יום שלישי , אפריל 7 2020
Home / כללי / ברייקינג ניוז היסטרי: 24 מסיימת את דרכה הטלוויזיוני. סופית

ברייקינג ניוז היסטרי: 24 מסיימת את דרכה הטלוויזיוני. סופית

זהו. חתום וגמור. רשמי וסופי. אין גלגל הצלה בדמות רשת NBC   .  24 מסיימת את דרכה הטלוויזיונית באמצע חודש מאי הקרוב, עם סיום עונתה השמינית. רשת FOX   הודיעה על כך הלילה, ומפיקי הסדרה הזדרזו להודיע , שההחלטה מקובלת עליהם, כיוון שהם חשים ש” 24  מיצתה את פורמט הזמן האמיתי ואין יותר מה לחדש”.

כמובן, לא מדובר בהפתעה מרעישה. ובכל זאת, זהו סופו של עידן.

” העמדנו על המסך שמונה עונות שאנחנו מאוד גאים בהן, ואנחנו מאוד נרגשים לקראת המעבר לקולנוע עם תום העידן הטלוויזיוני”- אמר הלילה הכוכב קיפר סאת’רלנד, שדמותו של ג’ק באואר הפיחה חיים חדשים בקריירה המדשדשת שלו.

“זה עצוב מאוד, אבל הדבר היחיד שמונע מאיתנו ללקות בשברון לב זו תחושת ההישגיות. עשינו כאן משהו, כל האנשים שהיו איתנו מהיום הראשון”- דברי סאת’רלנד בראיון ל”לוס אנג’לס טיימס“.

המפיק בפועל הווארד גורדון ( שיחל בימים הקרובים לעבוד על הגירסה האמריקנית של “חטופים” ) אמר: ” כולם מסכימים שהסדרה חייבת להסתיים קרוב ככל האפשר לנקודת השיא שלה. לו הודיעו לנו מחר, שהרשת רוצה עונה תשיעית, היינו אומרים שאנחנו לא יכולים לספק אותה. הסיפור של ג’ק בזמן אמת כבר סופר. ג’ק באואר הוא דמות נהדרת שיכולה להמשיך ולהתקיים מעבר לפורמט המגביל של זמן אמת”.

אז מה עכשיו? בשל התכניות הברורות לעבור לעולם הקולנוע, ההערכה הרווחת היא שג’ק באואר לא ימות בסיום העונה האחרונה. הכותבים מבטיחים סיום, שיתאים למערכת הציפיות הגבוהה של צופי 24   בשנים האחרונות. לדבריהם, הם ידעו שהעונה הנוכחית תהיה “בסבירות גבוהה מאוד” האחרונה, ולכן כיוונו את העלילה לקראת סיום מותח ומספק בו זמנית.

המבקרים קצת פחות אופטימיים, ומסמנים כדוגמה את עלילות המשנה הלא ממש מעניינות שפקדו את ג’ק וחבריו בעונה הנוכחית ( עלילות משנה שזוכות מדי שבוע לביקורת נוקבת כאן בפופ טארטס ).

אין ספק- 24   עשתה משהו לטלוויזיה האמריקנית, והגלובאלית. ועל כך נרחיב מחר.

Check Also

קולדפליי: ראש מלא חלומות

  קולדפליי: ראש מלא חלומות COLDPLAY FILM- A HEAD FULL OF DREAMS       …

No comments

  1. אם טוני אלמידה חזר מעולם המתים, אז 24 בטוח יכולה!

  2. GeffStar

    קצת עצוב לי אבל בסך הכל אני חושב שהגיע הזמן .

    העונה הזאת מוכיחה סופית שאי אפשר למחזר את אותה עלילה שוב ושוב ושוב ולהצליח.

    מקווה שהם לפחות יספיקו לעשות סוף לסידרה כמו שצריך ולהרים את 11 הפרקים שנשארו מהקרשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.