יום שני , אפריל 23 2018
Home / כללי / פצצה: סיפורה של הדי לאמאר
הדי לאמאר, צילום יח"צ

פצצה: סיפורה של הדי לאמאר

עמותת דוקאביב מציגה:

"קולנוע דוקאביב" בסינמטק תל אביב

הקרנת הסרט "פצצה: סיפורה של הדי לאמאר"

יום שבת 2.12 בשעה 20:30

יום שבת 9.12 בשעה 20:30

יום שישי 15.12 בשעה 14:00

יום שבת 16.12 בשעה 19:00

יום שבת 23.12 בשעה 20:30

עמותת דוקאביב השיקה בספטמבר את "קולנוע דוקאביב", שיפעל בסינמטק תל אביב במהלך השנה. הקולנוע יתווסף לפעילות העמותה הקיימת, הכוללת את פסטיבל דוקאביב הבינלאומי המתקיים בתל אביב במאי, את דוקאביב גליל במעלות תרשיחא המתקיים בנובמבר ודוקאביב נגב בירוחם המתקיים בדצמבר.

בעקבות הצלחת הפסטיבל, השופע ביצירות דוקומנטריות משמעותיות, ובהעדר פלטפורמה קבועה שתקרין אותן על המסך הגדול, דוקאביב הקים בית שיוקדש כולו ליצירה דוקומנטרית. התכנית הראשונה כוללת בכורות ישראליות לסרטים בינ"ל חדשים וסרטים שהצליחו בעולם השנה. מדי חודש יוקרן סרט חדש ולו יהיו כחמש הקרנות.

הסרט הרביעי שיוקרן במהלך דצמבר, הוא "פצצה: סיפורה של הדי לאמאר" 
 

פצצה: סיפורה של הדי לאמאר

הדי לאמאר טענה תמיד שאם מישהו היה טורח להסתכל במה שיש לה בראש, הוא היה מגלה שם דברים הרבה יותר יפים מהאף והשפתיים שלה. והיא צדקה. בתוך ראשה של השחקנית המצליחה, שנחשבה לאחת הנשים היפות בעולם (פניה העניקו השראה ל"שלגייה" של דיסני) הסתתרו המצאות ורעיונות מסחררים ששינו את העולם.
הסרט מבוסס על ראיון נדיר עם לאמאר, קטעים מסרטיה הגדולים (ובהם "שמשון ודלילה") ושיחות עם בני משפחה וחברים קרובים. הוא מביא את סיפור חייה הסוערים, שהחל בבריחה מן הנאצים, המשיך בשש מערכות נישואים (וגירושין), צילומי עירום, מעצרים והתמכרויות, והסתיים בהסתגרות מן העולם, שמעולם לא הכיר אותה באמת. 
 
יוקרן בערוץ HOT8 
 
 25-44 ש"ח באתר  www.docaviv.co.il 
 

בדוק גם

עוד סיפור אחד ודי – בסינמטק

עוד סיפור אחד ודי סינמטק תל אביב   שבת, 6/1 פרק 1- שפה   שבת, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *