יום רביעי , אוקטובר 17 2018
Home / כללי / עדכוני קומיקס בקולנוע

עדכוני קומיקס בקולנוע

1. עוד רסיסים מפסטיבל קומיק קון: קווין פייג', נציג חברת הקומיקס "מארוול", שבשנה שעברה הקימה חברת-בת להפקת סרטי הקומיקס המבוססים על מותגיה, הגיע לפסטיבל כדי להציג את התמונות החדשות מ"איירון מן 2", שייצא בשנה הבאה.

פייג' נשאל על ידי העיתונאים לגבי הפרויקטים העתידיים של "מארוול" בקולנוע, והמסקרן מכולם הוא הסרט THE AVENGERS , שמתוכנן לצאת בקיץ 2012. "הנוקמים" הם למעשה שילוב של כמה גיבורי "מארוול", הבכירים שבהם הם קפטן אמריקה ואיירון מן.

פייג' אישר שבסרט העתידי יופיעו השניים האלה כמו גם האל הנורדי ת'ור ( הסרט "ת'ור" ייצא בקיץ 2010 ) וניק פיורי- מפקד יחידת SHIELD ( בגילומו של סמואל אל. ג'קסון שכבר גילם את הדמות בסצינת הסיום של "איירון מן" ). פייג' ציין, כי ייתכן שהענק הירוק, HULK, יקפוץ גם כן לביקור ואולי גם "האלמנה השחורה" ( סקרלט ג'והנסון תגלם את התפקיד הזה ב"איירון מן 2" ) אבל עיקר העלילה תתמקד בארבעת הגיבורים שהזכרנו קודם לכן.

"אסור להעמיס יותר מדי על הצופים. עד קיץ 2012 הם יכירו היטב את פיורי, קפטן אמריקה, איירון מן ו-ת'ור ולכן יהיה להם מעניין לצפות בסרט שבו הארבעה פועלים ביחד ומחלקים ביניהם את הפעילות"- הוסיף פייג'.

מבין הארבעה, אין לנו עדיין מושג מי יגלם את קפטן אמריקה. הסרט בכיכובו אמור להגיע לקולנוע בקיץ 2011, כשנה לפני THE AVENGERS.

2. בואו נתעכב קצת על "קפטן אמריקה". אנחנו יודעים, שאת הסרט יביים ג'ו ג'ונסטון. אנחנו יודעים, שהוא יהיה נאמן לסיפור המקור, שבו "קפטן אמריקה" הוא תוצאה של ניסוי שנערך במלחמת העולם השנייה. כתוצאה מכך הסרט יתרחש בתקופת המלחמה, מה שלדעת "מארוול" ירחיב את האפיל הבין- לאומי שלו.

בפסטיבל קומיק קון נשמעו כמה רמזים לגבי האויבים שיפגוש קפטן אמריקה בסרט. על פי הדיווח, מדובר בארגון הטרור "הידרה", המוכר היטב לקוראי הקומיקס.

3. ועוד גיבור של "מארוול", שאמור להגיע בעתיד לקולנוע הוא BLACK PANTHER, "הפנתר השחור", שהופיע לראשונה ב-1966 בחוברת קומיקס של "ארבעת המופלאים". זהו גם למעשה גיבור העל השחור הראשון, שקיבל סדרת חוברות משלו. "בלאק פנתר" הוא למעשה שליטה של הממלכה האפריקאית הדימיונית ווקאנדה. הכוח העל טבעי שלו כולל חושי ריח וראייה מוגברים, עוצמה וזריזות על אנושיות.

לפי השמועות, השחקן המוביל כעת במירוץ לגלם את הפנתר הוא אדוול אקינוי אגבאג'ה, המוכר לנו כ"מיסטר אקו" מ"אבודים", ועוד קודם לכן כ"סיימון אדביסי" מ "אוז". בסוף אוגוסט הוא יככב ב"כוח המחץ"- G.I.JOE

אגבאג'ה הביע את תקוותו, שהמגעים הראשוניים יבשילו לעסקה והכריז: "הגיע הזמן שבקולנוע יהיה גם גיבור על שחור".

הבעיה העיקרית עם "הפנתר השחור" היא שעדיין לא נבחר אפילו תסריטאי לפרויקט, שלא לדבר על במאי ושחקנים. כך שנראה שהסרט אינו צפוי להגיע למסכים לפני 2012, אלא אם "מארוול" תחליט להאיץ את ההכנות.

בדוק גם

וידאו: קדימון ל"חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד"

מוטרדים מהפשעים של גרינדלוולד? הנה קדימון טלוויזיוני חדש לסרט ההמשך ל"חיות הפלא" "חיות הפלא: הפשעים …

No comments

  1. היה כבר גיבור על שחור! שאקיל אוניל ב"איש הפלדה" חחח זה היה מזעזע….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.