יום רביעי , יולי 6 2022

וידאו: "המורה, יש לי פתק מברק אובמה"

אם לא נמאס לכם לשמוע כמה "קול" ברק אובמה, הנה עוד סיפור שישמח אתכם לקראת השבת:

נשיא ארצות הברית קיים אסיפה ציבורית בבית ספר תיכון בגרין ביי, ויסקונסין. ג'ון קורפוס, אחד הנוכחים, נעמד על רגליו ושאל את הנשיא שאלה בנוגע לביטוח בריאות ממלכתי. לאחר מכן הוסיף בבדיחות הדעת: " אני מקווה שביתי הקטנה שנמצאת איתי כאן לא תסתבך בצרות בבית הספר שלה. היום זה היום האחרון ללימודים ולקחתי אותה עימי לכאן במקום שתהיה בכיתה".

אובמה המגניב השיב מייד לאב, לקול תרועות הקהל: "רוצה שאכתוב פתק למורה של ביתך?"
האב הסכים , ואובמה מייד שירבט על פיסת נייר את הדברים הבאים:

"למורתה של קנדי: אנא סלחי לה על היעדרותה. היא הייתה עימי. ברק אובמה".

הנשיא ירד מהבימה, ונתן לקנדי הנרגשת את הפתק . היא החליטה בו במקום למסגר את הפתק המקורי, ולכן מורתה תצטרך להסתפק בצילום שלו.

הנה האירוע בוידאו:

יש לבדוק גם

בואו נדבר על זה: רק רוצחים בבניין עונה 2 פרקים 1-3

אם צריך לחפש סיבה אחת, אחת בלבד, לשלם ל"דיסני פלוס", זו הסדרה "רק רוצחים בבניין". …

אין תגובות

 1. עמית צור

  יש לי שני דברים להגיד על זה:

  א. אני חשדן מטבעי, אז אני לא פוסל את הרעיון שהאב וביתו הם שתולים של יועצי אובמה, שתיסרטו את הקטע הזה כדי לטפח את תדמית הקול.

  ב. גם אם אני צודק וגם אם לא, אף פעם לא נמאס מהסיפורים האלה, ובכל פעם שצץ אחד כזה הדבר הראשון שעובר במוחי הוא "אתה מסוגל לדמיין את ביביאולמרטשרוןברקרביןשמיר" וכו' מתנהג ככה"? התשובה היא כמובן לא. ודרך אגב, אם אני שואל את עצמי את אותה השאלה לגבי לבני, התשובה היא בהחלט כן. לא באותה מיומנות, וכמובן שהיא נעדרת את הכריזמה ויכולת השליפה מהמותן של אובמה, אבל לאורך כל הסיקור התקשורתי שלה, החל מהפריימריז, דרך הבחירות וגם כיום באופוזיציה (תהיה גבר, תתקפל) היא מוכיחה שוב ושוב שהיא קורצה מחומר אחר (בהקשר הזה לפחות)

 2. יש משהו מאוד מעצבן ומקומם בידיעה הזו. אני עדין לא סגור אם זה אובמה שמרגיז אותי בסגנון ה"power to the ppl" שלו או שזו העובדה שכל העניין הזה נראה כחלק ממסע יח"צ.

 3. עמית צור

  אין לזה סוף…

  http://www.youtube.com/watch?v=gzgOS8dbF64

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.