יום ראשון , מרץ 29 2020
Home / כללי / חדשות טלוויזיה: צ'רלי שין, שובר שורות, האחות ג'קי ועוד

חדשות טלוויזיה: צ'רלי שין, שובר שורות, האחות ג'קי ועוד

1.   טיפול הגמילה של צ’רלי שין הביא להפחתת שני פרקים מהעונה הנוכחית של “שני גברים וחצי”. מפיק הסדרה הודיע, שבעונה השביעית יהיו 22 במקום 24  פרקים, כפי שתוכנן תחילה.2.   השחקן הותיק קוין קליין לוהק לתפקיד הראשי בסדרת דרמה חדשה המיועדת לרשת הכבלים פרימיום HBO  . קליין יגלם מנתח לב, שריצה עונש מאסר של חמש עשרה שנה, לאחר שהורשע בהרג פילגשו ברגע של כעס.

הסדרה תחל עם שחרורו של קליין מהכלא ותעקוב אחרי ניסיונותיו לבנות את חייו מחדש.

3.   למרות היעדר באזזז ורייטינג נמוך החליטה רשת הכבלים פרימיום HBO    להזמין עונה שנייה לסדרת האנימציה “המופע של ריקי ג’רוייס”. הסדרה מבוססת על פודקאסטים של ג’רוייס ושני חבריו הטובים. היא משודרת באמריקה בשישי בערב.

4.   הרשת המתחרה, SHOWTIME   , מדווחת על נתוני רייטינג משביעי רצון לפתיחת העונה השנייה של “האחות ג’קי”. 1.52  מיליון בני אדם צפו בשני שידורי הפרק הראשונים, 19%  יותר מנתוני הצפייה של פרק סיום העונה הראשונה.

אבל, הרשת איבדה צופים במעבר לפתיחת העונה השנייה של “טארה”. כאן צפו בשני השידורים הראשונים של הפרק 1.17   מיליון בני אדם, “בהתאם” ( כהגדרת SHOWTIME  ) לנתוני הבכורה של העונה הראשונה לפני יותר משנה.

לכן אין זה מפתיע, שהרשת החליטה להזמין עונות נוספות של שתי הסדרות.

5.   בשורות מצוינות לרשת הכבלים בייסיק AMC  . פרק פתיחת העונה השלישית של “שובר שורות” המופתית נצפה על ידי שני מיליון בני אדם, או 3.3  מיליון בשילוב נתוני שלושת מועדי השידור של הפרק. מדובר בעלייה של 40%   לעומת פתיחת העונה השנייה.

Check Also

בואו נדבר על זה: “מסע בין כוכבים: פיקארד” עונה 1 פרק 10 – סיום העונה!

פופ טארטס פשוט לא מצליח להבין את כל מי שטוענים שהם מאוכזבים מ”פיקארד”. קודם כל, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.