יום שני , יוני 1 2020
Home / כללי / בואו נדבר על זה: 24 עונה 8 פרק 13

בואו נדבר על זה: 24 עונה 8 פרק 13

כשג’ק מרותק ברוב הפרק לעמדת מגננה ויורה לכל עבר, ברור שהעסק לא יכול לעניין במיוחד.

מצד שני, סוף סוף הבנו מדוע התעקשו התסריטאים להאכיל אותנו בכפית בסיפור העבר הסודי של דיינה וולש. אני קצת מאוכזב מעצמי שהופתעתי לגלות שדיינה היא סוכנת כפולה, אבל מייד חשתי עייפות גדולה. שוב חפרפרת ב-CTU ? נו, באמת!

באופן לא מפתיע הצליחה היחידה ללוחמה בטרור להתאושש די במהירות מפגיעת פצצת ה-EMP . הכל בזכות קלואי, כמובן, שהתעקשה לחבר את המערכות לנתב הראשי ( אין לי מושג מה זה אומר ) , למרות הסכנה בהתחשמלות עצמית.

מומחי ה-NSA שוב התגלו במערומיהם, והייסטינגס שוב התגלה בגדלותו כשהתנצל בפני קלואי.

רנה חזרה לעלילה באמצעות התפתלות תסריטאית לא ממש מתוחכמת- קלואי מטלפנת אליה ומבקשת ממנה לצאת לאזור המזח לאחר שאמצעי המעקב האלקטרוניים נוטרלו.

ג’ק וקול, יחד עם הסוכן הטירון אוון וסוכן נוסף, מרותקים במזח על ידי אש צלפים. הרשע עם הזקן הצרפתי וטארין הצליחו לעלות עם מוטות האוראניום לסירת מנוע קטנה ולעשות את דרכם לכיוון מנהטן.

כמו תמיד, כשמישהו לא מקשיב לג’ק הוא משלם על כך בחייו. זה קרה כשאוון והסוכן השני נמנעו מלהישאר במבנה ונורו למוות די במהירות.

ג’ק מבצע חצי פעולת התאבדות בניסיון לאפשר לקול להתקרב לטלפון הנייח ולהתקשר ל-CTU . ג’ק אכן נפגע, אבל למרבה המזל הכדורים פוגעים באפוד המגן. בדיוק ברגע הנכון מגיעה רנה ומונעת מאחד הצלפים מלחסל את ג’ק . ג’ק, כך נראה, סובל מפגיעה בריאות, ולכן מפונה באמבולנס, בעוד קול יעשה כעת את דרכו במסוק בניסיון לעלות על סירת המנוע ומוטות האוראניום.

דיינה וולש נאלצה להרוג את קצין המבחן הקרצייה ביל פריידי לאחר שהמשיך לרחרח סביבה. היא הסתירה את גופתו בתעלות האוורור וטלפנה לרשע עם הזקן הצרפתי ( סמיר ). אחרי שלא הצליחה לטרפד את חזרת CTU לפעילות היא תנסה כעת לעזור לרעים להתחמק מהטובים.

הנה הפרומו לפרק הבא

Check Also

מוזיאון בת ים נפתח מחדש

  מוזיאון בת ים לאמנות ע"ש בן ארי – פתיחת המוזיאון מחדש למבקרים:  יום שבת, …

No comments

 1. רוני אייזיק

  אפי, אני מתפלא עליך.
  כל אחד יודע מה זה נתב ראשי ובוודאי על הסכנה החמורה בהתחשמלות עצמית.
  🙂

 2. אורן

  אפשר לרדת על הסדרה הזו כמה שרוצים, בסופו של היום את העבודה שלהם התסריטאים כן עושים כמו שצריך, ורק לגלות בסוף הפרק את דיינה מתנהגת כמו שהיא מתנהגת מסביר הרבה דברים

 3. טוני אלמיידה

  אם כבר חוזרים על סיפור החפרפרת ב-CTU, לפחות שתהיה יותר יפה מנינה מאיירס. סתם בשביל הגיוון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.