יום חמישי , יולי 16 2020

קיץ 2009: ברונו עקף את בוראט, אבל הגלאם התעמעם

   סרטו החדש של סשה בארון כהן, ברונו, התייצב בראש טבלת שוברי הקופות בצפון אמריקה בסוף השבוע האחרון. הכנסותיו מהקרנות בימים שישי-ראשון מוערכות ב-30.4 מיליון דולר.

הצלחה קופתית? נמתין לשבוע הקרוב לפני שנפסוק סופית.  בינתיים הסרט חווה ירידה גדולה בין שישי לשבת, של 39% בהכנסות. ברונו, עם זאת, עקף את בוראט, שבנובמבר 2006 הכניס בסוף השבוע הראשון בקופות 26.5 מיליון דולר.

הביקורות המעורבות בארצות הברית ( בניגוד לקטלניות ברובן אצלנו ) ובמקביל הבאזז הנרחב ומסע יחסי הציבור המושקע והיעיל יאפשרו לברונו להחזיק בודאי בבכורה ביומיים- שלושה הקרובים, עד ליום רביעי, שבו יגיע לקופות “הארי פוטר והנסיך חצוי הדם”.

מה קרה עוד בסוף השבוע בצפון אמריקה? “עידן הקרח 3” סיים שני עם 28.5 מיליון דולר, והכנסותיו עד עתה מסתכמות ב-120.6 מיליון דולר. “רובוטריקים 2 ” גרף עוד 24.2 מיליון דולרים מרשרשים.

 

   ובעולם? “ברונו” פתח ב-28 מדינות בלבד, וסיים עם הכנסות של 25 מיליון דולר, מספיק כדי להגיע למקום השלישי בטבלת שוברי הקופות הבינלאומית. במקום הראשון ניצב עדיין “עידן הקרח 3” עם הכנסות של 97.9 מיליון דולר, אבל מ-102 מדינות.

Check Also

וידאו: פאנל תוכנית הבוקר

יוצרי וכוכבי “תוכנית הבוקר” התאספו בחלקם כדי לדבר על הסדרה. המטרה? להעלות פרופיל לקראת ההכרזה …

No comments

  1. טריומף ליוברצ'

    אני לגמרי בעד ברונו. נקרעתי מצחוק בסרט. ברור שיש קטעים בוטים, שלא ממש בא לך לראות, אבל הסרט קורע מצחוק

  2. אריק

    לא מוכרים כרטיסים לברונו מתחת לגיל 18(בארה”ב מתחת לגיל 17), לבוראט כן הכניסו מתחת לגיל 18 אז זה משפיע על התוצאות של ברונו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.