יום שלישי , אוגוסט 4 2020

חדשות טלוויזיה בכבלים

כפי שקוראיי הנאמנים שמים לב, אני מרבה לכתוב על רשת הכבלים-בייסיק USA וסדרותיה המוצלחות. הסיבה היא שאני באמת אוהב את הסדרה המובילה של הרשת, “סוכן מחוק“, המשודרת בישראל ב-YES.

ובכן, בליל חמישי האחרון סיימה “סוכן מחוק” ( במקור BURN NOTICE ) את החצי הראשון של עונתה השלישית, והפרק, שפומפם בכבדות בפרומואים, זכה לרייטינג מצוין:

7.6 מיליון צופים בסך הכל, ו-2.8 מיליון בקבוצה הדמוגרפית הנחשקת של בני 18-49. בכך הפך הפרק למשדר המתוסרט הנצפה ביותר של אותו ערב מבין כל מאות הערוצים האמריקניים.

הסבר קצר על “חציית העונה”: ברשתות הכבלים נוהגים פעמים רבות לחצות עונה לשניים. החצי הראשון משודר בקיץ, כשברשתות הברודקאסט אין בדרך כלל תכניות מעניינות, והחצי השני משודר בחורף או באביב. כך למשל גם העונה השישית והאחרונה של הסופרנוס נחצתה לשניים, עם כחצי שנה הפסקה בין שני החלקים. הוט מתחילה בקרוב לשדר את החצי השני של העונה השנייה של סדרת הקולג’ “גריק”, השייכת לרשת הכבלים ABC FAMILY

המיתון בארצות הברית פגע בכל תחומי החיים, בודאי גם בתעשיית הבידור. כשאנשים מאבדים את מקום עבודתם או סופגים קיצוץ בשכר, הם מקצצים במותרות. ורשתות הכבלים- פרימיום, מה לעשות, הן בגדר מותרות בימים אלה.

רשתות הפרימיום, נזכיר, הן רשתות כבלים המתקיימות מדמי מנוי ישירות מהצרכן, בסביבות כשלושים דולר לחודש. בתמורה הן אינן משדרות פרסומות במהלך התכניות והסרטים.

אבל עכשיו חלקן חוות ירידה בקצב גידול המנויים, וחלקן חוות ביטולי מנויים.

ברבעון השני של 2009 רשמה רשת STARZ קצב גידול של חמישה אחוזים בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. אבל בהשוואה לרבעון הראשון של 2009 היא איבדה שלושה אחוזים ממנוייה.

רשת HBO ואחותה CINEMAX רשמו יחדיו 41 מיליון מנויים , נכון ל-31 בדצמבר. אבל בשני הרבעונים הראשונים של 2009 הואט קצב גיוס המנויים שלה.

עוד פרטים למעוניינים להרחיב כאן .

Check Also

האריות מסיציליה

הספר הנמכר ביותר באיטליה בשנת 2019 האריות מסיציליה סטפניה אאוצ'י     סאגה סוחפת של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.