יום רביעי , יולי 28 2021

חדשות טלוויזיה: אוקטובר בערוצי הסדרות של YES

בלו  נטלי

החל מה- 31/10 ימי ראשון ב- 22:00

בערוץ yes Drama HD

פרק ראשון בבכורה ב yes VOD

דרמה ריאליסטית החושפת כיצד חיים האנשים המתפרנסים מסחר בנשים דרך סיפורה של משפחה אשדודית המנהלת חיים בורגניים לצד חיי ניצול ופשע.

“בלו נטלי” היא סדרת דרמה חדשה בכיכובו של צביקה הדר, העוסקת בתעשייה המשגשגת והפלילית של הסחר בנשים, באנשים המתפרנסים ממנה ומנהלים אורח חיים בורגני ומהוגן על כספי הדמים, כיצד הם מגדלים את ילדיהם ואיך חיות עם עצמן בשלום נשות המשפחות האלו היודעות כי עושרן מגיע כתוצאה מניצול נשים אחרות.

צביקה הדר מגלם את גדי – גבר קשה יום אשר העסק שניהל בת”א פושט את הרגל והוא נאלץ לחבור לעסק היאכטות האשדודי הקטן הנמצא בבעלות משפחתה של אשתו.

גדי חוזר עם רעייתו קרן (דפנה דקל) לגור בחברת המשפחה באשדוד, ומגלה כי הסיבה לעושרה של המשפחה קשור לעיסוקו של גיסו (יפתח קליין) – מאחורי העסק המהוגן כביכול של יאכטת האירועים “בלו נטלי” עומדת רשת הברחתן של זונות לארץ וניהולם של עסקי ליווי אפלים.

המתח בין התא המשפחתי החם, המוגן והתומך של משפחת הגואל, לבין העולם הקר, הכאוטי והמפחיד של תעשיית הסחר בנשים, הוא הקונפליקט העומד בליבה של הסדרה. בני משפחת הגואל בטוחים שאם יטמנו את הראש בחול יצליחו לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, אבל הם יגלו בדרך הקשה שבין אם יתפסו ובין אם לאו, חוסר המוסר מחלחל לתוך ביתם, משחית את המידות ומרעיל את כל תחומי חייהם.

אבנר ברנהיימר וגיא סידיס, יוצרי “עד החתונה”, והבמאי עודד לוטן מציגים סדרת מתח אלימה המתנהלת בשני עולמות – בים וביבשה.

ביבשה, מתקיים עולם יציב של משפחה ישראלית נורמטיבית מהמעמד הבינוני – קניונים, חוגים, אסיפות הורים ופיקניקים משפחתיים.

אבל בים החוקים אחרים… זהו עולם מושחת של גברים אלימים, נשים מנוצלות, והרבה כסף שחור. יצרים וחטאים צפים ועולים, וההבדלים בין טוב לרע, בין הים ליבשה, מטשטשים.

“בלו נטלי” טווה דרמה משפחתית אנושית, מרגשת ומצחיקה בסיפור מתח שבמרכזו מסע אמיץ, אפל ומזכך אל הגיהינום ובחזרה.

תיאור הדמויות:

גדי עמית (צביקה הדר):  כבן 40, בעל חנות ומעבדת אלקטרוניקה שבעקבות המשבר הכלכלי פושט את הרגל, ונאלץ לחזור עם ילדיו ואשתו לבית משפחתה באשדוד, שם הוא מצטרף לעסק היאכטות שמפעיל גיסו יוני. גדי מגלה בדרך הקשה שהכסף הגדול מגיע לכיסם מסחר בנשים, אבל בשלב הזה, הוא מסובך עד צוואר ולא יכול לפרוש.

יוני הגואל (הוא שינה את שם משפחתו לשם המשפחה של אשתו) (יפתח קליין): כבן 40, נע בין שני קטבים. מצד אחד איש משפחה, נשוי לשירלי ואב לשתי בנות, מור ולי, המפרנס הראשי של משפחתו המורחבת. מצד שני, הוא נסיך אשדודי, אוהב את החיים הטובים, ונסחף אחר פיתויים מסוכנים והרס עצמי. בשם הדאגה למשפחה, יוני מוצא את עצמו מעורב בעסקים מפוקפקים, וגורר אחריו את האחרים.

קרן עמית (דפנה דקל): כבת 40, בתם של חיים ורותי ואחות בכורה לשירלי ומתן. קרן נשואה לגדי ואם לשני בנים איליי וניר, חוזרת לאשדוד אחרי שנים רבות בתל אביב עם זנב בין הרגליים. היא הייתה הבטחה גדולה של המשפחה, מלכת היופי לשעבר של אשדוד, תואר במנהל עסקים, אבל לא הצליחה לממש את עצמה בשל סוד קשה שמעיק עליה ולא טופל מעולם. לאחר שבעלה גדי (צביקה הדר) פושט את הרגל, הם נאלצים לחזור לבית המשפחה וקרן מוצאת את עצמה מנסה לבנות חיים חדשים בעודה נלחמת בשדים מהעבר.

שירלי, (מיכל הלוי): כבת 37, בת אמצעית לרותי וחיים, אחות לקרן ומתן, נשואה ליוני ואמא למופת לשתי הבנות לי ומור. שירלי רופאת שיניים, עם בית יפה, בעל מוצלח וילדות מתוקות, אבל מתעקשת להרגיש מס’ 2 מרירה ולא נאהבת. שירלי מתמודדת עם חזרתה של אחותה הנסיכה לאשדוד, עם בת בגיל ההתבגרות ובעיקר בעל בוגדני אך מקסים עם יצר חזק להרס עצמי. לא סתם היא מתמחה בכתרים, היא חייבת אחד גם לעצמה.

חיים (איציק בן מלך): כבן 60, נשוי לרותי ואבא לקרן, שירלי ומתן. חיים, פועל נמל בעברו, בנה את עסק היאכטות הקטן שלו בעשר אצבעות והוא מקפיד שכולם תמיד יזכרו את זה. עכשיו הוא בפנסיה, משגע את אשתו בבית, ומחפש איך להעביר את הזמן. חיים איש משפחה תומך, אבל יש בו צד ביקורתי מאוד, ועמוד שידרה מוסרי גמיש במיוחד.

רותי (גאולה נוני): כבת 60, נשואה לחיים ואמא לקרן, שירלי ומתן. לאחר שנים של ניהול הבית, רותי צריכה להתמודד עם בעל בפנסיה שמסתובב לה בין הרגליים. היא אוהבת שכל המשפחה נמצאת תחת עינה הפקוחה, אבל הקשבה בלתי פוסקת לצרותיהם גם מחלישה אותה.

יוליה (אלונה איב): בת 22, אוקראינית יפהפייה, שיצאה למסע בעידוד אחותה הצעירה קטיה במטרה לעבוד בישראל כמטפלת. במקום זה מצאה את עצמה כלואה בדירה בה מכריחים אותו לעבוד כזונה. יוליה עוברת מהפך מצעירה תמימה לאישה הנמצאת בסכנה לאבד את זהותה.

יוצרים ותסריטאים ראשיים: אבנר ברנהיימר, גיא סידיס

במאי: עודד לוטן

מפיק: אודי סגל, SUMAYOKO LTD – חברת תוכן והפקה בע”מ

דקסטר 5 Dexter

ימי חמישי מה- 30/9 ב- 22:00

בערוץ yes Action HD

ארבעה ימים בלבד לאחר ארה”ב!

הרוצח הסדרתי האהוב ביותר בטלויזיה, חוזר לעונה חמישית, ארבעה ימים בלבד! לאחר השידור בארה”ב.

לטובת המעריצים האדוקים של הסדרה, המחכים בקוצר רוח לשידור העונה החדשה לאחר שהעונה הרביעית הסתיימה במותה המזעזע של ריטה, אשתו של דקסטר, נשדר את העונה החמישית בהפרש זעום מהשידור בארה”ב – העונה תחל שם ביום ראשון ה-26/9 וכבר ביום חמישי ה-30/9,  ארבעה ימים לאחר מכן, היא תנחת בערוץ yes Action HD.

העונה החדשה תעסוק בחקירת הרצח של ריטה, בה דקסטר יהפוך לחשוד המרכזי. יחד עם זאת, דקסטר נאבק להביא על סיפוקו את הצד הרצחני שלו, תוך גידול הילדים לבדו וההתמודדות עם אסטור, המתבגרת.

בעונה החמישית יתארחו ג’וליה סטיילס (“חיוך של מונה ליזה”, “10 דברים שאני שונאת בך”), כאישה חדשה בחייו של דקסטר, מריה דויל קנדי (קתרין ב”שושלת טיודור”) בתפקיד מטפלת אירית, וג’וני לי מילר (“טריינספוטינג”, “אילי סטון”) בתפקיד הקשור לדמותה של ג’וליה סטילס, ושון הטוסי (“אלפא דוג”, “סאות’לנד”) בתפקיד “האיש הרע”.

על משחקו בעונה הרביעית, זכה מייקל סי.הול בפרס גלובוס הזהב, וכמוהו גם ג’ון לית’גו שזכה בפרס השחקן האורח בסדרת דרמה.

בטקס האמי 2010 מועמדת הסדרה ל- 8 פרסים, ביניהם: סדרת הדרמה הטובה ביותר, שחקן ראשי בסדרת דרמה (מייקל סי. הול), ושחקן אורח בסדרת דרמה (ג’ון לית’גו).

פרק סיום העונה הרביעית שבר את שיאי הרייטינג והפך לפרק הנצפה ביותר של סדרה מקורית ב- showtime, עם נתונים של 2.6 מליון צופים.

GLEE 2

ימי חמישי מה- 14/10 ב- 21:15

בערוץ yes Drama HD

התופעה הטלוויזיונית הכי גדולה של השנה, חוזרת בעונה חדשה!

Glee חוזרת לעונה שניה כמנצחת, כשבאמתחתה גלובוס הזהב לסדרה הקומית הטובה ביותר, פרס המבקרים ו-4 פרסי אמי (ביניהם פרס הבימוי לראיין מרפי, ופרס שחקנית המשנה לג’יין לינץ’) והיא שבה אלינו לשידור זמן קצר בלבד לאחר שידורה בארה”ב.

ומה מחכה לנו בעונה החדשה?

“כיוונים חדשים” חוזרים לביה”ס כלוזרים אחרי שהפסידו בתחרות האזורית, ופרק הפתיחה יעסוק ככל הנראה באודישנים כמשל – גם מחוץ לחיי בית הספר התיכון, כל החיים הם סוג של אודישן.

מר שוסטר מלהיב את חברי המקהלה ומצית את דמיונם כשהוא מגלה להם שהשנה התחרות תתרחש בניו יורק!

אי אפשר כמובן גם בלי אורחים העונה – וכבר בפרק השני תתארח בריטני ספירס, בפרק מחווה שבו יבוצעו כל שיריה. בריטני מופיעה כחלק מהזיה של תלמידי מקינלי שמגיעים לטיפול אצל רופא השיניים (והחבר החדש של אמה) קארל האוול, בגילומו של השחקן האורח ג’ון סטאמוס (“צער גידול בנות”).

ובפברואר- הכבוד והאמון הגדול ביותר שניתן להעניק לסדרת טלוויזיה – שיבוץ פרק מיוחד מיד אחרי משחק גמר הסופרבול, האירוע הנצפה ביותר של השנה. פרק מיוחד שיהיה כולו מחווה לאומן מסויים, כשהשמועות (שהוכחשו על ידי מחנה Glee) גורסות שמדובר במחווה למייקל ג’קסון.

עוד מצטרפת לסדרה שכבר הכתה גלים עם דיווחים על בוטוקס, היא סנסציית האינטרנט הפיליפינית בת ה-18 צ’אריס פמפנגקו, המגלמת את סאנשיין קוראזון, תלמידה במסגרת תוכנית חילופי סטודנטים המצטרפת למקהלה ומעוררת ברייצ’ל נטיות רצחניות. יוצר הסדרה ראיין מרפי הגדיר אותה כדמות ה”הכל אודות איב” של הסדרה, כשהיריבות שלה ושל ריי’צל תהפוך לאגדית. היא אחת מ-3 דמויות חדשות המצטרפות למקהלה, כולל כוכב פוטבול בארון ומצטרפת נוספת (שטרם לוהקה) כנוצריה חסודה.

עוד צפויים העונה –

פרק שלם שייוחד למוזיקה מקורית, ללא קאברים.

יוצרי הסדרה פנו למיטב הכותבים והמלחינים על מנת לקבל שירים לפרק.

פרק מחווה ל”מופע הקולנוע של רוקי” שבו גם ישתתף וישיר ג’ון סטאמוס, ושני כוכבים מקוריים מהסרט – מיטלוף ובארי בוסטוויק (אדי ובראד מייג’ורס) אישרו שישתתפו בפרק.

סוזן סרנדון יצאה בהצהרה נדירה ופנתה ליוצרים מעל דפי העיתון וקראה להם לצרף אותה לפרק – כל עוד היא לא תצטרך לשיר. “אין לי טלוויזה בבית” אמרה סרנדון, “אבל יצא לי לראות פרקים על סט צילומים בניו אורלינס ונפעמתי. זה היה עשוי היטב וכיפי”. היא הוסיפה שהיא מוחמאת מאד על שהסדרה עורכת מחווה לסרט הקאלט שהזניק את הקריירה שלה.

שחקנים אורחים מאושרים ובמגעים:

קריסטן צ’נוות חוזרת להופעת אורח נוספת כאפריל רודס, כוכב ברודווי ושחקן “רוק 30” צ’איין ג’קסון הוא המנהל החדש של המקהלה המתחרה “אדרנלין ווקאלי”, אדם שנקמן יביים את אחד הפרקים וכמו כן מתנהלים מגעים להופעה של סוזן בוייל כמגישה בקפיטריה שזוכה למגע המייקאובר של קורט, ג’ניפר לופז וחאבייר בארדם.

אבל הסיפורים העיקריים ממשיכים להתמקד בדמויות המפתח:

לקורט יהיה חבר – ככל הנראה בחור שנאבק במיניות שלו, קורט יעזור לו בהתמודדות שלו ותוך כדי, הם יתאהבו. גם מרסדס תקבל בן זוג, בריטני המעודדת שדמותה התגלתה כאהובה במיוחד, תקבל סיפור משלה, ודמות חדשה, זמרת קאנטרי-נוצרי בסגנון קרי אנדרווד, תצטרף למקהלה תוך כדי מחאה על הרמיזות המיניות ועל ההומוסקסואליות של קורט ותהיה יריבתה של רייצ’ל.

ומי שהתגעגע לסו נגד שו, ימצא את השניים בהפסקת אש זמנית כשהם חוברים יחד נגד מאמנת הפוטבול ה”חייתית” החדשה, שאנון ביסט.

או כפי שמגדירה את זה סו:

“A female football coach is like a male nurse; it’s a sin against nature.”

דם אמיתי 3 True Blood

ימי ראשון מה- 10/10 ב- 22:45

בערוץ yes Action HD

הפרקים זמינים ב-VOD

עונה שלישית ומהפנטת לסדרה הכי נושכת בטלויזיה.

העונה השלישית עורכת לנו היכרות עם ה”על-טבעיים” האחרים של בון טמפ – אנשי הזאב, כשאחד מהם, אלסיד הרוו (ג’ו מנגניאלו) משלח לשמור על סוקי, בעודה מחפשת את ביל לאחר שבתום העונה השניה הוא נחטף ונעלם לאחר שהציע לה נישואין. סוקי תתערה בעולם אנשי הזאב במהלך חיפושיה ותמצא יריבה בדמות האקסית המיתולוגית של אלסיד, דבי פלט (בריט מורגן) המשוגעת.

ביל החטוף מוצא את עצמו במיסיסיפי, בממלכתו של מלך הערפדים ראסל אדג’ינגטון (דניס או’הייר), ערפד עתיק בשנים, הזומם לכבוש את ממלכתה של סופי אן לקלר (אוון רייצ’ל ווד) מלכת הערפדים של לואיזיאנה. לראסל יש עבר משותף עם אריק…

עוד בעונה: סאם משנה הצורה מתחיל בחיפושיו אחר הוריו הביולוגיים ומוצא אח שלא הכיר מעולם (מרשל אולמן מ”נמלטים”), טרה חווה דיכאון עמוק לאחר מותו של אגס ומנסה, ביאושה היא מתחברת לערפד מטורף (ג’יימס פריין “שושלת טיודור”).  לאפייט מתחבר מחדש עם אמא שלו (אלפרי וודרד “עקרות בית נואשות”), מתאהב באח השומר עליה (קווין אלחנדרו “בטי”) ומגלה סוד אפל על עברו.

אנדי וג’ייסון מכסים את עקבותיהם בכל הקשור לקשר שלהם למותו של אגס, ג’ייסון מחליט שהוא רוצה להיות שוטר ומכיר בחורה חדשה –  קריסטל (לינדזי פלסיפר), שגם מסתירה סוד…

המנטליסט 2 The Mentalist

ימי שני מה- 4/10 ב- 22:00

בערוץ yes Action HD

עונה שניה לסדרת המתח המצליחה.

“המנטליסט” היא לא רק אחת הסדרות המצליחות ביותר בארה”ב (במהלך עונתה הראשונה אף כבשה את המקום הראשון בטבלאות הצפיה) אלא גם אחת הסדרות המצליחות ביותר בעולם, עם שידור בלמעלה מ-70 טריטוריות!

פטריק ג’יין (סיימון בייקר) המנטליסט, היועץ החיצוני ליחידת ה- CBI, ממשיך במרדפו אחר “ג’ון האדום” – הרוצח הסדרתי האכזר שהרג את אשתו וביתו של ג’יין.

כשבמשטרה מחליטים לקחת ממנו את תיק החקירה בטענה שהוא מעורב מידי, ג’יין רוצה לעזוב, אך מחליט לעזור בפתרון מקרה רצח אחד נוסף…

במהלך העונה:

ג’יין יעקוב אחר החוקר שמטפל בתיק של ג’ון האדום, וכשיתפס ישלח לכלא, ויחליט שזו חוויה שהוא חייב לחוות. ליסבון תהפוך לחשודה ברצח פושע מעברה, ובהיפנוזה יסתבר שהיא סוממה ולכן אין לה כל זיכרון מליל הרצח, ריגסבי וואן-פלט יתקרבו ומערכת היחסים ביניהם תתחמם,ואי אפשר בלי ג’ון האדום שיתקוף שוב, והפעם הקורבנות הם שוטרים…

העשב של השכן 6 Weeds

ימי שני מה- 18/10 ב- 21:15

בערוץ yes Drama HD

הפרקים זמינים גם ב- VOD

הבריחה הגדולה של הבוטווינים רק מתחילה…

ננסי בוטווין עברה דרך ארוכה מאז היתה אלמנה נואשת, מוכרת גראס מהפרוורים, דרך היותה פילגש אשי הקרטל ועד שהפכה לאשת הפוליטיקאי. כעת, היא ניצבת בפני המבחן האולטימטיבי של האימהות: עליה להגן על משפחתה. ילדיה שומרים על ערנותה, והיא שומרת על ערנותו של גיסה המאוהב. ואפילו כאשר היא מנסה להתחבא בפרברי אמריקה, אופייה חסר הפחד בולט לעין.

בסוף העונה החמישית, ננסי הבינה שהיא חייבת לאסוף את ילדיה ולמהר להימלט מפני המאפיה המקסיקנית והמשטרה, לאחר ששיין הרג את פילאר, בביתו של אסטבן, בעזרת מחבט קריקט.

ננסי, יחד עם שיין, סאיילס וסטיבי התינוק, שוב בורחים. ננסי אוספת את מחבט הקריקט, שמאוחר יותר תיפטר ממנו, ונוסעת לראן-מאר כדי להחליף מכוניות עם אנדי. לאחר שמערכת היחסים של אנדי ואודרה מסתיימת, אנדי מצטרף אל הבוטווינים במנוסתם. הוא מצליח להכין עבורם זהויות בדויות ומעתה הם משפחת ניומן (כשאנדי הוא רנדי, רנדי ניומן).

סיזר, יד ימינו של אסטבן,  מגלה סרטון אבטחה בו ניתן לראות את הרצח, אך מחליט להשמידו. אסטבן והאף.בי. איי. מתחילים לרדוף אחר ננסי והמשפחה, בעוד ננסי ממשיכה להתעלם מהטלפונים שלהם.

בסופו של דבר, לאחר שלא הצליחו לעבור את הגבול הקנדי, בני המשפחה מתמקמים בסיאטל ומנסים להאמין שיוכלו לקיים שם חיי משפחה רגילים. בעוד שיין שומר על התינוק, השאר הופכים לעובדי מלון: ננסי למנקה, אנדי לשוטף כלים, וסאיילס לבל-בוי. עד מתי יצליחו כך להתחבא – וחשוב מכך: האם ננסי בוטווין באמת יכולה לחיות חיים נטולי סחר בסמים?

בתום העונה החמישית, הודיעה אליזבת פרקינס (סיליה הודס) שהיא עוזבת את הסדרה. לקאסט מצטרפת לינדה המילטון (שליחות קטלנית 1+2), ולתפקידי אורח יחזרו גם ג’ניפר ג’ייסון לי ואלאניס מוריסט. השחקן ריצ’ארד דרייפוס יתארח בלפחות ארבע פרקים בעונה הזו.

גלן מרטין – Glenn Martin, DDS

ימי שישי מה- 1/10 ב- 18:00

בערוץ yes Comedy

הפרקים זמינים ב-VOD

סדרת אנימציה חדשה ותוספת מרעננת לערב האנימציה של ימי שישי.

“גלן מרטין” היא סדרה חדשה מבית היוצר של מנהל דיסני לשעבר מייקל אייזנר, נוצרה מתוך רצון שלו ליצור סדרה שתתעסק בחוויות הילדות שלו, כבן למשפחה שהרבתה לטייל.

גלן מרטין הוא רופא שיניים, נשוי לג’קי ואב לקונור ולקורטני. הוא אדם אופטימי וטוב לב שחולם להתקרב יותר אל משפחתו.

כשגלן שורף בטעות את ביתו, הוא מחליט לקחת את משפחתו הקטנה (יחד עם ונדי, העוזרת של קורטני, וקנין, הכלב המשפחתי) למסע חוצה אמריקה בקרוואן, במטרה לחזק את הקשרים המשפחתיים.

ג’קי, אשתו של גלן מודאגת מגידול הילדים בדרכים, אך לא תמרה את פיו של גלן, ובאופן כללי, תמיד מגבה אותו, גם כאשר ברור לחלוטין שהוא טועה.

קונור הוא נער מתבגר בן 13, בעל הורמונים משתוללים. הוא מגושם וגמלוני, ובכל עת חושב על בנות. בסתר, הוא מאוהב בוונדי, העוזרת של קורטני.

קורטני בת ה-11 מתנהגת כאשת עסקים בוגרת לכל דבר- היא וונדי תמיד נמצאות בדרכן להרוויח כסף. היא תחרותית, בוסית, ואומרת את כל שעל ליבה, וחבריה מתייחסים אליה כאילו היתה ממשפחת מלוכה. למרות זאת, היא יכולה להיות מאוד נאמנה.

ונדי (ששמה האמיתי הוא בון-ווה-פו) היא העוזרת של קורטני. היא נולדה בצפון קוריאה וככל הנראה אין לה הורים. לכן היא מתגוררת אצל משפחת מרטין. היא נערה חברותית ומתוקה, ונראה שגם היא מאוהבת בסתר בקונור.

מטבחי הגיהינום 7 Hell’s Kitchen

ימי שלישי מה- 12/10 ב- 21:00

בערוץ yes Next HD

שף-העל גורדון רמזי חוזר בריאליטי המצליח שבו שפים חובבים מתחרים האחד נגד השני תחת השגחתו הקפדנית, שאינה חוסכת מהם ביקורת.

מדי שבוע יכין רמזי את שתי הקבוצות (האדומה מול הכחולה) ל”סרוויס” – אותה שעת הגשה שבה אורחים מגיעים למסעדה ומצפים לקבל שירות.  כבכל עונה – רמזי יתעצבן, יקלל, יעביר אותם סדרה של אתגרים מענים (ומהנים לצופים) במטבח, ולבסוף יבחר אחד אשר יקבל את הפרס למנצח – ניהול מסעדתו של השף רמזי , במלון סאבוי בלונדון.

בכל פרק גורדון יבחר את הקבוצה שלדעתו הצליחה ויזכה אותה בחסינות. מהקבוצה המפסידה הוא יבחר אדם מצטיין אחד ויטיל עליו משימה – להציג בפניו שניים שלדעתו אחראים לכישלון הערב.

רמזי ישקול את הצעתו וידיח אחד מהשניים (או כל אדם אחר שיתחשק לו…).

בעונה השביעית, יצטרכו הקבוצות להכין ארוחה איכותית לחברי התזמורת של אוניברסיטת דרום קליפורניה, ליצור תפריט המושפע משנות ה-50, ולארח במסעדה מסיבת חתונת כסף.

הסדרה היתה הנצפית ביותר במשבצת השידור שלה, וכמובן חודשה כבר לעונה שמינית.

בעזרת השף 2 – ארה”ב

Kitchen Nightmares 2 US

ימי שני מה- 18/10 ב- 21:00

בערוץ yes Next HD

גורדון רמזי הוא אימפריה של איש אחד – בעל מספר תוכניות בטלוויזיה, אחד השפים הידועים והמוכרים ביותר בעולם, שנחשב לראשון השפים הסלבריטאים.

במשך השנים הפך רמזי לאישיות בולטת בנוף הטלוויזיוני ואף פרסם ספרים רבים בנושא קולינריה כולל ספר על חוויותיו בצילומי “בעזרת השף”, ובעונה החדשה של “בעזרת השף” רמזי יוצא למצוא מסעדות מתקשות ברחבי ארה”ב ולשקם אותן.

רמזי ימצא מסעדות שלא מצליחות להרוויח כסף, בעלות תפריטים גרועים, אוכל גרוע, שפים חדלי אישים וכו’. המסעדות נמצאות על סף קריסה כלכלית וללא עזרתו של רמזי סביר להניח שייסגרו בקרוב. רמזי סועד במסעדות, מזדעזע, ומיד ניגש למלאכה – הוא מתעמת עם השפים, המלצרים, הבעלים ובכלל עם כל מי שעומד בדרכו להפיכת המסעדות למצליחות.

לא תמיד יקבלו את דעתו ולעיתים קרובות  זה יגלוש לעימותים קשים, אבל בסוף גורדון יצליח לשנות את רוע הגזירה ולהשיב את המסעדות לימי העבר המפואר שלהן.

“בעזרת השף” היא הסדרה השניה של גורדון רמזי ברשת FOX האמריקאית, והיא חודשה לעונה שלישית. הצלחתה, כמו גם של “מטבחי הגיהנום”, הובילה את מייק דרנל מפוקס להכריז עליו כעל “הגירסא שלנו ל-CSI” ולהעניק לו אף תוכנית שלישית (גירסא אמריקאית למאסטר שף).

אקסטרים מייקאובר 6 Extreme Makeover

ימים רביעי וחמישי מה- 13/10 ב- 21:00

בערוץ yes Next HD

הפרקים זמינים ב-VOD

אקסטרים מייקאובר חוזרת בפרקים חדשים

במסגרת התוכנית, צוות של בנאים ובראשם המנחה ההיפראקטיבי טיי פנינגטון מגיע למשפחה נטולת אמצעים וקשת יום, שלה סיפור חיים קורע לב (הורים נכים, ילדים חולים או יתומים, כאלה שביתם נשרף כליל ועוד..). ביתם נמצא במצב רע, וצוות אקסטרים מייקאובר משפצים אותו מן היסוד.

תוך 7 ימים הצוות הורס את הבית ובונה במקומו בית מפואר, מצויד במיטב הטכנולוגיה החדישה והעיצובים המפוארים. בני המשפחה, שזוכים לראות את הבית אחרי שבוע, מקבלים את שוק חייהם.

הסדרה מתעדת את הלחץ בזמן לגמור את הבית, את היחסים בין המעצבים והבנאים בזמן שהם עובדים עליו וכמובן את התגובה האמוציונלית של בעלי הבית.

מחלוצת סדרות ה”Feel Good”, סדרות בהן אנשים משפרים את חייהם והכל מאד חיובי ומרגש, “אקסטרים מייקאובר” תמיד הקפידה להתעסק באספקט הרגשי של שיפוץ הבתים ולאו דווקא באקט עצמו. המגזין Entertainment Weekly הכריז ש”ב-10 הדקות האחרונות של ‘אקסטרים מייקאובר’ אין אדם אחד באמריקה שלא מזיל דמעה”.

ואכן, ההצלחה הפנומנלית של אקסטרים מייקאובר בארה”ב (שם היא משודרת במשבצת שלפני עקרות בית נואשות) היא במשבצת בעלת רייטינג גבוה לצפיית נשים וצפיית משפחות וזאת בשל האימפקט האמוציונלי שיש לשיפוץ על המשתתפים. הצופים מחכים לסוף כדי לראות את התגובה של בעלי הבית, את הדמעות, הרגש, המבטים המופתעים.

קומנדו חתונה 7 Bridezillas

ימי ראשון מה- 17/10 ב- 21:00

בערוץ yes Next HD

עונה חדשה לבריידזילות המטורפות ביותר באמריקה!

הסדרה, קופרודוקציה של ITV הבריטית עם ערוץ הנשים האמריקאי WE, מתארת את הימים מורטי העצבים עד לחתונתן של מספר נשים שתלטניות, החייבות לתכנן כל פרט ופרט בחתונתן.

עוד כלות מטורללות, משפחות מתוסכלות וחתנים שפוטים….

מאחורי הקלעים של חתונות גדולות וקטנות. בחורות נחמדות ומתוקות שחלמו על יום כלולותיהן מילדות , הופכות מאדם שפוי וסימפטי למפלצת – כלה מהגהינום.

ועוד בערוץ yes Next HD

מי רוצה לתפוס מיליונר ימים א’-ה בשעה 21:45 החל מה-14.10

שידור יומי לכל העונות מההתחלה, של הסדרה המרתקת בכיכובה של פטי סטייגר, השדכנית לאלפיון העליון.

טורי ודין – כל העונות בשידור יומי ימים א’-ה בשעה 22:30 החל מה-12.10

שידור יומי לכל העונות מההתחלה, של סדרת הריאליטי בכיכובה של טורי ספליג, בעלה דין מקדרמוט וילדיהם הנולדים תוך כדי העונות.

בריטני ספירס מגיעה ל-glee!!!!

glee עונה שניה – פרק 2

יום חמישי ה- 21/10 ב- 21:15

בערוץ yes Drama HD

It’s Britney Bitch!

זה התחיל בקמפיין שהתחילו בריטני והמנהל שלה בפייסבוק וטוויטר.

המשיך בהצהרה של בראיין מרפי שהוא הולך לערוך פרק מחווה לנסיכת הפופ בביצוע כל שיריה.

ואז בריטני אישרה….

בריטני ספירס, מתארחת בפרק השני של התופעה הטלוויזיונית של השנה – והסדרה האהובה עליה – בפרק מחווה שבו יבוצעו כל שיריה.

הפרק יתמקד בדמותה של בריטני המעודדת, ואילו בריטני ספירס מופיעה כחלק מהזיה של תלמידי מקינלי שמגיעים לטיפול אצל רופא השיניים (והחבר החדש של אמה) קארל האוול, בגילומו של השחקן האורח ג’ון סטאמוס (“צער גידול בנות”).

טרם שוחררו פרטים לגבי איזה שירים יבוצעו, אבל מה שכן ידוע הוא שמי שלא יבצע את השירים הוא מת’יו מוריסון ובן דמותו, המורה וויל שוסטר.

מוריסון הגיב בזמנו על הקמפיין של ספירס והתנגד נחרצות לקיום הפרק, ובמחווה למציאות – גם בן דמותו בסדרה יתנגד נחרצות לביצוע שיריה של ספירס כחלק מהמקהלה…

תאריכי עליית וירידת סדרות:

עונות וסדרות חדשות באוקטובר:

תאריך

סדרה

יום

שעה

ערוץ

30/9

דקסטר 5

חמישי

22:00

yes Action HD

1/10

גלן מרטין

שישי

18:00

yes Comedy

4/10

המנטליסט 2

שני

22:00

yes Action HD

10/10

דם אמיתי 3

ראשון

22:45

yes Action HD

12/10

מטבחי הגיהינום 7

שלישי

21:00

yes Next HD

13/10

אקסטרים מייקאובר 6

רביעי-חמישי

21:00

yes Next HD

14/10

glee 2

חמישי

21:15

yes Next HD

17/10

קומנדו חתונה 7

ראשון

21:00

yes Next HD

18/10

בעזרת השף USA 2

שני

21:00

yes Next HD

18/10

העשב של השכן 6

שני

21:15

yes Drama HD

31/10

בלו נטלי

ראשון

22:00

yes Drama HD

עונות מסתיימות באוקטובר:

ערוץ

שעה

יום

סדרה

תאריך

yes Action HD

22:45

ראשון

דם אמיתי 2

3/10

yes Drama HD

22:00

חמישי

איך להצליח באמריקה

7/10

yes Drama HD

22:30

חמישי

משועמם

7/10

yes Next HD

00:00

שני

סקינס 4

11/10

yes Drama HD

21:15

שני

הורים במשרה מלאה

11/10

yes Next HD

21:45

רביעי

10 דברים שאני הכי שונאת אצלך

13/10

yes Drama HD

22:00

ראשון

אבודים באפריקה

24/10

yes Drama HD

22:45

ראשון

טרה 2

24/10

yes Action HD

22:00

ראשון

כמעט אנושיים

24/10

yes Action HD

22:45

חמישי

פלאש פורוורד

28/10

יש לבדוק גם

וידאו: בונד חוזר, סוף סוף

מגפת הקורונה עיכבה משמעותית גם את עליית “לא זמן למות”, הסרט האחרון של דניאל קרייג …

אין תגובות

  1. איך “אבודים באפריקה” מסתיים כל כך מהר ??! כמה פרקים יש בעונה… ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.