יום שישי , אוגוסט 14 2020

רייטינג סתיו 2009 : פתיחה מצוינת לג'יי לנו

   לפתיחה טובה יותר מזו לא יכול היה ג’יי לנו לצפות. נכון, הוא עלה לשידור שבוע לפני הפתיחה המאסיבית של עונת הסתיו ברשתות האחרות. נכון, לא באמת היו מולו מתחרים במשבצת. ונכון שהוא עלה לשידור אחרי מסע יחסי ציבור מוטרף לחלוטין, ובכל זאת- האיש שיחק אותה.

 

17.7 מיליון צופים התיישבו אמש בעשר בערב לצפות בתכניתו החדשה של לנו, THE JAY LENO SHOW . רוב המבקרים קטלו את המגיש על כך שתכניתו דומה יותר מדי ל”טונייט שואו”, אבל הקהל היה מרוצה. אחוז הרייטינג בקרב כלל האוכלוסייה עמד על 11 אחוזים, ה-share עמד על 18 אחוזים.

 

אגב, הנתון של מספר הצופים גבוה ממספר הצופים בתכנית הפרידה של לנו מ”טונייט שואו”, אז צפו בו 11.9 מיליון בני אדם, אבל בשעה מאוחרת יותר.

 

בצד השני של הסקאלה, רשת THE CW הציגה עונות חדשות של שתיים מסדרות הדגל שלה: “אחת שיודעת” ( גוסיפ גירל ) ו “מגרש ביתי” שמסרבת להיגמר.

 

הבכורות היו פושרות למדי: ב”מגרש ביתי” צפו 2.6 מיליון בני אדם בלבד, ב”גוסיפ” צפו 2.5 מיליון. מספרים סבירים לרשת, אבל פחות טובים מהשיאים שאליהם הגיעו הסדרות האלה בעונה הקודמת.

 

מחר  נדע, האם 17.7 מיליון הצופים שפתחו אמש את מכשיר הטלוויזיה על רשת NBC  יעשו זאת גם בערב שלאחר מכן, ויצפו בתכנית השנייה שלו.

 

בשבוע הבא- המבחן האמיתי. לנו מול פרקים של סדרות חוזרות וחדשות ביתר הערוצים.

 

הממממממממ.

Check Also

לייט נייט: סת’ וג’ימי, ג’ימי וסת’

הקטעים בסדר אקראי. סת’ מאיירס סטיבן קולבר ג’ימי פאלון טרבור נואה רוב לואו שוב הגיש …

No comments

  1. יעקוב אילון

    ג’יי לנו איייז זבאסט!!!!!

  2. דני קושמרו

    לא נכון קונאן אובריין יותר טוב!!!!

  3. לנו היה משעמם :

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.