יום רביעי , ספטמבר 19 2018
Home / טלויזיה / שידורים ישירים בערוצי ספורט 1
לוגו ספורט3

שידורים ישירים בערוצי ספורט 1

לוח שידורים ערוצי ספורט1 לשבוע 19.1 – 13.1

 

שבת 13.1

ספורט1 + ספורט1HD

10:30 (עד 13:00) גביע העולם במזחלות, נשים

14:25 קארדיף – סנדרלנד (צ'מפיונשיפ)

16:50 חגיגה אנגלית על גבי ווסט ברומיץ' – ברייטון (חמד וכיאל)

18:55 סיכום היום באנגליה

19:20 טוטנהאם – אברטון

 

22:25 בראגה – בנפיקה

ספורטHD2

11:55 באנביט – קרשיאקה (סל טורקי)

14:00 (עד 16:30) גביע העולם במזחלות, גברים

16:50 צ'לסי – לסטר

19:20 לייפציג – שאלקה

21:30 פורמולה E, מרקש (ראשוני מ-17:30)

ספורטHD3

14:10 טופאש בורסה – ישילגירסון (סל טורקי)

16:20 חגיגה גרמנית על גבי פרנקפורט (טוואטחה) – פרייבורג

19:10 ספרד – צ'כיה (אליפות אירופה בכדוריד)

21:25 דנמרק – הונגריה (אליפות אירופה בכדוריד)

ספורטHD4

15:45 (16:00 KO) בני יהודה – הפועל עכו

18:05 (18:15 KO) מכבי נתניה-מ.ס. אשדוד (פריצות לבני סכנין – מכבי פ"ת, 18:00)

20:15 (20:30 KO) הפועל ק"ש – בית"ר ירושלים

 

ראשון 14.1

ספורט1 + ספורט1HD

15:20 בורנמות – ארסנל

17:45 ליברפול – מנצ'סטר סיטי

19:55 לקראת הפועל ב"ש – הפועל חיפה

20:25 (20:30 KO) הפועל ב"ש – הפועל חיפה

ספורטHD2

12:45 (עד 15:20) גביע העולם במזחלות, גברים

16:20 קלן – מנשנגלאדבך

18:50 דורטמונד – וולפסבורג

 

ספורטHD3

10:00 (עד 12:00) חצאי גמר מאסטרס כדורעף חופים, נשים

12:00 (עד 14:00) חצאי גמר מאסטרס כדורעף חופים, גברים

17:00 גמר מאסטרס כדורעף חופים, נשים

18:00 גמר מאסטרס כדורעף חופים, גברים

19:25 ברצלונה – מלאגה (סל ספרדי)

21:25 איסלנד – קרואטיה (אליפות אירופה בכדוריד)

ספורטHD4

11:55 גזיאנטפ – דארושפקה (בלאט, סל טורקי)

13:30 מורסיה – גראן קנאריה (מקל, סל ספרדי)

16:25 א.א.ק. אתונה – פנאתינייקוס (סל יווני)

18:25 אנדולו אפס – גלאטסראי (סל טורקי)

 

שני  15.1

ספורט1 + ספורט1HD

19:10 הונגריה – ספרד (אליפות אירופה בכדוריד)

21:25 צ'כיה – דנמרק (אליפות אירופה בכדוריד)

03:00 WWE- Monday Night RAW

ספורטHD2

19:25 אולימפיאקוס – למיה (כדורגל יווני)

21:50 מנצ'סטר יונייטד – סטוק

 

שלישי 16.1

ספורט1 + ספורט1HD

19:10 גלאטסראי – גראן קנאריה (מקל, יורוקאפ)

21:35 לסטר – פליטווד טאון, גביע אנגלי, משחק חוזר

ספורטHD2

19:10 צרפת – בלארוס (אליפות אירופה בכדוריד)

21:25 קרואטיה – שבדיה (אליפות אירופה בכדוריד)

ספורטHD3

21:25 רוסלאר – פרוג'ה (ליגת האלופות בכדורעף גברים)

 

רביעי 17.1

ספורט1 + ספורט1HD

19:10 דארושפקה (בלאט) – אלבה ברלין (יורוקאפ)

21:40 וילרבאן – לימוז' (יורוקאפ)

ספורטHD2

19:05 גרמניה – מקדוניה (אליפות אירופה בכדוריד)

21:25 ספרד – דנמרק (אליפות אירופה בכדוריד)

01:40 (בין רביעי לחמישי) קורינתיאנס – פונטה פרטה (מחזור הפתיחה בפאוליסטה,)

ספורטHD3

20:25 באיירן מינכן – זניט (יורוקאפ)

ספורטHD4

17:55 דינאמו מוסקבה – בלחטוב (ליגת האלופות בכדורעף גברים)

21:35 צ'לסי – נוריץ' (גביע אנגלי, משחק חוזר)


 

חמישי 18.1

ספורט1 + ספורט1HD

18:55 פאוק סלוניקי – פרידריכשאפן (ליגת האלופות בכדורעף גברים)

21:25 טרנטינו – איזמיר (ליגת האלופות בכדורעף גברים)

23:25 פלמיירס – סנטו אנדרה (מחזור הפתיחה בפאוליסטה)

ספורטHD2

אליפות אירופה בכדוריד, שלב בתים שני יעודכן בהמשך


 

שישי 19.1

ספורט1 + ספורט1HD

10:00 (עד 12:40) גביע העולם במזחלות, נשים

13:00 (עד 15:50) גביע העולם במזחלות, גברים

16:30 בארסה TV

21:25 הרטה ברלין – דורטמונד

ספורטHD2

21:40 דרבי קאונטי – בריסטול סיטי (צ'מפיונשיפ)

ספורטHD3

אליפות אירופה בכדוריד, שלב בתים שני יעודכן בהמשך

ספורטHD4

22:55 פורטו – טונדלה

 

 

בדוק גם

וידאו: הלילה בארה"ב – טקס האמי השבעים

טקס האמי השבעים במספר ייערך הלילה בארה"ב, מה שיותיר לנו את כל השעות שלפני כניסת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *