יום רביעי , אוגוסט 12 2020

רייטינג סתיו 2009: ערב ראשון הראשון של העונה

ערב ראשון הוא ערב הפוטבול בשלב הזה של השנה, וכך היה גם אמש. “עקרות בית נואשות” פתחו עונה שישית עם ירידה דראסטית בכמות הצופים לעומת השנה שעברה, וברשת FOX חגגו בכורה מוצלחת לסדרת הספין אוף של “איש משפחה”,  THE CLEVELAND SHOW    .

שמונה עד תשע בערב: במקום הראשון NBC עם משחק הפוטבול של הקולטס נגד הקרדינלס- 13.3 מיליון צופים. במקום השני CBS עם פתיחת העונה ה-15 של “המירוץ למיליון”- 11.7 מיליון צופים. ABC במקום השלישי עם שעה שנייה של “אקבסטרים מייקאובר” ועלייה במספר הצופים ל- 10.5 מיליון.   FOX    במקום הרביעי עם העונה העשרים ואחת של “הסימפסונס”- 8.2 מיליון צופים ופרק הבכורה של “דה קליבלנד שואו” עם 9.5 מיליון צופים!

תשע עד עשר: המשך משחק הפוטבול ב-NBC עם 15.5 מיליון צופים. ב-ABC פתיחת העונה השישית של “עקרות בית נואשות” עם 13.2 מיליון צופים. השעה השנייה של “המירוץ למיליון” יורדת ל- 9.9 מיליון צופים. ב-FOX עונה חדשה של “איש משפחה” עם 10.2 מיליון צופים ועונה חדשה של “אבא אמריקני” עם 7.1 מיליון.

עשר עד אחת עשרה: משחק הפוטבול ב-NBC עם 13.6 מיליון צופים.  “פשע מן העבר” פותחת עונה שביעית ב-CBS   עם 9 מיליון צופים. “אחים ואחיות” פותחת עונה ב-ABC עם 9.3 מיליון צופים.

עוד פרטים כאן .

Check Also

לייט נייט: אורלנדו, ברכות לקמלה, ססילי ועוד ועוד

מקבץ מתוכניות הלייט נייט של שלישי בלילה. הקטעים בסדר אקראי. סטיבן קולבר סת’ מאיירס ג’ימי …

No comments

  1. יונית לוי

    פפפוטבול ממש משעמם מוות !!!!!

  2. מיקי חימוביץ

    כן הא פוטבול באמת משעמם אין על כדורגל …..!!!!

  3. גאולה אבן

    הייייייי מיקי ויונית תודה שאתן “שהתחלתן לעדכן אותי בהודעות…אני בעד טניס לא אוהבת בכלל כדורגל ולא פוטבול ולא כדורסל רק טניס ששחר תביא לנו כבר מדלייה !!!!1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.