יום רביעי , ינואר 29 2020
Home / כללי / סינטרה, קונפוציוס ו"הדרך"

סינטרה, קונפוציוס ו"הדרך"

1. הנה טריילר שחובבי קולנוע וספרות יפה חיכו לו בכיליון עיניים. העיבוד הקולנועי לרומן האפוקליפטי “הדרך” של קורמאק מקקארתי.

מבקרי הספרות ברחבי העולם השתפכו בלי עכבות על הרומן, המספר את סיפורם של אב ובנו המסיירים ברחבי אמריקה הנטושה אחרי קטסטרופה זוועתית. גם בישראל היו רוב המבקרים תמימי דעים שמדובר בספר יוצא דופן באיכותו , גם אם קשה לקריאה.

ב-16 באוקטובר 2009 יגיע העיבוד הקולנועי לאקרנים עם ויגו מורטנסן בתפקיד האבא , קודי סמית’ מקפי האלמוני כבנו , ובתפקידי המשנה שרליז ת’רון, רוברט דובאל, גאי פירס ועוד רבים וטובים.

לפחות לפי הטריילר, הסרט עומד להיות לא פחות מעניין מהספר.

2. השבוע דווח בהרחבה על האישור שקיבל מרטין סקורסזה ממשפחתו של פרנק סינטרה לצלם ביוגרפיה קולנועית על הזמר בעל קול הזהב והקשרים המפוקפקים למאפיה. עכשיו ניטש הקרב על התפקיד הראשי, של פרנקי כמובן.

לסקורסזה יש אובססיה בשנים האחרונות לליאונרדו דיקפריו, והוא אכן מייעד לו גם את התפקיד של סינטרה. בעיניי אלה חדשות רעות במיוחד, כיוון שדיקפריו הוא שחקן מוגבל ביותר. כשאני רואה אותו על המסך אני חש, שהוא משחק מתוך שכנוע עצמי שהוא מתנת האל לקולנוע המודרני. ולא פחות חמור- הוא עדיין נראה כמו ילד, שרק אתמול החל לגלח את הפלומה.

האתר FIRST SHOWING מדווח, שאולפני “יוניברסל” דווקא מעוניינים בג’וני דפ לתפקיד הראשי, והפעם אני בהחלט מקווה שהאולפן יצליח לכופף את הבמאי.

השחקן שיגלם את סינטרה, מי שלא יהיה, לא יפצח בשיר במהלך הסרט, כיוון שלא מדובר בסרט מוסיקאלי.

דבר אחד בטוח- הציפיות לסרט כבר מרקיעות שחקים, עוד לפני שנכתבה טיוטת תסריט ראשונה. צפו לעדכונים רבים בשבועות ובחודשים הקרובים.

3. צ’או יאן פאט, השחקן הסיני שנהנה בשנים האחרונות גם מתהילה הוליוודית, מגלם את קונפוציוס בביוגרפיה קולנועית המצטלמת בימים אלה בסין.

הסרט ייצא לאקרנים לקראת סוף השנה, כחלק מחגיגות השישים לייסוד הרפובליקה העממית של סין, ולציון 2560 שנה להולדת קונפוציוס. לפחות לפי התמונות, עושה רושם שמצפה לנו סרט מעניין מאוד. מאוד!

Check Also

פרסומות הסופרבול: קרנסטון משחזר את “הניצוץ”

מה עבר לבריאן קרנסטון בראש, כשהסכים לפרסומת הזאת למשקה חדש בסדרת “מאונטיין דיו”? כמובן- מדובר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.