יום רביעי , יולי 6 2022

וידאו : שרה פיילין זועמת זועמת זועמת

הבטחתי עדכונים, ולכן אקיים: שרה פיילין לא נענתה, כמובן, להזמנתו של דייויד לטרמן להגיע לתכניתו לראיון נרחב . במקום זאת בחרה באכסנייה נוחה הרבה יותר, "טודיי שואו" עם מאט לאואר, תכנית הבוקר הנצפית ביותר באמריקה.

הנה קטעים נבחרים מהראיון הזה, פיילין עדיין זועמת .

Visit msnbc.com for Breaking News, World News, and News about the Economy

בינתיים לטרמן מקבל הגנה ממקור לא כל כך צפוי: לוי ג'ונסטון, אבי בנה של בריסטול פיילין ( או נכדה של שרה פיילין ), שכידוע הסתכסך עם משפחת פיילין זמן קצר לאחר הלידה ולכלך עליהם בסדרת ראיונות.

בראיון לאתר האינטרנט "אקסטרה" אמר לוי ג'ונסטון: "אני מניח שלטרמן התכוון לבריסטול פיילין בת ה-18 ולא לאחותה הצעירה בת ה-14. נכון, הבדיחה הייתה בטעם רע, אבל לא נראה לי שהוא התכוון לפגוע במישהו. הוא קומיקאי. זו העבודה שלו."

יש לבדוק גם

בואו נדבר על זה: רק רוצחים בבניין עונה 2 פרקים 1-3

אם צריך לחפש סיבה אחת, אחת בלבד, לשלם ל"דיסני פלוס", זו הסדרה "רק רוצחים בבניין". …

אין תגובות

  1. דובב

    שמע..נראה איך אתה תגיב אם יאיר לפיד יקרא לאנוס את ביתך. ובכל מקרה, לטרמן הוא רק הקש ששבר את גב הגבל; בדרנים רבים קראו לה slut(זונה), איימו לתקוף אותה אם תגיע לNY, ובפורומים של השמאל יש תמונות פוטושופ מביכות מאד שלה. יש גבול, מסתבר, כמה אפשר לתקוף לגופה של אשה, ולצפות שהיא תמשיך לחייך בכניעות וצייתנות.

  2. יוני

    דובב, זה שטויות. הוא לא התייחס לביתה בת ה-14, זה ברור שהוא דיבר על ביתה בת ה-18שאני שמעתי את הבדיחה ישר הבנתי את זה. הבדיחה אולי הייתה בטעם רע, אבל זה דיויד לטרמן וכול הבדיחות שלו הם בטעם רע זה הקטע שלו.

  3. שרה פיילין היא ג'ורג' בוש בשמלה. ובמילים אחרות, לא העיפרון הכי מחודד בסניף גדול מאוד של קרביץ. לא ברור לי מדוע חשה צורך להגיב על בדיחת האיפור בבלומינגדיילס (שקדמה לפרשת הבת), על אף שזו היתה מטומטמת ולא מצחיקה – באמת חשוב למי שמתעדת לרוץ לנשיאות לתקן את לטרמן לגבי הלו"ז של ביקורה בבדיחותיו? לדעתי היא פשוט מחפשת זמן מסך ואולי לעורר סימפטיה בצדקנותה המשפחתית.
    ולטרמן? הוא לא מצחיק כבר שנים. תשמעי לי, שרה, תזפזפי לקונאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.