שבת , אוגוסט 8 2020

סתיו 2009: ביטול ראשון ופתיחה חזקה

לפני שנגיע לנתוני הרייטינג של חמישי בערב, הנה עדכון חם מהשעות האחרונות:

רשת THE CW ביטלה את סדרת הדוגמניות THE BEAUTIFUL LIFE : TBL   אחרי ששידרה שני פרקים בלבד.

בכך הפכה TBL לסדרה החדשה הראשונה שחוטפת את הגרזן בסתיו 2009.

הביטול אינו מפתיע לאור נתוני הרייטינג המזעזעים של הסדרה.

המשמעות היא שצופי הטלוויזיה האמריקניים לא יזכו כנראה לחזות בהופעת האורח של גל גדות בסדרה, שזכתה לא רק לרייטינג רע אלא גם לביקורות רעות.

ועכשיו- ערב חמישי התחרותי והגדול הגיע, ועימו התוצאות המעניינות. אם אפשר להסיק משהו בזהירות מהשבוע הראשון של עונת הסתיו, אזי ניתן לומר עם הסתייגות קלה, שכוחן של רשתות הברודקאסט עדיין במותניהן. יש פוטנציאל לכמה וכמה להיטים חדשים, אחרי שבעונה הקודמת סבלנו משיממון נוראי.

שמונה עד תשע בערב: פרק הבכורה של הסדרה המדוברת כל כך של רשת ABC  , FLASH FORWARD    , הרביץ 12.4 מיליון צופים והתמקם בפסגת טבלת הצפייה בשעה הזו. לא נתון מדהים, אבל יפה מאוד לסדרת מסתורין עם טאץ’ של מדע בידיוני.  “הישרדות סמואה” במקום השני עם 11.9 מיליון צופים. BONES של FOX במקום השלישי עם מינוס שלושה מיליון צופים מהמקום השני.  ספיישל חמישי של SNL הביא לרשת NBC רק 4.7 מיליון צופים, והסדרה של איימי פוהלר “מחלקת גנים ונוף” ירדה ל- 4.2 מיליון צופים.

“יומני הערפד” מתייצבת ברשת THE CW על 3.8 מיליון צופים, נתון סביר בהחלט לרשת הזו.

תשע עד עשר: השעה הראשונה של פתיחת העונה החדשה של “האנטומיה של גריי” מפציצה עם 17.1 מיליון צופים. אחריה פתיחת העונה של CSI הותיקה עם 15.7 מיליון צופים. במקום השלישי “המשרד” עם 7.3 מיליון צופים, ו- COMMUNITY החדשה, שיורדת בפרק השני שלה ל- 5.4 מיליון צופים. FRINGE של FOX צונחת למקום הרביעי עם 5.9 מיליון צופים. “על טבעי” במקום האחרון עם 2.6 מיליון צופים.

עשר עד אחת עשרה: השעה השנייה של “האנטומיה של גריי” יורדת קלות, ל- 16.5 מיליון צופים. פתיחת העונה השנייה של THE MENTALIST  , שעברה משלישי לערב חמישי התחרותי, עם נתון יפה של 14.3 מיליון צופים. במקום השלישי ג’יי לנו, עם חמישה מיליון צופים בלבד- הנתון הנמוך ביותר שלו, מאז שעלתה תכניתו החדשה.

בסיכום הערב ניצבת רשת ABC במקום הראשון עם ממוצע פריים טיים של 15.3 מיליון צופים. במקום השני CBS עם כ- 14 מיליון.  FOX  עם 7.3 מיליון הרחק במקום השלישי, ו- NBC המסכנה במקום הרביעי עם 5.3 מיליון צופים בממוצע בפריים טיים.

עוד פרטים, מנצחים ומפסידים – כאן .

Check Also

לייט נייט: אול רייט, אול רייט, אול רייט

מת’יו מקונוהיי התארח אצל ג’ימי פאלון. וגם ג’יידן סמית’, בנו של ויל, עם שיר חדש. …

No comments

  1. מיקי חימוביץ

    מסכנה גל …..העיקר יש 2 פרקים ראשונים של עקרות בית כבר מורידה אותם !!!!

  2. יונית לוי

    איזה כלבה לא סגרנו שתמיד אני הראשונה(העיקר שולחת הודעה איפוש פירסם)..זה לא בסדר בקיצור שלחי לי תהלינק להורדה של עקרות בית !!!

  3. Greatings, I have already seen it somethere…
    AlexAxe

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.