יום רביעי , ינואר 29 2020
Home / כללי / קיץ 2009: פחות אבל לא נורא בכלל

קיץ 2009: פחות אבל לא נורא בכלל

אוקיי,כמו שחשבנו, “מלאכים ושדים” הצליח לאגור בסוף השבוע ( חמישי- ראשון ) בצפון אמריקה “רק” 48 מיליון דולרים, על פי הערכות האנליסטים.


זה הרבה פחות מה-79.2 מיליון של “סטארטרק” בסוף השבוע שעבר, ומה-85 מיליון של “וולברין” בזה שקדם לו.


אבל, וכאן מגיע האבל הגדול, “מלאכים ושדים” הציג במקביל בתשעים ושש מדינות ברחבי העולם ( כולל ישראל ), וספירת ההכנסותהבינלאומית שלו עומדת בסוף השבוע הזה על 104.3 מיליון דולר!! או בחשבון פשוט- הכנסות סוף השבוע הראשון של “מלאכים ושדים” ברחבי העולם , כולל אמריקה- 152 מיליון דולר.


אז מה אתם אומרים? הצלחה או כישלון? באתר “וראייטי” כותבים, שאיש לא ציפה כי “מלאכים ושדים” יחזור על הפתיחה הטובה שהייתה לסרט הקודם , “צופן דה וינצ’י”, בצפון אמריקה לפני כשלוש שנים. “צופן” הכניס בסוף השבוע הראשון 77.1 מיליון דולר. “מלאכים” הכניס כשישים אחוזים מהסכום הזה.


גם בשוק הבינלאומי נפח ההכנסות קטן יותר- “צופן” הכניס ברחבי העולם בסופ”ש הראשון 155 מיליון דולר.


ומה לגבי “סטארטרק”? הביקורות המצוינות בארה”ב סייעו לו להכניס בסוף השבוע השני ליציאתו לאקרנים עוד 43 מיליון דולר, הישג מרשים לכל הדיעות.


במקום השלישי בסוף השבוע בצפון אמריקה- “אקס מן המקור: וולברין” שהפגין עוד ירידה חדה, הפעם של 44 אחוזים, בהכנסותיו לעומת סוף השבוע הקודם. “וולברין” הכניס עד כה 151.1 מיליון דולר בקצת יותר משבועיים של הקרנות.


המספרים צפויים להשתנות, מיליון למעלה מיליון למטה, לאחר שספירת מכירות הכרטיסים תושלם והנתונים יעובדו מחר.


ועכשיו- התור של “שליחות קטלנית: התעוררות”. הסרט ייהנה מסוף שבוע ארוך , שיכלול גם את יום שני הבא, ואם יכניס בארבעת הימים חמישי-שני פחות ממאה מיליון דולר, ייחשב לכישלון יחסי.


נמתין ונראה.

Check Also

פרסומות הסופרבול: קרנסטון משחזר את “הניצוץ”

מה עבר לבריאן קרנסטון בראש, כשהסכים לפרסומת הזאת למשקה חדש בסדרת “מאונטיין דיו”? כמובן- מדובר …

No comments

  1. יונתן

    אפי יקר,

    יש הבדל בין הכנסה ורווח. כל הנתונים בפוסט הנל מדברים אך ורק על הכנסות, ולא על רווחים (רווח=הכנסה-עלות). אבקשך לתקן. לקובי מנדל לא היית מחליק את זה.

    מלבד זה, ישר כח על הבלוג ונתראה בקרוב, אינשאללה.

  2. אתה צודק במאה אחוז, שולמן, במאה אחוז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.