יום רביעי , אוגוסט 12 2020

רייטינג סתיו 2009 : שישי של CBS

את דו”ח הרייטינג לשבוע הראשון של עונת הסתיו הרשמית נסיים עם ערב שישי, שבדרך כלל נחשב לערב של צפייה נמוכה, עם סדרות מטופשות שנזרקות לערב הזה בלית ברירה.

העונה זרקה רשת THE CW את אחד השחקנים החזקים שלה, סמולוויל, לערב שישי, במהלך תמוה. מנגד, רשת CBS צירפה לליינאפ שישי שלה את סדרה המדיום של NBC “מדיום”, שהפכה לבת לווייה לסדרת המדיום המקורית של CBS  , “הלוחשת לרוחות”.

רשת NBC העבירה את “חוק וסדר” הותיקה לשישי בערב בעקבות מיעוט המקום לדרמות לאחר השתלטותו של ג’יי לנו על המשבצת של עשר בערב.

ולנתונים:

שמונה עד תשע בערב: במקום הראשון “הלוחשת לרוחות” הטפשית עם 8.6 מיליון צופים. רחוקה אחריה במקום השני “חוק וסדר” שפותחת את העונה העשרים ( ! ) שלה עם 6.3 מיליון צופים. הבכורה של הסדרה הקומית החדשה של FOX   ,  BROTHERS , רק במקום הרביעי עם 2.8 מיליון צופים לשני פרקיה הראשונים. במקום השלישי שידור חוזר של ABC לפרק הבכורה של “פלאשפורוורד” עם 4.5 מיליון צופים, הישג נאה לשידור חוזר.

תשע עד עשר: פתיחת העונה של “מדיום” באכסנייה החדשה שלה עם 8.8 מיליון צופים. במקום השני NBC עם מגזין התחקירים “דייטליין” שזכה ל- 5.8 מיליון צופים.  פתיחת העונה השנייה של “דולהאוס”, סדרת המד”ב של ג’וס וודון, עם 2.8 מיליון צופים בלבד ברשת FOX, אחרי שידורים חוזרים של COUGAR TOWN      ו- MODERN FAMILY   ברשת ABC   .

עשר עד אחת עשרה: פתיחת העונה של “מספ7ים” ב-CBS עם 7.9 מיליון צופים. מגזין התחקירים של ABC  “20/20 ” עם 7.1 מיליון צופים במקום השני. ג’יי לנו רק עם 5.7 מיליון צופים במקום השלישי.

עוד פרטים כאן .

Check Also

לייט נייט: אורלנדו, ברכות לקמלה, ססילי ועוד ועוד

מקבץ מתוכניות הלייט נייט של שלישי בלילה. הקטעים בסדר אקראי. סטיבן קולבר סת’ מאיירס ג’ימי …

No comments

  1. יונית לוי

    צ צום קל וגמר חתימה טובה איפווששששש…..אני מואד נהנתי מ2 הפרקים החדשים של אנטומיה של גריי היה מגניב !!!!!! חבל חבל שמאחדים תבית החולים ככה !!!!1

  2. מיקי חימוביץ

    צום קל איפווש ויוניתוש וגמר חתימה טובה …ונתגעגע לאומלי יהיי זכרו ברוך …חחחחחחחחחחחח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.