יום רביעי , אפריל 1 2020
Home / כללי / חדשות טלוויזיה: פברואר בערוץ הבריאות

חדשות טלוויזיה: פברואר בערוץ הבריאות

פברואר 2011 בערוץ הבריאות

החיים לפני החיים דוקומנטרי פורץ דרך החושף את שלביהם הראשוניים של החיים האנושיים שבוע הריון בריא שבוע של תכניות בנושאי הריון ולידה יום הסרטן הבינלאומי ערוץ הבריאות ביום שידורים מיוחד

אפיק 29 ב-yes וערוץ 43 ב-HOT

שבוע הריון בריא – שבוע שידורים מיוחד!
ראשון-שבת, החל מה – 14 בפברואר בין השעות 17:00 – 18:45 והחל משעה -8:00 בבוקר בימי שישי ושבת
ערוץ הבריאות גאה להציג רצועת שידור מיוחדת לרגל שבוע הריון בריא המצויין ברחבי העולם. בין התכניות שתשודרנה מדי יום ברצועה: הורים לנצח, תיילדי אותי!, הריון למרות הכל, יום הולדת שמח ומבחר מהפקות המקור: המבחנה, סקירת מערכות, זהירות, ילדים בדרך עם מיכל ינאי וכן פרקים רלוונטים מסדרות המקור מהפך במטבח, ו-להרגיש טוב בבית.

שידורי השבוע המיוחדים יגיעו אל שיאם בסוף שבוע המוקדש כולו להריון וללידה ובמרכזו הסרט:

החיים לפני החיים The Inner Adventure סרט דוקומנטרי חדש!
יום שבת, ה-19 בפברואר בשעה 19:10
הפקה יוקרתית הפותחת לנו אשנב נדיר אל שלבי התהוותו של “נס החיים”. הודות לטכנולוגיות ההדמיה החדשות ביותר – ביניהן מיקרוסינמטוגרפי, סריקות לייזר ומצלמה תרמית – באפשרותנו לצפות בזמן אמת בקופניגורציות הגוף השונות המובילות ללידה. במהלך הספיישל נהיה עדים מקרוב לליבו הפועם של עובר, לצמיחתן של אצבעותיו, להתגבשות של מוחו, ולבנייתם של מנגנונים מיקרוסקופים אחרים התורמים להתפתחותו.
מהו השלב המוקדם ביותר של חיים שניתן לנו לצפות בו? עד כמה מפורטות הן ההבחנות שהמדע המודרני יכול להציע לנו? שאלות אלו ואחרות ייענו באופן גרפי במהלך הסרט: החל מהניצוץ בעיניים וכלה בבכיו הראשון של הולד, החיים לפני החיים פורש בפנינו את הסיפור השלם במלוא הדרו.
בריטניה, 2009

יום הסרטן הבינלאומי יום שידורים מיוחד!
יום שישי, ה-4 בפברואר החל משעה- 18:00
לרגל ציונו של יום הסרטן הבינלאומי מקדיש ערוץ הבריאות ערב שידורים שלם לתכניות העוסקות בנושא מזוויות שונות. בין התכניות שתשודרנה: המערכה נגד הסרטן הפקות המקור מסתכלים לסרטן בעיניים, המחלה שהצילה את חיי ו-להתיש את מלאך המוות – סיפורו של ליאור דנגור ז”ל שנפטר ממחלת הסרטן. הסרט מלווה את ההתמודדות שלו עם המחלה הסופנית.

Check Also

אודיו: שיחה עם אלן פייג’

אלן פייג’ התארחה בפרק של הפודקאסט “ביג טיקט”. האזנה נעימה שתפו עם חבריםFacebookTwitterLinkedin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.