יום שישי , ספטמבר 25 2020

חדשות טלוויזיה: מאי בערוץ !E

מאי בערוץ ! E

החתונה המלכותית – סיכום, ניתוח ומסקנות

וויל וקייט: הדרך לחופה /Will & Kate: Road to the Altar

שישי, 6.5 בשעה 17:00 בכורה

אחרי שהעברנו בלייב את חתונת המאה במלואה, הגיעה שעת הסיכומים. בספיישל זה, ריאן סיקרסט יסכם את האירועים של היום כולו ויביא את רגעי השיא שלו שייזכרו לדורות. כמו כן, ריאן ידבר על מה צפוי בהמשך עבור בני הזוג המלכותי – הנסיך ויליאם וקייט מידלטון.

וויל וקייט: הדרך לחופה.  שישי, 6.5, 17:00 בכורה

משטרת האופנה: החתונה המלכותית / Fashion Police Royal Wedding Special

שישי, 6.5 בשעה 17:45 בכורה

המשפחה המלכותית עולה על הניידת!

בפרק מיוחד כבן שעה, ג’ואן ריברס, קלי אוסבורן וג’ורג קוטציאופולוס, יחד עם ג’וליאנה רנסיק מלונדון, יכריעו בנושא בחירת שמלת החתונה של קייט וידברו על כל הטירוף בתחום הסטייל בעולם בעקבות הארוע המכונן. החתונה היא מלכותית, אך האם ג’ואן שלנו תשמור על דיבור נקי, ותתנהג בהתאם?

משטרת האופנה: החתונה המלכותית.  שישי, 6.5, 17:45 בכורה

סדרה חדשה

קלואי ולמאר / Khloe & Lamar

ימי שני בשעה 23:00, החל מ- 23.5 בכורה

היא – נסיכה משבט הקרדשיאן. הוא – כוכב NBA. איך א חשבו על זה קודם???

בספין אופ “קלואי ולמאר“, סדרת בת חדשה לסדרת הריאליטי הוותיקה והאהובה “משפחת קרדשיאן“, נעקוב אחרי זוג האוהבים הצעירים והזוהרים, שנמצאים במרוץ החיים ומנסים להרחיב את הקבוצה המנצחת שלהם.

ה-“I DO” שלהם לפני כשנתיים קיבל כותרות ראשיות בכל העולם והפך לשיחת היום, ועכשיו ה- POWER COUPLE, מכניסים אותנו היישר אל תוך ביתם ולמה שהיה פעם הסביבה הפרטית שלהם.

קלואי – האחות הכי צעקנית ודעתנית מבין השלוש, משכה תשומת לב רבה כבר עם עליית הסדרה “משפחת קרדשיאן”. ב-“קורטני וקלואי עושות את מיאמי” היא הנחתה תכנית רדיו, וב-2009, כמו שהיא אוהבת, היא הפתיעה את כל המשפוחה כשהודיעה כי היא עומדת להתחתן עם למאר אודום, רק חודש אחרי שהכירו. אמנם היו לאמא/מנהלת קריס רק 9 ימים לארגן את החתונה, אבל כמובן שהיא עמדה במשימה והארוע לא היה מבייש אפילו את הנסיך ויליאם וקייט. שלא כמו קלואי ואחיותיה, למאר נולד בקווינס בניו-יורק וגדל הרחק מחיי הפאר שהוא חולק כעת עם קלואי.

יהיה מעניין לעקוב אחרי הזוג המצליחן והמשעשע הזה ונזכה לראות גם את למאר בעבודה, כשהוא יוצא לפרנס את משפחתו ככוכב NBA בקבוצת הלייקרס. בנוסף לכל השמחה הזאת, לא נשכח את האורח הפורח שגר אצלם בבית – רוב – אחיה של קלואי, שעזב את הקן של אמא ומנסה לפצוח בקריירה משלו בתחום המוזיקה.

23.5.11 פרק 1: החותןהמומה ממה שגילתה, קלואי מתלבטת לגבי החלטתה לדחוף את למאר לחדש קשריו עם אביו המנוכר; למאר מגלה אם ישחק בנבחרת האול-סטאר.

30.5.11 פרק 2: תלות הדדיתכשלמאר מתעלם מהעצלנות של חברו הטוב ג’יימי, קלואי לוקחת את העיניינים לידיים; רוב מתחיל לנהל את להקת הבנות  BG5 וחייב להוכיח להן שהוא רציני.

קלואי ולמאר.  ימי שני, 23:00, החל מ- 23.5 בכורה

ספיישל חגיגות יום העצמאות

אמני העולם מצדיעים לישראל

שני-שלישי, מתאריך 9.5, בשעה 20:00 ועד 10.5, בשעה 17:30

מאז קום המדינה לא נראו חגיגות שכאלה – כל העולם אוהב אותנו וכל האמנים הגדולים מגיעים לארץ לחגוג איתנו ….ל- !E כמובן. אתם מוזמנים ביום העצמאות לראות את כל הזמרים, הזמרות והלהקות הפופולריות בכל הזמנים. ומי צריך בכלל לצאת מהבית ולחטוף ספריי בשיער כשהבמה המרכזית הכי שווה מגיעה אליכם היישר לסלון:

ריהאנה, קייטי פרי, ביונסה, סלין דיון, מייקל ג’קסון, ג’סטין טימברלייק, טיילור סוויפט, האחים ג’ונאס, בריטני ספירס, מיילי סיירוס, ג’סטין ביבר ועוד.

ערב יום העצמאות: יום העצמאות:

20:00 – ספיישל – מיילי סיירוס                                                             08:00 – ביונסה נחשפת

20:45 – ספיישל – ג’סטין ביבר                                                             08:30 – סיפורי הוליווד – סלין דיון

21:30 – חדשות !E – מהדורה חדשה                                                     09:15 – סיפורי הוליווד – שריל קרואו

22:15 – ספיישל – האחים ג’ונאס                                                          10:00 – סיפורי הוליווד – אדם למברט

23:00 – מוכנים לקלוז אפ – ג’סטין טימברלייק                                    10:45 –  סיפורי הוליווד – טיילור סוויפט

23:30 – מוכנים לקלוז אפ – ריהאנה                                                    11:30 – ספיישל – בריטני ספירס

24:00 – חדשות !E 13:00 – ספיישל – ג’סטין ביבר

00:45 – סיפורי הוליווד – קייטי פרי                                                      13:45 – סיפורי הוליווד – מייקל ג’קסון

01:30 – סיפורי הוליווד – איימי ויינהאוס                                             15:15 – סיפורי הוליווד – מיסי אליוט

02:00 – סיפורי הוליווד – הפוסיקאט דולס                                          16:00 – מוכנים לקלוז אפ – ג’סטין טימברלייק

02:45 – הכי סקסי – דיוות פופ                                                             16:30 – ביונסה נחשפת

03:30 – ספיישל – כריסטינה אגילרה                                                  17:00 – מוכנים לקלוז אפ – ריהאנה

05:00 – סיפורי הוליווד – ג’ניפר לופז

06:30 – סיפורי הוליווד – אשר

07:15 – סיפורי הוליווד – נלי פורטאדו

אצלנו אף אחד לא יבטל!

אמני העולם מצדיעים לישראל – מרתון חגיגות יום העצמאות החל מ- 9.5, ב-20:00 ועד 10.5 ב-17:30.

בכורות מאי

סיפורי הוליווד: צ’ארלי שין / Charlie Sheen True Hollywood Stories:

שבת 14.5, בשעה 16:00בכורה

לעמוד בקצב התעלולים של צ’ארלי שין זה לא עניין פשוט, הבן-אדם לא נח לרגע (כנראה מרוב ספידים) אבל סיפורי הוליווד מוכנים למשימה! בעזרת ראיונות חדשים ועמוקים עם דניאל בולדווין, ברט מייקלס, היידי פליס ושורת אקסיות שאוהבות לדבר, נכסה את מחצית השנה האחרונה והסוערת בחייו וננסה לענות על השאלה מה צפוי לאיש, שללא ספק יותר מוצלח כשחקן על המסך מאשר מחוצה לו.

חברו משכבר הימים, דניאל בולדווין, אומר כי רבים חושבים שצ’ארלי ימות בקרוב. הוא לא חושב כך, אך מוסיף שיש סבירות גבוהה שצ’ארלי יפגע בעצמו או במישהו אחר. דוקטור סמואל, שמנהל מרכז גמילה, ידבר על המניע של צ’ארלי ללכת לזונות ולכוכבות פורנו. מהצד השני – היידי פליס תספר על היחסים שלה עם הסלב הסורר, שהיה מבקש מהנערות שלה להתלבש כמעודדות. סיפורי הוליווד מביאה את כרוניקת חייו הסוערים של שין, ומציגה את כל התמונה – מימי ילדותו ההיפים-הוליוודים עם אביו הכוכב ואמו הנודיסטית, הרפתקאות הסקס שלו, הנישואים הכושלים, האלימות במשפחה וכל סאגת הארועים האחרונים, שכוללים כוכבות פורנו, קוקאין, אלכוהול, התפרעויות אלימות ונסיון גמילה ביתי. !E מביא את כל הפרטים העסיסיים והצהובים להחריד על מעלליו של צ’ארלי שין, שחייו האמיתיים עולים על כל תסריט דמיוני.

סיפורי הוליווד: צ’ארלי שין. שבת, 14.5, 16:00 בכורה

סיפורי הוליווד: הולי מדיסון  / Holly Madison True Hollywood Stories:

שבת 21.5, בשעה 16:00 בכורה

היא רווקה, בלונדינית, סקסית, ילדותית וקלילה. אחרי שחלקה סדרה, מיטה והצלחה עם שתי שותפות לאורך 5 עונות בסדרה “השפנפנות של יו” וכיכבה בשתי עונות בסדרה הנושאת את שמה “עולמה של הולי”, גם לה מגיע לקבל סיפורי הוליווד משלה!

מאחורי הבלונד, הסיליקון והחיוך המושלם, מסתתרת הולי שרק מעטים ראו. בפעם הראשונה היא והקרובים לה ביותר יגלו את כל האמת עליה. מימי ילדותה באלסקה הכפרית, בזמנים שהתחפשה ל”אשת חיל” וביקשה מהשכנים לפנות אליה רק בשם זה, דרך גיל ההתבגרות המרדני, החלום להיות שחקנית או דוגמנית, המעבר לדרום קליפורניה, מ”הוטרס” לאחוזת פלייבוי, היחסים הבלעדיים עם הף, סיומם וכל מה שהיא חושבת באמת על נישואיו הקרבים. בשעה זו נגלה את כל האמת על הולי מדיסון מפי משפחתה, יו הפנר, ברידג’ט, קנדרה ומהבלונדינית האניגמטית בעצמה. זהו סיפורה.

סיפורי הוליווד: הולי מדיסון. שבת, 21.5, 16:00 בכורה

המדחום:  הצעירים הנכונים בכורה

שישי 27.5, בשעה 17:00

פנו דרך לנו, ביכורים אתנו!

לכבוד חג השבועות הקרב  ובא,  אספנו מכל קצות הארץ (ובעיקר מתל-אביב) את כל הצעירים הכי נכונים. סימנו עבורכם  את אלו שנמצאים בתחילת דרכם ונראים מבטיחים – כדאי לעקוב אחריהם, ואת הבשלים יותר שכבר משחקים אותה בגדול. עמית פרקש, מיכאל מושונוב ויון תומרקין – הם רק חלק מרשימת היפים והמוכשרים, שעדיין לא הגיעו לגיל 25. אז למי מהכוכבים הצעירים שייך העולם?

המדחום: הצעירים הנכונים. שישי, 27.5, 17:00 בכורה

סדרות רצות- פרקים חדשים

מציצים לצ’לסי / After Lately בכורה

ימי שלישי בשעה 23:00

צ’לסי היא לא המצחיקנית היחידה בלייט נייט “הלילה עם צ’לסי” ומסתבר שהקטעים הקרועים באמת,  מתחילים אחרי שהתכנית “הלילה עם צ’לסי”  מסתיימת… “מציצים לצ’לסי” – סדרה מוקומנטרית, העוקבת אחר הנעשה מאחורי הקלעים של הלייט נייט הפרוע “הלילה עם צ’לסי”. המנחה צ’לסי הנדלר וצוות הסטנדאפיסטים הכי מצחיקים בטלוויזיה, שכולל את צ’ואי, בראד, שרה, כריס והת’ר, מכניסים אותנו אל אחורי הקלעים של התכנית ואם בשידור הם לא סופרים אף אחד – תארו לעצמכם מה קורה כשהם “לא בשידור”…בקיצור, עוד לא ראיתם כלום!  תוכלו לראות מקרוב את סביבת העבודה הנעימה והנורמטיבית שצ’לסי בנתה, כולל ההתעללויות שלה בצוות. יהיו גם חקירות סטייל CSI (לפענח מי לא מוריד את המים בשרותים…), אורחים נוצצים שעולים על העצבים, תחרויות מגוחכות להחריד ושלל סיטואציות מוטרפות במיוחד.

3.5.11 – פרק 2: של מי הואגינה הזאת בכלל?הת’ר מצפה לעלייה בקריירה כשתמונת ערום נחשפת.. עד שסלב אחר גונב לה את ההצגה. כוכבת אורחת: ג’וליאנה רנסיק.

10.5.11 – פרק 3: ריס וית’רספון הצוות מתרגש כשריס וית’רספון מתחילה להסתובב במשרד, עד לשלב שהיא מרגישה יותר מידי בנוח.

17.5.11 – פרק 4: גשש בלששרה מנהלת חקירה בנסיון לגלות מי לא מוריד את המים בשרותים וצ’לסי עושה מהפך לצוות חסר הסטייל.

24.5.11 – פרק 5: את מפוטרת! בראד מפטר בטעות את המנקה האהובה על צ’לסי ומנסה מהר להחזיר אותה לעבודה לפני שצ’לסי תגלה.

31.5.11 – פרק 6: סופ”ש אצל צ’לסיצ’לסי מזמינה את הת’ר לסופ”ש, אבל מהר מאוד מתעצבנת כשהבית מתמלא בחבורת קוגריות.

מציצים לצ’לסי. ימי שלישי, 23:00 בכורה

אז ועכשיו / Then and Now בכורה

ימי ראשון בשעה 23:00

דוגמניות צמרת, ילדי  פלא, זוגות מפורסמים, כוכבי קולנוע, כוכבי פופ, סמלי סקס ואייקונים למיניהם – הם היו פעם כוכבים ענקיים, אבל מה עלה בגורלם?  והאם הטיבו עמם השנים?

“אז ועכשיו” היא סדרה חדשה ומשעשעת, המאפשרת הצצה נוסטלגית לשמות הגדולים של תעשיית הבידור וחזרה חטופה להווה. נזכר באיזה לוק התחילו את הקריירה ולהיכן התגלגלו מאז. תמיד כיף למצוא את ההבדלים ולספור את הניתוחים הפלסטיים והמאג-שוטים שנוספו במהלך השנים…

6.5.11 שישי, 16:30: דוגמניות עלסידני קרופורד, היידי קלום, טיירה בנקס, אימאן, ג’ניס דיקנסון, אל מקפירסון ועוד.

13.5.11 שישי, 16:30: אייקוניםמדונה, שר, ג’ק ניקולסון, מיק ג’אגר, ברברה סטרייסנד, אלטון ג’ון, רוברט דה נירו, קלינט איסטווד ועוד.

15.5.11 ראשון, 23:00: כוכבי פופליידי גאגא, בריטני ספירס, בוי ג’ורג’, טינה טרנר, וויטני יוסטון, בונו, דיוויד בואי ועוד.

22.5.11 ראשון, 23:00: זוגות מפורסמיםשרה ג’סיקה פארקר עם מתיו ברודריק בהווה מול רוברט דאוני ג’וניור בעבר.  בראד פיט עם אנג’לינה/ג’ניפר/ג’ולייט לואיס.  ג’וני דפ עם וונסה פאראדיס בהווה מול וינונה ריידר בעבר. דמי מור עם אשטון/ברוס/אמיליו אסטבז ועוד.

אז ועכשיו.  ימי ראשון, 23:00 בכורה

עולמה של הולי 2 / Holly’s World 2 בכורה

ימי שישי, בשעה 18:00 – פרק אחרון

המשך עלילותיה של הבלונדינית שופעת החיים הולי מדיסון, שפנפנת הפלייבוי לשעבר, שעזבה את האחוזה ואת יו הפנר לטובת קריירה בווגאס, חיי רווקות סוערים ושיגועים עם החבורה העליזה שלה. העונה, הולי תכיר גם את הצד האפל של פאראדייס…היא נאלצת להתמודד עם מכרה שמאיימת לגנוב את כל חבריה ועם האירוסים המתוקשרים של האקס הף לקריסטל האריס. מבחינת הקריירה – הולי ממשיכה גם העונה לשחק אותה ולככב במופע הבורלסק המצליח “פיפ שואו”. היא נלחמת ראש בראש עם הכוריאוגרף שרוצה שתרד במשקל, אך היא סבורה שיש לקדם למעריצים דימוי גוף בריא. בתחום הרומנטי – נגלה פרטים על רומן חדש וסוער שמתפתח. גם חבריה העונה פורשים כנפיים ומפתחים חיים משלהם: אנג’ל עסוקה מתמיד בתור אם חד הורית עובדת, ג’וש יוצא בחיפוש אחר הוריו הביולוגים וקרובת משפחה של הף גם עוברת לעיר החטאים ופונה תכופות להולי למנטורין ועצה.

6.5.11 פרק 9: אמהות וזרים אחריםבזמן שהולי משוויצה בפיגורה המחוטבת שלה על סט צילומים למגזין, ג’וש מתאחד עם אמו הביולוגית.

13.5.11 פרק 10 ואחרון לעונה: אבסינט של מאליקהולי והחבורה הולכים לחגוג את יציאת הסינגל החדש של ג’וש. המסיבה נקטעת כשאנג’ל נתקלת לראשונה בג’ייד מאז הפיצוץ שלהן.

עולמה של הולי 2. ימי שישי, 18:00 בכורה

הכי הוליווד!

Check Also

לייט נייט: כריס, ג’ונתן, חג המולד של קונאן ועוד

התכניות של חמישי בלילה, הקטעים בסדר אקראי. סת’ מאיירס סטיבן קולבר ג’ימי פאלון ג’ימי קימל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.