יום שישי , יולי 30 2021

בואו נדבר על זה: האוס עונה 8 פרק 5

טאוב וצ’ייס חזרו,  ועימם גם נעימת הפתיחה המלאה של האוס.

וכמה סמלי הדבר, שכששניים מהצוות הוותיק של האוס חוזרים לעבוד עבורו,  המקרה המיוחד שנקרה בדרכם עוסק בסוגיות של כנות, אמת ושקר.

קפטן אפולו מבטלסטאר גלקטיקה הוא השחקן האורח, ולכאורה מדובר באדם מושלם, שאפילו מקבל אות כבוד מהעיירה הקטנה שבה הוא מתגורר.

אבל הוא מנהל רומן עם צעירונת ולוקה במה שנראה כסוג של התקף לב.

האוס משסה את ארבעת הרופאים שלו במקרה הרפואי המסובך, מה שמביא את החולה לסדרה של וידויים מעניינים והזויים, שמאירים אותו באור שונה לחלוטין.

בסופו של דבר יהיה זה צ’ייס שיגלה ,  שהבחור התוודה על דברים שלא קרו,  כחלק מהפרעה נוירולוגית מאוד מאוד מאוד נדירה. כפי שמתגלה רק בצוות של האוס.

המתוודה המדומה לא הפריע למהלך העלילה-  האוס התעלל בטאוב ושיגע אותו בנושא הזהות של שתי התינוקות שלו, והאם הן באמת שלו.  טאוב, לפי שעה, הוכיח עצמו כבוגר יותר מהאוס כשגרס את תוצאות בדיקת ה-DNA  .

את צ’ייס מנסה האוס לשסות ברופאה החדשה והיפה.

וההתעללות המעניינת ביותר היא בפורמן, שלא עוזב את בית החולים כבר ארבעה ימים, פשוט מפני שאין בכוונתו להשאיר את האוס ללא השגחה.  כמובן שהאוס לא עושה כלום בלילות בבית החולים, מלבד צפייה בטלוויזיה ושתיית מרטיני. הוא יודע שפורמן עוקב אחריו.

והרגע המשעשע של הפרק?  כמובן, הסיום, כאשר האוס חושף כי בנה במשרד קיר מכאני, שעולה למעלה בפקודה משלט וחושף את משרדו של האוס למשרדו של וילסון ההמום.

את זה לא צפיתי.

שיפור ניכר לעומת הפרקים הקודמים ועדיין……. משהו פשוט לא דופק בעונה הזו.

יש לבדוק גם

אודיו: אלה לוי “מחפשת אחיזה”

אלה לוי “מחפשת אחיזה” סינגל חדש מתוך אלבום בכורה מילים ולחן: אלה לוי אלה לוי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.