שבת , אוגוסט 8 2020

והרי החדשות: דיאן סוייר ירשה את צ'רלס גיבסון בחדשות ABC

חילופי מגישים במהדורת חדשות כלל ארצית היו בשנים עברו אירוע חדשותי גדול בארצות הברית.

והנה אמש התיישבה, לראשונה על כס המגיש הראשי ברשת ABC , דיאן סוייר, ותעשיית השואוביז האמריקנית לא ממש התרגשה.

סוייר ירשה מצ’רלס גיבסון את המהדורה WORLD NEWS , הממוקמת במקום השני בטבלאות הרייטינג, אחרי חדשות NBC ולפני חדשות CBS ( בעיניי אגב האות המוסיקאלי של WORLD NEWS הוא המוצלח מבין שלוש המהדורות ).

כפי שציינתי בעבר, מהדורת החדשות המרכזית ברשתות הברודקאסט משודרת באמריקה בשש ושלושים בערב. כן, 18:30 . התפתחות רשתות החדשות בכבלים וירידתם מהבמה של גדולי השדרים ( טום ברוקואו, פיטר ג’נינגס, דן ראת’ר ) הביאו לירידה עקבית בנתוני הצפייה של המהדורות.

צופיהן הנאמנים של שלוש המהדורות נותרו בעיקר מקרב הקהל המבוגר, ולכן גם הפסקות הפרסומות במשדרים האלה מלאות בפרסומות של גלולות ויאגרה או לחילופין תוספת סידן.

סוייר , עיתונאית ותיקה ודמות מוכרת בטלוויזיה האמריקנית, התיישבה על הכסא היוקרתי בתקווה לעשות עבודה טובה. הנה דוגמה מהמהדורה הראשונה שלה אמש

המגיש המוחלף, צ’רלס גיבסון, יצא לפנסיה אחרי 34 שנים ברשת ABC . בשישי האחרון הגיש את המהדורה האחרונה שלו, וזכה לפרידה מרגשת וארוכה, כמיטב המסורת

לצפייה בפרידה, כולל ברכות מהמתחרים, מג’ורג’ בוש , ברק אובמה והחבובות , לחצו כאן.

הנה כתבת פרידה מיוחדת שנערכה עבור גיבסון, לחצו כאן

גיבסון ירש את כס המגיש בנסיבות טראגיות, אחרי שהכתב הצעיר והמבטיח בוב וודראף נפצע קשה במהלך סיקור המלחמה בעראק. התכניות להושיבו על כס המגיש, לצד מרדית’ ויירה, אופסנו בבוידעם, וגיבסון הותיק הוזעק למערכה.

גיבסון אולי אינו שם ידוע ברחבי העולם כמו ברוקואו, ג’נינגס, ראת’ר ובודאי לא כמו קרונקייט, אבל הגשתו הנעימה והלא מתלהמת בהחלט תחסר.

ומה תעשה סוייר? קודם כל היא תשאף שלא ישוו אותה למגישה המתחרה מ-CBS , קייטי קוריק, שהחלה את דרכה עם קיתונות של ביקורת שנשפכו על סגנון הגשתה. המהדורה של קוריק ניצבת עדיין רק במקום השלישי בטבלאות הרייטינג. סוייר תקווה לשמור על המקום השני ותפזול לפסגה, שם נמצא בינתיים בריאן ויליאמס מרשת NBC .

Check Also

לייט נייט: אול רייט, אול רייט, אול רייט

מת’יו מקונוהיי התארח אצל ג’ימי פאלון. וגם ג’יידן סמית’, בנו של ויל, עם שיר חדש. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.