יום ראשון , פברואר 23 2020
Home / כללי / חדשות טלוויזיה: ינואר בערוץ החיים הטובים

חדשות טלוויזיה: ינואר בערוץ החיים הטובים

ינואר 2011 בערוץ החיים הטובים

משפצים ומרוויחים כיצד לגרום לביתך שישלם עבור עצמו ומעבר לכך¨ הבשלנים האמיצים¨ כשלונות קולינריים מלידה נולדים מחדש ככוכבים במטבח ¨ המדריך לחתונות כל שרציתם לדעת על תעשיית החתונות

אפיק 31 ב-yes וערוץ 41 ב-HOT

תכנית חדשה ברצועת החתונות של החיים הטובים!

Ultimate Wedding Guide סדרה חדשה!

ימי ראשון, החל מה-2 בינואר בשעה 19:00

ערוץ החיים הטובים גאה להציג את המדריך האולטימטיבי לחתונות. כל שרציתם לדעת העולם הסבוך ועמוס האפשריות של כלולות הפאר יוצג במסגרת 22 פרקים שיקיפו את כל מה שתחת לשמיים ולחופה: אתרי כלולות מרהיבים (החל מאוהלי קרקס לאחוזות פאר בריטיות), שמלות כלה יוקרתיות, סידורי הפרחים המושקעים ביותר, מסיבות הרווקים הלוהטות ביותר (על כדור פורח, תוך שילוב ספורט אתגרי, רכיבה על סוסים ועוד) יצרני העוגות המומלצים, והמקומות הנכונים לרכוש בהם את שלל העזרים הנלווים לחתן-כלה.

ארה”ב  2009,  22 פרקים

תכנית חדשה ברצועת העיצוב של החיים הטובים!

משפצים ומרוויחים Income Property סדרה חדשה!

ימי ראשון-שלישי, החל ב-3 בינואר בשעה 23:30

אתה בעל בית טרי בשוק נדל”ן גועש. זה עתה רכשת בית ובאופן טבעי עולה בך התהיה: האם אני מסוגל לשלם עליו? אתה מעוניין שהשקעתך תגדל ותשתלם וזאת בשעה שהמשכנתא גבוהה וזרימת המזומנים קלושה. מה עליך לעשות? משפצים ומרוויחים היא סדרה על בעלי בתים שזהו ביתם הקנוי הראשון ומטרתם הדחופה היא זו: להקים חלל פנוי להשכרה שיסייע עם תשלומי המשכנתא ויעלה את ערך הנכס. המנחה סקוט מקגיליבריי הוא בעצמו נכס לוהט היודע דבר אחד או שניים על נכסים שווים – ברשותו 18 בתים שעיצב בעצמו והמספקים לו הכנסה שוטפת. מדי פרק יציע סקוט אופציות עיצוב, יכין תכניות להסבת חללי הבית, ויפקח על הליך הבנייה של יחידת השכרה חדשה בביתם של המשתתפים.

המפתח הוא אירגון ותכנון. סקוט הספיק ללטש את כישוריו הארגוניים במסגרת מאות פרוייקטים עיצוביים שניהל. הואקורן כולו מביטחון ומיומנות, ואופיו הנינוח הוא זה המאפשר לו ללוות את בעלי הבתים לאורך דרך החתחתים בה בחרו. הסדרה תספק פתרונות עיצוב יעילים וחסכוניים עבור בעלי הבתים המתוחים. אנו נלמד כי ישנם יופי ואלגנטיות גם בבחירות העיצוב הפשוטות והישירות ביותר ונראה כיצד חשיבה חכמה ומאורגנת מסייעת להרחבת הנכס וייעולו.

בריטניה  2010, 26 פרקים.

הבשלנים האמיצים Fearless In The Kitchen סדרה חדשה!

ימי רביעי, החל מה-12 בינואר בשעה 23:00

השפית הידוענית קריסטין קושינג הופכת בשלנים איומים לשפים מלומדים וחסרי פחד המסוגלים להתקין ארוחה מופתית עבור בני משפחה וחברים. כל פרק יציג משתתף מאותגר קולינרית שיזכה להנחייה צמודה מצד קושינג במהלך  משימות בישול ואתגרים הנועדו לייצב את בטחונו במטבח. בסוף הדרך יינתן לבשלן הכושל אתגר אחרון בו עליו להעמיד במבחן את כישוריו הטריים. לשם כך ייזרק המתמודד אל סיטואציה מתוחה במיוחד, כגון הכנת ארוחה עבור 300 איש בערב בכורה בתיאטרון יוקרתי – תוך שעה וחצי בלבד. קושינג תעשה קואצ’ינג לכל אחד מהמתמודדים ותלווה אותם בדרך אל שליטה מלאה ברזי המטבח.

קושינג, קנדית ילידת יוון פירסמה שלושה ספרי בישול מצליחים, האחרון שבהם, Pure Food,  זכה בפרס ה-Gourmand בספרד והציג ליין חדש של מוצרי מזון יוקרתיים מבית הייצור של קושינג. המוצר הראשון הוא שמן זית זוכה פרסים ממכורתה, כרתים. קושינג הנחתה בעבר  תכניות בישול וביניהן: Christine Cushing Live ו-Dish It Out.

בריטניה  2009, 13 פרקים.

Check Also

חדשות טלוויזיה: העתיד של דאנאיי גורירה

   דאנאיי גורירה היא כמובן "מישון" ב"המתים המהלכים" והגנרלית ב"הפנתר השחור" .   בשבועות הקרובים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.