יום שישי , אוגוסט 14 2020

רייטינג סתיו 2009: האוס הוא המלך, "גיבורים" ממשיכים ליפול

הערב הראשון של עונת הסתיו הרשמית שייך כולו לרשת פוקס, והכל בזכות פרק פתיחת העונה המחשמל של סדרת הדרמה המעולה “האוס”.

הפרק הכפול והמיוחד של “האוס” ( אין ספוילרים ) זכה בממוצע ל- 16.5 מיליון צופים, וחשוב מכך- מספר הצופים עלה בין השעה הראשונה לשנייה. הישג מרשים לסדרה, שפתחה אמש את עונתה השישית.

הנתונים רבים, ולכן, כמו באתר ZAP2IT , נחלק את הערב לשעות:

שמונה עד תשע בערב: האוס עם 15.8 מיליון צופים מאחורי  “רוקדים עם כוכבים”, שצברה בשעה הראשונה 17.4 מיליון צופים, וזוהי ירידה לעומת העונה הקודמת של “רוקדים”.

ואיפה “גיבורים” של NBC ? הסדרה שפתחה כלהיט ומאז רק הידרדרה פתחה אמש את עונתה הרביעית בפרק כפול שהניב בשעה הראשונה רק 6.3 מיליון צופים. בתווך ניצבה CBS עם פתיחת עונה מצוינת ל”איך פגשתי את אמא” ( 9.2 מיליון צופים ) ופתיחה בינונית-טובה  לקומדיה  החדשה ACCIDENTALLY ON PURPOSE    עם 9 מיליון צופים. במקום האחרון THE CW     ו”מגרש ביתי” עם 2.5 מיליון צופים.

תשע עד עשר: “רוקדים” עם 17.6 מיליון צופים, “האוס” קרוב אחריה עם 17.2 מיליון. ב-CBS “שני גברים וחצי” פתחה עונה עם 13.6 מיליון צופים, ומייד אחריה ברשת פתיחת עונה מצוינת ל”המפץ הגדול” עם 12.8 מיליון צופים.

“גיבורים” הפאתטית מאבדת צופים בשעה השנייה ויורדת ל- 5.8 מיליון צופים, במקום האחרון “גוסיפ גירל” ( “אחת שיודעת” ) עם 2.1 מיליון צופים בלבד.

עשר עד אחת עשרה: ג’יי לנו סובל מ”גיבורים” ומגיע רק ל- 5.7 מיליון צופים. פתיחת העונה השמינית של “סי אס איי מיאמי” מרביצה נתון יפה של 13.8 מיליון צופים. פתיחת העונה השנייה של דרמת המתח של ABC “קאסל” ( CASTLE   ) , על סופר מותחנים שמסייע למשטרה, עם נתון לא רע לכאורה של 9 מיליון צופים, אבל בואו לא נשכח שהיא איבדה כ-8 מיליון צופים במעבר מ”רוקדים עם כוכבים”.

“סי אס איי מיאמי” לוקחת את הבכורה כמוליכת הערב בקטגוריה הדמוגרפית 18- 49 עם 4.3 אחוזי רייטינג.

בקיצור- “האוס” מלך, הקומדיה החדשה של CBS בדרך הבטוחה לעונה ראשונה מלאה וכוחה של “רוקדים עם כוכבים” עדיין במותניה.

עוד פרטים כאן .

Check Also

לייט נייט: סת’ וג’ימי, ג’ימי וסת’

הקטעים בסדר אקראי. סת’ מאיירס סטיבן קולבר ג’ימי פאלון טרבור נואה רוב לואו שוב הגיש …

No comments

  1. רועי

    היה לגיבורים פרק חלש אבל זו עדיין סדרה טובה

  2. Hello,
    Interesting, I`ll quote it on my site later.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.