יום שלישי , מאי 18 2021

YES מציגה: שובם של "דקסטר" ו"גיבורים", הכירו את "המנטליסט"

   “פופטארטס” צובר תאוצה, ומתחיל לקבל עדכוני תוכן זר מ-YES ומ-HOT. מהיום יידעו קוראי “פופטארטס” לפני כולם על סדרות טלוויזיה חדשות וחוזרות שנרכשו לשידור בישראל, ועל תאריכי עלייתן לאוויר.

 

והפעם- מחלקת יחסי הציבור של YES מציגה נובמבר עמוס במיוחד בערוצי הסדרות:

 

1.   YES   רכשה לשידור את סדרת הלהיט האמריקנית “המנטליסט”, שבעונה שעברה הייתה הסדרה החדשה המצליחה ביותר באמריקה. בימים אלה עלתה לשידור עונתה השנייה ברשת CBS.  הסדרה תשודר החל מ-16.11 מדי שני ב- 22:30 בערוץ “יס סטארס אקשן”.

 

העלילה:  פטריק ג’יין ( סיימון בייקר ) – המנטליסט – עבד למחייתו כמדיום, וסלבריטאי סוג ב’, העוזר למשטרה בפשעים מסוימים ונדרש לתת את הדעת לגבי רוצח סדרתי בשם “ג’ון האדום”. אחרי שהוא מתגרה בו בטלוויזיה ו”מלכלך” עליו, ג’ון רוצח את בני משפחתו כנקמה  וג’יין משנה את חייו – הוא מודה שזייף את כוחותיו, שהוא אינו באמת מדיום, ואף הצהיר שלא קיימים מדיומים.

הוא חובר לבולשת של קליפורניה, כיועץ עצמאי. לג’יין יש יכולת אבחנה לפרטים קטנים ולדקויות, המסייעת לו רבות בפתרון תעלומות ותיקי חקירה. הוא מאוד חכם ומחובר למה שקורה סביבו, אך גם חסר טאקט, יהיר ומעצבן בצדקנותו. כמו כן, הוא אובססיבי בכל הקשור לתפיסת “ג’ון האדום” – וכשהוא עוסק בחקירה הזו, הוא נהיה מרוכז מאוד, ומוכן להקריב הכל, אפילו את חייו, כדי לתפוס אותו.

 “ג’ון האדום” הוא רוצח סדרתי אכזר, שלאחר כל רצח, משאיר את סימן ההכר שלו, במקום בולט, כך שמי שמגלה את הגופה, יראה קודם כל את הסימן: פרצוף סמיילי המצוייר בדם הקורבן, בדרך ייחודית לו. למרות שדמותו אינה נראית בעונה הראשונה, הוא מתואר כאינטליגנט וערמומי.

 ג’יין עובד עם צוות חוקרי משטרה מיומנים הכוללים את:

 תרזה ליסבון (רובין טאני, “נמלטים”) היא מפקדת צוות החקירה. אימה מתה בצעירותה בתאונה דרכים שנגרמה משכרות ותרזה נשארה לטפל באחיה ובאביה האלכוהליסט. בצעירותה יצאה עם מפקדה והמנטור שלה, הסוכן סם בוסקו, שעכשיו מנהל את יחידת הפשעים הסדרתיים, וחוקר את פרשת “ג’ון האדום”.

תרזה ובוסקו חולקים סוד אפל מעברם. יחסה של תרזה לפטריק ג’יין דואלי – למרות שהוא מעצבן אותה בהתנהגותו החריגה, ופועל מאחורי גבה, היא רואה בו חבר צוות חשוב ומוכנה לגבות אותו גם במקרים קיצוניים. ג’יין סומך עליה בנושאים הקשורים לחייו האישיים ופרטים מעברו, והם עובדים טוב ביחד, למרות שהוא גורם לה בעיות, דרך קבע.

 קימבל צ’ו (טים קנג) הסוכן הכי קרוב לג’יין, היחיד שרואה ומבין את הטריקים שלו, ולא חושש לחשוף אותו.

 ויין ריגסבי (אוויאן יאומן) מומחה להצתות, חבר טוב של ג’יין וקימבל ומאוהב בגרייס בסתר, אך לא עושה דבר בעניין, בשל התקנות.

 גרייס ואן פלאטי (אמנדה ריגטי “The O.C”) היא החברה החדשה ביותר בצוות, שוטרת יסודית ומאורגנת. גרייס היא בחורה מאמינה, באלוהים ובכוחות על טבעיים, והיא תלחם בג’יין על כך, בכל פעם שיכריז שלא קיימים מדיומים אמיתיים. גם היא מחבבת את ריגסבי, אך לא תעשה דבר בעניין.

 בכל פרק, יפתור הצוות תעלומת רצח שונה, בעודם מתחקים אחרי עקבותיו של “ג’ון האדום” ומתקרבים לתפיסתו

 

 

   2.   העונה הרביעית של “דקסטר”, שעלתה לשידור באמריקה רק בשבוע שעבר, תגיע ל”יס” ב-19.11 ותשודר מדי חמישי ב- 22:30  בערוץ “יס סטארס אקשן”.

 

  

   3.   העונה הרביעית של “גיבורים” תעלה  למרקע ב”יס סטארס אקשן” כבר ב-03.11 ותשודר מדי שלישי ב- 21:45 .

 

   4.   בפינת ה”צל”ש פופטארטס” חוזרת סוף סוף לישראל “חוק וסדר: כוונה פלילית”, סדרת הבת השנייה של “חוק וסדר” ( היא שודרה בעבר בערוץ 10 ). כאן בישראל תוכלו להתחבר לסדרה החל מעונתה השביעית ( באמריקה הסתיימה לפני כשלושה חודשים הקרנת העונה השמינית ). היא תשודר פעמיים בשבוע, בשני וחמישי ב-21:45 ב”יס סטארס אקשן” החל ב- 16.11.

 

 

 

 

“במלחמתה של העיר ניו יורק בפשע, הבלשים שרודפים אחר הפושעים המרושעים ביותר, הם חברי יחידת עלית הנקראת ‘היחידה לפשעים מיוחדים’. אלו סיפוריהם”

 כך נפתח כל פרק של “חוק וסדר: כוונה פלילית” סדרת בת ל”חוק וסדר” (שאחותה, “חוק וסדר: מדור מיוחד” שודרה ב- yes star Action לא מזמן).

“כוונה פלילית” מתארת את שגרת עבודתם של בלשי “היחידה לפשעים מיוחדים” – יחידת עלית של משטרת ניו יורק החוקרת פשעים בעלי פרופיל גבוה (לרוב מדובר במקרי רצח) של אנשי העילית – פוליטיקאים ואנשי ממשל, אנשי כספים חשובים, ואמנים מוכרים. הצוות מורכב משני צוותים, וכל פרק עוקב אחר צוות אחר וחקירה חדשה.

 הצוות הראשון (בימי שני) כולל את הבלש רוברט גורן (וינסנט ד’אונפוריו) – חוקר מנוסה, ומבריק במיוחד, בעל חושים חדים, ואינטואיציות חזקות שמסייעות לו לאתר את הפושעים ולמצוא ראיות לפשעים. שותפתו, אלכסנדרה איימס (קתרין ארב -“אוז” ) היא חוקרת עצמאית ומסוגננת, שהצטרפה לכוחות המשטרה בעקבות אביה, גם הוא שוטר. אופי החקירה שלה יותר הגיוני ושכלתני מהשותף שלה.

הצוות השני (בימי חמישי) מורכב מהבלש מייק לוגאן (כריס נות’ – מר ביג ב”סקס והעיר הגדולה”) המוכר מ”חוק וסדר” המקורית, כאדם יהיר, מהיר חמה, ישר ומאמין בבחירה חופשית ושיויון זכויות, שעבר טראומות רבות בימי חייו. שותפתו, היא מייגן ווילר, בלשית צעירה וחדשה, חכמה אך קצת פרועה.

 בניגוד ל”חוק וסדר” המקורית, “כוונה פלילית” שמה דגש על הפשע, גם מנקודת מבטו של הפושע, וגם מצד חוקרי המשטרה. כמו כן, היא מתמקדת בטכניקת החקירה ברחוב ואיסוף הראיות, ופחות בחקירת העדים בחדרי החקירה.

 

 

      5. “רובין הוד” הבריטית חוזרת לעונה שלישית ב-09.11 ותשודר מדי שני ב- 22:30 ב”יס סטארס אקשן”.

 

 

     6.  “הבטן הרכה” האוסטרלית חוזרת לעונה שנייה ב- 08.11 ותשודר מדי ראשון ב-22:30 ב”יס סטארס אקשן”.

 בעקבות הצלחתה המסחררת של העונה הראשונה של “הבטן הרכה”, שעסקה ברציחות הכנופיות במלבורן, הפכה ללהיט בינ”ל והקימה לחיים את כל התעשייה האוסטרלית, היא חודשה לעונה שניה – prequel לעונה הראשונה, המגוללת את סיפורם של המאפיונרים לפני מלחמת עשר השנים.

זוהי מיני-סדרה בת 13 פרקים המבוססת באופן חופשי על אירועים אמיתיים הכרוכים בסחר במריחואנה בעיר גריפית’ שבאוסטרליה, בין השנים 1976 – 1987.

הסדרה מתארת לראשונה את סינדיקט הסמים “מר אסיה” והשפעתו על הפשע באוסטרליה. בין הדמויות המוצגות מצויים הפושעים האמיתיים רוברט טרימבול, טרי קלארק, ג’ורג’ פרימן, כריסטופר דייל פלאנרי, והאחים קיין. השם “מר אסיה” נגזר מהשם המקומי שקיבל טרי קלארק בניו זילנד. את אותו השם, נתן עיתונאי אוסטרלי שחקר את הסינדיקט ופרסם סדרת מאמרים בנושא, למרטי ג’ונסטון, שותפו לעסקים של טרי קלארק, שגם נרצח על ידו.

טרי קלארק היה בלדר סמים ניו זילנדי שהגיע לסידני במטרה להקים קרטל הרואין. הוא חבר לרוברט טרימבול, מגדל מריחואנה מוכר ויחד הם החלו ביסוד בלדרות הסמים שלהם. כאשר פעילותו של פוליטיקאי מקומי סיכנה את תוכניותיהם, הם רצחו אותו ויצרו קשרים עם בכירי משטרה מושחתים על מנת להשתיק את העניין. בהמשך, התפתח סינדיקט הסמים “מר אסיה” לסינגפור, ניו זילנד, אנגליה ואזורים נוספים באוסטרליה. הסדרה מתארת רציחות נוספות בתוך הסינדיקט ומחוצה לו, סחר בסמים, אלימות קשה, שחיתות משטרתית ופוליטית.

 בפרק הראשון והכפול של המיני-סדרה צפו למעלה מ2.5 מליון צופים באוסטרליה בלבד. כל פרקיה זכו לרייטינג גבוה, והיא הפכה לסדרה הנצפית ביותר באוסטרליה, עד כה.

 

 

  7.    בגזרת הריאליטי: “הישרדות סמואה” תחל ב-01.11 ב-“יס סטארס אקשן” ותשודר מדי ראשון ב-21:45.

“הרווקה 5″  תשודר ב”יס סטארס דרמה” בימי שני ב-21:00 החל ב- 02.11

” מטבחי הגיהנום 6″ תשודר ב”יס סטארס דרמה” בימי חמישי ב-21:00 החל ב- 05.11

“יורדים בגדול 7- זוגות” תשודר ב”יס סטארס דרמה” בימי חמישי ב-21:45 החל ב- 05.11

 

צפייה נעימה.

יש לבדוק גם

חדשות טלוויזיה: עוד עונה לדיטקטיב סטייבלר, נערכים ל”ברוקלין”

אחרי התמהמהות לא ברורה, רשת NBC הודיעה על חידושה של סדרת “חוק וסדר” החדשה, “פשע …

אין תגובות

 1. מיקי חימוביץ

  כל עוד זה לא משודר בערוץ 1 ..חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

 2. השאלה היא…
  מתי העונה החדשה של תרגיע מגיעה ליס?
  🙂

 3. יונית לוי

  צודקת …העיקר ללא פרסומות !!!!חחחחחחחחחחחח

 4. הראל לייבוביץ

  מצויין – חוק וסדר כוונה פלילית אחת הסדרות המצוינות …

 5. אם איני טועה, זכות השידור הראשון של תרגיע נמצאת בידי הוט

 6. יוסי

  השאלה האמיתית היא מה עם “בניחוש חוקר” (המנטליסט המקורית והאמיתית והמצויינת) ו”המפענחת”

 7. “בניחוש חוקר” משודרת בימים אלה ב-יס עם פרקים חדשים. המפענחת בודאי תשוב למרקע בחודשים הקרובים

 8. לירן

  וואו. התחלת לקבל קומוניקטים. אל תתלהב, כל האתרים מקבלים. אתה פשוט היחידי שעושה קופי פייסט ומעלה אותם כמו שהם.

 9. כשזה משרת את הקוראים שלי, חתיכת אוויל קנאי, אין לי בעיה עם קופי פייסט. לך תקרא עכבר העיר, הכל עולה שם שבוע וחצי אחריי

 10. עמית צור

  והכי חשוב – מדצבר הסימפסונס בשידור יומי, החל מהעונה ה-15.

 11. הראל לייבוביץ

  איפה הסימפסונס בשידור יומי??

 12. עמית צור

  YES

 13. עדי אבישי

  נזכרתי גם בסדרה האוסטרלית Summer Heights High:סדרה גדולה אפי תראה אותה

 14. אפי טריגר

  בטח ישדרו אותה מתישהוא בשידור חוזר, אנסה לתפוס את זה

 15. ניסים

  תודה רבה באמת חיפשתי מתי יעלו הסדרות האלו ביס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.