יום רביעי , אוגוסט 12 2020

חדשות טלוויזיה: משבר FOX ו- TIME WARNER

תארו לעצמכם את התמונה הבאה: מחר תתיישבו  מול הטלוויזיה בציפייה דרוכה לעונה  החדשה של “ארץ נהדרת”. אתם מדליקים את הטלוויזיה, לוחצים על השלט 22 ו….יוק! מסך שחור, אין ערוץ 2 .

כשתתקשרו נזעמים לחברת הכבלים שלכם תגלו, שערוץ 2 הסיר עצמו מהמסך שלכם , כיוון שלא הגיע להסכם תמלוגים משביע רצון עם ספקית הכבלים.

זהו תרחיש דימיוני, שלא יקרה מחר בארץ.

אבל זהו תרחיש, שמלחיץ מאוד בימים אלה, ובעיקר בשעות אלה, את מנויי ספקית הכבלים השנייה בגודלה בארצות הברית, חברת “טיים וורנר”. המשבר שלה עם החברה המפעילה את ערוצי FOX   אינו עומד בפני פתרון.

FOX  תובעת תשלום גבוה יותר מ”טיים וורנר” עבור כל מנוי. חברת הכבלים מסרבת. אם בשעות הקרובות לא יושג הסדר, ייעלמו כל ערוצי פוקס מהמסך של המנויים. מדובר, בין היתר, בערוץ הראשי FOX , ביתן של “אמריקן איידול”, “24  “, “האוס”, “איש משפחה” ו”משפחת סימפסון”, וגם בערוצים הנלווים- ערוץ הכבלים FX  ( “דמג’ס” ובעבר “המגן” ), ערוצי ספורט מקומיים ועוד.

ההחשכה תתבצע לכל מנויי “טיים וורנר”, כולל בשווקים הגדולים- ניו יורק, לוס אנג’לס ודאלאס.

FOX  מצידה מעודדת את מנויי “טיים וורנר” להחליף ספק, ולעבור ל- DIRECT TV   או ל- DISH NETOWRK      . “טיים וורנר” מבטיחה למנוייה לעמוד על עמדתה שלא להעלות את התשלום המועבר ל-FOX  , כיוון שאז היא תיאלץ לייקר את דמי המנוי.

אז מה יקרה בחצות ועוד דקה שעון ארצות הברית? פופ טארטס ממשיך לעקוב, ובשל היותו אופטימיסט מושבע מעריך, שהעסק ייפתר עד מחר בבוקר.

בינתיים אפשר לקרוא עוד פרטים כאן .

Check Also

לייט נייט: אורלנדו, ברכות לקמלה, ססילי ועוד ועוד

מקבץ מתוכניות הלייט נייט של שלישי בלילה. הקטעים בסדר אקראי. סטיבן קולבר סת’ מאיירס ג’ימי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.