יום רביעי , אוקטובר 17 2018
Home / כללי / בואו נדבר על זה: אימפריית הפשע עונה 1 פרק 2

בואו נדבר על זה: אימפריית הפשע עונה 1 פרק 2

העניינים מתחילים להתבהר מעט בפרק השני של "אימפרית הפשע",  והתכנית הגדולה של נאקי תומפסון רוקמת עור וגידים:  האם הוא מתכוון להשתלט לבדו על עסקי הברחת האלכוהול באזור ניו ג'רזי וניו יורק, ואולי גם שיקגו?

מה שברור, הוא בהחלט רואה את עצמו כמלך של אטלנטיק סיטי, ומרגיש בטוח לגמרי בעירו. תעיד על כך שיחת הטלפון המתוחה והקשוחה שניהל עם הבוס של ניו יורק, ארנולד רוטשטיין. שיחה שעמדה בניגוד גמור לפגישה הלבבית שקיימו השניים, יחד עם טורו וביג קולוסימו בפרק שעבר.

נאקי גם התגבר די בקלות על הבגידה של ג'ימי דארמודי, והציג מולו חזות קשוחה ביותר: "אם אתה רוצה להיות גנגסטר בעיר שלי, אתה צריך לשלם".

ג'ימי שמיהר לבזבז את הכסף על מתנות לאשתו, לבנו ולאימו ( המאוד צעירה ) , נאלץ לגנוב מהאימא בחזרה את השרשרת שהעניק לה במתנה אל מול כל חברותיה.

הוא קושש לעצמו את שלושת אלפים הדולרים שנאקי דרש ממנו, הגיש לו אותם , רק כדי לראות את נאקי מבזבז בדקה את כל הכסף על הימור כושל ברולטה.

מה אפשר לעשות? כשאתה צעיר אתה אולי חושב מחוץ לקופסה, אבל הבוס הגדול תמיד יידע לשים אותך במקום.

מחוץ לאטלנטיק סיטי חושף אל קאפון את פרצופו האלים כשהוא נפטר מעיתונאי טרדן, ומנפנף שיחת טלפון נואשת שקיבל מג'ימי, שמבקש ממנו כסף.

בניו יורק רוטשטיין מבין כנראה, שנאקי הורה על חיסול  קולוסימו הגדול,  נשאר בלי מטען האלכוהול שהבטיח לו הגזבר של אטלנטיק סיטי וכנראה מתכנן את נקמתו.

באטלנטיק סיטי עצמה זוכה נאקי לביקור של סוכן הבולשת נלסון ואן הורן, שמבין כי הדג הגדול האמיתי הוא הגזבר, שאחיו מכהן כשריף של העיר.

נאקי ממהר לארגן לעצמו אליבי- הוא שולח את אחיו לגברת שרודר המסכנה, שבעלה חוסל בפקודתו מפני שהיכה אותה, עם מעטפת מזומנים שמנה. כל מה שהיא צריכה זה לומר לאנשי הבולשת שכן, בעלה היה מעורב בעסקי אלכוהול והברחות.

אבל לגברת שרודר יש משהו, שמפליא מאוד את נאקי: מצפון. היא מגיעה לביתו בשעת לילה מאוחרת כדי להחזיר לו את המזומנים, וגם מתחננת לעבודה.

לא ברור מה בדיוק הוא רוצה ממנה ומתכנן עבורה, אבל אין ספק שגברת שרודר והזיכרונות מרעייתו המתה הם כרגע שני הגורמים היחידים שסוחטים מנאקי מידה כלשהיא של רחמנות ואנושיות.

וכן , יש את ה"קומודור", שיחסיו עם נאקי כרגע לא ממש ברורים. הוא לועג לשאיפה של נאקי להשתמש בקול הנשי למטרותיו, ביום שבו הנשים יזכו לזכות הצבעה.

אההההה

בדוק גם

וידאו: THE KOMINSKY METHOD

מייקל דגלאס ואלן ארקין מככבים בסדרת הדרמה הקומית THE KOMINSKY METHOD , שתעלה בנטפליקס ב-16 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.