יום שלישי , אוקטובר 23 2018
Home / כללי / חדשות טלוויזיה: פותחים שנה עם ESPN

חדשות טלוויזיה: פותחים שנה עם ESPN

ערוץ ESPN פותח שנה חדשה עם ערב שידורים חגיגי

ערוץ ESPN ישדר בערב ראש השנה, החל מהשעה 20:30,  שני סרטים דוקומנטריים בבכורה בישראל: "לתפוס גיהנום" ו"הסיפורים של ועידת הדרום מזרח- הרשל ווקר".
לתפוס גיהינום- Catching hell
עם חמישה אאוטים (סטרייק אאוטס) נותרים במשחק 6 של ה NLCS לשנת 2003, פאוול בול נפל מהשמיים, לכאורה הכדור נטה לכפפה של מוזס אלאו, שחקן השדה השמאלי של הקאבס, אך מספר כפות ידיים מקהל הצופים התרוממו לאוויר, ויד אחד ספציפית, השייכת לסטיב ברטמן, אוהד של הקאבס, הטתה את הכדור הצידה מהכפפה של אלאו המתוסכל.
ברטמן הואשם ע"י אוהדי הקאבס כמי שהרס לקבוצתם את הסיכוי הראשון מזה 58 שנה להעפיל לוורלד סירייס.  ברטמן, איש עדין ומנומס, שחרר התנצלות כנה לתקשורת, אך גורלו כבר נחרץ בידי אוהדי הקאבס, אשר חיפשו הסבר לכמעט חצי מאה של הפסדים, ובחרו בברטמן כשעיר לעזאזל.
הבימאי, זוכה פרס האוסקר, אלכס ג'יבני, הוא אוהד של הרד סוקס, שחווה חוויה מתסכלת דומה במשחק מספר 6 של הוורלד סייריס בשנת  1986 , כאשר ביל בקנר בחר לתת לכדור גורלי לעבור בין רגליו. בסרט זה מתייחס ג'יבני לצורך/הכרח בשעיר לעזאזל. בנוסף עוסק ג'יבני בסיפורו של בקנר כאמצעי לחקור מה גרם לברטמן לשמור על שתיקתו, למרות ההצעות המפתות אותן קיבל בכדי לספר את הצד שלו לסיפור.
לוח שידורים
ישודר בבכורה בערוץ – 28/09/11 בשעה 20:30
ש.ח.- ישודר ב- 29/09/11 בשעה 21:00
ש.ח.- ישודר ב- 30/09/11 בשעה 14:00
הסיפורים של ועידת הדרום מזרח- SEC Storied: Herschel Walker
סרט זה הוא חלק מסדרה של סרטים דוקומנטאריים של ערוץ ESPN העוסקים בסיפורים של ועידת הדרום מזרח בליגת הפוטבול מכללות, והפעם, הרשל ווקר: הקריירה של הרשל ווקר ב- SEC הייתה אגדית, אך המסע שלו מחוץ למגרש היה מלא במאבקים וכאבים שבסופו של דבר הובילו אותו להצלחה.
ווקר גדל באזור כפרי מבודד  בג'ורג'יה, הנתונים הפיזיים המולדים שלו כללו נטייה למשקל עודף גדול וגמגום כבד, אך את חסרונות אלו והלגלוגים אותם ספג, תרגם ווקר לפרץ מוטיבציה אדיר, שהפך אותו לאתלט מצטיין.
לוח שידורים
ישודר בבכורה בערוץ – 28/09/11 בשעה 23:00

בדוק גם

הוט תשדר את "המתופפת הקטנה"

הודעה מטעם הוט:   HOT ממשיכה להביא לכם את הסדרות המובילות בעולם מבוסס על רב המכר מאת ג'ון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.