יום חמישי , יולי 9 2020

חדשות טלוויזיה: העונה האחרונה של "גריק" מגיעה לישראל

העונה האחרונה של סדרת הנעורים האהובה “גריק”-

החל מה-29.11 ב-HOT3

הדרמה הקומית, שהייתה לסדרה הארוכה ביותר של רשת הכבלים “ABC Family”, מגיעה לסיומה עם מגוון עלילות מפתיעות

“גריק” (“Greek”), הדרמה הקומית של רשת הכבלים “ABC Family” (“שקרניות קטנות”) וחברת “Disney”, מבית ההפקות של שון פילר ולויד סיגן (“החצי האפל”), חוזרת בעונה רביעית ואחרונה, שריגשה את מעריצי הסדרה מסביב לעולם.

העונה האחרונה של “גריק”, שהייתה לסדרה הארוכה ביותר בתולדות רשת הכבלים, שודרה השנה, כשהיא ממשיכה לגעת בנושאים בוערים המעסיקים צעירים בצורה מפתיעה ויוצאת דופן, ביניהם בסוגיית גלולת היום שאחרי, שזכתה להתייחסות תקשורתית נרחבת. בעקבות עלילותיה העוסקים בקהילה ההומו-לסבית זכתה השנה “גריק” באות כבוד מטעם “GLAAD” על תרומתה לקהילת הלהט”ב. כמו כן, בעונה הרביעית נכללים הומאז’ לסרט הקאלט “בדרך לחתונה עוצרים בווגאס”, ועלילת רצח במחווה למשחק הקופסא הקלאסי “הרמז”.

הסדרה מעניקה מבט מודרני וריאליסטי לעליות והמורדות של חיי הקולג’ דרך עלילות הסטודנטים באוניברסיטת “סייפורס-רודס” שבאוהיו, ובייחוד אחר החוויות החברתיות של קהילת האחוות (הידועה כשיטת ה”גריק”). הדמויות הייחודיות מנווטות את דרכן במסלולי האחוות, בזמן שהן מנסות למצוא את מקומן באוניברסיטה, ולחוות את השנים המרגשות בחייהן.

עונת הסיום מביאה עמה זוגות טריים ויריבויות חדשות, בריתות ורומנים לא צפויים, ודרכים חדשות עבור הדמויות המוכרות, כולל כמה תפניות מטלטלות. מעריצי הסדרה יזכו לאזכורים מאירועים בולטים מהעונות הקודמות, לצד חזרתם של משתתפי העונות הקודמות- סם פייג’ (“אחת שיודעת”), כריזמה קרפנטר (“באפי קוטלת הערפדים”), מרתה מק’אייזק (“סופרבאד- חרמן על הזמן”) וטיפאני דופונט.

העונה נפתחת בטקס הסיום, כשקייסי ואוון מתכוננים לחיים אחרי סיום הקולג’. קייסי ממשיכה ללימודי משפטים, ועוד לא יודעת מה יעלה בגורל הזוגיות שלה עם קאפי, שניתק אותה מחייו ברגע שהבין שהיא עוזבת את “סייפורס-רודס”. כעת, האקס שלה, ג’ואל (פייג’), חוזר לתמונה. אוון, שלומד משפטים יחד עם קייסי, מנסה להתמודד עם ההשלכות של הלימודים על מצבו הכלכלי. אשלי מסתגלת לחיים ללא האחווה, אך מבינה במהרה עד כמה קשה זה להתחיל קריירה ולגלות את עצמה כאדם בוגר.

במקביל, חבריהם שנותרו בקולג’ ממשיכים להתמודד עם האתגרים והלחצים החדשים במסדרונות הקמפוס. רבקה היא כעת נשיאת בית האחווה “זתא בטא זתא”, ונאלצת לעמוד מול רבים מאויביה, ביניהם שתי דמויות עבר שחוזרת לעשות צרות באוניברסיטה- טיגן (קרפנטר) ופראני (דופונט). דייל מפתיע את כולם, כשמשנה את דעתו על עולם האחוות, ומחליט להצטרף לאחד מהבתים. ראסטי משתוקק להיות מנהיג בית האחווה “קאפה טאו”, ומתמודד עם קאפי על הנשיאות. בינתיים, דמות מסתורית מאיימת להטיל אסון על “קאפה טאו”, ללא שום כוונה לוותר עד שהוא יתמוטט.

בסדרה מככבים ג’ייקוב זחר, ספנסר גראמר (בתו של קלסי גראמר), סקוט מייקל פוסטר (שצפוי להשתתף בעונה החדשה של “קליפורניקיישן”), ג’ייק מקדורמן, קלארק דוק (“קיק אס”), דילשד ודסאריה, פול ג’יימס (“הארכיטקט”) ואמבר סטיבנס.

החל מה-29.11, ימי שלישי, בשעה 20:30, ב-HOT3 וב-HOT VOD

Check Also

מהלילה בארה”ב: הגירסה הרטובה של תחרות מכשולים

הניסיונות לייצר תכנית מצליחה כמו “נינג’ה” נמשכים בארצות הברית, והלילה תעלה בערוץ הכבלים בייסיק USA …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.