יום שישי , אוגוסט 14 2020

חדשות טלוויזיה: מאי בערוץ החיים הטובים

מאי 2011 בערוץ החיים הטובים

שתי סדרות חדשות ברצועת העיצוב:

טירוני נדל”ן סיור מודרך למתחילים בעולם הנדל”ן הכאוטי  מתפרצים לדלת פתוחה המעצב ג’וש טמפל עורך ביקורי בית מפתיעים¨

אפיק 31 ב-yes וערוץ 41 ב-HOT

טירוני נדל”ן Property Virgins סדרה חדשה!

ימי ראשון – שלישי, החל מה-15 במאי החל בשע 22:00

הסדרה שתיקח אתכם אל עין הסערה של עולם הנדל”ן האינטנסיבי, כפי שהוא נגלה לעיניהם של ציידי נכסים בתוליים. פרקי הסדרה יתמקדו ברכבת ההרים הרגשית והכלכלית בה נתונים הלקוחות הפוטנציאלים, שזוהי להם רכישתם הראשונה, ותספק, להם ולנו, בידור מחכים ועצות יקרות ערך. מנחת הסדרה, סנדרה רינומטו, משמשת עבור בני חסותה סוכנת נדל”ן, תרפסיטית, חברה ויועצת כלכלית. ככזו תפקידה העיקרי הוא התיווך בין ציפיותיהם מרקיעות השחקים של לקוחותיה והמציאות הקשה בשטח.

אנחנו נעקוב אחרי רינומטו בשעה שתסייע לזוג נשוי ובתם לאחר שחיפושם אחר דירה משתבש עקב פציעתו של האב; נתלווה אליה שעה שתעזור לזוג שזה עתה שב משהות של שנים ביפן; נראה מה קורה כאשר בית החלומות של זוג צעיר מתגלה כשורץ טרמיטים; ונתלבט יחד עם זוג המתאהב בתכניותיו של בית שטרם נבנה.

מזה כ-12 שנים מכהנת רינומטו כמומחית בשדה הנדל”ן של העיר טורונטו. הנוסחה שלה להצלחה כוללת גישה כנה ופרקטית יחד עם נכונות לעשות את כל מה שצריך בשביל קהל הלקוחות שלה. כישורי המיקוח המהוקצעים שלה, יחד עם ניסיונה והשכלתה בתחום, הם אלו ההופכים אותה לנכס אמיתי עבור כל מי ששוכר את שירותיה.

קנדה  2010, 26 פרקים

מתפרצים לדלת פתוחה House Crashers סדרה חדשה!

ימי ראשון ושני, החל מה-16 במאי בשעה 21:30

המנחה והמעצב ג’וש טמפל מספק לבעלי בתים תמימים את השיפוץ של חייהם. מדי פרק יקים טמפל מארב בחנות לחומרי בניין  ויעקוב אחר הלקוחות לביתם כאשר הוא מלווה בצוות גדול של מומחים. אלו שזה עתה רכשו ציוד לתיקון ברז דולף יופתעו לגלות כי זכו בלוטו העיצוב מחדש.

במהלך פרקי הסדרה נראה כיצד מסייע ג’וש לבני זוג לעצב מחדש את חדר המדיה שלהם; כיצד סלון מיושן ואפלולי משנות ה-60 הופך תחת ידיו לחלל מודרני ומואר; מה ניתן לעשות עם מוסך ביתי המתפקע מג’אנק; ומה יש לעשות על מנת להפוך את הבית לידידותי עבור נכים.

ג’וש טמפל הוא קבלן-הרפתקן מורשה הניחן במספיק ביטחון כדי להרוס ולבנות מחדש חללי פנים וחוץ כאחד. אין לו בעיה לקחת על עצמו כל פרוייקט, החל מבניית גדרות וכלה בבנייתם ועיצובם של חדרים מן המסד עד הטפחות. טמפל מאמין כי אם יאמצו בעלי בתים אתיקת עבודה נוקשה ושכנוע עצמי עמוק יהיה ביכולתם לעשות את כל מה שחלמו עליו בבתיהם.

קנדה 2010, 26 פרקים.

Check Also

לייט נייט: סת’ וג’ימי, ג’ימי וסת’

הקטעים בסדר אקראי. סת’ מאיירס סטיבן קולבר ג’ימי פאלון טרבור נואה רוב לואו שוב הגיש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.