השניים על כל מה שנע בין מדע לאמונה. הקשר ביניהם ספק רומנטי, והחיבור ממשיך להלהיב את מעריצי הסדרה המסורים.

בסיום העונה הקודמת, פגיעה במוחו של בות’ שלחה אותו לתרדמת, שבמהלכה חלם שהוא וברנן נשואים. עם הזיכרון ששב אליו לא בחלקו, נאבק בות’ יותר מתמיד ברגשותיו לברנן. העונה החמישית מביאה עמה את הפרק ה-100 החגיגי, בבימויו של בוריאנז עצמו, שמשיב אליו את כוכב הסדרה לשעבר אריק מיליגן בדמותו של זאק אדי. במרכז הפרק- פלאשבק אל המשימה הראשונה של בות’ וברנן, שלא נראתה עד כה, חושפת את תחילת הקשר יוצא הדופן שלהם, ואחרי הבחינה מחדש שלה מערכת היחסים תפנה לכיוון שלא הייתה בו עד עתה. עוד במהלך העונה- חתונה מרגשת, משפט מצופה וסיום עונה מרעיש, שהיה לנקודת מפנה גדולה בעלילה.

העונה מגיעה להופעת אורח מדוברת אחותה של כוכבת הסדרה אמילי דשאנל- זואי דשאנל (“500 ימים עם סאמר”), בשיתוף פעולה ראשון של האחיות על המסך, וכן סינדי לאופר, ריאן אוניל (“בארי לינדון”), סטיבן פריי, ג’ואל מור (“אווטאר”) ורוברט אנגלונד (פרדי קרוגר מ”סיוט ברחוב אלם”).

לצדם של דשאנל ובוריאנז (שהואשם השנה בפרשה מתוקשרת של הטרדה מינית של ניצבת על הסט), מככבים בסדרה מיקאלה קונלין (“סנגור במבחן”), טי. ג’יי טיין, תמרה טיילור (“יומנה של שחורה מטורפת”) וג’ון פרנסיס דיילי (“פריקים וגיקים”).

החל מה-30.12, ימי שישי, בשעה 14:00, ב-HOT Zone

Check Also

וידאו מצחיק: סלנג בריטי עם ג’רוייס

ריקי ג’רוייס מלמד אותנו סלנג בריטי. באדיבות “וניטי פייר” שתפו עם חבריםFacebookTwitterLinkedin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.