יום חמישי , יולי 19 2018
Home / טכנולוגי / יס מציגה : שלט חכם
צילום: יח"צ yes

יס מציגה : שלט חכם

מהיום לקוחות yes יוכלו להזמין את אנג'לינה ג'ולי בקריאה קולית אחת….

yesמובילה את המגמה העולמית בישראל ומשיקה שלט חכם בעל יכולות זיהוי קוליות

השלט הקולי המושק היום מאפשר לשלוף כל סרט, סדרה ותוכן אחר באמצעות חיפוש מתקדם המבוסס על דיבור בלבד וללא צורך בהקלדה

yes ממשיכה להוביל בגזרת הטכנולוגיה ולאחר השקת השידורים באיכות K4 משיקה החברה היום, לראשונה בישראל מבין מפעילי הטלוויזיה הרב-ערוצית, שלט חכם בעל יכולות זיהוי קוליות, המבוסס על שימוש בטכנולוגיית RF. אחרי שהשלט הקולי כבש את רחבי ארה"ב, מביאה yes לישראל את מהפכת הזיהוי הקולי, שהינה מגמה מתפתחת בחברות כמו Apple ו- Amazon, וזאת לאחר שביצעה מחקרי שוק רבים בהם עלה צורך מובהק בפתרון נוח המייתר את הצורך בהקלדה. מהיום, לקוחותyes  יוכלו "לדבר לממיר שלהם" בעזרת השלט הקולי ולהגיע במהירות לכל תוכן בלוח השידורים, הקלטות, VOD, ה- PrimeTime ובתוך שירות ה- Multiroom. מהלך זה הינו צעד ראשון בכניסתה של yes לעולם הזיהוי הקולי.

השלט הקולי של yes עוצב ותוכנן במטרה לשדרג ולשפר את חווית הצפייה והשימוש של הצופה ומאפשר חיפוש קולי באמצעות אמירת שם הכותר, מספר העונה, שם שחקן/נית, שם במאי/ית במהירות וללא צורך בהקלדה –  פשוט לוחצים מדברים ומאתרים. לשם כך, שולב בתוך השלט מיקרופון ייעודי אשר יודע לבודד רעשים מהסביבה, לזהות דיבור טבעי של אדם ולתרגם אותו מיידית לטקסט. החיפוש מבוסס על שירות ה- Global Search, שורת חיפוש לאיתור קצר ומהיר בכל תכני הממיר, שהושק ללקוחות החברה לאחרונה. השלט החדש מאפשר שליטה על הממיר גם ללא קשר ויזואלי ביניהם באמצעות טכנולוגיית RF, כך יוכלו הלקוחות לשלוט בממיר ולמקם אותו בתוך מזנון, ארון סגור או אפילו בחדר אחר.

השלט הקולי הינו תוצר של ניתוחים ארגונומיים ותהליך עיצוב מעמיק, שנעשה בליווי אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם בעולם. מיקומם של מקשי השלט תוכנן מחדש, התווסף מקש בית חדש בדומה לשימוש בסמארטפונים המתקדמים, המאפשר לחזור למסך הראשי מכל מקום ובלחיצה אחת ונוספו קיצורי דרך חדשים לגישה מהירה ל- VOD, Global Search וההקלטות של הצופה.                                                                                                           

השימוש בשלט החדש יתאפשר באמצעות ממיר ה-yesUltra, הממיר המתקדם ביותר בישראל, בעל יכולת שידור באיכות K4, ויינתן ללא עלות לכל לקוח שירכוש או ישדרג לממיר זה. לקוחות קיימים בעלי ממיר yesUltra יוכלו להחליף את השלט הקיים לשלט החכם ללא עלות בלמעלה מ- 50 נקודות בקניונים ברחבי הארץ ו/או במרכזי קבלת הקהל של החברה.

רון אילון, מנכ"ל yes: "מאז ומתמיד yes מובילה את חווית הצפייה בטלוויזיה ומעניקה ללקוחותיה סינרגיה של תוכן ישראלי ובינלאומי מוביל ושירות בלתי מתפשר, כל זאת, לצד חדשנות מוצרית  עם הפיתוחים החדישים ביותר בשוק. אנו גאים להיות גם הפעם בקדמת הטכנולוגיה ולהביא  ללקוחותינו את מהפכת הזיהוי הקולי בטלוויזיה בישראל".   

אורי גל, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי yes: yes" מחויבת לחוויית הטלוויזיה האולטימטיבית, השקת יכולות זיהוי קולי לאיתור תכנים מעניקה מענה חדשני לצרכי הלקוח ושומרים על מעמדה של yes כמובילה טכנולוגית בישראל".   

 

צילום: יח"צ yes

 

צילום: יח"צ yes

 

צילום: יח"צ yes

בדוק גם

קומנדו 6 עונה 2

הסדרה המצליחה מבית ערוץ ההיסטוריה   קומנדו 6     החל מ-17.7 ימי שלישי בשעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *