יום ראשון , אפריל 5 2020
Home / כללי / חדשות טלוויזיה: פברואר בערוץ החיים הטובים

חדשות טלוויזיה: פברואר בערוץ החיים הטובים

החיים האמיתיים של מל בי האקס ספייס גירל בריאליטי משלה¨ בית בהתאמה אישית גורו הנדל”ן קירסטי אלסופ מלמדת כיצד לייצר בכוחות עצמנו את רהיטי הבית ¨ מהפך מהסרטים נשים בלויות זוכות לשיקום הוליוודי

אפיק 31 ב-yes וערוץ 41 ב-HOT

החיים האמיתיים של מל בי Mel B – It’s A scary World סדרה חדשה!

ימי רביעי, החל מה-16 בפברואר בשעה 22:30

סדרת ריאליטי חדשה ובמרכזה חייה, אהבותיה ושנאותיה של כוכבת הפופ בדימוס מלאני בראון, הידועה יותר בכינויה מל “סקארי ספייס” בי. פרקי הסדרה ילוו את הידוענית הבריטית, את בעלה סטפן בלפונטה ואת ילדיהם פיניקס ואיינג’ל (שניהם מיחסים קודמים) בעודם מתמודדים עם חיי היומיום של בראון כבדרנית, אשת עסקים, רעיה ואם. בין גולות הכותרת של הסדרה: מל בי מתעמתת עם רגשותיה לשחקן אדי מרפי, אביה של בתה איינג’ל, לאחר שנים של סכסוך מתוקשר היטב; מל חוברת לכוכבת הפורנו-ריאליטי קים קרדשיאן בפעילות צדקה; מל מתמרנת בין עבודה על קלטת כושר תובענית ובין שיעורי השחייה של איינג’ל; מל מנסה לגייס את הרפאר לודקריס כשותף מוסיקלי אך קודם לכן חייבת להוכיח לו שהיא לא רק “ספייס” גירל” בגמלאות; מל מתלווה אל הדייט הראשון של איינג’ל בת ה-11 אך הכל משתבש.

בריטניה 2010, 9 פרקים.

תכנית חדשה ברצועת העיצוב של החיים הטובים!

בית בהתאמה אישית Kirstie’s Homemade Homeסדרה חדשה!

ימי חמישי, החל מה-3 בפברואר בשעה 23:00

מנחת הטלוויזיה קירסטי אלסופ, המוכרת לצופי הערוץ מהסדרה הפופולרית “לוקיישן לוקיישן”,

מתגייסת לטובת אילו שמצבם הורע עקב המשבר הכלכלי ומלמדת אותנו כיצד לייצר בעצמנו את תכולתו של הבית . אלסופ פוצחת בשיקומו הרדיקלי של בית חוף ריק ומתפורר במחוז דבון ועושה זאת בתקציב של פחות מ-10,000 פאונד בלבד. כל פריט עיצוב המתווסף אל חלל הבית הוא פרי עמל ידיה של אלוספ – החל מכלי הזכוכית אותם ניפחה בעצמה, שמיכות הטלאים שתפרה, הכיסאות שריפדה, הנרות שיצקה וכלה בכדי החימר שכיירה בזמנה הפנוי. ביתר הזמן תפקוד אלסופ סדנאות של בעלי מלאכה מקומיים ותלמד כיצד  להתקין חפצי יומיום כגון אהיל ססגוני למנורה ומאפרה לשידת הסלון.

בריטניה  2009, 5 פרקים.

מהפך מהסרטים Rags to Red Carpet סדרה חדשה!

ימי ראשון, החל מה-6 בפברואר בשעה 21:00

סדרה חדשה המייבאת את ההוד וההדר של הוליווד אל תוך ישימון חייהן של נשים הזקוקות בדחיפות למייקאובר. בעזרתו של צוות התכנית, המונה מומחי על ליופי ולסטיילינג,  תעבורנה הנשים שיפוץ מקיף הכולל פנים, שיניים, שיער, איפור ומלתחה. בשלב הראשון זוכה כל אישה להיות מועמדת למייקאובר  על ידי חבר או בן משפחה הלוקח אותה לבילוי בקולנוע. בעודם ישובים באולם החשוך מוקרן על המסך הגדול קדימון בו מככבת האישה המופתעת. סיפור חייה נפרש בפניה בסגנון סרט מתח, סרט אימה, וסרט קומי ומדגיש במכוון את כל פגמיה החזותיים, החל מגלילי שומן וכלה בשיניים חסרות ועור שמנוני. כאשר מדליקים את האור באולם המועמדת המזועזעת נחרדת לגלות כי האולם מלא בקרוביה ובחבריה. מנקודת השפל זו הכל רק הולך ומשתפר. לימוזינה אוספת את האישה מבית הקולנוע ולוקחת אותה לשבוע אינטנסיבי של טיפולים, הכוללים שימוש בטכנולוגיה הקוסמטית החדשנית ביותר. הסרת הלוט מתרחשת על השטיח האדום בפתח בית הקולנוע, בו מחכים מעריציה הנלהבים של המשופצת לרגע בו תצעד להבזקי מצלמות הפאפרצי.

בריטניה  2009, 13 פרקים.

Check Also

ערוץ ההיסטוריה מצטרף לפרטנר tv

   הודעה מטעם פרטנר:     פרטנר TV מוסיפה עוד ועוד ערוצים ותכנים ללא תוספת תשלום, ומודיעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.