יום שלישי , יוני 2 2020
Home / כללי / חדשות טלוויזיה: יולי בערוצי הסדרות של יס

חדשות טלוויזיה: יולי בערוצי הסדרות של יס

הנה הודעת דוברות יס על חודש יולי בערוצי הסדרות. הו

האישה הטובה – The Good Wife

החל מה- 4/7 ימי ראשון ב- 21:15

בערוץ HD yes Stars Drama

ג’וליאנה מרגוליס הנפלאה (ER) חוזרת לטלוויזיה בדרמת בית משפט חדשה הזוכה להצלחה רבה, ואף חודשה לעונה שנייה.

מרגוליס מגלמת את אליסיה פלוריק, עורכת דין, אשר נטשה את מקצועה לפני 15 שנים כשהתחתנה עם פיטר, התובע המחוזי של שיקאגו (כריס נות’, מיסטר ביג ב”סקס והעיר הגדולה”), והסתפקה בגידול בנם ובתם.

אחרי ששערוריית מין ושחיתות של בעלה מתפוצצת ומותירה אותו בכלא, היא מחליטה לחזור לשוק העבודה ומצטרפת כעורכת דין זוטרה למשרד עורכי דין.

היא מתמודדת עם הצורך להתחיל מחדש את חייה ולפרנס את משפחתה ומגלה שהיא מתחרה בעצם על מקומה מול עו”ד צעיר (מאט קזורי – לוגן ב”בנות גילמור”).

מידי פרק, אליסיה תתמודד עם תיקים משפטיים מסובכים, ועם הצורך להוכיח שהיא עדיין עורכת דין מעולה, למרות גילה, מגדרה וסיפור חייה.

במקביל ילדיה מתמודדים עם הלחשושים והשערוריות ומשוכנעים שהם יכולים להוכיח את חפותו של אביהם אחרי שגילו שאחת הראיות שהרשיעו אותו פוברקה בפוטושופ.

שחקנים נוספים: ג’וש צ’ארלס כשותף במשרד עורכי הדין וידיד של אליסיה, כריסטין ברנסקי (“סיביל”, “מאמא מיה”) כאחת השותפות הבכירות ואלן קאמינגס שיהפוך לשחקן קבוע בעונה 2.

“האישה הטובה” הפכה ללהיט עבור רשת CBS, כשהיא מושכת 13.7 מיליון צופים, זוכה למקום מכובד בין 15 הסדרות הנצפות ביותר וזוכה במהירות לחידוש לעונה שניה.

ההצלחה שלה משכה ל-CBS קהל אחר מאלו שבדר”כ צופה בסדרות הפשע הפרוצידורליות שלה, ונשיאת CBS נינה טסלר הסבירה את הצלחת הסדרה בכך שמעבר למשיכת צופים חובבי דרמות משפטיות היא מושכת צופים שרואים באליסיה “דמות שניתן להבין ולהזדהות איתה”.

הנושא החם של הסדרה, שערוריית מין ופוליטיקה כדוגמת זו של אליוט ספיצר או ביל קלינטון, הופך אותה לדברי טסלר ל”אומנות המחקה את החיים”, ולדברי יוצרי הסדרה (הצוות הנשוי רוברט ומישל קינג) לא היתה להם שום כוונה להתחמק מלהתעסק בנושא, ולהשתמש בו לאמירה על נושאים רחבים יותר כמו מקומן של נשים בשוק העבודה, החיים לצד פוליטיקאי ואיך נוצר מצב בו נשים אינטלגנטיות ועצמאיות מאבדות את עצמן בקשר זוגי.

במאי : רידלי סקוט (“בלייד ראנר”).

הורים במשרה מלאה Parenthood

ימי רביעי מה- 19/7 ב- 21:15

בערוץ HD yes Stars Drama

פיטר קראוזה (“עמוק באדמה”, “כסף, דארלינג”) ולורן גראהם (“בנות גילמור”) חברו יחד בסדרה חדשה המבוססת על הסרט “הורים במשרה מלאה” משנת 1989.

זהו סיפורה של משפחת ברוורמן המונה שלושה דורות:

הורי המשפחה המורחבת, זיק וקמילה (קרייג טי נלסון ובוני בדיליה), הדואגים תדיר לשלמותה ואושרה של המשפחה, וילדיהם, בעלי משפחות משלהם:

אדם (פיטר קראוזה)  הבן הבכור שכולם נתמכים בו, נשוי לכריסטינה, ואב להיידי (15) ומקס (8). לאדם יש תפיסה ברורה מאוד של המשפחה הרגילה והמאושרת שצריכה להיות לו, אך כשמקס מאובחן כלוקה בתסמונת אספרגר, אדם צריך לשנות את תפיסתו ולהתמודד עם  האבחנה.
כריסטינה (מוניקה פוטר, “פאטץ’ אדאמס”), היא אישה חזקה שתומכת בכולם, ומהווה את הגורם היציב במשפחה.

שרה (לורן גראהם) הבת הבכורה, גרושה מסת’ הרוקיסט והנרקומן, ואם לשני מתבגרים אמבר (16) ודרו (14), מרדנים, מרוחקים, מחוסרי דמות אב ולמודי אכזבות. שלושתם עוזבים את פרזנו וחוזרים לגור בבית הוריה של שרה, בגלל מצבם הכלכלי. שרה היא גרפיקאית במקצועה, אך מתקשה למצוא עבודה כיוון שאין לה תואר, ולכן עובדת כברמנית.

קרוסבי (דקס שפרד), הבן הצעיר הוא רווק מושבע שמסרב להקים משפחה. במפתיע מופיעה אהובתו מן העבר ומציגה בפניו את בנו בן ה-5 ג’אבר, שלא ידע על קיומו. האם יסכים להתמסד כעת?

ג’וליה (אריקה כריסטיאנסן) הבת הצעירה, היא עורכת דין מצליחה, נשואה לג’ואל ואמא של סידני (5). בעלה, ג’ואל (סאם ייגר, “איליי סטון”), תומך בקריירה שלה ומשמש עקר בית ואב במשרה מלאה.

ג’וליה לעיתים מקנאה בקשר של ג’ואל וסידני. היא בחורה לחוצה ומתקשה להשתחרר, אך למרות שבאופיה היא הפוכה משרה, הן חברות ופונות אחת אל השניה לתמיכה.

הסדרה היא מסוג הסדרות שנוטים לכנות “נס טלויזיוני”. ההתחלה לא היתה פשוטה, מורה טירני מ”ER” לוהקה לתפקיד הראשי ופרשה אחרי צילומי הפיילוט בשל מחלת הסרטן.

לורן גרהאם הובאה במקומה ויחד איתה שונה התסריט והפך מפחות אפל וכבד לדרמה משפחתית מורכבת. למרות שעלתה כסדרת אמצע עונה, וברשת NBC החבוטה, Parenthood עלתה לאויר עם נתוני רייטינג סבירים – ואז מפרק לפרק הריטינג עלה, אנשים שצפו בסדרה המליצו לחבריהם והבאז גדל ואז היא הפכה להצלחה שהיא היום, כולל חידוש זריז לעונה שניה.

ניצולים 2 Survivors

ימי רביעי מה- 14/7 ב- 22:45

בערוץ HD yes Stars Action

עונה שנייה לסדרת המתח מבית ה- BBC.

וירוס אחד, מיליוני מתים, ניצולים מעטים.

בסיום העונה הראשונה, אבי גראנט, מנהיגת קבוצת הניצולים מהוירוס הנורא שהרג את מרבית אוכלוסיית כדור הארץ, נחטפה על ידי אנשי המעבדה, אשר גילו שהיא חלתה בוירוס והצליחה להחלים ממנו, וכעת רוצים לערוך בה ניסויים על מנת למצוא חיסון.

בניסיונו להציל את אבי, גרג נורה על ידי דקסטר הגנגסטר שעובד עבור סמנתה וקבוצת הניצולים שלה, ונפצע אנושות. בסיום הפרק, הופיע ילד צעיר, הרים תיק שעליו רשום שמו של פיטר גראנט, בנה של אבי, אחריו היא מחפשת….

בפתיחת העונה השנייה, אניה מנסה לטפל בפציעתו האנושה של גרג, אך אין לה מספיק ציוד רפואי. היא מובילה את אל וטום לבית חולים בוער בחיפוש אחר אספקה, אך כשבית החולים קורס, אניה ואל נלכדים בתוכו.

טום מזעיק את שרה ונג’יד לעזרה , אך הם לא מצליחים לפנות את ההריסות. שרה יוצאת לפגוש מנהיג של קבוצת ניצולים אחרת, אדם ברוטלי ואלים, שמסכים לספק ציוד להרמת ההריסות, אך מסרב לאפשר לה לעזוב, עד שתקיים איתו יחסי מין.

בינתיים, אבי כלואה במעבדה, ונחקרת על ידי וויטקר, ראש המדענים במקום, שמספר לה שאיבד במגפה את כל משפחתו (דבר שמתגלה כשקר), ואבי מסכימה לעבור ניסויים רפואיים כדי למצוא חיסון לוירוס.

איש משפחה 8 Family Guy

ימי שישי מה- 2/7 ב- 23:05

בערוץ yes Stars Comedy

הסדרה עמוסה פלאשבאקים, במהלכן צף עברן של הדמויות, ואירועים שעברו. נושאי הפלאשבאקים מגוונים, החל ממסצינות מסרטים קלאסיים, דרך אירועים הזויים ודמיוניים ועד לאירועים היסטוריים שקרו במציאות.
הפלאשבאקים מכילים לעתים גם חלקים הומוריסטיים, מעוותים ושטותיים, כמו שימוש בהיקפו וכרסו של פיטר לחימום שחקנית הקולנוע לארה פלין בויל.

סת’ מקפרלן, יוצר הסדרה, גם כותב את התוכנית ומדבב חלק מהדמויות – בהן פיטר, בריאן, סטואי, גלן קוואגמייר, טום טאקר ואחרים.

בעונה השמינית, כמו בעונתה השלישית של הסדרה, החליטה רשת FOX שלא לשדר את אחד מפרקי הסדרה (פרק 21 ואחרון), ובו לואיס משמשת פונדקאית לתינוק של חברתה הטובה, אך כשהחברה מוצאת את מותה במפתיע, לואיס שוקלת להפיל את התינוק. הנושאים הרגישים בהם עוסק הפרק, הביאו להחלטה, שלא לשדר את הפרק בארה”ב, אך הפרק ישודר אצלנו במלואו.

קליבלנד Cleveland Show The

יום שישי ה- 2/7 ב-23:30

בערוץ yes Stars Comedy

סדרה חדשה של סת’ מפארלן, סדרת בת ל”איש משפחה” המצליחה.

הסדרה נסובה סביב דמותו של קליבלנד, השכן השחור של משפחת גריפין, שמחליט לעזוב את קוהוג ולנסות להצליח בלוס אנג’לס.

לאחר שקליבלנד נאלץ להעביר את הבית שלו לאשתו לשעבר, זוכה במשמורת על בנו, ופיטר מצליח להרוס את החלק הקידמי של הבית, הוא מרגיש שהיה לו מספיק מקוהוג ומפיטר גריפין. הוא זקוק לחברים משלו, לסיידקיק משלו ולסיפורים משלו.

הוא לוקח איתו את הבן שלו, קליבלנד ג’וניור,  ובדרך פוגש את אהובת נעוריו הגרושה, דונה טאבס, את בתה הטינאייג’רית הלוחמנית רוברטה ואת בנה הקטן והחצוף, חובב הבנות, ראלו. קליבלנד, שמעולם לא הפסיק לאהוב את דונה, ומרגיש שמצא שוב את הנפש התאומה האבודה שלו, מתחתן איתה והשניים מאחדים את משפחתם, ונשארים בעיירת נעוריהם הדימיונית, סטולבאנד, בוירג’יניה.

לקליבלנד ודונה קבוצה משונה של שכנים הכוללים את לסטר הקולני, הולט שמנסה בכל כוחו להיות מגניב, ומשפחה של דובים מדברים – טים ואריאנה אישתו.

כמיטב מסורת “איש משפחה”, הסדרה מלאה ברפרנסים פרועים, בדיחות והומור שחור.

מרסי Mercy

ימי שלישי מה- 27/7 ב- 22:00

בערוץ HD yes Stars Drama

דרמה רפואית חדשה המתקיימת בבית החולים “מרסי” בניו ג’רזי, ועוסקת בחיי הצוות הרפואי, דרך עיניהן של מי שמכירות את המקום בצורה הטובה ביותר: האחיות.

הסדרה מתמקדת בחייהן של שלוש אחיות בבית החולים:

ורוניקה פלאנגן קלאהן (טיילור שילינג) שבה זה עתה  מתקופת שירות כאחות בצבא ארה”ב, ויודעת יותר על רפואה מכל המתמחים גם יחד.

סוניה חמינז (ג’יימי לי קירשנר) חברתה הטובה, מנהלת מערכת יחסים רצינית עם קצין משטרה, ומסובבת את ראשי כל הגברים בבית החולים.

קלואי פיין (מישל טרכטנברג, דון ב”באפי ציידת הערפדים”) היא אחות צעירה שזה עתה סיימה את לימודיה ונזרקה אל תוך עולם האחיות, כשאינה מוכנה לכל מה שהוא כולל. היא לומדת להתמודד עם הקשיים בעבודה המאתגרת.

האחיות מנווטות בין מקרי הטראומה שמגיעים בכל יום, לחייהן האישיים והחברתיים, ומוצאות אהבות, בתוך כותלי בית החולים, ומחוצה להם.

התרסקות 2 Crash

ימי רביעי מה-28/7 ב- 22:00

בערוץ HD yes Stars Drama

ובבכורה ב-VOD מה- 22/7

לוס אנג’לס. בעיר הזו, מסוכן לחלום, אך בלתי אפשרי שלא לחיות על פי חלומותיך, והמרדף המתמשך הזה אחר הבלתי מושג, גורם לדמויות שהכי לא סביר שיפגשו, להיפגש ולהתנגש בתוך הפסיפס החברתי המגוון של העיר. ממפגשים מקריים ועד אינטראקציות דרמטיות, לוס אנג’לס היא המקום שיכול לשנות חיים לעד.

העונה השנייה מציגה תערובת של אנשים מצדדים שונים מאוד של העיר.

בין חברי הקאסט החדשים אפשר למצוא את סת’ בלנצ’רד (אריק רוברטס, האביר האפל) יזם ומליונר, מגי, (לינדה פארק) אשתו היפה של סת’, ג’ימי, (דיינה אשברוק, דדווד, שטח הריגה) מהמר כריזמטי, ובו (ג’ק מקלוגין) ספורטאי מצליח בעברו.

מהעונה הראשונה ממשיכים בן סנדרס (דניס הופר ז”ל) שחזר ללוס אנג’לס לאחר שנה בגמילה, אנטוני (ג’וקו סימס) שכעת מנהל את חברת התקליטים של סנדרס, קני (רוס מקול) השוטר לשעבר שכעת הוא איש אבטחה שמבקש הזדמנות שנייה, ואינז (מורן אטיאס) שמשמשת כמארחת במועדון גברים יוקרתי.

“התרסקות” היא הסדרה אחרונה בה השתתף דניס הופר טרם מותו, והדמות שהוא מגלם בה – הפכפך, אכזרי, אגוצנטרי, נע בין קו של שפיות לטירוף –  ניצבת כעדות ליכולות המשחק הוירטואוזיות שלו.

Numb3rs מספרים 6 –

ימי ד’ ב- 22:00 החל מה- 14/7

yes Stars Action HD בערוץ

סוכן הבולשת הפדרלית דון אפס (רוב מורו) ואחיו הצעיר, צ’ארלי (דיוויד קרומהולץ) המתמטיקאי הגאון, משתפים פעולה בפתירת פשעים חמורים בלוס אנג’לס.

האחים מתמודדים עם התיקים הפליליים המסובכים ביותר מנקודת מבט מיוחדת מאוד; השימוש במתמטיקה בפענוח פשעים מספק גילויים בלתי צפויים ותשובות לכמה מהחקירות המסתוריות ביותר.

בעונה השישית, צ’רלי ואמיתה מתארסים. הם מתכננים את חתונתם ומצטרפית לתוכנית “אח גדול / אחות גדולה” כדי להתאמן על כישורי ההורות שלהם.

דוןן מגלה שקודמו בתפקיד והמנטור שלו, היה מושחת והם מגיעים לעימות קטלני. בהמשך, דון מאבד את נשקו ומוצא אותו רק לאחר שישמש עבריינים ברצח אלים.

לארי מחליט לוותר על הזדמנות להיפגש עם מתמטיקאים בכירים מהאירגון הארופאי למחקר גרעיני בז’נבה, עוזב את האוניברסיטה ונוסע למדבר. כשהוא חוזר, יש לו תובנות חדשות על עתיד היקום.

אלן מפסיד את מרבית כספי הפנסיה שלו ומחליט לחזור לעבוד כיועץ טכני בהייטק.

דיוויד עוזב את הצוות ועובר לוושינגטון, לנהל צוות ב- FBI.

צ’רלי ואמיתה מתחתנים ועוברים לאנגליה, ללמד באוניברסיטת קיימברידג’.

Glee – פרק סיום העונה

יום שני ה-12/7 ב- 20:30

בערוץ yes stars Comedy HD

פרק סיום העונה, לתופעה הטלוויזיונית הכי מצליחה והכי מדוברת בשנים האחרונות!

פרק הסיום “Journey”, על שם הלהקה המקורית ששרה את Don’t Stop Believin’, כולל גם מחווה ללהקה ומספר שירים שלה וכן ביצוע חדש ל- Don’t Stop Believin’, הלהיט שהגיע במהירות הרבה ביותר בהיסטוריה אל המקום הראשון ב-iTunes!

בפרק מסעה של מקהלת “ניו דיירקשנס” לתחרות האזורית מגיע לסיומו עם הופעה הכוללת מחרוזת משירי להקת Journey (Faithfully, Any Way You Want It/Lovin’ Touchin’ וכאמור ביצוע מעודכן ללהיט Don’t Stop Believin’).

את המקהלות המתחרות שופט צוות שופטים-סלבריטאים שכולל את ג’וש גרובן, אוליביה ניוטון-ג’ון וכן את סו סילבסטר – הנמסיס של וויל שוסטר ששואפת לסגור את המועדון מיומו הראשון. בתחרות הם מתמודדים עם מקהלת “אדרנלין ווקאלי” שסולנה ג’סי סט. ג’יימס נפרד מרייצ’ל, סולנית “ניו דיירקשנס”. אם “ניו דיירקשנס” לא ינצחו או לפחות יגיעו למקום השני בתחרות – מועדון ה-glee ייסגר!

מי ינצח בתחרות? האם חברי מועדון glee יינצלו מאיום הסגירה? האם האוהבים וויל ואמה, פין ורייצ’ל, יתאחדו?  ומה יעלה בגורלה של התינוקת של קווין? הפרק “Journey” הוא אכן מסע מרגש ועתיר התרחשויות שחותמים את העונה של הסדרה שהפכה בין-לילה לתופעה.

בפרק הסיום בוצעו קאברים ל-9 שירים, ביניהם כאמור 4 שירים של להקת Journey ובנוסף ביצוע של “אדרנלין ווקאלי” ל”רפסודיה בוהמית” האגדי של להקת Queen המוגש במלואו (כ-6 דקות!), ביצוע ל”לאדוני באהבה” של לולו וקאבר ברוח הביצוע היפה של יזראל קאמיקוויוולה ל- “Over The Rainbow”, במקור מתוך “הקוסם מארץ עוץ”.

פרק סיום העונה נצפה על ידי 11 מיליון צופים ובקטגוריית בני 18-49 (הקטגוריה המועדפת על המפרסמים ושעל פיה נקבעים תעריפי הפרסום) היא השיגה 4.6% – הנתון הגבוה ביותר שהשיגה העונה סדרה חדשה בפרק הסיום.

בצעד נדיר במיוחד רשת FOX הודיעה שבנוסף לעונה השנייה שתעלה בעונת 2010/11, עונה שגם תהיה ארוכה מהרגיל ותכלול 25 פרקים, הוזמנה מראש גם עונה שלישית שתעלה בעונת השידורים של 2011/12.

ראיין מרפי, מיוצרי הסדרה, הצהיר שבעונה השנייה יצטרפו 3 דמויות חדשות: בחור חדש שיהיה החבר של קורט, צעיר שחור שיהווה פוטנציאל רומנטי למרסדס וכן דמות של נערה נוצריה, בלונדינית א-לה קארי אנדרווד, שתהווה תחרות קשה לרייצ’ל ברי.

Check Also

מהלילה בארה”ב: עונה 2 של DIRTY JOHN

העונה השנייה של סדרת האנתולוגיה DIRTY JOHN תעלה הלילה בארה”ב, בערוץ הכבלים-בייסיק USA NETWORK בשידור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.